Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6268/31625 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

BUDIMEX Grand Prix Polski Par (3)
II Mityngowy GPPP - memoriał Jana Moszyńskiego
sobota, 6 kwietnia 2024r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.07809
18890
Piotr Kołuda
Vasil Valchev
LU
LU
18
7
62.07247I
I
2.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
MA
15
19
61.69240II
II
3.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
11
59.90233II
II
4.06554
06802
Jarosław Cieślak
Tomasz Modrzejewski
DS
WM
21
13
59.81226III
III
5.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
9
11
59.33219III
III
6.17766
19417
Yuliy Chumak
Petro Karlykov
PD
LU
5
0
58.96214III
III
7.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PM
PM
19
15
58.41208 
 
8.06923
15477
Jacek Sikora
Krzysztof Żak
PM
PM
7
9
58.11202 
 
9.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
7
13
57.85197 
 
10.08294
06551
Mariusz Bartkowski
Jacek Ciechomski
MA
LU
18
19
57.85191 
 
11.05568
04353
Zdzisław Beling
Krzysztof Łukaszewicz
WM
WM
18
15
57.72186 
 
12.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
13
13
57.31180 
 
13.01318
04108
Stanisław Gołębiowski
Przemysław Janiszewski
DS
DS
24
21
57.01174 
 
14.16317
04052
Marian Krasowski
Adam Szempliński
PD
PD
7
5
56.64169 
 
15.05611
01115
Dominik Filipowicz
Krzysztof Martens
DS
WM
21
24
56.62163 
 
16.04303
04431
Roman Kierznowski
Zbigniew Rogowski
WM
WM
21
18
56.58157 
 
17.06815
07099
Piotr Nawrocki
Jerzy Olczyk
MA
DS
21
11
56.53152 
 
18.06672
05822
Urban Kielichowski
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
13
13
56.36146 
 
19.02219
18681
Beata Bojarska
Paweł Fiebig
WP
WP
5
5
56.24140 
 
20.16259
02831
Maciej Kliś
Włodzimierz Wala
MP
MP
7
21
55.84135 
 
21.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
13
17
55.39129 
 
22.05708
10533
Janusz Makaruk
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
18
13
55.23123 
 
23.17721
11550
Jakub Bazyluk
Piotr Marcinowski
MA
PM
7
17
54.73118 
 
24.15922
07854
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Witalis Talar
MA
MA
7
13
54.63112 
 
25.10095
05856
Paweł Miechowicz
Piotr Walczak
KP
WP
17
21
54.60106 
 
26.06112
06131
Roman Szlachetka
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
12
9
54.55101 
 
