Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C2301/11259 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (12)
Grand Prix Polski Par - Słupsk
niedziela, 12 sierpnia 2012r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
19
19
63.97200I
I
2.04662
06973
Michał Nowosadzki
Piotr Tuszyński
MA
MA
19
24
62.92196II
II
3.04531
04802
Marek Barylewski
Cezary Krzemiński
MA
PM
18
18
61.09191II
II
4.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
WP
7
18
60.72186III
III
5.06909
10534
Anna Sarniak
Waldemar Sroczyński
MA
WP
18
4
60.68181III
III
6.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
4
7
59.91177III
III
7.07277
10238
Aliaksandr Prakapenka
Alexander Zhukov
PD
PD
2
7
59.72174 
 
8.09549
08911
Maciej Bielawski
Ilya Shpuntou
DS
LB
4
4
59.19170 
 
9.01952
06130
Andrzej Choniawko
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
12
2.5
59.13166 
 
10.04242
11296
Andrzej Fronczak
Artur Pomarański
WM
ZP
18
2
58.59162 
 
11.01726
09550
Tomasz Winciorek
Jakub Wojcieszek
MA
WP
18
7
58.32158 
 
12.04812
04815
Marta Ostrowska
Małgorzata Pawłowska
WP
WP
4
4
57.77155 
 
13.03345
03562
Zbigniew Mącior
Jerzy Ujma
SL
SL
18
7
57.53151 
 
14.05749
06903
Stanisław Owczarek
Józef Rzepka
LD
MA
18
4
57.29147 
 
15.03750
03785
Julian Jurski
Roman Kowalkowski
PM
KP
7
4
57.26143 
 
16.04042
04043
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
7
7
56.88140 
 
17.05670
05675
Andrzej Kozikowski
Mariusz Kraśnicki
LD
LD
12
4
56.65136 
 
18.06705
06845
Zdzisław Kowalewski
Tomasz Paluchowski
MA
MA
12
12
56.64132 
 
19.08979
05069
Krzysztof Jassem
Paweł Jassem
DS
WP
24
13
56.50128 
 
20.03844
04022
Marcin Mazurkiewicz
Adam Wujków
KP
KP
2.5
12
56.49125 
 
21.02912
02966
Jacek Janowski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
12
56.36121 
 
22.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
56.02117 
 
23.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
MA
4
4
56.00113 
 
24.05084
04665
Tadeusz Kaczanowski
Kazimierz Omernik
WP
PM
18
18
55.99110 
 
25.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
7
13
55.86106 
 
26.05732
01865
Paweł Niedzielski
Andrzej Pawlak
WP
WP
18
12
55.85102 
 
27.08057
04696
Zbigniew Pinkiewicz
Antoni Sękowski
PM
PM
13
18
55.5598 
 
28.08341
05989
Jan Chmielewski
Jerzy Kullass
ZP
ZP
4
4
55.4795 
 
29.09768
04721
Sebastian Piepióra
Piotr Tomczak
PM
PM
7
4
55.3391 
 
30.11809
11813
Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
PM
WP
4
4
55.2687 
 
31.07190
09416
Paweł Chindelewicz
Sławomir Łojewski
MA
MA
12
4
55.2083 
 
32.05900
06112
Lechosław Błaziński
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
7
54.7980 
 
33.04844
13932
Jacek Szutowicz
Bogusław Waliński
PM
PM
18
4
54.7576 
 
34.04110
06815
Jakub Kotorowicz
Piotr Nawrocki
MA
MA
18
12
54.7072 
 
35.02262
02040
Zbigniew Halat
Skarbimir Kozar
LB
LB
12
4
54.6968 
 
36.07644
07312
Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
MP
MP
4
4
54.6365 
 
37.04035
04040
Andrzej Balunowski
Jerzy Gober
PD
PD
4
7
54.6261 
 
38.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
54.3357 
 
39.05059
05504
Stanisław Janik
Andrzej Witkowski
WP
WP
12
18
54.3253 
 
40.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
18
19
54.2350 
 
41.13715
08855
Piotr Jankowski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
2
4
53.9346 
 
