Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5365/26675 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Grand Prix Warszawy 2021
OTP** - VII KTP - Memoriał Janusza Maliszewskiego
sobota, 28 sierpnia 2021r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.06702
14417
Janusz Kowalczyk
Maciej Mosakowski
MA
MA
5
2.5
49.659749
2.04067
09763
Tomasz Bliński
Adam Wszeborowski
PD
PD
7
5
46.709347
3.02468
02157
Jerzy Brzustowski
Paweł Szymonik
LU
LU
5
7
41.378945
4.06815
18760
Piotr Nawrocki
Joanna Zalewska
MA
MA
19
3
40.288543
5.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
9
38.778241
6.17082
10148
Maciej Boczar
Paulina Klimentowska
MA
PM
5
9
38.377940
7.06382
02806
Maciej Dobrzyński
Wojciech Strzemecki
SW
SW
7
21
37.127538
8.15595
05423
Maciej Dąbrowski
Jeremi Stępiński
OP
OP
11
19
35.837236
9.05678
10954
Adam Krysiak
Stanisław Makuch
LD
LB
5
2.5
33.056935
10.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
7
32.986633
11.06802
07109
Tomasz Modrzejewski
Jerzy Ronke
LD
LD
11
13
32.076231
12.01272
05822
Marek Czerepak
Tomasz Spodenkiewicz
DS
DS
13
13
31.745930
13.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
7
5
30.315628
14.06672
07809
Urban Kielichowski
Piotr Kołuda
LD
LU
13
17
28.375226
15.11942
06956
Bogdan Radwański
Bogdan Szlacheta
MA
MA
5
7
25.964925
16.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
25.704623
17.17921
17916
Józef Bugajewski
Kajetan Gościański
WP
WP
2
2
25.014221
18.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
5
22.663920
19.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
13
21.673618
20.06556
10447
Sylwester Cieślak
Mikołaj Komorowski
MA
MA
12
3
21.573216
21.06854
06872
Janusz Pietrzak
Kazimierz Puczyński
MA
MA
5
13
20.162915
22.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
19
21
19.122613
23.13616
06706
Arunas Jankauskas
Apolinary Kowalski
PD
WM
5
24
18.612312
24.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
LD
LD
18
17
18.022010
25.14965
17030
Marta Wójcik
Anna Zaręba
WP
MA
4
4
17.841910
26.04242
04699
Andrzej Fronczak
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
19
17.801910
27.05670
12123
Andrzej Kozikowski
Mateusz Stępiński
LD
MA
15
9
17.25189
28.17155
16716
Sławomir Bąk
Lena Ostrowska
MA
MA
5
4
17.08189
29.07053
15582
Krzysztof Gołaś
Tomasz Kozłowski
MA
MA
5
4
16.19179
30.17935
17008
Ryszard Rosikiewicz
Filip Trojański
DS
MP
3
3
15.51168
31.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
15.25168
32.15023
07901
Rafał Łangowski
Rafał Łuczak
MA
MA
5
4
15.09158
33.07221
03529
Andrei Kavalenka
Jacek Szczerbowski
PD
SL
7
9
14.66158
34.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
SW
7
5
14.34147
35.09491
02533
Rafał Niedzielski
Tomasz Pawluk
LU
LU
9
5
14.32147
36.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
7
13.53137
37.08294
07849
Mariusz Bartkowski
Bogdan Szulejewski
OP
KP
17
21
13.37126
38.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
12.76126
39.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
5
12.22116
40.13087
06813
Mariusz Czesnar
Krzysztof Najda
PK
MA
2.5
7
11.19116
41.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LB
PM
15
17
10.91105
42.14619
13438
Maksymilian Chodacki
Rafał Marks
MA
MA
9
13
9.48105
43.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
9
12
8.5095
44.05691
07544
Grzegorz Lewaciak
Marek Tyran
LD
LD
18
15
8.4984
45.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
9
4
8.3784
46.02495
01152
Andrzej Kokoryka
Grzegorz Rewer
LU
LU
11
11
8.3174
47.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
WP
MA
7
18
8.2274
48.06539
06591
Robert Chmielak
Grzegorz Fijałkowski
MA
MA
7
9
7.2963
49.12272
06845
Anna Makarewicz
Tomasz Paluchowski
MA
MA
5
13
7.2563
50.06780
06817
Anna Mandecka
Renata Neronowicz
MA
MA
7
12
5.9153
51.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
5.1542
52.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
5.0642
53.04110
10095
Jakub Kotorowicz
Paweł Miechowicz
LU
LU
18
17
4.8132
54.06546
17837
Bogusław Chomentowski
Mirosław Zawiślak
MA
MA
5
2.5
4.3032
55.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
3.9521
56.02121
07431
Ryszard Sakowicz
Marek Witek
LU
PM
18
21
3.7121
57.14142
06355
Ryhor Abramovich
Lech Warwocki
SW
LD
2.5
9
2.6511
58.11447
12224
Paweł Lasota
Aleksander Waślicki
MA
MA
2.5
4
2.4511
59.06512
06513
Jerzy Boczar
Maria Boczar
MA
MA
5
4
1.2411
60.12129
09245
Grzegorz Deptuła
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
9
7
1.0411
61.04198
06562
Adolf Bocheński
Maciej Czajkowski
WM
MA
13
4
0.4511
62.20076
16829
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
PD
PD
1.5
5
0.0511
63.07928
10435
Mariusz Łasiewicki
Waldemar Putz
MA
MA
4
5
-0.6411
64.06822
02774
Anna Nosalska
Jarosław Posłuszny
PM
MP
7
12
-1.6011
65.06766
06987
Wiesław Maciejczuk
Krzysztof Waśniewski
MA
MA
13
7
-3.2711
66.10023
06356
Leszek Łuniewski
Maciej Wiącek
MA
MA
12
12
-3.5711
67.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
4
4
-3.9211
68.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
5
-4.4111
69.15120
08308
Agnieszka Pietrzyk
Kamil Walczyk
SL
SW
7
9
-5.3111
70.07989
08043
Wiesław Skubisz
Piotr Zawiślak
LU
LU
9
5
-5.6711
71.06921
09702
Dariusz Sierocki
Sławomir Sierocki
MA
MA
9
5
-6.0211
72.06551
09357
Jacek Ciechomski
Arkadiusz Majcher
MA
MA
19
11
-6.2911
73. 