27.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
11
21
54.4795 
 
28.20907
21007
Nikolay Nieskoromny
Konstantyn Tretiatchenko
LU
LU
0.5
0
54.4689 
 
29.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
7
7
54.1884 
 
30.15595
11600
Maciej Dąbrowski
Jarosław Stach
OP
OP
13
11
54.0778 
 
31.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
53.9973 
 
32.07271
03206
Adrian Bakalarz
Maciej Janeczko
SL
SL
9
9
53.9167 
 
33.05624
07087
Jacek Grzelczak
Piotr Kaczorowski
LD
LD
15
5
53.8261 
 
34.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
KP
MA
21
19
53.7856 
 
35.05675
05678
Mariusz Kraśnicki
Adam Krysiak
LD
LD
9
7
53.7650 
 
36.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
53.5849 
 
37.23633
05876
Adam Królak
Piotr Wulkiewicz
WP
LD
0.5
9
53.5148 
 
38.12983
08119
Janusz Kobylarski
Waldemar Warzała
PM
PM
7
12
53.4747 
 
39.09418
22882
Piotr Kuc-Dzierżawski
Giorgi Zedginidze
MP
MP
9
2
53.3946 
 
40.06706
06973
Apolinary Kowalski
Piotr Tuszyński
WM
MA
24
24
53.3345 
 
41. 
08978
Nedju Buchlev
Jacek Leśniczak
GER
WP
6
17
53.3144 
 
42.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
13
13
53.1643 
 
43.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
9
11
53.0942 
 
44.19482
19483
Magda Urbańska
Piotr Urbański
MA
MA
2
2
53.0741 
 
45.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
11
5
52.9040 
 
46.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
52.8939 
 
47.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
WM
WM
17
15
52.8938 
 
48.10770
05314
Jan Pędziński
Marcin Pędziński
WP
WP
4
15
52.8737 
 
49.06795
16140
Ewa Miszewska
Andrzej Szepczyński
PK
PK
19
5
52.7936 
 
50.07291
13709
Krzysztof Buras
Grzegorz Głasek
SW
SW
24
11
52.7635 
 
51.18642
05483
Maria Niklaus
Tomasz Wasilewski
WP
WP
3
9
52.7334 
 
52.15519
01590
Piotr Kulesza
Piotr Ratajski
ZP
DS
9
7
52.6833 
 
53.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
52.4732 
 
54.10017
16456
Paweł Babecki
Sylwester Sokół
LD
LD
5
7
52.2431 
 
55.05680
05681
Włodzimierz Krysztofczyk
Tomasz Krysztofiak
LD
LD
9
13
52.1331 
 
56.05615
18128
Jarosław Gąsiorowski
Wojciech Kurkowski
LD
LU
13
7
52.1030 
 
57.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
52.0529 
 
58.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
51.9728 
 
59.06507
06921
Wojciech Biegajło
Dariusz Sierocki
MA
MA
13
9
51.8527 
 
60.12108
17030
Aleksandra Jarosz
Anna Zaręba
PM
SW
7
5
51.7826 
 
61.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
SW
SL
17
9
51.6625 
 
62.02666
07312
Andrzej Hycnar
Dariusz Sosin
PK
PK
13
7
51.6224 
 
63.04793
15023
Krzysztof Kluf
Rafał Łangowski
PM
MA
12
7
51.5723 
 
64.07000
21769
Tomasz Wnuk
Wojciech Wnuk
WP
MA
12
2.5
51.5022 
 
65.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
9
51.4621 
 
66.17495
17494
Robert Barankiewicz
Aleksander Zatke
LD
LD
5
4
51.4420 
 
67.10148
05739
Paulina Klimentowska
Robert Nowicki
MA
WP
9
15
51.3719 
 
68.06225
07725
Wojciech Palmowski
Grzegorz Superson
MA
MP
11
15
51.3418 
 
69.07290
03104
Jacek Cholewik
Kazimierz Cios
SL
SL
9
11
51.2917 
 
70.14525
03497
Przemysław Kurzak
Jerzy Skwark
MP
SL
4
15
51.2816 
 
71.18246
11584
Krzysztof Malejka
Wanda Wiszniewska
OP
OP
2
3
51.2115 
 
72.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
WP
WP
9
13
51.1614 
 
73.05648
05772
Ryszard Jędrzejewski
Krzysztof Porczyński
LD
LD
5
5
51.0613 
 
74.06332
06813
Michał Kilanowski
Krzysztof Najda
MA
MA
5
7
50.7912 
 
75.03064
03185
Michał Błach
Zbigniew Guła
MA
SL
7
13
50.5011 
 
76.02489
02495
Jarosław Kaczorowski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
12
11
50.4910 
 
77.03005
15916
Piotr Waluszewski
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
MA
5
5
50.479 
 
78.17935
17008
Ryszard Rosikiewicz
Filip Trojański
DS
MA
5
4
50.478 
 
79.01347
01731
Piotr Ilczuk
Paweł Wittenbeck
LU
DS
19
12
50.387 
 
80.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LD
LD
18
9
50.336 
 
81.04602
13028
Aleksander Kasprzak
Piotr Suchodolski
PM
PM
18
7
50.295 
 
82.08931
07053
Andrzej Fengler
Krzysztof Gołaś
MA
MA
5
7
50.254 
 
83.12439
05656
Arkadiusz Gotwald
Andrzej Kaźmierczak
LD
LD
5
7
50.243 
 
84.14043
10893
Alfred Koda
Mariusz Tatarczuk
PD
PD
5
4
50.162 
 
85.23068
10209
Justyna Kalisoras
Igor Łosiewicz
LB
MA
1
9
50.161 
 
86.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
2
7
50.121 
 
87.08994
11219
Jacek Szkup
Bogdan Żelazowski
LD
LD
5
4
50.051 
 
88.02468
09491
Jerzy Brzustowski
Rafał Niedzielski
LU
LU
7
9
49.991 
 
89.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
9
21
49.721 
 
90.20787
12272
Tomasz Kalinowski
Anna Makarewicz
SW
SW
2.5
7
49.661 
 
91.16936
18494
Bolesław Radko
Jakub Wieleba
LU
LU
4
2
49.521 
 
92.04198
04212
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
WM
WM
15
19
49.441 
 
