Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5798/30359 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

50. Grand Prix Warszawy
50th Grand Prix of Warsaw
OTP* - V KTP o puchary "KU AZS UW"
poniedziałek, 21 sierpnia 2023r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
WP
WP
7
13
66.236231III
III
2.02468
10721
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
LU
LU
7
9
64.056030III
III
3.06556
02013
Sylwester Cieślak
Andrzej Jeleniewski
MA
WM
12
18
63.575829 
 
4.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
63.485628 
 
5.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
13
13
63.185427 
 
6.06706
07242
Apolinary Kowalski
Vytautas Vainikonis
WM
WM
24
19
62.925226 
 
7.22657
18479
Wiesław Bratoszewski
Magdalena Czajkowska
MA
MA
0.5
3
62.605025 
 
8.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
9
21
62.304824 
 
9.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
9
9
60.624724 
 
10.01726
07033
Tomasz Winciorek
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
19
13
60.544523 
 
11.17082
06629
Maciej Boczar
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
7
17
60.474322 
 
12.07821
19705
Andrzej Miklaszewski
Jan Syska
MA
MA
5
3
60.364121 
 
13.06627
10468
Krzysztof Hołowacz
Kamil Kajetanowicz
MA
MA
7
4
59.603920 
 
14.08978
05856
Jacek Leśniczak
Piotr Walczak
WP
WP
17
21
59.173719 
 
15.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
MA
MA
19
18
58.853618 
 
16.10548
06817
Tadeusz Filaber
Renata Neronowicz
MA
MA
7
12
58.693417 
 
17.12006
12899
Danuta Krupnik
Michał Wróbel
MA
MA
7
9
58.383216 
 
18.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
11
13
58.113015 
 
19.18011
16637
Filip Parol
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
4
3
57.362814 
 
