Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6238/31627 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Mityng Wiosenny
III Mityngowy OTP** - memoriał Stanisława Owczarka
niedziela, 7 kwietnia 2024r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05611
01115
Dominik Filipowicz
Krzysztof Martens
DS
WM
21
24
67.70120II
II
2.06706
06973
Apolinary Kowalski
Piotr Tuszyński
WM
MA
24
24
65.80114III
III
3.05656
02519
Andrzej Kaźmierczak
Bartosz Matras
LD
WM
7
9
62.67108III
III
4.13438
18645
Rafał Marks
Ewa Morawska
MA
WP
15
5
62.01103 
 
5.07290
03104
Jacek Cholewik
Kazimierz Cios
SL
SL
9
11
61.6398 
 
6.20787
11903
Tomasz Kalinowski
Paweł Szymaszczyk
SW
SW
2.5
11
60.5593 
 
7.05739
18890
Robert Nowicki
Vasil Valchev
WP
LU
15
7
60.1488 
 
8.05615
18128
Jarosław Gąsiorowski
Wojciech Kurkowski
LD
LU
13
7
59.9383 
 
9.05675
05678
Mariusz Kraśnicki
Adam Krysiak
LD
LD
9
7
59.4578 
 
10.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
DS
PK
21
21
59.3173 
 
11.05708
10533
Janusz Makaruk
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
18
13
58.7068 
 
12.17935
17008
Ryszard Rosikiewicz
Filip Trojański
DS
MA
5
4
58.4863 
 
13.12108
17030
Aleksandra Jarosz
Anna Zaręba
PM
SW
7
5
58.1358 
 
14.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
WP
WP
9
13
58.0953 
 
15.17766
19417
Yuliy Chumak
Petro Karlykov
PD
LU
5
0
58.0448 
 
16.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
9
57.6043 
 
17.06554
07044
Jarosław Cieślak
Piotr Żak
DS
LD
21
21
57.4938 
 
18.13709
09550
Grzegorz Głasek
Jakub Wojcieszek
SW
MA
11
19
57.4533 
 
19.05592
20919
Dariusz Cygan
Leszek Supera
LD
LD
4
2
57.1128 
 
20.23633
05876
Adam Królak
Piotr Wulkiewicz
WP
LD
0.5
9
56.9624 
 
21.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
13
17
56.5823 
 
22.09542
12923
Waldemar Górski
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
5
56.4822 
 
23.04077
04063
Mirosław Morchat
Andrzej Prasalski
PD
PD
7
7
56.3422 
 
24.16317
04052
Marian Krasowski
Adam Szempliński
PD
PD
7
5
55.3121 
 
25.07271
03206
Adrian Bakalarz
Maciej Janeczko
SL
SL
9
9
55.2520 
 
26.06815
07099
Piotr Nawrocki
Jerzy Olczyk
MA
DS
21
11
55.2319 
 
27.23333
05464
Krzysztof Turant
Witold Turant
MA
LD
0.5
18
54.8718 
 
28.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
9
21
54.6317 
 
29.05568
04353
Zdzisław Beling
Krzysztof Łukaszewicz
WM
WM
18
15
54.5216 
 
30.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
2.5
54.4316 
 
31.12154
03512
Mateusz Sobczak
Wojciech Sołtysik
DS
DS
15
7
54.4115 
 
32.05691
13412
Grzegorz Lewaciak
Zuzanna Moszczyńska
LD
MA
18
9
54.3314 
 
33.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
5
7
54.1513 
 
34.01239
03170
Robert Biel
Cezary Góra
DS
SL
11
9
53.8912 
 
35.05574
05856
Przemysław Błaszczyk
Piotr Walczak
LD
WP
18
21
53.6411 
 
36.06795
16140
Ewa Miszewska
Andrzej Szepczyński
PK
PK
19
5
53.4510 
 
37.06909
04842
Anna Sarniak
Leszek Sztyrak
MA
DS
21
19
53.3210 
 
38.20907
21007
Nikolay Nieskoromny
Konstantyn Tretiatchenko
LU
LU
0.5
0
53.139 
 
39.12006
05363
Danuta Krupnik
Jerzy Russyan
MA
WM
7
21
52.858 
 
40. 
 
Atanas Donchev
Svetlan Kazakov
BUL
BUL
6
6
52.457 
 
41.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
52.276 
 
42.04157
06822
Sławomir Bolesta
Anna Nosalska
PD
PD
9
9
52.195 
 
43.08950
02157
Iwona Czajka
Paweł Szymonik
MA
LU
11
7
51.784 
 
44.07079
07117
Zbigniew Frank
Sławomir Sroczyński
LD
LD
5
5
51.534 
 
45.14043
10893
Alfred Koda
Mariusz Tatarczuk
PD
PD
5
4
51.453 
 
46.22157
22316
Piotr Szymański
Paweł Wydra
MA
MA
1.5
1
51.372 
 
47.04793
15023
Krzysztof Kluf
Rafał Łangowski
PM
MA
12
7
51.291 
 
48. 
 
