Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2324/10934 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (8)
2. Mityngowy TP - GPPP
sobota, 16 czerwca 2012r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05069
09146
Paweł Jassem
Piotr Tuczyński
WP
WP
13
12
62.90200I
I
2.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
1.5
62.44192II
II
3.05670
05701
Andrzej Kozikowski
Marta Maj-Rudnicka
LD
WP
12
12
61.91183II
II
4.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
WP
7
18
59.41176III
III
5.02497
02934
Dariusz Koproń
Krzysztof Kujawa
MA
LU
13
18
59.06169III
III
6.06629
10148
Włodzimierz Ilnicki
Paulina Klimentowska
MA
MA
13
4
58.84163III
III
7.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
MA
4
4
57.86156 
 
8.02727
02833
Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
MP
MP
12
12
57.81149 
 
9.07190
09416
Paweł Chindelewicz
Sławomir Łojewski
MA
MA
12
4
57.38142 
 
10.07809
06795
Piotr Kołuda
Ewa Miszewska
WP
WP
13
18
57.24136 
 
11.09322
03003
Mirosław Kotowski
Hubert Urban
SW
SW
2.5
4
56.87129 
 
12.10570
09755
Wojciech Kaźmierczak
Łukasz Witkowski
MA
MA
7
7
56.71122 
 
13.04109
07710
Łukasz Brede
Andrzej Dudzik
MA
MP
13
12
56.35116 
 
14.04108
07603
Przemysław Janiszewski
Tomasz Pilch
MA
SL
18
18
56.32109 
 
15.09495
07989
Krzysztof Marucha
Wiesław Skubisz
LU
LU
2.5
4
56.24102 
 
16.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LD
LD
12
7
56.2295 
 
17.02546
07932
Jacek Przybyś
Dariusz Zieliński
LU
LU
2.5
4
56.1189 
 
18.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
12
18
55.9582 
 
19.13474
11653
Valery Kanstantsinau
Igor Kravchenko
PD
PD
2.5
4
55.7775 
 
20.06526
06528
Waldemar Burakowski
Włodzimierz Buze
MA
MA
13
18
55.6669 
 
21.06580
12197
Piotr Dybicz
Michał Klukowski
MA
DS
7
7
55.5062 
 
22.07544
07628
Marek Tyran
Dariusz Warwas
LD
LD
7
4
55.3255 
 
23.02496
07937
Cezary Komajda
Michał Świdziński
LU
LU
7
4
55.2749 
 
24.13438
12123
Rafał Marks
Mateusz Stępiński
MA
MA
2.5
4
54.6742 
 
25.06954
09550
Adam Suwik
Jakub Wojcieszek
MA
WP
18
7
54.3840 
 
26.02927
02979
Paweł Kowalski
Sławomir Sarna
SW
SW
7
4
54.1438 
 
27.02685
02843
Jacek Klimczak
Andrzej Wilkosz
MP
MP
7
24
54.0437 
 
28.14481
11382
Kacper Kacperski
Marek Walczak
MA
MA
2
7
53.9836 
 
29.04110
04111
Jakub Kotorowicz
Krzysztof Kotorowicz
MA
MA
18
19
53.9535 
 
30.02515
03006
Piotr Lutek
Krzysztof Warzocha
LU
LU
4
12
53.9234 
 
31.11903
15402
Paweł Szymaszczyk
Adam Witkowski
MA
MA
4
1
53.9233 
 
32.02683
16140
Krzysztof Kleinrok
Andrzej Szepczyński
MP
MA
7
0
53.7132 
 
33.09952
03455
Stanisław Drabczyk
Jerzy Radomski
SL
SL
4
7
53.6630 
 
34.06658
06659
Jacek Kalita
Maciej Kalita
MA
MA
19
4
53.6229 
 
35.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
2
1.5
53.3128 
 
36.12196
11191
Zbigniew Skibicki
Dariusz Węgrowicz
PM
MA
2.5
4
53.2627 
 
37.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
WP
MA
4
24
53.2526 
 
38.02959
07869
Sławomir Olech
Sławomir Zawiślak
MA
MA
18
19
53.1325 
 
39.12923
11428
Maciej Szalewicz
Paweł Zubiel
LD
LD
2.5
4
52.9923 
 
40.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
7
7
52.9222 
 
41.06631
07018
Eugeniusz Jagiełło
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
12
7
52.4121 
 
