Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5798/30368 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

50. Grand Prix Warszawy
50th Grand Prix of Warsaw
OTP* - X KTP o puchary firmy "Piatnik Polska"
piątek, 25 sierpnia 2023r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
13
12
66.126231III
III
2.07811
07869
Marcin Krupowicz
Sławomir Zawiślak
MA
SL
21
21
65.506030III
III
3.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
64.175729 
 
4.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
15
63.495528 
 
5.06813
16140
Krzysztof Najda
Andrzej Szepczyński
MA
PK
7
5
62.775226 
 
6.10450
06973
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
MA
MA
15
24
62.435025 
 
7.04198
07221
Adolf Bocheński
Andrei Kavalenka
WM
WM
15
7
61.794824 
 
8.02519
06802
Bartosz Matras
Tomasz Modrzejewski
WM
WM
9
13
61.674623 
 
9.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
13
61.574422 
 
10.06706
17242
Apolinary Kowalski
Andrzej Zawada
WM
MA
24
7
60.514221 
 
11.07849
18890
Bogdan Szulejewski
Vasil Valchev
MA
SL
21
7
59.583920 
 
12.02489
05675
Jarosław Kaczorowski
Mariusz Kraśnicki
LU
LD
12
9
58.393719 
 
13.16380
16068
Jakub Andruszkiewicz
Konrad Paluszek
MA
MA
5
3
58.293518 
 
14.07809
01726
Piotr Kołuda
Tomasz Winciorek
LU
MA
18
19
58.183317 
 
15.08294
10095
Mariusz Bartkowski
Paweł Miechowicz
LU
LU
18
17
57.993116 
 
16.19830
18284
Wojciech Bąk
Aleks Bukat
MA
DS
4
4
57.742915 
 
17.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
4
7
57.732613 
 
18.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
SW
SW
21
21
57.602412 
 
19.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
MA
MA
19
18
57.552211 
 
20.18011
16875
Filip Parol
Edward Sucharda
MA
MA
4
7
57.532010 
 
21.07043
05797
Sandra Różańska
Karol Ruszkiewicz
MA
SL
3
7
57.11189 
 
22.02515
01739
Piotr Lutek
Rafał Wolański
LU
SL
11
11
56.89168 
 
23.07053
07056
Krzysztof Gołaś
Piotr Lipkowski
MA
MA
7
3
56.55137 
 
24.20240
20680
Bernard Kula
Wojciech Okrzesik
MA
MP
2.5
4
56.53137 
 
25.02703
09418
Marcin Krawczyk
Piotr Kuc-Dzierżawski
MP
MP
12
9
56.20126 
 
26.08426
06917
Robert Sadowski
Robert Siedlecki
MA
MA
5
7
56.09126 
 
27.06684
06982
Stefan Knothe
Marcin Walczak
MA
MA
9
5
55.71116 
 
28.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
9
24
55.54116 
 
29.21315
21314
Jelena Alfejeva
Karlis Rubins
MA
MA
3
3
55.45116 
 
30.08411
05363
Krzysztof Kobyliński
Jerzy Russyan
MA
WM
11
21
55.41105 
 
31.07052
20167
Edmund Czubak
Magdalena Judek
MA
MA
12
2
55.16105 
 
32.18032
06817
Maciej Kulikowski
Renata Neronowicz
MA
MA
5
12
54.93105 
 
33.06815
12250
Piotr Nawrocki
Małgorzata Rozman
MA
MA
21
2
54.8395 
 
34.21578
21582
Erik Klems
David Vozabal
SL
SL
2.5
2
54.4595 
 
35.17155
06705
Sławomir Bąk
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
54.2495 
 