93.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
DS
PK
21
21
49.341 
 
94.05595
05712
Zenon Darmaszek
Jerzy Markowski
LD
LD
5
5
49.281 
 
95.12006
05363
Danuta Krupnik
Jerzy Russyan
MA
WM
7
21
49.081 
 
96.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
KP
9
9
49.051 
 
97.15032
10056
Rafał Maszenda
Piotr Nowicki
MA
MA
5
7
49.021 
 
98.02121
09755
Ryszard Sakowicz
Łukasz Witkowski
MA
SW
19
17
48.961 
 
99.14358
19449
Piotr Kardasiński
Liliana Suflida
LD
LD
2
2
48.931 
 
100.12154
03512
Mateusz Sobczak
Wojciech Sołtysik
DS
DS
15
7
48.901 
 
101.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
12
12
48.861 
 
102.01807
06659
Roman Grzelak
Maciej Kalita
OP
OP
15
7
48.811 
 
103.05654
15153
Dariusz Kardas
Teresa Pudelewicz
LD
LD
11
7
48.771 
 
104.04360
02519
Mirosław Makatrewicz
Bartosz Matras
WM
WM
13
9
48.731 
 
105.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
WM
WM
21
11
48.691 
 
106.05592
20919
Dariusz Cygan
Leszek Supera
LD
LD
4
2
48.601 
 
107.05582
09542
Włodzimierz Choinkowski
Waldemar Górski
LD
LD
7
5
48.581 
 
108. 
 
Heini Berger
Peter Zelnik
AUT
AUT
6
6
48.581 
 
109.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
48.261 
 
110.04077
04063
Mirosław Morchat
Andrzej Prasalski
PD
PD
7
7
48.171 
 
111.03724
06348
Leszek Hejne
Tomasz Radwański
KP
LD
7
7
48.141 
 
112.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
11
7
48.141 
 
113.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
48.051 
 
114.02703
11769
Marcin Krawczyk
Tomasz Stryszawski
MP
MP
12
9
47.991 
 
115.07327
07130
Andrzej Huńka
Eugeniusz Konik
OP
OP
4
5
47.971 
 
116.01223
10472
Cathy Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
21
7
47.891 
 
117.21057
11940
Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
SL
SL
3
5
47.881 
 
118.06629
07090
Włodzimierz Ilnicki
Anna Kowalska
MA
LD
17
13
47.811 
 
119.05691
07109
Grzegorz Lewaciak
Jerzy Ronke
LD
LD
18
13
47.781 
 
120.08128
04535
Zenon Betański
Dariusz Bogucki
PM
PM
5
18
47.781 
 
121. 
 
Atanas Donchev
Svetlan Kazakov
BUL
BUL
6
6
47.751 
 
122.06909
04842
Anna Sarniak
Leszek Sztyrak
MA
DS
21
19
47.651 
 
123.02809
15757
Rafał Synowiec
Marcin Wilczyński
MP
MP
11
7
47.511 
 
124.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
MA
MA
9
13
47.501 
 
125.08970
19663
Bogusław Pawszak
Ewa Wawrowska
MA
MA
12
2.5
47.441 
 
126.08769
09126
Sławomir Piechocki
Jacek Zalewski
WP
WP
13
9
47.361 
 
127.12059
12058
Roman Majcherczak
Wojciech Wawryn
LD
LD
2.5
2
46.971 
 
128.07079
07117
Zbigniew Frank
Sławomir Sroczyński
LD
LD
5
5
46.941 
 
129. 
 
