Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6290/31861 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Grand Prix Polski Teamów (7)
III Mazowiecki Kongres Brydżowy Pamięci Jurka Gresia
czwartek, 30 maja 2024r., godz. 12:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.08203
01345
05056
12197
05423
02806
Wojciech Gaweł
Maciej Hutyra
Rafał Jagniewski
Michał Klukowski
Jeremi Stępiński
Wojciech Strzemecki
OP
OP
OP
MA
OP
DS
21
11
21
24
21
21
5109.86304I
I
I
I
I
I
2.06513
06512
17082
11928
11296
16829
Maria Boczar
Jerzy Boczar
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
Artur Pomarański
Tomasz Zaleski
MA
MA
MA
MA
OP
PD
5
7
7
7
9
7
4112.08269II
II
II
II
II
II
3.08294
17721
11600
07849
Mariusz Bartkowski
Jakub Bazyluk
Jarosław Stach
Bogdan Szulejewski
MA
MA
OP
KP
18
7
11
21
3110.57240II
II
II
II
4.19724
02519
18645
15414
Bartosz Bejenka
Bartosz Matras
Ewa Morawska
Wojciech Okuniewski
PD
WM
WP
LU
4
9
5
5
3108.93211 
 
 
 
5.11550
13438
09755
09550
Piotr Marcinowski
Rafał Marks
Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
PM
MA
SW
MA
17
15
17
19
2131.43182 
 
 
 
6.06706
06336
06973
18760
Apolinary Kowalski
Piotr Lutostański
Piotr Tuszyński
Joanna Zalewska
WM
SW
MA
MA
24
24
24
7
2120.70154 
 
 
 
7.09822
06341
04662
14782
14783
08158
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
Michał Nowosadzki
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
Piotr Zatorski
MA
MA
MA
MA
DS
PM
9
24
24
11
13
21
2111.53125 
 
 
 
 
 
8.19830
21367
17539
20240
Wojciech Bąk
Jakub Bereza
Kacper Kuflowski
Bernard Kula
MA
MA
MA
MA
4
4
5
3
2098.7696 
 
 
 
9.06716
06795
06801
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Ewa Miszewska
Maciej Modrzejewski
Tomasz Wnuk
WP
PK
MA
WP
9
19
12
12
1119.6667 
 
 
 
10.14420
06540
07054
06909
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
Sławomir Kolarz
Anna Sarniak
MA
MA
MA
MA
7
24
7
21
1109.5957 
 
 
 
11.05708
13412
10533
05859
Janusz Makaruk
Zuzanna Moszczyńska
Ryszard Pałasz
Artur Wasiak
ZP
MA
ZP
MA
18
9
13
13
1106.5452 
 
 
 
12.08195
07809
10095
09643
Dariusz Kowalski
Piotr Kołuda
Paweł Miechowicz
Tomasz Sielicki
WM
LU
KP
WM
21
19
17
11
1104.1147 
 
 
 
13.07777
05574
08978
08769
05856
09126
Ewa Banaszkiewicz
Przemysław Błaszczyk
Jacek Leśniczak
Sławomir Piechocki
Piotr Walczak
Jacek Zalewski
MA
LD
WP
WP
WP
WP
15
18
17
13
21
9
1103.8343 
 
 
 
 
 
14.16380
16065
16068
16069
Jakub Andruszkiewicz
Konrad Majewski
Konrad Paluszek
Łukasz Trendak
MA
MA
MA
MA
5
4
3
5
1100.0838 
 
 
 
15.12108
12999
12154
17030
Aleksandra Jarosz
Adam Krysa
Mateusz Sobczak
Anna Zaręba
PM
DS
DS
SW
7
13
15
5
1097.8433 
 
 
 
16.06554
05611
06815
07099
18785
04740
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Piotr Nawrocki
Jerzy Olczyk
Paweł Sierakowski (18 aPKL)*
Piotr Wiankowski
DS
DS
MA
DS
MA
MA
21
21
21
11
4
21
1095.6328 
 
 
 
 
 
17.10191
20787
06661
11447
12264
09702
Artur Duczmalewski
Tomasz Kalinowski
Waldemar Kałużyński
Paweł Lasota
Paweł Rokoszyński
Sławomir Sierocki
MA
SW
MA
MA
MA
MA
5
2.5
9
4
4
5
92.5723 
 
 
 
 
 
18.06542
06543
08411
18862
18260
07042
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
Krzysztof Kobyliński
Dariusz Płoszaj
Tomasz Wolfke
Andrzej Ziomek
MA
MA
MA
MA
MA
MA
18
19
11
3
4
9
92.4718 
 
 
 
 
 
19.17155
16859
06629
10148
06705
07033
Sławomir Bąk
Ireneusz Grynczewski
Włodzimierz Ilnicki
Paulina Klimentowska
Zdzisław Kowalewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
MA
MA
MA
MA
5
7
17
9
13
13
92.2113 
 
 
 
 
 
20.04762
13709
04111
14728
Konrad Araszkiewicz
Grzegorz Głasek
Krzysztof Kotorowicz
Kamil Nowak
SW
SW
SW
SW
21
13
21
17
92.128 
 
