Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6000/29626 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX Grand Prix Polski Par 2023 (4)
OTP*** - VI MTP BUDIMEX GPPP
niedziela, 23 kwietnia 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01617
11319
Przemysław Saliński
Przemysław Zawada
DS
SW
11
21
65.36244I
I
2.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
7
7
60.68234II
II
3.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
7
12
60.54224II
II
4.08978
18890
Jacek Leśniczak
Vasil Valchev
WP
SL
15
7
59.84215III
III
5.09357
07849
Arkadiusz Majcher
Bogdan Szulejewski
MA
MA
13
21
58.66207III
III
6.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
9
58.41199III
III
7.01807
06659
Roman Grzelak
Maciej Kalita
OP
OP
15
5
58.28191 
 
8.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
SL
9
9
57.39183 
 
9.06697
19938
Jarosław Kostrzewa
Miłosz Polak
MA
MA
11
1.5
56.66175 
 
10.19830
18392
Wojciech Bąk
Anna Stelmach
MA
SL
3
2.5
56.64167 
 
11.11109
02681
Maciej Kita
Mariusz Kita
MP
PD
5
12
56.57159 
 
12.12006
07722
Danuta Krupnik
Janusz Wesołowski
MA
LU
7
13
56.44151 
 
13.19724
04067
Bartosz Bejenka
Tomasz Bliński
PD
PD
2.5
7
56.43143 
 
14.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
PK
PK
18
18
56.43135 
 
15.02501
03881
Mariusz Kowalski
Tomasz Osiński
SW
SW
15
12
56.21127 
 
16.02888
02921
Zbigniew Borkowski
Tadeusz Kowalczewski
SW
SW
12
12
55.97119 
 
17.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
55.93111 
 
18.02489
02496
Jarosław Kaczorowski
Cezary Komajda
LU
LU
12
12
55.69104 
 
19.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
5
55.6596 
 
20.03724
06802
Leszek Hejne
Tomasz Modrzejewski
KP
WM
7
13
55.4188 
 
21.07687
02723
Mirosław Kołton
Bogusław Lesiecki
MP
MP
9
12
55.4080 
 
22.14142
07221
Ryhor Abramovich
Andrei Kavalenka
SW
WM
2.5
7
55.2472 
 
23.08288
06414
Grzegorz Bachanek
Sławomir Kutyła
MA
MA
4
7
55.2164 
 
24.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
55.2056 
 
25.02804
02831
Piotr Stopa
Włodzimierz Wala
MP
MP
13
21
54.9849 
 
26.01030
01128
Marek Cyrkiel
Roman Opaliński
PK
PK
12
18
54.8448 
 
27.11834
02524
Jakub Jagodziński
Józef Myć
LU
LU
7
7
54.7846 
 
28.02460
09491
Marek Atalski
Rafał Niedzielski
LU
LU
13
9
54.7545 
 
29.03064
10209
Michał Błach
Igor Łosiewicz
MA
MA
7
9
54.7344 
 
30.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
18
54.7042 
 
31.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
54.5241 
 
32.06551
16716
Jacek Ciechomski
Lena Ostrowska
MA
MA
19
4
54.1639 
 
33.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
MA
15
19
54.1638 
 
34.02990
03003
Adam Strzelecki
Hubert Urban
SW
MA
7
9
53.8337 
 
35.08283
02977
Andrzej Iwański
Mirosław Rafalski
SW
SW
13
18
53.8335 
 
36.05691
07109
Grzegorz Lewaciak
Jerzy Ronke
LD
LD
18
13
53.8134 
 
37.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
15
53.7333 
 
38.06795
06801
Ewa Miszewska
Maciej Modrzejewski
PK
MA
19
12
53.2631 
 
39.17155
06705
Sławomir Bąk
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
52.6230 
 
40.07617
18187
Mirosław Sady
Janusz Skrzypek
MP
MP
12
5
52.5429 
 
41. 
 
Galin Nenov
Ilko Popov
BGR
BGR
6
6
52.5327 
 
42.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
3
3
52.3126 
 
43.14276
06822
Pavel Klebanovich
Anna Nosalska
PD
PM
5
7
52.1624 
 
44.04198
01502
Adolf Bocheński
Mirosław Miłaszewski
WM
DS
13
19
52.1023 
 
45.07271
03206
Adrian Bakalarz
Maciej Janeczko
SL
MP
9
9
51.9922 
 
46.05615
18128
Jarosław Gąsiorowski
Wojciech Kurkowski
LD
LU
13
5
51.8620 
 
47.04110
04111
Jakub Kotorowicz
Krzysztof Kotorowicz
LU
SW
18
21
51.7619 
 
48.03345
01865
Zbigniew Mącior
Andrzej Pawlak
SL
SW
18
17
51.7118 
 
49.23038
23037
Stefan Georgiev
Draganka Georgieva
KP
KP
0
0
51.5916 
 
50.18032
01726
Maciej Kulikowski
Tomasz Winciorek
MA
MA
5
19
51.4715 
 
51.02512
07941
Krzysztof Latus
Jacek Zając
LU
LU
7
4
51.3013 
 
52.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
9
19
51.2612 
 
53.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
11
12
51.2511 
 
54.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
13
51.019 
 
55.10721
02157
Sławomir Czech
Paweł Szymonik
LU
LU
9
7
50.998 
 
56. 
 
