Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5363/26614 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

60. Międzynarodowy Kongres Bałtycki*
OTP* I KTP o puchar Prezesa Agencji Morskiej w Gdyni
piątek, 6 sierpnia 2021r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
19
21
66.897638III
III
2.07052
06817
Edmund Czubak
Renata Neronowicz
MA
MA
11
12
63.247337III
III
3.06697
19938
Jarosław Kostrzewa
Miłosz Polak
MA
MA
11
1
62.447035 
 
4.04396
04435
Krzysztof Pakuła
Jan Romot
WM
WM
9
11
62.066834 
 
5.01318
08979
Stanisław Gołębiowski
Krzysztof Jassem
DS
DS
24
24
61.996533 
 
6.04665
15477
Kazimierz Omernik
Krzysztof Żak
PM
PM
21
7
59.856332 
 
7.04535
04751
Dariusz Bogucki
Andrzej Zaleski
PM
PM
17
9
59.306030 
 
8.07827
07869
Lech Ohrysko
Sławomir Zawiślak
SL
SL
18
21
59.205829 
 
9.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
5
5
58.895528 
 
10.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
SW
MA
15
9
58.865327 
 
11.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
11
58.845126 
 
12.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
58.814824 
 
13.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
57.424623 
 
14.01807
06659
Roman Grzelak
Maciej Kalita
LD
LD
15
5
56.694322 
 
15.04531
05856
Marek Barylewski
Piotr Walczak
MA
SW
18
21
56.244121 
 
16.04906
05340
Jan Borychowski
Janusz Przybysz
WP
WP
13
9
56.213819 
 
17.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
18
17
56.093618 
 
18.04593
03523
Wacław Janicki
Jan Sucharkiewicz
WP
SL
17
18
56.043417 
 
19.02324
07914
Andrzej Łagosz
Janusz Sidelnik
LB
LB
11
3
55.773116 
 
20.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
55.672915 
 
21.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
KP
MA
21
18
55.572613 
 
22.04642
04731
Marek Małysa
Sylwester Walerowicz
PM
WP
7
15
55.152412 
 
23.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
LB
13
13
55.052211 
 
24.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
54.981910 
 
25.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
54.83179 
 
26.08109
04628
Krzysztof Borkowski
Marcin Kut
PM
PM
4
5
54.80158 
 
27.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
54.64158 
 
28.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
54.58158 
 
29.01054
05111
Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
MP
MP
15
21
54.49147 
 
30.03750
06355
Julian Jurski
Lech Warwocki
KP
LD
11
9
54.30147 
 
31.01840
05534
Leszek Majdański
Stanisław Zakrzewski
KP
WP
15
17
54.09137 
 
32.04198
04250
Adolf Bocheński
Bogusław Gierulski
WM
WM
13
21
53.90137 
 
33.06507
06921
Wojciech Biegajło
Dariusz Sierocki
MA
MA
13
9
53.82137 
 
34.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
53.72126 
 
35.04949
04788
Michał Dembiński
Ireneusz Jarosz
WP
WP
12
18
53.67126 
 
36.02673
18128
Marek Jaworski
Wojciech Kurkowski
MP
LU
13
5
53.40116 
 
37.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
15
19
53.24116 
 
38.06539
04793
Robert Chmielak
Krzysztof Kluf
MA
MA
7
12
52.85105 
 
39.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
52.71105 
 
40.15595
01865
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
OP
OP
11
17
52.59105 
 
41.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
7
52.2595 
 
42.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
7
21
52.2495 
 
43.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
52.2184 
 
44.10721
09491
Sławomir Czech
Rafał Niedzielski
LU
LU
7
9
51.9284 
 
45.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
51.9084 
 
46.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
19
51.8674 
 
47.06648
02515
Piotr Jurek
Piotr Lutek
LU
LU
18
9
51.6474 
 
48.05624
12253
Jacek Grzelczak
Jerzy Kozyczkowski
SL
ZP
13
11
51.5463 
 
49.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
2.5
51.3463 
 
50.11573
12006
Piotr Kazub
Danuta Krupnik
LD
MA
4
7
51.1853 
 
51.05932
05023
Remigiusz Góralczyk
Paweł Gruszczyński
ZP
WP
5
7
51.0953 
 
52.02131
02185
Ryszard Smejda
Damian Wroński
ZP
ZP
7
11
50.6553 
 
53.17294
11800
Marek Bałabuch
Mariusz Krakowiak
KP
KP
3
5
50.5442 
 
54.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
2.5
7
50.3342 
 
55.09568
01713
Mariusz Ilnicki
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
7
7
50.2932 
 
56.10118
08115
Jarosław Pęski
Mirosław Wiśniewski
PM
PM
5
2.5
50.1432 
 
57.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
49.9432 
 
58.14359
09034
Jerzy Maciejak
Janusz Warchoł
PM
PM
1.5
4
49.9221 
 
59.04783
09768
Michał Górski
Sebastian Piepióra
PM
PM
9
9
49.7821 
 
60.18778
09357
Robert Głodowski
Arkadiusz Majcher
MA
MA
2
11
49.6011 
 
61.04621
04660
Marek Kryniewski
Marek Niesłuchowski
PM
PM
5
7
49.5711 
 
62.04242
11296
Andrzej Fronczak
Artur Pomarański
PM
OP
18
7
49.5011 
 
63.05017
05038
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
WP
WP
7
7
49.2211 
 