06973
Leonard Malesza
Piotr Tuszyński
-
DS
6
24
-7.8211
74.18644
20797
Szymon Graś
Jakub Piłat
WP
WP
2
1
-8.5311
75.07283
06341
Jarosław Figlus
Grzegorz Narkiewicz
SL
MA
13
24
-8.8311
76.12422
05363
Sławomir Falkowski
Jerzy Russyan
MA
WM
3
21
-10.3311
77.06705
12196
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
MA
MA
13
5
-11.3111
78.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
-11.3711
79.11466
03408
Tadeusz Laszczak
Grzegorz Parjaszewski
MA
SL
7
5
-11.7711
80.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
2.5
7
-12.4411
81.07291
06336
Krzysztof Buras
Piotr Lutostański
MA
MP
24
18
-14.3211
82.19830
18284
Wojciech Bąk
Aleks Bukat
MA
DS
2
2.5
-14.3511
83.07814
08859
Piotr Kuźmicz
Krzysztof Lewandowski
PK
DS
2.5
7
-14.5611
84.04427
04490
Edmund Reczuga
Andrzej Tutaj
WM
WM
7
5
-15.7811
85.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2.5
2.5
-15.9311
86.16537
07029
Marek Bytof
Stanisław Zarzecki
MA
MA
2.5
3
-16.5611
87.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2.5
-16.5811
88.11932
16473
Marek Borewicz
Wojciech Niewiadomski
MA
MA
9
2.5
-17.9511
89.07812
10096
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
MA
MA
11
4
-19.6311
90.08411
06904
Krzysztof Kobyliński
Lech Sadoś
MA
MA
11
12
-19.8211
91.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
3
-20.3411
92.17336
17324
Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
WP
WP
2
2
-21.8111
93.16434
03454
Beata Madej
Jacek Radomski
SL
SL
3
11
-21.9611
94.06638
07821
Włodzimierz Janeczek
Andrzej Miklaszewski
MA
MA
11
5
-21.9811
95.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
7
5
-22.1611
96.12006
04829
Danuta Krupnik
Marek Pietrzak
MA
PM
7
5
-22.3211
97.10191
06661
Artur Duczmalewski
Waldemar Kałużyński
MA
MA
4
9
-22.6111
98.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
9
9
-23.4711
99.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
-23.6911
100.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
4
5
-24.6211
101.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
-26.9911
102.19722
19723
Michał Korwek
Adam Rogowski
PD
PD
1.5
1.5
-27.8611
103.14006
09213
Andrzej Tarlecki
Grzegorz Witkowski
MA
MA
4
4
-28.7411
104.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
7
-28.8811
105.09322
07975
Mirosław Kotowski
Jerzy Maludziński
SW
SW
5
11
-29.6811
106.15906
11296
Dariusz Głowiński
Artur Pomarański
ZP
OP
3
7
-33.6011
107.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
9
9
-34.5811
108.05634
05830
Włodzimierz Jakowicki
Robert Stoliński
WP
LD
7
15
-40.0011
109.10720
06810
Maria Düm
Andrzej Musiał
MA
MA
2.5
3
-43.1911
110.17951
06690
Jakub Bojanowski
Emil Kończak
MA
MA
2
1.5
-45.1411
111.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
LB
PK
1
4
-47.3511
112.02489
18128
Jarosław Kaczorowski
Wojciech Kurkowski
LU
LU
12
5
-49.0211
113.04290
06733
Zbigniew Juchniewicz
Grzegorz Kula
MA
MA
3
11
-61.8711
114.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
5
-62.6611

Łącznie 3540 punktów PKL, w tym 1854 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2021/new_program.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-17 g.00:02:21 (0.4634/238) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.