Atanas Donchev
Svetlan Kazakov
BGR
BGR
6
6
50.667 
 
57.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
12
12
50.315 
 
58.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
WP
WP
7
13
50.174 
 
59.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
12
11
50.043 
 
60.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
MA
7
5
50.011 
 
61.01397
05670
Piotr Korecki
Andrzej Kozikowski
LD
LD
9
15
50.011 
 
62.17495
05678
Robert Barankiewicz
Adam Krysiak
LD
LD
4
7
49.581 
 
63.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
WM
11
19
49.521 
 
64.06556
18165
Sylwester Cieślak
Dariusz Kłodos
MA
MA
12
3
49.291 
 
65.13156
03006
Paweł Szymański
Krzysztof Warzocha
LU
LU
3
12
49.231 
 
66.09734
15023
Krzysztof Kowalczyk
Rafał Łangowski
MA
MA
4
5
49.191 
 
67.06813
16140
Krzysztof Najda
Andrzej Szepczyński
MA
PK
7
5
49.111 
 
68.09763
16829
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
7
49.071 
 
69.02673
07431
Marek Jaworski
Marek Witek
MP
PM
13
21
49.011 
 
70.10450
07854
Jacek Dmowski
Witalis Talar
MA
MA
13
13
49.011 
 
71.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
ZP
ZP
11
11
48.411 
 
72.09418
11471
Piotr Kuc-Dzierżawski
Maciej Rodzaj
MP
MP
7
9
48.111 
 
73.02998
03005
Marcin Terelak
Piotr Waluszewski
SW
SW
5
5
48.061 
 
74.06387
07975
Bogdan Gancarz
Jerzy Maludziński
MA
SW
5
11
48.031 
 
75.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
WP
7
21
48.021 
 
76.02809
15757
Rafał Synowiec
Marcin Wilczyński
MP
MP
11
7
47.851 
 
77.14444
04329
Edward Kończak
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
3
5
47.711 
 
78.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
47.691 
 
79.21338
19980
Patryk Leszczak
Dominik Puchała
PK
PK
1.5
2
47.291 
 
80.02495
02976
Andrzej Kokoryka
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
11
12
47.281 
 
81.15988
07691
Ryszard Cieślik
Janusz Natorski
MP
MP
4
7
47.281 
 
82.07809
17361
Piotr Kołuda
Marta Makarewicz
LU
MA
17
5
47.231 
 
83.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
46.811 
 
84.12985
01206
Eugeniusz Strzyż
Jacek Znamirowski
PK
PK
5
15
46.751 
 
85.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
46.711 
 
86.02928
02806
Marek Kozdrach
Wojciech Strzemecki
SW
SW
5
21
46.661 
 
87.21057
11940
Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
LU
LU
2.5
4
46.591 
 
88.02703
11769
Marcin Krawczyk
Tomasz Stryszawski
MP
MP
12
9
46.581 
 
89.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
7
7
46.411 
 
90.23138
06341
Jacek Latomski
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
0
24
46.221 
 
91.02507
21890
Grzegorz Kułak
Kazimierz Stanicki
LU
LU
13
4
46.061 
 
92.06382
10095
Maciej Dobrzyński
Paweł Miechowicz
SW
LU
9
17
45.651 
 
93.12777
10893
Piotr Piotrowski
Mariusz Tatarczuk
LD
PD
5
4
45.641 
 
94.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
5
45.491 
 
95.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
3
45.281 
 
96.02519
01152
Bartosz Matras
Grzegorz Rewer
WM
LU
9
11
45.111 
 
97.07991
08043
Gabriel Szarafin
Piotr Zawiślak
LU
LU
5
5
44.911 
 
98.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
44.551 
 
99.07928
07901
Mariusz Łasiewicki
Rafał Łuczak
MA
MA
5
5
44.391 
 
100.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
4
44.231 
 
101.01239
01433
Robert Biel
Aleksander Kud
DS
PK
11
12
44.211 
 
102.02913
09322
Edmund Jas
Mirosław Kotowski
SW
SW
7
5
43.081 
 
103.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
3
4
42.961 
 
104.08308
06445
Kamil Walczyk
Ryszard Wójcik
SW
MA
9
4
42.851 
 
105.11806
04818
Olga Jackiewicz
Krzysztof Materek
PM
PM
2
3
42.481 
 
106.03234
12261
Krzysztof Kalita
Krystian Wonchała
SL
SL
5
2.5
42.271 
 
107.02517
02566
Ryszard Maciąg
Zdzisław Widomski
LU
LU
5
5
42.101 
 
108.20822
12224
Roman Rutyna
Aleksander Waślicki
MA
MA
1
4
41.671 
 
109.02522
15913
Leszek Młodziński
Adam Rydz
MA
MA
4
4
40.981 
 
110.07729
01208
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
PK
PK
9
12
40.931 
 
111.09924
15357
Jacek Kowalski
Włodzimierz Pieniążek
MA
MA
5
3
39.061 
 
112.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
9
38.801 
 
113.02919
02952
Aleksander Knawa
Ireneusz Michalski
SW
SW
13
9
37.811 
 
114.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
2
7
35.951 
 
115.16259
14728
Maciej Kliś
Kamil Nowak
MP
SW
5
15
28.201 
 
116.02671
07312
Ryszard Jaśkiewicz
Dariusz Sosin
MP
PD
11
7
27.061 
 
117.06539
06591
Robert Chmielak
Grzegorz Fijałkowski
MA
MA
7
11
26.511 
 
118.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
7
13
24.481 
 
119.06488
04399
Wiesław Andruk
Tomasz Patalan
WM
WM
9
5
21.081 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 9014 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.17:28:56 (0.2795/248) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.