Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6232/31865 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

3. Memoriał Jurka Gresia
OTP* 4 - cav.uśr.
sobota, 1 czerwca 2024r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.05649
07801
Tomasz Jochymski
Michał Kania
WP
MA
11
11
85.665628III
III
2.07052
11551
Edmund Czubak
Grzegorz Jarząbek
MA
MA
12
7
84.825327III
III
3.18647
20797
Jakub Nawrocki
Jakub Piłat
WP
WP
3
3
81.865025 
 
4.11588
11595
Jacek Gajda
Dariusz Wojna
MA
MA
4
5
59.214824 
 
5.06628
14534
Krzysztof Hordyński
Roman Wajs
MA
MA
3
4
53.524523 
 
6.17775
17544
Maciej Betliński
Łukasz Kasperczyk
DS
DS
3
3
44.424322 
 
7.18642
16585
Maria Niklaus
Adam Pigulski
WP
DS
3
5
40.954020 
 
8.07777
05856
Ewa Banaszkiewicz
Piotr Walczak
MA
WP
15
21
39.603819 
 
9.01223
10472
Cathy Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
21
7
38.683518 
 
10.21057
11940
Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
SL
SL
3
5
36.563317 
 
11.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
13
17
35.763015 
 
12.20167
18996
Magdalena Judek
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
2.5
34.522814 
 
13.04922
07827
Piotr Busse
Lech Ohrysko
WP
SL
19
18
31.892513 
 
14.23778
23779
Anke van den Bergh
Nic van den Bergh
MA
MA
1
1
30.142312 
 
15.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
2
15
25.782010 
 
16.12139
19189
Remigiusz Kaźmierczak
Zofia Trojan
DS
DS
5
2.5
25.14189 
 
17.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
13
13
25.08158 
 
18.16544
18320
Hanna Ciuńczyk
Michał Górski
MA
MA
4
3
24.19137 
 
19.05708
10533
Janusz Makaruk
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
18
13
23.96116 
 