36.05701
05876
Marta Maj-Rudnicka
Piotr Wulkiewicz
WP
PD
13
9
54.0584 
 
37.18165
17854
Dariusz Kłodos
Dariusz Krakowiak
MA
MA
4
5
53.7884 
 
38.05670
03003
Andrzej Kozikowski
Hubert Urban
LD
MA
15
9
53.4974 
 
39.20898
19518
Bogusław Jóźwiak
Bolesław Studziński
MA
MA
2.5
2.5
53.4474 
 
40.11550
14728
Piotr Marcinowski
Kamil Nowak
DS
SW
17
17
53.2874 
 
41.07812
06877
Zygmunt Kuczyński
Waldemar Radziak
MA
MA
11
12
53.1763 
 
42.06627
10468
Krzysztof Hołowacz
Kamil Kajetanowicz
MA
MA
7
4
52.5463 
 
43.15582
10340
Tomasz Kozłowski
Michał Tuczyński
MA
MA
4
3
52.4363 
 
44.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
9
11
52.2553 
 
45.06616
06697
Łukasz Grodzicki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
5
11
52.2553 
 
46.07378
09755
Mateusz Mroczkowski
Łukasz Witkowski
DS
SW
7
17
52.2442 
 
47.17384
15023
Joanna Derewońko
Rafał Łangowski
MA
MA
5
5
52.1342 
 
48.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
51.7142 
 
49.13438
12899
Rafał Marks
Michał Wróbel
MA
MA
15
9
51.7032 
 
50.16544
18320
Hanna Ciuńczyk
Michał Górski
MA
MA
4
3
51.6232 
 
51.08543
18486
Marek Jaroszkiewicz
Irena Wilczyńska
MA
MA
4
1.5
51.6232 
 
52.10548
06801
Tadeusz Filaber
Maciej Modrzejewski
MA
MA
7
12
51.4421 
 
53.07821
19705
Andrzej Miklaszewski
Jan Syska
MA
MA
5
3
51.2721 
 
54.21367
20975
Jakub Bereza
Grzegorz Leśniewski
MA
MA
3
2
51.2111 
 
55.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
9
9
51.0811 
 
56.16637
17008
Joanna Szymaszczyk
Filip Trojański
MA
MA
3
4
50.6411 
 
57.18417
16456
Robert Czernecki
Sylwester Sokół
LD
LD
3
5
50.3811 
 
58.06629
12263
Włodzimierz Ilnicki
Anna Jaguszewska
MA
MA
17
4
50.3711 
 
59.05574
05856
Przemysław Błaszczyk
Piotr Walczak
LD
WP
15
21
50.3511 
 
60.10721
02157
Sławomir Czech
Paweł Szymonik
LU
LU
9
7
50.0611 
 
61.06542
06703
Irena Chodorowska
Sławomir Kowalczyk
PK
MA
18
9
49.8911 
 
62.08392
12499
Mikołaj Albrycht
Michał Wieteska
MA
MA
3
4
49.8211 
 
63.17951
18076
Jakub Bojanowski
Wiesław Olszewski
MA
MA
2.5
3
49.7711 
 
64.17916
23345
Kajetan Gościański
Reinder van der Weide
WP
WP
2.5
0
49.6011 
 
65.09357
03960
Arkadiusz Majcher
Radosław Szczepański
MA
MA
15
19
49.3011 
 
66.19103
08885
Piotr Guzik
Marcel Kołodziejczyk
MA
MA
2
3
49.0311 
 
67.19724
17082
Bartosz Bejenka
Maciej Boczar
PD
MA
3
7
48.9711 
 
68.10447
07928
Mikołaj Komorowski
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
4
5
48.8311 
 
