Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C2511/13310 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (13)
GPPP - Bolesławiec
niedziela, 6 października 2013r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.08979
05070
Krzysztof Jassem
Piotr Jassem
KP
WP
24
7
64.67200I
I
2.01831
01840
Marian Kupnicki
Leszek Majdański
WP
WP
15
13
63.59195II
II
3.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
WP
WP
15
15
61.33190II
II
4. 
01115
Massoun Ejjeh
Krzysztof Martens
RL
WP
0
24
61.07185 
III
5.01239
01718
Robert Biel
Bogumił Wegner
DS
DS
7
7
59.88180III
III
6.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
4
59.44176III
III
7.04109
02806
Łukasz Brede
Wojciech Strzemecki
SL
PK
13
18
59.31172 
 
8.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
LB
LB
18
18
59.29168 
 
9.10937
02831
Jacek Stasica
Włodzimierz Wala
MP
MP
13
19
59.21164 
 
10.07710
01054
Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
MP
MP
12
7
59.19160 
 
11.01318
04662
Stanisław Gołębiowski
Michał Nowosadzki
DS
WP
18
19
58.82156 
 
12.10495
10501
Łukasz Rokita
Ireneusz Szulc
DS
DS
4
2.5
58.74152 
 
13.01726
01749
Tomasz Winciorek
Maciej Wręczycki
DS
DS
18
13
58.55148 
 
14.02912
02966
Jacek Janowski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
12
57.56144 
 
15.01297
01427
Mirosław Fechner
Przemysław Kubicki
DS
DS
4
4
57.32140 
 
16.01272
01912
Marek Czerepak
Franciszek Zarzecki
DS
DS
7
13
57.30137 
 
17.04887
05314
Olech Bestrzyński
Marcin Pędziński
WP
WP
13
13
56.74133 
 
18.09549
11104
Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
WP
WP
7
7
56.73129 
 
19.02727
02774
Andrzej Lubojemski
Jarosław Posłuszny
MP
MP
12
7
56.49125 
 
20.02667
09550
Bartłomiej Igła
Jakub Wojcieszek
MP
WP
7
13
56.42121 
 
21.10217
09357
Urszula Kędzierska
Arkadiusz Majcher
MA
MA
4
4
56.30117 
 
22.01223
01865
Cathy Bałdysz
Andrzej Pawlak
WP
LB
13
12
56.11113 
 
23.02671
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
MP
LB
7
7
56.00109 
 
24.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WP
4
18
55.99105 
 
25.09903
12899
Michał Witkowski
Michał Wróbel
MA
MA
2.5
2
55.78101 
 
26.06042
06077
Zbigniew Nowak
Tomasz Rusiecki
ZP
ZP
2.5
7
55.7797 
 
27.05574
05701
Przemysław Błaszczyk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
12
12
55.7293 
 
28.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
18
12
55.7189 
 
29.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
7
18
55.6285 
 
30.03546
03621
Krzysztof Śliwoń
Krzysztof Zieliński
SL
SL
7
4
55.5681 
 
31.10570
12197
Wojciech Kaźmierczak
Michał Klukowski
MA
DS
7
13
55.5477 
 
32.03029
03068
Stanisław Adamczyk
Michał Bojanowski
SL
SL
4
7
55.5473 
 
33.03168
09951
Roman Goszcz
Jacek Michalski
SL
SL
4
2
55.4569 
 
34.11128
03206
Artur Janeczko
Maciej Janeczko
SL
SL
4
4
55.3865 
 
35.14362
06807
Paweł Boruta
Jan Moszyński
LB
WP
2.5
15
55.3761 
 
36.05675
12154
Mariusz Kraśnicki
Mateusz Sobczak
LD
MA
7
4
55.3657 
 
37.01283
01311
Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
DS
DS
12
12
55.3453 
 