42.15040
15621
Thomas Gotard
Tomasz Gotard
WP
PM
4
19
53.9142 
 
43.04772
04798
Bogusław Dyk
Mirosław Kopowski
PM
PM
12
12
53.9040 
 
44.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
4
4
53.8639 
 
45.08513
06658
Piotr Gawryś
Jacek Kalita
MA
MA
24
19
53.7639 
 
46.01831
01840
Marian Kupnicki
Leszek Majdański
WP
WP
15
13
53.7438 
 
47.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
WP
WP
15
15
53.5838 
 
48.12445
04670
Tomasz Brzęcki
Mariusz Pater
PM
PM
4
7
53.5837 
 
49.01347
06954
Piotr Ilczuk
Adam Suwik
SL
MA
18
18
53.5636 
 
50.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
4
4
53.4236 
 
51.03644
08117
Adam Błachnio
Grażyna Brewiak
KP
MA
7
18
53.2835 
 
52.05568
06807
Zdzisław Beling
Jan Moszyński
WP
WP
18
13
53.2234 
 
53.02934
02976
Krzysztof Kujawa
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
18
12
53.1934 
 
54.15666
15665
Henadzi Medusheuski
Andrei Sotnikau
PD
PD
1
1.5
53.1533 
 
55.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
DS
4
4
53.1432 
 
56.08107
11653
Maciej Bystrzejewski
Igor Kravchenko
PM
PD
7
4
53.1232 
 
57.10809
04820
Ryszard Leśniewski
Wiesław Mączkowski
PM
PM
7
12
53.1031 
 
58.07221
09333
Andrei Kavalenka
Aliaksandr Korzun
PD
PD
4
2.5
53.0730 
 
59.10570
03401
Wojciech Kaźmierczak
Jarosław Ostrowski
MA
WP
7
13
53.0230 
 
60.10778
13882
Joanna Kazmucha
Agnieszka Sławenta
WP
DS
2.5
2
52.9529 
 
61.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LD
LD
12
7
52.9529 
 
62.01320
01502
Andrzej Górzyński
Mirosław Miłaszewski
DS
DS
4
18
52.9328 
 
63.10148
10673
Paulina Klimentowska
Tatiana Kozon
MA
MA
7
2.5
52.9027 
 
64.12047
03861
Andrzej Gołygowski
Leszek Moszczyński
WP
KP
7
7
52.8327 
 
65.04829
06904
Marek Pietrzak
Lech Sadoś
PM
MA
2.5
12
52.7226 
 
66.05691
07114
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
WP
LD
18
7
52.6225 
 
67.12263
12503
Anna Jaguszewska
Wojciech Uszynski
MA
MA
2.5
13
52.5825 
 
68.09495
07989
Krzysztof Marucha
Wiesław Skubisz
LU
LU
2.5
7
52.5324 
 
69.04621
04755
Marek Kryniewski
Danuta Żabicka
PM
PM
4
4
52.3423 
 
70.14650
13698
Dmitry Kamlyuk
Dmitry Khodkov
PD
PD
1
2
52.3223 
 
71.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
4
7
52.2822 
 
72.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
52.2821 
 
73.14728
01138
Kamil Nowak
Marek Pietraszek
PK
PK
1.5
18
52.2421 
 
74.05321
05404
Andrzej Pietrkiewicz
Marek Sosiński
WP
WP
4
4
51.9920 
 
75.04593
04632
Wacław Janicki
Jacek Lew
WP
PM
13
13
51.9420 
 
76.04948
03702
Grzegorz Dembiński
Eugeniusz Furs
WP
WP
4
4
51.8319 
 
77. 
 