69.12123
07871
Mateusz Stępiński
Piotr Zieliński
MA
MA
11
7
48.7311 
 
70. 
07555
Renata Fruitiger
Stanisław Stachlewski
-
MA
0
9
48.5911 
 
71.17836
16145
Leszek Jędrzejczak
Andrzej Proczkowski
MA
PK
3
4
48.2811 
 
72.18861
14416
Małgorzata Dmowska
Irena Pruszko
MA
MA
1.5
2
48.2311 
 
73.18354
09360
Małgorzata Buduła
Monika Maksymiuk
MA
MA
3
3
48.1211 
 
74.06543
19115
Jan Chodorowski
Zdzisław Gumkowski
PK
MA
19
3
47.8611 
 
75.06527
23183
Wanda Buszkowska
Ewa Zawilska
MA
MA
3
0
47.7111 
 
76.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
47.6311 
 
77.06556
22169
Sylwester Cieślak
Romuald Kąkiel
MA
PD
12
2
47.3611 
 
78.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
2
2
47.2811 
 
79.13134
16616
Janusz Goławski
Paweł Sankowski
MA
MA
5
3
46.8411 
 
80.14006
12224
Andrzej Tarlecki
Aleksander Waślicki
MA
MA
4
4
46.1111 
 
81.17675
07814
Janusz Królikowski
Piotr Kuźmicz
MA
MA
5
3
45.7211 
 
82.09135
09146
Aleksandra Górska
Piotr Tuczyński
WP
WP
3
24
45.7211 
 
83.13622
08970
Mirosław Łopaciuk
Bogusław Pawszak
MA
MA
5
12
45.5811 
 
84.21114
20436
Jakub Ciura
Jan Lorkowski
DS
DS
0.5
0.5
45.5311 
 
85.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
3
45.3911 
 
86.06634
06823
Stefan Jakubowski
Tomasz Nowacki
MA
MA
5
5
45.0311 
 
87.18801
13379
Radosław Rozman
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
3
5
44.5911 
 
88.17554
19722
Jakub Dziuba
Michał Korwek
MA
MA
3
2
44.4911 
 
89.22655
22654
Justyna Otulak
Magdalena Smolińska
MA
MA
0
0
44.1811 
 
90.21234
21690
Monika Borowska
Aleksandra Wilk
MA
MA
1
1
43.0411 
 
91.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
43.0211 
 
92.20021
20006
Małgorzata Kołakowska
Iwona Orzełowska
MA
MA
1.5
1.5
42.4611 
 
93.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
12
11
42.3411 
 
94.23360
21988
Jacek Łazarski
Urszula Probulska
MA
MA
0
1
42.2511 
 
95.12685
15511
Witold Bielecki
Kacper Kopka
MA
MA
3
9
41.8811 
 
96.18298
03023
Ryszard Pietrzak
Teresa Roszkowska-Śliź
MA
MA
2.5
2
41.8411 
 
97.20171
21337
Agnieszka Łuczak
Anna Napierajczyk
DS
DS
1.5
1.5
41.6211 
 
98.20007
01380
Monika Gwiazdowska
Zdzisław Klimczak
MA
DS
1.5
5
41.3311 
 
99.22463
22165
Krzysztof Barnat
Tomasz Ziss
MA
MA
1
1
41.1411 
 
100.18479
06956
Magdalena Czajkowska
Bogdan Szlacheta
MA
MA
3
7
39.9211 
 
101.22348
22349
Dorota Winarska
Magdalena Winarska
MA
MA
0.5
0.5
39.1711 
 
102.07777
21124
Ewa Banaszkiewicz
Katarzyna Pogłód
MA
MA
15
1.5
38.4011 
 
103.17640
21144
Marek Chylewski
Krzysztof Szufnara
MA
MA
2.5
2
38.4011 
 
104.21979
21980
Michał Hołowacz
Zofia Hołowacz
MA
MA
0.5
0
38.1911 
 
105.20037
23051
Małgorzata Janiszewska
Joanna Miecznikowska
MA
MA
0
0.5
35.9111 
 
106.21136
19984
Beata Rożek
Mirosław Rożek
MA
MA
1.5
2
35.8211 
 
107.09622
22316
Andrzej Bajko
Paweł Wydra
MA
MA
2
1
34.9611 
 
108.20787
12629
Tomasz Kalinowski
Tomasz Magryś
MA
PK
2
4
32.7711 
 
109.11615
18603
Katarzyna Kumela
Mirosława Swoboda
MA
MA
2.5
2.5
32.1211 
 
110.22210
23135
Michał Brzozowski
Anna Grzywacz
MA
MA
1
0
27.8911 
 
111.23267
22067
Magdalena Fałek
Andżelika Petruczenko
LU
LU
0
0
27.7011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2268 punktów PKL, w tym 1216 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2023/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:29:32 (0.2484/232) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.