Aleksi Aleksiev
Jivko Velikov
BUL
BUL
6
6
46.861 
 
130.10721
02157
Sławomir Czech
Paweł Szymonik
LU
LU
9
7
46.861 
 
131.21821
06697
Antoni Danek
Jarosław Kostrzewa
WP
MA
1.5
11
46.731 
 
132.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2.5
2.5
46.501 
 
133.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
46.401 
 
134.01286
10938
Maciej Dorabiała
Wojciech Rozwadowski
DS
DS
9
7
46.361 
 
135.07052
16716
Edmund Czubak
Lena Ostrowska
MA
MA
12
4
46.331 
 
136.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
3
2
46.231 
 
137.18645
16585
Ewa Morawska
Adam Pigulski
WP
DS
5
5
46.041 
 
138.01239
03170
Robert Biel
Cezary Góra
DS
SL
11
9
46.001 
 
139.06854
11942
Janusz Pietrzak
Bogdan Radwański
MA
MA
7
7
45.671 
 
140.05560
05804
Paweł Ambroziak
Jolanta Sendacka
LD
LD
5
13
45.641 
 
141.07717
11296
Halina Mikołajczak
Artur Pomarański
ZP
OP
4
9
45.621 
 
142.14694
15975
Jan Łubkowski
Jacek Węgrzyk
LD
LD
4
4
45.331 
 
143.05828
12923
Mirosław Staszewski
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
5
45.201 
 
144.04157
06822
Sławomir Bolesta
Anna Nosalska
PD
PD
9
9
45.061 
 
145.02921
02990
Tadeusz Kowalczewski
Adam Strzelecki
SW
SW
12
9
44.891 
 
146.01803
01864
Stanisław Górski
Andrzej Owczarek
OP
OP
5
5
44.751 
 
147.05632
05870
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
LD
LD
5
5
44.691 
 
148.05635
12473
Bogusław Jakóbczyk
Dariusz Śledziewski
PM
LD
5
5
44.611 
 
149.06707
10571
Maciej Kowalski
Marek Kubicki
MA
MA
12
5
44.561 
 
150.07102
12777
Jacek Omelańczuk
Piotr Piotrowski
LD
LD
5
5
44.481 
 
151.21337
16699
Anna Napierajczyk
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
1.5
5
44.411 
 
152.05634
05765
Włodzimierz Jakowicki
Rafał Pietrzyk
LD
LD
7
5
44.371 
 
153.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
44.351 
 
154.23094
06073
Aleksander Iwin
Igor Reguła
LD
LD
0.5
3
44.141 
 
155.15906
11198
Dariusz Głowiński
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
4
5
44.091 
 
156.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
7
43.911 
 
157.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
5
7
43.861 
 
158.21412
21411
Kamil Czerny
Paweł Wnuk
SL
SL
1
0.5
43.141 
 
159.10191
11447
Artur Duczmalewski
Paweł Lasota
MA
MA
5
4
42.731 
 
160.19755
08442
Marek Łukaszewski
Roman Skowroński
LD
LD
2
2.5
42.631 
 
161.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
3
42.511 
 
162.17693
13483
Tadeusz Kempko
Andrzej Pełka
LD
LD
2
2
41.871 
 
163.18433
05774
Marcin Miller
Maciej Potz
LD
LD
2.5
4
41.461 
 
164.18684
20131
Grzegorz Wasiak
Marian Wojtasiński
LD
LD
2.5
3
40.991 
 
165.16373
16707
Krzysztof Pietruszka
Piotr Trębski
LD
LD
3
3
40.051 
 
166.21966
18502
Marek Dudkiewicz
Małgorzata Węglewska
LD
LB
1.5
3
39.601 
 
167.19722
19723
Michał Korwek
Adam Rogowski
MA
MA
2.5
2.5
38.671 
 
168.05652
14508
Cezary Kanar
Zdzisław Stoszek
LD
LD
5
4
36.191 
 
169.12629
05836
Tomasz Magryś
Piotr Szczeciński
PK
LD
4
5
23.741 
 
170.04829
07545
Marek Pietrzak
Aleksander Wład
PM
OP
7
5
20.981 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 12924 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/lodz/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.19:53:45 (1.6598/350) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.