Ekatirina Dobrushiva
Vjatcheslar Ungakov
-
-
0
0
51.7418 
 
78.08166
06780
Renata Dancewicz
Anna Mandecka
MA
MA
4
7
51.7218 
 
79.06528
08350
Włodzimierz Buze
Władysław Tomasiak
MA
ZP
18
12
51.6417 
 
80.05651
10533
Edward Kaczmarek
Ryszard Pałasz
WP
WP
13
4
51.6416 
 
81.04588
05464
Sławomir Henclik
Witold Turant
PM
LD
18
18
51.6316 
 
82.04105
04097
Andrzej Jakimiec
Andrzej Raczkowski
PD
PD
4
4
51.6115 
 
83.07895
02151
Waldemar Kozielewski
Cezary Szadkowski
LB
LB
4
18
51.6114 
 
84.10043
10217
Łukasz Kalbarczyk
Urszula Kędzierska
MA
MA
4
4
51.5214 
 
85.05135
06074
Włodzimierz Kozicki
Mieczysław Rogowski
WP
ZP
4
4
51.4513 
 
86.02324
02382
Andrzej Łagosz
Sławomir Polak
LB
WP
7
2.5
51.3812 
 
87.06629
11610
Włodzimierz Ilnicki
Paweł Starnawski
MA
MA
13
4
51.3012 
 
88.12152
12154
Marcin Bojarski
Mateusz Sobczak
MP
MA
2.5
2.5
51.2611 
 
89.06526
06551
Waldemar Burakowski
Jacek Ciechomski
MA
MA
13
18
51.1410 
 
90.07956
10888
Leszek Adamczyk
Kazimierz Czerniawski
PM
KP
2.5
4
51.1310 
 
91.12575
11371
Wojciech Bondarewicz
Maciej Chrobot
ZP
ZP
1.5
1.5
51.119 
 
92.02013
02121
Andrzej Jeleniewski
Ryszard Sakowicz
LB
LB
18
12
51.069 
 
93.07811
07603
Marcin Krupowicz
Tomasz Pilch
WP
SL
18
18
50.988 
 
94.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
4
4
50.947 
 
95.02103
06151
Zdzisław Pleskot
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
7
7
50.897 
 
96.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
12
13
50.876 
 
97.06086
05405
Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
WP
WP
4
4
50.875 
 
98.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
DS
DS
7
13
50.865 
 
99.05889
06113
Patryk Araszkiewicz
Kazimierz Szlachta
ZP
ZP
4
7
50.824 
 
100.13474
13628
Valery Kanstantsinau
Larysa Kuzniatsova
PD
PD
2.5
2
50.823 
 
101.03085
07617
Jacek Cebulski
Mirosław Sady
SL
MP
4
7
50.813 
 
102.13623
09602
Robert Kras
Sławomir Woźniak
PM
LD
1.5
1.5
50.802 
 
103.10770
13502
Jan Pędziński
Aleksander Żelazny
WP
WP
2.5
2
50.781 
 
104.04527
04699
Krzysztof Antas
Krzysztof Sikorski
WP
PM
18
18
50.681 
 
105.11802
04545
Marek Banasiński
Roman Budzik
PM
PM
12
13
50.41  
 
106.04279
04463
Jan Janiak
Jan Stańczak
WM
WM
7
7
50.28  
 
107.15134
12006
Jolanta Bartczak
Danuta Krupnik
WP
MP
1.5
4
50.26  
 
108.13521
14541
Grzegorz Skołyszewski
Krzysztof Superson
MP
MP
2
2
50.18  
 
109.05189
06066
Wiesław Lisowski
Ludwik Piotrowski
WP
ZP
7
7
50.05  
 
110.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
7
4
49.91  
 
111.09303
05876
Jarosław Łaszczuk
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
4
4
49.89  
 
112.06165
06175
Dariusz Biedrzycki
Kazimierz Dobrzyniecki
MA
MA
4
4
49.88  
 
113.04760
12262
Antoni Adamiec
Radosław Kmiecik
PM
PM
4
2.5
49.76  
 
114.08327
06125
Lech Klorek
Ryszard Urbański
ZP
ZP
2.5
4
49.61  
 
115.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
4
7
49.57  
 
116.04563
15477
Ireneusz Dzikowski
Krzysztof Żak
PM
PM
18
2.5
49.40  
 
117.04771
10810
Jan Czeczotko
Stanisław Miszczak
PM
PM
2.5
1.5
49.39  
 
118.04765
 
Stanisław Bubka
Zbigniew Czechowski
PM
-
2.5
0
49.25  
 
119.14370
14369
Marek Figurski
Józef Klimowski
ZP
ZP
1.5
2
49.16  
 
120.12108
07428
Aleksandra Jarosz
Izabela Weinhold
WP
SL
4
4
49.09  
 
121.04124
10428
Roman Kruk
Waldemar Miłuński
PD
PD
7
2.5
48.96  
 
122.07283
12158
Jarosław Figlus
Izabella Jaworska
SL
LD
12
2.5
48.94  
 
123.11109
02681
Maciej Kita
Mariusz Kita
MP
MP
2.5
12
48.77  
 
124.06693
06800
Jacek Korpetta
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
15
18
48.64  
 