Aleksi Aleksiev
Jivko Velikov
BUL
BUL
6
6
51.191 
 
49.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
7
51.031 
 
50.17495
17494
Robert Barankiewicz
Aleksander Zatke
LD
LD
5
4
51.011 
 
51.12439
05713
Arkadiusz Gotwald
Mirosław Marszał
LD
LD
5
5
50.821 
 
52.05635
05765
Bogusław Jakóbczyk
Rafał Pietrzyk
PM
LD
5
5
50.591 
 
53.21057
11940
Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
SL
SL
3
5
50.551 
 
54.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PM
PM
19
15
50.451 
 
55.05595
05712
Zenon Darmaszek
Jerzy Markowski
LD
LD
5
5
49.761 
 
56.06629
07090
Włodzimierz Ilnicki
Anna Kowalska
MA
LD
17
13
49.431 
 
57.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
3
2
48.901 
 
58.05680
05681
Włodzimierz Krysztofczyk
Tomasz Krysztofiak
LD
LD
9
13
48.871 
 
59.19755
17396
Marek Łukaszewski
Andrzej Wieczorek
LD
LD
2
1.5
48.731 
 
60.22099
19178
Witold Dobroszek
Mirosław Rumak
LD
LD
1.5
2
48.561 
 
61.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
7
9
48.501 
 
62.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2.5
2.5
48.491 
 
63.05582
12473
Włodzimierz Choinkowski
Dariusz Śledziewski
LD
LD
7
5
48.431 
 
64.07102
12777
Jacek Omelańczuk
Piotr Piotrowski
LD
LD
5
5
48.261 
 
65.05652
14508
Cezary Kanar
Zdzisław Stoszek
LD
LD
5
4
47.961 
 
66.21706
06073
Alicja Jaszczak
Igor Reguła
LD
LD
1
3
47.911 
 
67.14694
15975
Jan Łubkowski
Jacek Węgrzyk
LD
LD
4
4
47.881 
 
68.05569
05852
Piotr Beling
Maciej Turant
MA
MA
4
4
47.851 
 
69.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
WM
WM
21
11
47.831 
 
70.16456
16707
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
LD
7
3
47.041 
 
71.21747
22119
Antoine Farine
Antoni Krawiecki
WP
WP
1.5
1.5
46.981 
 
72.21821
18048
Antoni Danek
Łukasz Józkowiak
WP
WP
1.5
3
46.481 
 
73.06802
14028
Tomasz Modrzejewski
Zdzisław Radwański
WM
LD
13
7
45.731 
 
74.23703
23709
Michalina Biechońska
Pola Pawlak
WP
WP
0
0
43.581 
 
75.21234
21351
Monika Borowska
Elżbieta Chmielowska
MA
MA
1.5
1.5
43.351 
 
76.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
43.191 
 
77.14358
19449
Piotr Kardasiński
Liliana Suflida
LD
LD
2
2
43.161 
 
78.09020
08854
Kazimierz Grzeszkowiak
Joanna Przytycka
MA
MA
5
4
42.361 
 
79.05648
05772
Ryszard Jędrzejewski
Krzysztof Porczyński
LD
LD
5
5
42.351 
 
80.05560
05564
Paweł Ambroziak
Paweł Banacki
LD
LD
5
4
42.301 
 
81.22788
21751
Anna Stachowiak
Marta Szymańska
WP
WP
0
1
39.821 
 
82.22771
22779
Filip Grześkowiak
Mateusz Krzyżaniak
WP
WP
0.5
0.5
39.611 
 
83.19025
05662
Krzysztof Cieślak
Tadeusz Kołat
LD
LD
2.5
2.5
37.431 
 
84.15492
15500
Kamil Wszędybył
Weronika Wszędybył
LD
LD
2
1.5
37.091 
 
85.22784
21139
Stanisław Radziej
Mateusz Żmudziński
WP
WP
0.5
1
36.971 
 
86.21754
21753
Kinga Maćkowiak
Maria Ślebzak
WP
WP
1
1
36.751 
 
87.23705
23699
Amelia Błażko
Iwo Ryter
WP
WP
0
0
33.901 
 
88.23704
23702
Hanna Koziełło
Katarzyna Skorupka
WP
WP
0
0
33.441 
 
89.22782
22787
Tatiana Owczarzak
Weronika Schmelz
WP
WP
0
0
33.021 
 
90.23701
23700
Martyna Hodała
Aleksandra Schmidt
WP
WP
0
0
30.621 
 
91.23707
 
Viktor Höhn
Olgierd Raulinajtys
WP
WP
0
0
30.131 
 
92.23243
23244
Paweł Kościk
Tomasz Kościk
MA
MA
0.5
0.5
28.811 
 
93.23814
23710
Kalina Celińska
Malwina Kiełtyka
WP
WP
0
0
24.721 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3576 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/lodz/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.19:52:31 (0.2714/196) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.