38.05739
05830
Robert Nowicki
Robert Stoliński
WP
WP
13
13
55.0949 
 
39.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
12
18
54.9945 
 
40.12152
10171
Marcin Bojarski
Yan Shpuntou
MP
MP
4
4
54.9841 
 
41.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
WP
WP
18
19
54.9540 
 
42.04535
06526
Dariusz Bogucki
Waldemar Burakowski
PM
MA
12
13
54.7739 
 
43.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
4
7
54.6639 
 
44.01269
01457
Aleksander Czajka
Paweł Litwiński
DS
DS
7
7
54.2738 
 
45.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
54.2637 
 
46.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
4
4
54.1137 
 
47.08911
11813
Ilya Shpuntou
Bartosz Stępień
WP
WP
7
4
54.0036 
 
48.10095
02121
Paweł Miechowicz
Ryszard Sakowicz
LB
LB
12
12
53.9835 
 
49.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
7
7
53.7835 
 
50.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
SW
12
12
53.6534 
 
51.02673
07725
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
MP
MP
7
7
53.5733 
 
52.02262
02395
Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
12
12
53.4932 
 
53.09138
01661
Danuta Kazmucha
Włodzimierz Starkowski
WP
DS
7
19
53.4832 
 
54.08188
01486
Robert Księżopolski
Marek Markowski
DS
WP
4
12
53.2131 
 
55.04078
04052
Jan Gardocki
Adam Szempliński
PD
PD
4
4
53.0730 
 
56.07405
02804
Piotr Radzikowski
Piotr Stopa
MP
MP
7
12
52.9530 
 
57.01397
01599
Piotr Korecki
Maciej Rochowicz
DS
LD
4
4
52.9429 
 
58.01381
15519
Piotr Klubiński
Piotr Kulesza
DS
DS
7
4
52.8228 
 
59.12108
04788
Aleksandra Jarosz
Ireneusz Jarosz
WP
WP
4
18
52.8028 
 
60.02259
02314
Andrzej Grygorczuk
Ireneusz Lachowicz
LB
LB
4
4
52.7627 
 
61.05282
05504
Jerzy Nowak
Andrzej Witkowski
WP
WP
12
18
52.6226 
 
62.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
4
7
52.5926 
 
63.04157
01455
Sławomir Bolesta
Roland Lippik
PD
DS
7
4
52.5825 
 
64.04588
04593
Sławomir Henclik
Wacław Janicki
PM
PM
18
13
52.5124 
 
65.02302
02424
Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
LB
LB
4
7
52.4224 
 
66.02597
02807
Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
MP
MP
12
7
52.4223 
 
67.01539
04842
Wojciech Olański
Leszek Sztyrak
PD
WM
19
18
52.3922 
 
68.07283
05307
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
SL
SL
12
12
52.3122 
 