 
 
21.22262
21471
20259
21769
Ewa Bagrowska
Matylda Brzyzka
Jan Kot
Wojciech Wnuk
MA
MA
MA
MA
1.5
1.5
3
2.5
91.883 
 
 
 
22.02489
05675
05730
06346
Jarosław Kaczorowski
Mariusz Kraśnicki
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LU
LD
LD
LD
12
9
13
13
90.131 
 
 
 
23.23250
21847
06627
21979
23184
20170
Michał Adamczak
Antonina Chmielewska
Krzysztof Hołowacz
Michał Hołowacz
Hubert Ożibko
Adam Stachura
MA
MP
MA
MA
MA
MP
0.5
2
7
2
1.5
2
87.411 
 
 
 
 
 
24.08950
12006
17361
05363
Iwona Czajka
Danuta Krupnik
Marta Makarewicz
Jerzy Russyan
MA
MA
MA
WM
11
7
5
21
85.381 
 
 
 
25.04922
01318
04108
06802
07827
07869
Piotr Busse
Stanisław Gołębiowski
Przemysław Janiszewski
Tomasz Modrzejewski
Lech Ohrysko
Sławomir Zawiślak
WP
DS
DS
WM
SL
SL
19
24
21
13
18
21
85.101 
 
 
 
 
 
26.04008
04198
04001
04509
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
Adam Wróblewski
Janusz Wróblewski
WM
WM
WM
WM
2
15
2.5
11
83.251 
 
 
 
27.23068
09138
16898
21921
Justyna Kalisoras
Danuta Kazmucha
Maciej Kędzierski
Marta Ziętal
LB
MA
LU
MP
1.5
21
7
1.5
81.011 
 
 
 
28.02904
03881
02966
08308
Janusz Gawęcki
Tomasz Osiński
Stanisław Pająk
Kamil Walczyk
SW
SW
SW
SW
18
12
15
9
80.721 
 
 
 
29.20260
20261
23778
23779
Anna Diakun
Roger Szarek
Anke van den Bergh
Nic van den Bergh
DS
DS
MA
MA
2.5
3
1
1
80.311 
 
 
 
30.09622
22584
12250
19331
13882
Andrzej Bajko
Monika Prasek
Małgorzata Rozman
Michał Szołucha
Agnieszka Wiankowska
MA
MA
MA
MA
PM
2.5
1.5
2.5
1.5
5
78.071 
 
 
 
 
31.18625
06556
02013
04829
Krzysztof Boniek
Sylwester Cieślak
Andrzej Jeleniewski
Marek Pietrzak
PM
MA
LB
PM
3
12
18
7
77.171 
 
 
 
32.06678
06831
15200
15199
Joanna Okła
Szczepan Okła
Małgorzata Purta
Marcin Purta
MA
MA
MA
MA
2.5
2.5
3
3
76.491 
 
 
 
33.21982
22210
20298
20302
Jakub Adamczak
Michał Brzozowski
Jan Izwantowski
Wojciech Tokarski
MA
MA
MA
MA
2
2
2
2
74.791 
 
 
 
34.21850
21704
15511
19474
Wojciech Duda
Jakub Jaworski
Kacper Kopka
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
MA
MA
2
2
9
2.5
73.841 
 
 
 
35.21141
17775
17544
20436
14060
Aleksandra Bąk
Maciej Betliński
Łukasz Kasperczyk
Jan Lorkowski
Adam Szuszkiewicz
MP
DS
DS
DS
MA
2
3
3
0.5
4
69.501 
 
 
 
 
36.20167
18860
21124
18996
Magdalena Judek
Karolina Matraszek
Katarzyna Pogłód
Natalia Węgleńska
MA
MA
MA
MA
2
2
2
2.5
67.391 
 
 
 
37.12046
12861
16789
03969
Przemysław Kacprzak
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
Mirosław Szparaga
KP
KP
KP
KP
5
3
3
5
66.571 
 
 
 
38.06539
18479
06591
20117
Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
Grzegorz Fijałkowski
Andrzej Górniakowski
MA
MA
MA
MA
7
3
11
2.5
65.481 
 
 
 
39.14586
18128
20033
12629
01152
Magdalena Chmielewska
Wojciech Kurkowski
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
Grzegorz Rewer
PK
LU
PK
PK
MA
2.5
7
4
4
11
59.051 
 
 
 
 
40.23244
23243
23333
05852
Tomasz Kościk
Paweł Kościk
Krzysztof Turant
Maciej Turant
MA
MA
MA
MA
0.5
0.5
1
4
58.621 
 
 
 
41.22463
22582
15143
22157
22671
Krzysztof Barnat
Izabela Mościcka
Marcin Pastudzki
Piotr Szymański
Jakub Zieliński
MA
MA
MA
MA
MA
1.5
1
3
1.5
1
52.831 
 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

* brak lub inna wartość aPKL z uwagi na kwestie regulaminowe, np. brak frekwencji

Łącznie 9778 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-23 g.10:54:21 (1.2106/198) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.