64.17291
04682
Marek Piętak
Jacek Piotrowski
PM
PM
2
12
49.2111 
 
65.07809
06822
Piotr Kołuda
Anna Nosalska
LU
PM
17
7
49.2011 
 
66.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
PM
PM
9
12
49.2011 
 
67.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
4
12
49.1311 
 
68.07341
18392
Ireneusz Kowalczyk
Anna Stelmach
SL
SL
21
2
49.0311 
 
69.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
7
48.8411 
 
70.04360
04399
Mirosław Makatrewicz
Tomasz Patalan
WM
PM
13
5
48.8311 
 
71.02382
05378
Sławomir Polak
Jerzy Sieracki
WP
WP
7
12
48.7411 
 
72.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
48.6911 
 
73.02666
12634
Andrzej Hycnar
Monika Sautaux
PK
KP
13
5
48.6711 
 
74.03064
08195
Michał Błach
Dariusz Kowalski
SW
SW
7
21
48.1011 
 
75.11726
11509
Ryszard Kamiński
Czesław Thrun
PM
PM
4
5
48.0311 
 
76.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
4
4
47.9711 
 
77.04350
12303
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
WM
WM
11
4
47.8611 
 
78.04559
11997
Kazimierz Dominiak
Eugeniusz Kuźmiński
PM
PM
9
3
47.7111 
 
79.19450
17730
Janusz Karczewski
Janusz Menkina
PM
PM
1.5
0
47.5811 
 
80.19384
04609
Leszek Ekert
Roman Kmieciak
PM
PM
3
5
47.3711 
 
81.07815
12272
Lena Leszczyńska
Anna Makarewicz
ZP
MA
9
5
47.3111 
 
82.05574
08308
Przemysław Błaszczyk
Kamil Walczyk
LB
SW
15
9
47.3111 
 
83.15352
15032
Michał Maszenda
Rafał Maszenda
MA
MA
4
4
47.2811 
 
84.12229
18482
Robert Rychlicki
Piotr Zalcman
KP
KP
5
2.5
47.2111 
 
85.07221
08859
Andrei Kavalenka
Krzysztof Lewandowski
WM
DS
7
7
47.1111 
 
86.16140
09785
Andrzej Szepczyński
Tomasz Twaróg
WP
WP
5
5
47.0411 
 
87.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
46.8711 
 
88.04601
08565
Witold Kaliński
Lechosław Suszka
PM
PM
12
5
46.7311 
 
89.02831
01770
Włodzimierz Wala
Aleksander Zdybel
MP
DS
19
9
46.7011 
 
90.17046
06904
Jerzy Kuhn
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
46.6511 
 
91.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
1
1.5
46.5111 
 
92.01345
01739
Maciej Hutyra
Rafał Wolański
OP
OP
7
9
46.4911 
 
93.14252
04103
Stefan Kopyt
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
4
5
46.4611 
 
94.19163
18647
Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
WP
WP
1.5
2
45.9211 
 
95.12983
04755
Janusz Kobylarski
Danuta Żabicka
PM
PM
5
7
45.7511 
 
96.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
45.6611 
 
97.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
45.6311 
 
98.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
13
17
45.5711 
 
99.08104
08122
Zbigniew Kamiński
Tomasz Tarasiuk
PM
PM
4
3
45.5211 
 
100.08097
04712
Włodzimierz Kocoń
Leszek Szkudlarek
PM
PM
5
9
45.4011 
 
101.09332
04105
Janusz Galewski
Andrzej Jakimiec
PD
PD
5
5
45.3111 
 
102.08057
04696
Zbigniew Pinkiewicz
Antoni Sękowski
PM
PM
13
18
45.0711 
 
103.06556
07725
Sylwester Cieślak
Grzegorz Superson
MA
MP
12
13
44.8911 
 
104.14430
04341
Teresa Górkiewicz
Jan Lech
PM
PM
3
5
44.8311 
 
105.18645
20797
Ewa Morawska
Jakub Piłat
WP
WP
2
1
44.4911 
 
106.13622
08428
Mirosław Łopaciuk
Krzysztof Sokół
MA
MA
5
4
44.4311 
 
107.16187
04686
Krzysztof Czapczyk
Janusz Przybyszewski
PM
PM
4
11
44.2611 
 
108.04279
04427
Jan Janiak
Edmund Reczuga
WM
WM
7
7
44.0611 
 
109.05635
04411
Bogusław Jakóbczyk
Zbigniew Prasek
LD
PM
5
5
43.5711 
 
110.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
5
43.2311 
 
111.04605
08062
Jan Klapkowski
Zbigniew Stikel
PM
PM
7
2.5
43.0411 
 
112.18048
17912
Łukasz Józkowiak
Alicja Kaczmarek
WP
WP
2
1.5
42.8911 
 
113.20167
19484
Magdalena Judek
Urszula Staniszewska
MA
MA
0.5
1.5
42.7611 
 
114.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
3
41.1511 
 
115.04551
04719
Robert Czarnecki
Artur Toeplitz
PM
PM
5
7
40.8011 
 
116.12009
04077
Mirosław Hryszko
Mirosław Morchat
PD
PD
5
5
40.4411 
 
117.06325
07102
Ireneusz Głowacki
Jacek Omelańczuk
MA
LD
4
4
38.7911 
 
118.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
5
21
37.8311 
 
119.19388
08563
Andrzej Jarząbkowski
Andrzej Osiński
PM
PM
1
2.5
37.3411 
 
120.05242
05246
Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
5
4
35.5911 
 
121.04573
04745
Michał Gapa
Kazimierz Wołowiec
PM
PM
5
4
35.4711 
 
122.19547
18457
Mariusz Jażdżewski
Urszula Niespodziewańska
PM
MA
1
0.5
35.0211 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3002 punkty PKL, w tym 1594 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-28 g.01:14:03 (0.4761/254) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.