20.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
57.362613 
 
21.21367
20240
Jakub Bereza
Bernard Kula
MA
MA
3
2.5
57.222513 
 
22.06540
02806
Bartosz Chmurski
Wojciech Strzemecki
MA
SW
24
21
57.102312 
 
23.16537
 
Marek Bytof
Dariusz Kuśmider
MA
-
3
0
56.902111 
 
24.10450
16859
Jacek Dmowski
Ireneusz Grynczewski
MA
MA
15
7
56.851910 
 
25.19724
19723
Bartosz Bejenka
Adam Rogowski
PD
MA
3
2.5
56.71179 
 
26.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
11
17
56.48158 
 
27.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
MA
MA
11
24
56.46147 
 
28.06802
18890
Tomasz Modrzejewski
Vasil Valchev
WM
SL
13
7
56.44137 
 
29.16380
16068
Jakub Andruszkiewicz
Konrad Paluszek
MA
MA
5
3
55.91126 
 
30.11600
06249
Jarosław Stach
Przemysław Ślesicki
SL
MA
11
9
55.85126 
 
31.11551
16716
Grzegorz Jarząbek
Lena Ostrowska
MA
MA
7
4
55.56126 
 
32.15183
15184
Jakub Szulgit
Kamil Urbański
MA
MA
2.5
2
55.22116 
 
33.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
ZP
SL
17
21
55.16116 
 
34.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
55.12116 
 
35.05708
10533
Janusz Makaruk
Ryszard Pałasz
LD
ZP
18
13
55.02116 
 
36.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
13
54.99105 
 
37.14480
09666
Krzysztof Duwe
Mateusz Gackowski
MA
MA
2.5
4
54.72105 
 
38.17675
07814
Janusz Królikowski
Piotr Kuźmicz
MA
MA
5
3
54.54105 
 
39.18165
17854
Dariusz Kłodos
Dariusz Krakowiak
MA
MA
4
5
54.2195 
 
40.14782
12154
Jakub Patreuha
Mateusz Sobczak
DS
DS
11
15
54.1995 
 
41.19830
18284
Wojciech Bąk
Aleks Bukat
MA
DS
4
4
54.1895 
 
42.06733
10368
Grzegorz Kula
Michał Kułakowski
MA
MA
11
2.5
54.1384 
 
43. 
11550
Andrzej Jaszczak
Piotr Marcinowski
BGR
DS
6
17
54.0584 
 
44.07053
06982
Krzysztof Gołaś
Marcin Walczak
MA
MA
7
5
53.2284 
 
45.04802
03960
Cezary Krzemiński
Radosław Szczepański
PM
MA
18
19
53.1674 
 
46.18821
17051
Marek Melsztyński
Jan Wadowski
MA
MA
2.5
2.5
53.0874 
 
47.15511
17008
Kacper Kopka
Filip Trojański
MA
MA
9
4
53.0574 
 
48.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
4
7
52.9663 
 
49.13134
12920
Janusz Goławski
Sławomir Sulima
MA
MA
5
5
52.7863 
 
50.12253
16145
Jerzy Kozyczkowski
Andrzej Proczkowski
LD
PK
11
4
52.5563 
 
51.17361
07725
Marta Makarewicz
Grzegorz Superson
MA
MP
5
15
52.5063 
 
52.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
7
7
52.3353 
 
53.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
13
12
51.2753 
 
54.06577
15582
Zygmunt Dumała
Tomasz Kozłowski
MA
MA
5
4
51.1653 
 
55.12263
06780
Anna Jaguszewska
Anna Mandecka
MA
MA
4
7
51.1242 
 
56.15200
15199
Małgorzata Purta
Marcin Purta
MA
MA
2.5
3
51.0242 
 
57.15201
15203
Jacek Komorowski
Adam Mielczarek
MA
MA
2.5
2.5
50.8342 
 
58.07052
16616
Edmund Czubak
Paweł Sankowski
MA
MA
12
3
50.8232 
 
59.12123
09550
Mateusz Stępiński
Jakub Wojcieszek
MA
MA
11
19
50.6632 
 
60.11615
18603
Katarzyna Kumela
Mirosława Swoboda
MA
MA
2.5
2.5
50.5632 
 
61.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
4
7
50.5421 
 
62.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
2
2
50.4321 
 
63.04191
04197
Przemysław Bednarski
Wojciech Bobrek
PM
WM
7
12
50.3521 
 
64.06539
06591
Robert Chmielak
Grzegorz Fijałkowski
MA
MA
7
11
50.3511 
 
65.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
9
11
50.3411 
 
66.17951
06990
Jakub Bojanowski
Urszula Górecka-Wideryńska
MA
MA
2.5
3
50.2611 
 
67.01054
06877
Tadeusz Garbacik
Waldemar Radziak
MP
MA
15
12
50.0511 
 
68.19547
03023
Mariusz Jażdżewski
Teresa Roszkowska-Śliź
PM
MA
1
2
49.9011 
 
69.08526
18187
Artur Bobołowicz
Janusz Skrzypek
MP
MP
5
5
49.6511 
 
70.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
49.6011 
 
71.13438
18645
Rafał Marks
Ewa Morawska
MA
WP
15
4
49.5311 
 
72.14450
18421
Piotr Makohin
Jan Ratter
MA
MA
2
1.5
49.4411 
 
73.07812
10096
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
MA
MA
11
4
49.1611 
 
74.10447
07928
Mikołaj Komorowski
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
4
5
49.1211 
 
75.12456
21144
Krzysztof Stefaniak
Krzysztof Szufnara
MA
MA
3
2
49.1111 
 
76.20007
01380
Monika Gwiazdowska
Zdzisław Klimczak
MA
DS
1.5
5
49.0611 
 
77.13098
21057
Damian Garczarek
Dariusz Sarzyński
WP
LU
1.5
2.5
49.0311 
 
78.17934
19331
Szymon Ostrowski
Michał Szołucha
MP
MA
2
1.5
48.7711 
 
79.10148
04848
Paulina Klimentowska
Maria Tomczewska
MA
PM
9
7
48.5511 
 
80.06795
16140
Ewa Miszewska
Andrzej Szepczyński
PK
PK
19
5
48.5211 
 
81.08294
17167
Mariusz Bartkowski
Tomasz Kiełbasa
LU
MA
18
9
48.3711 
 
82.13994
06956
Robert Pepłoński
Bogdan Szlacheta
MA
MA
4
7
48.2311 
 
83.17545
18066
Franciszek Kurlit
Michał Stasik
MP
DS
4
4
48.2111 
 
84.04198
07221
Adolf Bocheński
Andrei Kavalenka
WM
WM
15
7
48.1511 
 
85.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
48.0611 
 
86.06512
06513
Jerzy Boczar
Maria Boczar
MA
MA
7
5
48.0211 
 
87.06659
08411
Maciej Kalita
Krzysztof Kobyliński
OP
MA
7
11
47.9611 
 
88.07568
12460
Marek Kamelski
Sławomir Stępniewski
KP
MA
4
3
47.9111 
 
89.17916
23345
Kajetan Gościański
Reinder van der Weide
WP
WP
2.5
0
47.7411 
 
90.20812
22157
Hubert Kamiński
Piotr Szymański
MA
MA
1.5
1
47.6511 
 
91.12685
19080
Witold Bielecki
Jan Szewczyk
MA
MA
3
2.5
47.5911 
 
92.11588
11595
Jacek Gajda
Dariusz Wojna
MA
MA
3
4
47.4211 
 
93.08543
18076
Marek Jaroszkiewicz
Wiesław Olszewski
MA
MA
4
3
46.9711 
 
94.09734
07901
Krzysztof Kowalczyk
Rafał Łuczak
MA
MA
4
5
46.8611 
 
95.10571
06813
Marek Kubicki
Krzysztof Najda
MA
MA
5
7
46.7011 
 
96.19507
18627
Elżbieta Fiejka
Krzysztof Wierzbicki
MA
MA
2
1.5
46.6911 
 
97.15857
15760
Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
MA
MA
4
4
46.6011 
 
