Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6266/31381 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

BUDIMEX Grand Prix Polski Par (1)
Budimex Grand Prix Polski Par
niedziela, 3 marca 2024r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04108
02806
Przemysław Janiszewski
Wojciech Strzemecki
DS
DS
21
21
62.94236I
I
2.02496
02934
Cezary Komajda
Krzysztof Kujawa
LU
SL
12
19
62.28229II
II
3.04303
04431
Roman Kierznowski
Zbigniew Rogowski
WM
WM
21
18
60.79222II
II
4.15595
11600
Maciej Dąbrowski
Jarosław Stach
OP
OP
13
11
60.60215III
III
5.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
21
21
59.73209III
III
6.16765
12574
Mirosław Makurat
Waldemar Wnuk
PM
PM
3
3
59.52203III
III
7.12999
05856
Adam Krysa
Piotr Walczak
DS
WP
13
21
59.05197 
 
8.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PM
PM
19
15
58.86192 
 
9.17721
14783
Jakub Bazyluk
Patryk Patreuha
MA
DS
7
13
58.35186 
 
10.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MA
MP
5
4
58.07180 
 
11.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
11
21
57.77175 
 
12.07717
11296
Halina Mikołajczak
Artur Pomarański
ZP
OP
4
9
57.76169 
 
13.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
11
13
57.72163 
 
14.04015
12899
Tomasz Woźniak
Michał Wróbel
KP
MA
7
11
57.70158 
 
15.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
WM
WM
17
15
57.58152 
 
16.11899
06225
Dominik Głowacki
Wojciech Palmowski
MA
MA
5
11
57.53146 
 
17.10095
07849
Paweł Miechowicz
Bogdan Szulejewski
KP
KP
17
21
57.50141 
 
18.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
9
24
57.45135 
 
19.06634
06823
Stefan Jakubowski
Tomasz Nowacki
MA
MA
5
5
57.35129 
 
20.04198
04405
Adolf Bocheński
Krzysztof Pikus
WM
WM
15
19
57.31124 
 
21.12154
03512
Mateusz Sobczak
Wojciech Sołtysik
DS
DS
15
7
57.17118 
 
22.07809
11319
Piotr Kołuda
Przemysław Zawada
LU
PK
18
21
56.76112 
 
23.04329
08951
Zbigniew Krzepkowski
Janusz Tchórzewski
WM
WM
5
3
56.68107 
 
24.12220
04402
Kazimierz Konefał
Ryszard Pichla
WM
PM
5
7
56.50101 
 
25.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
21
19
56.4595 
 
26.01318
08195
Stanisław Gołębiowski
Dariusz Kowalski
DS
WM
24
21
56.0290 
 
27.13616
06706
Arunas Jankauskas
Apolinary Kowalski
LTU
WM
6
24
55.6984 
 
28.04602
04797
Aleksander Kasprzak
Ryszard Konopka
PM
PM
18
12
55.5978 
 
29.02460
09491
Marek Atalski
Rafał Niedzielski
LU
LU
13
9
55.4773 
 
30.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
55.3367 
 
31.07283
14782
Jarosław Figlus
Jakub Patreuha
SL
MA
13
11
55.2561 
 
32.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
15
17
54.9656 
 
33.08097
04719
Włodzimierz Kocoń
Artur Toeplitz
PM
PM
5
7
54.8650 
 
34.04531
14845
Marek Barylewski
Robert Krawczyk
KP
PM
18
7
54.6347 
 
35.04207
04427
Janusz Budny
Edmund Reczuga
WM
WM
7
7
54.6046 
 
36.04793
09679
Krzysztof Kluf
Krzysztof Meyer
PM
PM
12
4
54.4345 
 
37.04601
04696
Witold Kaliński
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
54.2344 
 