42.13172
15629
Tadeusz Kościesza
Andrzej Osiński
MA
MA
4
0
52.2620 
 
43.06368
06441
Jerzy Bednarz
Roman Urbańczyk
MA
MA
2.5
7
51.8719 
 
44.10713
08253
Tadeusz Denisiuk
Witold Grochulski
LU
LU
2.5
4
51.8518 
 
45.01138
11319
Marek Pietraszek
Przemysław Zawada
PK
PK
18
7
51.8017 
 
46.05111
02804
Wit Klapper
Piotr Stopa
MP
MP
19
12
51.7915 
 
47.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
4
4
51.6814 
 
48.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
2.5
7
51.6613 
 
49.13791
03454
Edward Ciesielski
Jacek Radomski
SL
SL
1.5
7
51.5712 
 
50.13596
13436
Anna Morgiel
Barbara Rosłon
MA
MA
2.5
2.5
51.4111 
 
51.04531
04626
Marek Barylewski
Krzysztof Kurkiewicz
MA
PM
18
4
51.3610 
 
52.04535
05830
Dariusz Bogucki
Robert Stoliński
PM
MA
12
13
51.349 
 
53.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
4
18
51.177 
 
54.08986
07982
Józef Małysz
Marcin Pachniewski
LU
LU
4
2.5
50.626 
 
55.13622
06903
Mirosław Łopaciuk
Józef Rzepka
MA
MA
2.5
4
50.425 
 
56. 
11089
Ireneusz Grabowski
Marek Michalczyk
-
LU
0
1.5
50.424 
 
57.07966
07993
Jerzy Jasiński
Lech Szymański
SW
LU
2.5
7
50.323 
 
58.07777
06877
Ewa Banaszkiewicz
Waldemar Radziak
MA
MA
13
12
50.322 
 
59.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
4
7
50.20  
 
60.01189
01195
Tadeusz Urbanek
Zbigniew Wilisowski
PK
PK
4
4
49.96  
 
61.06675
06721
Andrzej Klik
Edward Krusiewicz
MA
MA
7
7
49.95  
 
62.10721
09492
Sławomir Czech
Jan Przygrodzki
LU
LU
4
4
49.90  
 
63.07983
07988
Mieczysław Paczos
Gabriel Raszka
LU
LU
2.5
2.5
49.72  
 
64.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
7
12
49.51  
 
65.14285
09357
Olga Długosz
Arkadiusz Majcher
MP
MA
2.5
4
49.48  
 
66.02673
09828
Marek Jaworski
Waldemar Jaworski
MP
SL
7
7
49.29  
 
67.08308
12698
Kamil Walczyk
Arkadiusz Woźniak
MA
MA
2.5
2.5
49.21  
 
68.02827
02846
Marek Urbański
Ryszard Woliński
MP
MP
7
7
48.89  
 
69.02489
02524
Jarosław Kaczorowski
Józef Myć
LU
LU
12
4
48.57  
 
70.02590
02631
Józef Barczyk
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
4
2.5
48.57  
 
71.13920
06186
Wojciech Adamkiewicz
Sławomir Grędziński
MA
MA
2
4
48.55  
 
72.11603
12470
Jakub Różycki
Paweł Szerling
MA
MA
1.5
1.5
48.43  
 
73.07053
07020
Krzysztof Gołaś
Jan Zabrocki
MA
MA
4
7
48.28  
 
74.11092
02806
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
MP
MP
4
18
48.22  
 