125.05739
05314
Robert Nowicki
Marcin Pędziński
WP
WP
13
13
48.63  
 
126.06713
09763
Marek Krajewski
Adam Wszeborowski
MA
PD
1.5
2.5
48.56  
 
127.07928
02162
Mariusz Łasiewicki
Grzegorz Trojanowski
LD
ZP
2.5
2.5
48.53  
 
128.14836
14835
Tomasz Izydorek
Andrzej Pożerski
ZP
ZP
4
4
48.52  
 
129.07812
05830
Zygmunt Kuczyński
Robert Stoliński
MA
MA
7
13
48.52  
 
130.13899
13566
Grzegorz Jędrzejewski
Przemysław Polowczyk
WP
WP
2
2
48.52  
 
131.04660
08565
Marek Niesłuchowski
Lechosław Suszka
PM
PM
4
4
48.50  
 
132.12320
14965
Zofia Bałdysz
Marta Wójcik
DS
MA
1.5
1.5
48.46  
 
133.08337
06115
Jarosław Nawrot
Radosław Szopiński
ZP
ZP
4
4
48.42  
 
134.03714
12783
Andrzej Grela
Robert Mrukowski
KP
KP
7
4
48.42  
 
135.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
7
7
48.29  
 
136.04788
07891
Ireneusz Jarosz
Piotr Klimacki
WP
MA
18
18
48.28  
 
137.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
7
48.26  
 
138.07563
10209
Radosław Kozłowski
Igor Łosiewicz
WM
MA
4
4
48.25  
 
139.01224
01437
Marek Bałdysz
Zdzisław Kunc
LB
DS
12
7
48.18  
 
140.05996
06093
Zbigniew Lasocki
Marian Siwy
ZP
ZP
7
7
48.16  
 
141.07725
14540
Grzegorz Superson
Maciej Superson
MP
MP
4
2
48.11  
 
142.12624
12620
Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
PM
PM
2
2
48.00  
 
143.02671
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
MP
MP
7
7
47.94  
 
144.06556
02408
Sylwester Cieślak
Kazimierz Sługocki
MA
LB
7
12
47.67  
 
145.01643
07849
Ewa Sobolewska
Bogdan Szulejewski
MA
MA
13
18
47.58  
 
146.04628
04703
Marcin Kut
Eugeniusz Starzyński
PM
PM
4
4
47.45  
 
147.06077
06079
Tomasz Rusiecki
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
7
4
47.40  
 
148.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
4
4
47.38  
 
149.02683
07646
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
MP
MP
7
7
47.20  
 
150.05386
04740
Paweł Siwiński
Piotr Wiankowski
LB
MA
7
12
46.88  
 
151.01439
01455
Lech Kurowski
Roland Lippik
DS
DS
7
4
46.81  
 
152.02219
12362
Beata Bojarska
Justyna Stachowiak
WP
WP
4
2
46.80  
 
153.15059
11803
Agata Chojnicka
Agnieszka Chudy
PM
DS
1.5
2
46.65  
 
154.04797
05340
Ryszard Konopka
Janusz Przybysz
PM
WP
12
7
46.58  
 
155.11466
02806
Tadeusz Laszczak
Wojciech Strzemecki
MA
MP
4
18
46.48  
 
156.06248
04480
Hilary Ślesicki
Waldemar Ślesicki
WP
WM
4
2
46.37  
 
157.11423
05863
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
WP
WP
2.5
4
45.95  
 