38.04551
04399
Robert Czarnecki
Tomasz Patalan
PM
PM
5
7
54.1543 
 
39.08294
01726
Mariusz Bartkowski
Tomasz Winciorek
MA
MA
18
19
54.0042 
 
40.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
12
18
53.9541 
 
41.04541
13028
Mariusz Brewiak
Piotr Suchodolski
PM
PM
13
7
53.8140 
 
42.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
53.8139 
 
43.15906
04829
Dariusz Głowiński
Marek Pietrzak
ZP
PM
4
7
53.7738 
 
44.04157
06822
Sławomir Bolesta
Anna Nosalska
PD
PD
9
9
53.6937 
 
45.17294
13570
Marek Bałabuch
Piotr Proporowicz
KP
KP
4
5
53.6736 
 
46.02501
04665
Mariusz Kowalski
Kazimierz Omernik
SW
PM
15
21
53.6635 
 
47.04535
04852
Dariusz Bogucki
Marta Sikora
PM
PM
18
5
53.5834 
 
48.03920
12229
Grzegorz Rojewski
Robert Rychlicki
KP
KP
13
7
53.5434 
 
49.17082
10148
Maciej Boczar
Paulina Klimentowska
MA
MA
7
9
53.4633 
 
50.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WP
WP
9
12
53.4432 
 
51.05282
05483
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
WP
WP
13
9
53.3731 
 
52.02468
10721
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
LU
LU
7
9
53.1930 
 
53.19912
20978
Jan Łuczeczko
Cyprian Morawski
PM
PM
2.5
2.5
53.1329 
 
54.04360
02519
Mirosław Makatrewicz
Bartosz Matras
WM
WM
13
9
52.9328 
 
55.18625
04818
Krzysztof Boniek
Krzysztof Materek
PM
PM
3
4
52.9227 
 
56.06795
06801
Ewa Miszewska
Maciej Modrzejewski
PK
MA
19
12
52.6426 
 
57.09228
08994
Karol Kałuziński
Jacek Szkup
LD
LD
7
5
52.5525 
 
58.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
13
13
52.4124 
 
59.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
KP
KP
12
13
52.1723 
 
60.04215
04366
Paweł Ciesieński
Mirosław Michnowicz
WM
WM
3
4
52.1422 
 
61.05670
05675
Andrzej Kozikowski
Mariusz Kraśnicki
LD
LD
15
9
51.8421 
 
62.13709
05341
Grzegorz Głasek
Jacek Pszczoła
SW
SW
11
24
51.8420 
 
63.02495
02524
Andrzej Kokoryka
Józef Myć
LU
LU
11
7
51.6919 
 
64.12783
15110
Robert Mrukowski
Artur Zariczny
KP
KP
7
3
51.6718 
 
65.20797
19723
Jakub Piłat
Adam Rogowski
WP
MA
3
2.5
51.4217 
 
66.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
4
4
51.4116 
 
67.02673
07725
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
MP
MP
13
15
51.3115 
 
68.04322
04354
Józef Krasowski
Zbigniew Łukaszuk
WM
WM
5
7
51.1914 
 
69.07710
16259
Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
MP
MP
13
7
50.8013 
 
70.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
11
50.6712 
 
71.13018
18482
Rafał Szafranek
Piotr Zalcman
KP
KP
5
3
50.6111 
 
72.13003
22579
Mariusz Bielski
Piotr Pawełkiewicz
KP
KP
5
1.5
50.4910 
 
73.16936
18494
Bolesław Radko
Jakub Wieleba
LU
LU
4
2
50.479 
 
74.13342
16317
Krzysztof Baranowski
Marian Krasowski
PD
PD
4
7
50.458 
 
75.17361
17030
Marta Makarewicz
Anna Zaręba
MA
SW
5
5
50.427 
 
76.07054
06909
Sławomir Kolarz
Anna Sarniak
MA
MA
7
21
50.406 
 
77.17495
12923
Robert Barankiewicz
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
5
50.335 
 
78.20076
16829
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
PD
PD
4
7
50.254 
 