98.22322
21988
Ewa Gołacka
Urszula Probulska
MA
MA
0
1
46.5311 
 
99.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
7
46.3311 
 
100.06815
12250
Piotr Nawrocki
Małgorzata Rozman
MA
MA
21
2
46.3311 
 
101.23355
21391
Agnieszka Afek
Jan Druch
MA
MA
0
2.5
46.3211 
 
102.09710
18801
Mariusz Mączewski
Radosław Rozman
MA
MA
3
3
46.1811 
 
103.13622
08970
Mirosław Łopaciuk
Bogusław Pawszak
MA
MA
5
12
46.1711 
 
104.21693
21678
Małgorzata Kurzewska
Tadeusz Kurzewski
MA
MA
1
1.5
45.9711 
 
105.22169
19663
Romuald Kąkiel
Ewa Wawrowska
PD
MA
2
2.5
45.7011 
 
106.18505
18166
Tomasz Przegaliński
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2.5
3
45.3211 
 
107.18861
18778
Małgorzata Dmowska
Robert Głodowski
MA
MA
1.5
2.5
45.2911 
 
108.09020
10340
Kazimierz Grzeszkowiak
Michał Tuczyński
MA
MA
5
3
45.1911 
 
109.20298
20302
Jan Izwantowski
Wojciech Tokarski
MA
MA
1.5
1.5
45.1811 
 
110.05691
06346
Grzegorz Lewaciak
Adam Pawłowski
LD
LD
18
13
45.1411 
 
111.06616
19938
Łukasz Grodzicki
Miłosz Polak
MA
MA
5
2
43.6411 
 
112.18297
17207
Mirosław Grochowski
Jerzy Oleksiewicz
MA
MA
2
2.5
43.2411 
 
113.11447
06823
Paweł Lasota
Tomasz Nowacki
MA
MA
3
5
43.2111 
 
114.09357
07849
Arkadiusz Majcher
Bogdan Szulejewski
MA
MA
15
21
41.5211 
 
115.12383
01910
Andrzej Chodowski
Roman Zabłocki
DS
OP
3
5
40.9911 
 
116.09622
22316
Andrzej Bajko
Paweł Wydra
MA
MA
2
1
40.8011 
 
117.22556
06811
Grzegorz Kuczewski
Jacek Musiał
MA
MA
0.5
4
40.7011 
 
118.15913
06445
Adam Rydz
Ryszard Wójcik
MA
MA
4
4
40.4111 
 
119.21234
21690
Monika Borowska
Aleksandra Wilk
MA
MA
1
1
40.4011 
 
120.19475
19106
Mariola Miklaszewska
Piotr Piątkiewicz
MA
MA
3
3
40.2411 
 
121.16460
13940
Zbigniew Komorowski
Andrzej Łukianiuk
MA
MA
2.5
3
39.6411 
 
122.21982
22210
Jakub Adamczak
Michał Brzozowski
MA
MA
1
1
39.5511 
 
123.17155
06542
Sławomir Bąk
Irena Chodorowska
MA
PK
5
18
39.3311 
 
124.10356
06711
Agnieszka Jonczyk
Hanna Koziorowska
MA
MA
4
5
37.8911 
 
125.20822
12224
Roman Rutyna
Aleksander Waślicki
MA
MA
1.5
4
36.4011 
 
126.20021
20006
Małgorzata Kołakowska
Iwona Orzełowska
MA
MA
1.5
1.5
34.8511 
 
127.22188
22655
Renata Godlewska
Justyna Otulak
MA
MA
1
0
33.9511 
 
128.23360
23359
Jacek Łazarski
Dariusz Neusser
MA
MA
0
0
32.6711 
 
129.18457
18298
Urszula Niespodziewańska
Ryszard Pietrzak
MA
MA
1.5
2.5
32.1811 
 
130.20194
20195
Dorota Zwierzyńska
Wiesław Zwierzyński
MA
MA
1
1
31.6011 
 
131.23222
23223
Iwona Karnowska
Katarzyna Pomorska
MA
MA
0
0
29.3111 
 
132.21642
21049
Lidia Nowak
Anna Stępień
WP
MA
1
0.5
24.3011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2684 punkty PKL, w tym 1440 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2023/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.15:53:30 (0.3085/274) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.