75.02522
02523
Leszek Młodziński
Ludwik Murat
LU
LU
2.5
2.5
48.16  
 
76.13910
06883
Lesław Mandecki
Sławomir Rokicki
MA
MA
2.5
7
48.03  
 
77.08931
11610
Andrzej Fengler
Paweł Starnawski
MA
MA
4
4
48.01  
 
78.08454
07975
Dariusz Banaś
Jerzy Maludziński
SW
SW
4
7
48.00  
 
79.06405
15357
Jerzy Kazubski
Włodzimierz Pieniążek
MA
MA
7
1
47.85  
 
80.02526
02557
Jarosław Nowak
Adam Szymański
LU
LU
2.5
2.5
47.77  
 
81.07984
07992
Bogdan Palikot
Andrzej Szczepaniak
LU
LU
4
4
47.49  
 
82.02491
02507
Jacek Karwowski
Grzegorz Kułak
LU
MP
7
7
47.22  
 
83.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
2
2
47.21  
 
84.02021
02525
Henryk Karwowski
Tadeusz Niedźwiadek
LU
LU
4
7
46.82  
 
85.05739
05314
Robert Nowicki
Marcin Pędziński
WP
WP
13
13
46.63  
 
86.04078
08852
Jan Gardocki
Aleksander Kulik
PD
MA
4
2.5
46.32  
 
87.02519
11828
Bartosz Matras
Edward Wójcik
LU
LU
4
2.5
46.09  
 
88.10687
12660
Lech Adach
Sławomir Piętak
LU
LU
2.5
2.5
45.89  
 
89.01345
01739
Maciej Hutyra
Rafał Wolański
DS
DS
4
4
45.85  
 
90.06551
07052
Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
MA
MA
18
7
45.15  
 
91.02545
02570
Adam Pruszkowski
Leszek Zagozdon
LU
LU
2.5
4
44.78  
 
92.06598
13001
Karol Gałązka
Anna Puczyńska
MA
MA
7
2
44.78  
 
93.10356
12224
Agnieszka Jończyk
Aleksander Waślicki
MA
MA
2.5
2
44.72  
 
94.12006
07642
Danuta Krupnik
Witold Stachnik
MP
MP
4
4
44.65  
 
95.06693
06876
Jacek Korpetta
Janusz Radecki
MA
MA
15
18
44.58  
 
96.13492
11837
Roman Borkowski
Jerzy Kąkiel
LU
LU
1
0.5
44.58  
 
97.09924
07492
Jacek Kowalski
Krzysztof Sztompke
MA
MA
4
12
44.52  
 
98.06343
06354
Mariusz Nowak
Tomasz Urbański
MA
MA
7
2.5
44.24  
 
99.01054
09501
Tadeusz Garbacik
Jan Skuciński
MP
MP
7
4
43.97  
 
100.02484
11836
Józef Hundz
Jerzy Karwacki
LU
LU
2
2
43.96  
 
101.06813
10381
Krzysztof Najda
Leszek Skorupka
MA
MA
4
2
43.50  
 
102.08026
08043
Andrzej Potrzyszcz
Piotr Zawiślak
LU
LU
4
4
43.32  
 
103.09299
08010
Leszek Ćwil
Zbigniew Grzesiuk
LU
LU
2
2
43.27  
 
104.15262
13866
Grzegorz Piotrowski
Arkadiusz Stojan
MA
LU
1
1
43.18  
 
105.10043
10217
Łukasz Kalbarczyk
Urszula Kędzierska
MA
MA
4
4
43.03  
 
106.10554
14379
Zbigniew Kozioł
Józef Turecki
PK
PK
2.5
2
42.87  
 
107.07971
07953
Jerzy Kusiński
Tomasz Sawalski
LU
LU
4
2.5
41.81  
 
108.02671
07725
Ryszard Jaśkiewicz
Grzegorz Superson
MP
MP
7
4
40.42  
 
109.14852
06478
Jan Niedzielski
Stanisław Tranda
LU
LU
2
2.5
40.17  
 
110.07958
02504
Zenon Białasz
Janusz Krawczyński
LU
LU
4
7
40.02  
 
111.14685
06475
Grzegorz Krawczyk
Danuta Skonieczna
LU
LU
1
2.5
39.89  
 
112.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
2
4
39.52  
 
113.15595
15582
Maciej Dąbrowski
Tomasz Kozłowski
MA
MA
1
1
38.96  
 
114.06950
14906
Piotr Strzelczyk
Krzysztof Zajączkowski
MA
MA
4
1
38.25  
 
115.10709
07965
Piotr Frankowski
Zdzisław Herbut
LU
LU
2
4
37.67  
 
116.07209
09763
Krzysztof Krajewski
Adam Wszeborowski
PD
PD
4
2.5
31.99  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 7126 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-20 g.14:45:19 (0.4389/242) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.