79.04887
05314
Olech Bestrzyński
Marcin Pędziński
WP
WP
17
15
50.233 
 
80.06815
07099
Piotr Nawrocki
Jerzy Olczyk
MA
DS
21
11
50.212 
 
81.13993
15414
Grzegorz Cieślak
Wojciech Okuniewski
LU
LU
5
5
50.071 
 
82.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
9
13
50.041 
 
83.04066
04077
Zbigniew Gadek
Mirosław Morchat
PD
PD
4
7
49.971 
 
84.18677
20054
Andrzej Kita
Łukasz Taczalski
KP
LU
2.5
0
49.851 
 
85.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
MA
5
19
49.501 
 
86.15032
10056
Rafał Maszenda
Piotr Nowicki
MA
MA
5
7
49.451 
 
87.20259
21769
Jan Kot
Wojciech Wnuk
MA
MA
2.5
2.5
49.451 
 
88.06551
02966
Jacek Ciechomski
Stanisław Pająk
LU
SW
19
15
49.431 
 
89.12006
05363
Danuta Krupnik
Jerzy Russyan
MA
WM
7
21
49.301 
 
90.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
49.271 
 
91.04593
04731
Wacław Janicki
Sylwester Walerowicz
PM
PM
17
15
49.231 
 
92.20830
21053
Szymon Grabala
Szymon Jędrzejewski
PM
PM
2.5
2
49.211 
 
93.04350
12303
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
WM
WM
11
5
49.151 
 
94.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
5
49.101 
 
95.04008
16217
Aniela Bocheńska
Patrycja Krupnik
WM
PD
2
2
48.621 
 
96.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
WP
MA
11
24
48.601 
 
97.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
48.501 
 
98.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
48.311 
 
99.16456
06355
Sylwester Sokół
Lech Warwocki
LD
LD
7
9
48.211 
 
100.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
DS
11
19
48.151 
 
101.19724
04067
Bartosz Bejenka
Tomasz Bliński
PD
PD
4
9
48.121 
 
102.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
48.101 
 
103.06802
10561
Tomasz Modrzejewski
Tadeusz Więckiewicz
WM
WM
13
7
48.101 
 
104.10118
08115
Jarosław Pęski
Mirosław Wiśniewski
PM
PM
5
2.5
48.051 
 
105.04279
04396
Jan Janiak
Krzysztof Pakuła
WM
WM
9
9
47.861 
 
106.13098
21057
Damian Garczarek
Dariusz Sarzyński
WP
SL
1.5
3
47.851 
 
107.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
9
21
47.811 
 
108.04319
07563
Dariusz Kozłowski
Radosław Kozłowski
WM
WM
12
9
47.691 
 
109.08128
04621
Zenon Betański
Marek Kryniewski
PM
PM
5
5
47.671 
 
110.08978
02158
Jacek Leśniczak
Zdzisław Świątek
WP
WP
17
13
47.551 
 
111.14655
04034
Arkadiusz Stanisławski
Tadeusz Żurek
KP
KP
4
5
47.481 
 
112.09355
03763
Mariusz Grabowski
Leszek Kawski
KP
KP
9
9
47.261 
 
113.04103
10893
Dariusz Sterniczuk
Mariusz Tatarczuk
PD
PD
5
4
47.101 
 
114.07291
11466
Krzysztof Buras
Tadeusz Laszczak
SW
MA
24
9
47.071 
 
115.21083
18933
Rafał Bald
Tomasz Jaworski
KP
KP
2
3
46.921 
 
116.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LD
LD
18
9
46.881 
 
117.19485
19484
Adrianna Staniszewska
Urszula Staniszewska
MA
MA
2
2.5
46.801 
 
118.13438
18645
Rafał Marks
Ewa Morawska
MA
WP
15
5
46.751 
 
119.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
46.441 
 
120.04660
04755
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
7
7
46.101 
 
121.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
19
17
46.091 
 
122.03958
08379
Franciszek Szafranek
Zdzisław Zachwieja
KP
KP
3
4
45.941 
 
123.06512
06513
Jerzy Boczar
Maria Boczar
MA
MA
7
5
45.791 
 
124.12573
12571
Zdzisław Koza
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
4
3
45.771 
 