158.07660
07659
Dorota Iwońska
Michał Nowicki
WP
WP
1.5
2
45.90  
 
159.10769
14250
Bartosz Pędziński
Marcin Szymański
WP
WP
1.5
1.5
45.88  
 
160.15459
15454
Jakub Domeracki
Bartosz Popiela
WP
WP
1
0.5
45.81  
 
161.14885
15839
Marcin Dobrowolski
Adrian Górka
ZP
ZP
1
0.5
45.72  
 
162.06042
06157
Zbigniew Nowak
Marek Żakowicz
ZP
ZP
2.5
12
45.70  
 
163.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
2
1
45.53  
 
164.04535
 
Dariusz Bogucki
Bartosz Grzybowski
PM
-
12
0
45.47  
 
165.14792
14793
Kamil Duczmal
Mikołaj Duczmal
WP
WP
1
1.5
44.94  
 
166.04810
09012
Jan Łabęcki
Bolesław Ostrowski
PM
PM
4
13
44.82  
 
167.05701
08432
Marta Maj-Rudnicka
Kamila Szczepańska
WP
MA
12
7
44.78  
 
168.11789
03801
Robert Kamiński
Jerzy Kurzawski
KP
KP
2.5
4
44.66  
 
169.14798
10768
Michał Kałczyński
Kacper Pędziński
WP
WP
1.5
1.5
44.61  
 
170.04876
05326
Romuald Bartoszko
Robert Pogorzelski
WP
WP
4
4
44.51  
 
171.02116
02180
Andrzej Rękosiak
Lidia Wilczak
LB
LB
7
2.5
44.29  
 
172.04780
12735
Grzegorz Gan
Marcin Rudziński
PM
WP
2.5
0.5
44.12  
 
173.13527
14122
Norman Lippik
Mateusz Stachów
DS
DS
1.5
0
44.01  
 
174.13438
12123
Rafał Marks
Mateusz Stępiński
MA
MA
2.5
4
43.34  
 
175.03760
15557
Piotr Kaliński
Wiesław Rafalski
KP
KP
4
1
43.31  
 
176.13384
13387
Rajmund Fons
Benedykt Mieszczak
KP
KP
1.5
1.5
43.26  
 
177.11584
01901
Wanda Wiszniewska
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
2
4
43.17  
 
178.04783
04838
Michał Górski
Grzegorz Sokołowski
PM
KP
7
4
43.01  
 
179.15677
04056
Jarosław Roszczenko
Franciszek Siemieniako
PD
PD
1
1.5
42.88  
 
180.04622
04701
Jan Kuchta
Jan Staniszewski
PM
PM
4
4
42.56  
 
181.04078
06731
Jan Gardocki
Jan Kudelski
PD
MA
4
4
42.53  
 
182.12009
04103
Mirosław Hryszko
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
2.5
4
42.36  
 
183.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
WP
12
4
42.14  
 
184.09341
04101
Piotr Latała
Stanisław Pochodowicz
PD
PD
2.5
4
42.06  
 
185.14157
15951
Sonata Simanaitiene
Albertas Tyla
PD
PD
2
0
41.78  
 
186.08052
10314
Bohdan Pliszka
Bogdan Zieliński
KP
KP
4
4
41.75  
 
187.05279
02819
Jadwiga Nowak
Halina Święch
WP
MP
7
4
41.56  
 
188.02771
12821
Paweł Piszczek
Krzysztof Rodak
MP
MP
4
1.5
41.55  
 
189.11092
12075
Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
4
2.5
41.19  
 
190.08361
11563
Wiesław Padewski
Andrzej Popinigis
ZP
ZP
4
2
40.93  
 
191.14845
04411
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
PM
PM
1.5
4
40.87  
 
192.04627
08081
Jacek Kuśmierz
Eugeniusz Lizakowski
PM
PM
4
2
40.74  
 
193.15827
14175
Adam Ilkiewicz
Andrzej Jabłoński
ZP
ZP
4
2
40.15  
 
194.14259
14264
Barbara Galikowska
Weronika Radelczuk
PM
PM
1
1
40.12  
 
195.08998
07409
Maurycy Biernat
Anna Pełszyńska
MA
SL
4
4
40.12  
 
196.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
1
1
39.73  
 
197.12390
12391
Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
PM
PM
2
2
39.59  
 
198.08094
12010
Zdzisław Jędrzejczak
Dariusz Zieliński
PM
PM
2.5
2.5
39.32  
 
199.03864
03911
Bogdan Najmrodzki
Jan Rdesiński
KP
KP
7
4
37.78  
 
200.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
37.51  
 
201.05890
08833
Marek Banach
Zdzisław Michalski
ZP
ZP
4
2.5
37.04  
 
202.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
4
18
36.51  
 
203.07801
06925
Michał Kania
Maciej Sikora
MA
MA
7
7
28.40  
 
204.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
4
4
27.98  
 
205.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
MA
MA
19
19
27.13  
 
206.14285
10084
Olga Długosz
Agnieszka Szczypczyk
MP
MP
2.5
4
23.47  
 
207.03881
03960
Tomasz Osiński
Radosław Szczepański
KP
KP
7
18
14.90  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 12560 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-23 g.13:32:15 (0.7352/424) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.