20.12999
17030
Adam Krysa
Anna Zaręba
DS
SW
13
5
23.24116 
 
21.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
LU
1.5
7
23.02116 
 
22.06549
07061
Igor Ciborowski
Marek Różański
MA
MA
5
11
22.97105 
 
23.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
19
21.51105 
 
24.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
7
12
19.6895 
 
25.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
4
7
18.3895 
 
26.05830
12923
Robert Stoliński
Maciej Szalewicz
LD
LD
15
5
17.4284 
 
27.12108
12154
Aleksandra Jarosz
Mateusz Sobczak
PM
DS
7
15
15.2984 
 
28.22067
17611
Andżelika Petruczenko
Jakub Pilachowski
LU
PM
1
1.5
13.5184 
 
29.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
12.7874 
 
30.12266
07385
Marek Drukier
Maria Orłowska
MA
SL
5
4
12.6774 
 
31.08370
07568
Bartłomiej Kamelski
Marek Kamelski
KP
KP
7
4
12.3063 
 
32.18195
21391
Anna Dawiec
Jan Druch
SW
SW
2
3
11.2263 
 
33.02013
04829
Andrzej Jeleniewski
Marek Pietrzak
LB
PM
18
7
10.8653 
 
34.06627
21979
Krzysztof Hołowacz
Michał Hołowacz
MA
MA
7
2
10.3553 
 
35.12250
13882
Małgorzata Rozman
Agnieszka Wiankowska
MA
PM
2.5
5
8.3553 
 
36.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
3
4
7.3842 
 
37.22169
07814
Romuald Kąkiel
Piotr Kuźmicz
PD
MA
2.5
3
6.7742 
 
38.10105
17675
Robert Głowacki
Janusz Królikowski
MA
MA
13
5
6.6532 
 
39.23333
05464
Krzysztof Turant
Witold Turant
MA
LD
1
18
6.6332 
 
40.20259
21769
Jan Kot
Wojciech Wnuk
MA
MA
3
2.5
6.1721 
 
41.21234
22671
Monika Borowska
Jakub Zieliński
MA
MA
1.5
1
5.4821 
 
42.23250
23184
Michał Adamczak
Hubert Ożibko
MA
MA
0.5
1.5
5.4021 
 
43.06612
06733
Jerzy Góralczyk
Grzegorz Kula
PK
MA
5
11
4.4411 
 
44.06802
07869
Tomasz Modrzejewski
Sławomir Zawiślak
WM
SL
13
21
-1.3511 
 
45.06707
10571
Maciej Kowalski
Marek Kubicki
MA
MA
12
5
-1.5811 
 
46.19157
09345
Grażyna Jaskulska
Norbert Krzystanek
MA
SW
3
4
-2.8511 
 
47.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
13
12
-3.7911 
 
48.13134
16616
Janusz Goławski
Paweł Sankowski
MA
MA
5
3
-5.0811 
 
49.14971
14973
Bartosz Ćwiek
Piotr Duszak
MA
MA
4
4
-5.1311 
 
50.04163
07164
Andrei Arlovich
Sviatlana Badrankova
PM
MA
19
5
-6.0811 
 
51.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
WM
WM
21
11
-6.6411 
 
52.09360
09146
Monika Maksymiuk
Piotr Tuczyński
MA
WP
3
24
-8.5811 
 
53.08166
07043
Renata Dancewicz
Sandra Różańska
MA
MA
7
4
-10.2811 
 
54.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
3
-10.8011 
 
55.18785
17738
Paweł Sierakowski
Witold Żygulski
MA
MA
4
3
-13.5411 
 
56.09622
22584
Andrzej Bajko
Monika Prasek
MA
MA
2.5
1.5
-13.6411 
 
57.21822
22162
Janusz Olech
Paweł Orłowski
MA
MA
1.5
2
-15.5911 
 
58.21695
22316
Małgorzata Olejnik
Paweł Wydra
MA
MA
1.5
1.5
-16.5911 
 
59.18625
06556
Krzysztof Boniek
Sylwester Cieślak
PM
MA
3
12
-17.4411 
 
60.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
11
5
-18.1711 
 
61.15511
19474
Kacper Kopka
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
9
2.5
-18.2511 
 
62.22262
21471
Ewa Bagrowska
Matylda Brzyzka
MA
MA
1.5
1.5
-18.3611 
 
63.06507
05635
Wojciech Biegajło
Bogusław Jakóbczyk
MA
PM
13
5
-18.4811 
 
64.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
4
4
-18.5111 
 
65.21847
20170
Antonina Chmielewska
Adam Stachura
MP
MP
2
2
-19.0611 
 
66.08931
15582
Andrzej Fengler
Tomasz Kozłowski
MA
MA
5
5
-19.4411 
 
67.07810
12012
Waldemar Kostrzewa
Jacek Koter
MA
MA
5
5
-23.5511 
 
68.01053
14688
Leszek Garbacik
Jacek Szczerba
PK
PK
7
5
-23.6511 
 
69.13098
01152
Damian Garczarek
Grzegorz Rewer
WP
MA
1.5
11
-23.7511 
 
70.08978
09126
Jacek Leśniczak
Jacek Zalewski
WP
WP
17
9
-23.9711 
 
71.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
3
-24.0311 
 
72.05574
08769
Przemysław Błaszczyk
Sławomir Piechocki
LD
WP
18
13
-24.9411 
 
73.23462
22241
Krystyna Gasińska
Bartłomiej Słupik
MA
MP
0
1.5
-26.1311 
 
74.21982
22210
Jakub Adamczak
Michał Brzozowski
MA
MA
2
2
-30.9111 
 
75.22360
22349
Elżbieta Sznajder
Magdalena Winarska
MA
MA
0.5
1
-33.8711 
 
76.02489
05675
Jarosław Kaczorowski
Mariusz Kraśnicki
LU
LD
12
9
-34.3711 
 
77.14586
04807
Magdalena Chmielewska
Tomasz Lasota
PK
PM
2.5
4
-36.8011 
 
78.14420
06909
Igor Chalupec
Anna Sarniak
MA
MA
7
21
-36.8711 
 
79.20298
21368
Jan Izwantowski
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
2
2.5
-39.1011 
 
80.06813
16140
Krzysztof Najda
Andrzej Szepczyński
MA
PK
7
7
-39.5811 
 
81.17998
18603
Joanna Serwatowska
Mirosława Swoboda
MA
MA
2.5
3
-39.7911 
 
82.09607
10435
Henryk Przybysławski
Waldemar Putz
MA
MA
5
5
-42.7011 
 
83.06697
23239
Jarosław Kostrzewa
Franciszek Skrobot
MA
MA
11
0
-44.4811 
 
84.16217
19723
Patrycja Krupnik
Adam Rogowski
PD
MA
2
2.5
-51.2911 
 
85.21850
21704
Wojciech Duda
Jakub Jaworski
MA
MA
2
2
-58.5111 
 
86.23243
23244
Paweł Kościk
Tomasz Kościk
MA
MA
0.5
0.5
-63.3511 
 
87.17155
06705
Sławomir Bąk
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
-72.8011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1628 punktów PKL, w tym 880 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/jurek/2024/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-23 g.10:52:37 (0.2508/184) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.