125.22210
20298
Michał Brzozowski
Jan Izwantowski
MA
MA
2
1.5
45.731 
 
126.22099
23633
Witold Dobroszek
Adam Królak
LD
WP
1.5
0
45.561 
 
127.10798
14767
Kazimierz Gierulski
Mariusz Skrzypczak
PM
PM
4
1.5
45.321 
 
128.07052
07043
Edmund Czubak
Sandra Różańska
MA
MA
12
4
44.531 
 
129.07605
04808
Zdzisław Godlewski
Krzysztof Pękała
WM
WM
5
4
44.521 
 
130.06165
04480
Dariusz Biedrzycki
Waldemar Ślesicki
MA
WM
7
3
44.441 
 
131.07928
07901
Mariusz Łasiewicki
Rafał Łuczak
MA
MA
5
5
44.191 
 
132.04261
09245
Lech Grabski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
7
7
44.151 
 
133.21821
06697
Antoni Danek
Jarosław Kostrzewa
WP
MA
1
11
44.091 
 
134.10191
11447
Artur Duczmalewski
Paweł Lasota
MA
MA
5
3
43.931 
 
135.06540
15259
Bartosz Chmurski
Dominika Ocylok
MA
WP
24
5
43.891 
 
136.04581
04712
Kazimierz Gralak
Leszek Szkudlarek
PM
PM
18
9
43.591 
 
137.11637
14252
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
PD
PD
5
5
43.571 
 
138.08588
06248
Piotr Greń
Hilary Ślesicki
WM
MA
0
4
43.401 
 
139.19770
21064
Martyna Smoleń
Julia Wodzyńska
PM
PM
2.5
2
43.281 
 
140.19391
19390
Barbara Tuma
Krzysztof Tuma
PM
PM
2.5
2.5
43.161 
 
141.08124
04469
Wojciech Kujda
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
2.5
5
42.891 
 
142.03309
03311
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
WM
WM
3
3
42.711 
 
143.04416
08389
Bernard Pszczoła
Krzysztof Trunowicz
WM
WM
11
3
42.401 
 
144.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
42.131 
 
145.06627
21979
Krzysztof Hołowacz
Michał Hołowacz
MA
MA
7
1.5
42.121 
 
146.04297
08316
Wojciech Karpiński
Krzysztof Nagielski
WM
WM
5
9
41.881 
 
147.09413
13693
Jacek Ridinger
Curt Sjolin
WM
LB
1.5
2.5
41.711 
 
148.19268
14156
Remigijus Mackus
Gintaras Simanaitis
LTU
PD
6
2
41.461 
 
149.14401
04358
Mirosław Makuch
Jakub Milkamanowicz
WM
WM
4
3
41.261 
 
150.04417
23303
Janusz Puchalski
Andrzej Wezdecki
WM
WM
2
0
40.571 
 
151.18417
16707
Robert Czernecki
Piotr Trębski
LD
LD
3
3
40.531 
 
152.03636
01169
Mieczysław Lebiecki
Waldemar Sadurski
WM
WM
4
2.5
40.501 
 
153.20763
10507
Andrzej Polak
Igor Terszak
MA
MA
1
4
39.971 
 
154.23062
19388
Jakub Czujko
Andrzej Jarząbkowski
PM
PM
0
2
39.521 
 
155.22115
22072
Agata Gaweł
Remigiusz Gaweł
PM
PM
1
1
38.841 
 
156.09462
01101
Marek Serdyński
Iwona Smilgin
WM
WM
2.5
1.5
37.161 
 
157.06488
06556
Wiesław Andruk
Sylwester Cieślak
WM
MA
9
12
37.051 
 
158.06338
08297
Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
7
7
36.761 
 
159.17230
20201
Krzysztof Bonowicz
Piotr Mizak
KP
KP
3
2.5
31.461 
 
160.19755
05876
Marek Łukaszewski
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
2
9
25.541 
 
161.04035
04043
Andrzej Balunowski
Mirosław Liszewski
PD
PD
7
11
22.491 
 
162.07221
14157
Andrei Kavalenka
Sonata Simanaitiene
WM
PD
7
5
20.111 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 11792 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2024/elblag/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-05-25 g.17:01:11 (0.6242/334) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.