69.01234
05452
Kazimierz Bednarek
Zdzisław Szyszkowski
DS
LB
7
7
52.2121 
 
70.11758
01490
Eugeniusz Gąska
Jan Maślanka
DS
DS
2
4
52.1820 
 
71.01305
09755
Grzegorz Gardynik
Łukasz Witkowski
SW
SW
19
7
52.0620 
 
72.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
52.0619 
 
73.12009
04124
Mirosław Hryszko
Roman Kruk
MA
PD
2.5
7
51.9618 
 
74.11358
12123
Aleksander Krych
Mateusz Stępiński
MA
MA
7
4
51.9518 
 
75.07109
11428
Jerzy Ronke
Paweł Zubiel
WP
LD
12
4
51.9417 
 
76.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
4
7
51.7616 
 
77.09952
03499
Stanisław Drabczyk
Andrzej Sładki
SL
SL
4
7
51.5615 
 
78.02650
03525
Krzysztof Góra
Aleksy Swoboda
SL
SL
4
4
51.5615 
 
79.03064
03185
Michał Błach
Zbigniew Guła
WP
WP
2.5
7
51.5114 
 
80.03033
03387
Janusz Bachrach
Tadeusz Nędzi
SL
SL
4
7
51.2013 
 
81.02367
02415
Bogumił Olszewski
Stanisław Stefański
LB
LB
4
4
51.1813 
 
82.03844
04022
Marcin Mazurkiewicz
Adam Wujków
KP
KP
7
12
51.1812 
 
83.07190
06877
Paweł Chindelewicz
Waldemar Radziak
MA
MA
12
12
51.1411 
 
84.04922
05374
Piotr Busse
Cezary Serek
WP
WP
18
7
51.1311 
 
85.14885
15839
Marcin Dobrowolski
Adrian Górka
ZP
ZP
2
1.5
51.0710 
 
86.13779
10503
Andrzej Chomiczewski
Bronisław Tabisz
DS
DS
2.5
2.5
51.069 
 
87.03085
03498
Jacek Cebulski
Zbigniew Słaby
SL
SL
4
4
50.809 
 
88.05900
06115
Lechosław Błaziński
Radosław Szopiński
ZP
ZP
12
4
50.778 
 
89.01481
01628
Jerzy Małek
Roman Siwiec
DS
DS
2.5
2
50.727 
 
90.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
7
12
50.677 
 
91.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
4
4
50.616 
 
92.03345
05718
Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
SL
SL
18
18
50.515 
 
93.03184
03401
Artur Guła
Jarosław Ostrowski
WP
MA
13
13
50.485 
 
94.01373
01627
Andrzej Kaźmierczak
Waldemar Siuda
DS
DS
7
7
50.414 
 
95.05242
09146
Ewa Mielcarzewicz
Piotr Tuczyński
WP
MA
4
12
50.283 
 
96.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
4
4
50.223 
 
97.02116
02180
Andrzej Rękosiak
Lidia Wilczak
LB
LB
7
4
50.192 
 
98.14565
02103
Daniel Fira
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
2
7
50.111 
 
99.06795
16140
Ewa Miszewska
Andrzej Szepczyński
WP
MA
18
2
50.10  
 
100.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
4
4
50.05  
 
101.05310
07603
Bogusław Pazur
Tomasz Pilch
SL
SL
19
18
49.86  
 
102.04198
05111
Adolf Bocheński
Wit Klapper
WM
MP
12
19
49.86  
 
103.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
7
7
49.83  
 
104.11533
01536
Jan Grocholski
Paweł Ofman
DS
DS
2
2.5
49.79  
 
105.04783
05776
Michał Górski
Jakub Przerembski
PM
LD
7
4
49.72  
 
106.05156
05510
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
WP
WP
7
7
49.65  
 
107.01293
01571
Jerzy Dzięcielski
Tadeusz Pogwizd
DS
DS
4
4
49.53  
 
108.11471
11769
Maciej Rodzaj
Tomasz Stryszawski
MP
MP
4
4
49.52  
 
109.01138
11319
Marek Pietraszek
Przemysław Zawada
PK
PK
18
7
49.47  
 
110.12873
15632
Michał Drankiewicz
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
1
1
49.41  
 
111.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
4
4
49.33  
 
112.16216
01592
Andrzej Kochański
Ryszard Rączkowski
DS
DS
4
4
49.16  
 
113.05670
09303
Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
12
4
49.06  
 
114.06274
01385
Ryszard Kiełczewski
Tomasz Klukowski
SL
DS
18
7
49.01  
 
115.01380
01774
Zdzisław Klimczak
Krzysztof Zych
DS
DS
2.5
2
48.93  
 
116.10479
01631
Krzysztof Obłój
Wojciech Skonieczny
DS
DS
2.5
4
48.88  
 
117.01224
10472
Marek Bałdysz
Sammy Bałdysz
LB
DS
12
2.5
48.80  
 
118.01781
10533
Andrzej Aleksandrzak
Ryszard Pałasz
WP
WP
13
7
48.79  
 
119.09631
01604
Bogdan Nowakowski
Jerzy Romańczyk
DS
DS
2.5
4
48.76  
 
120.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
7
24
48.58  
 
121.07052
10043
Edmund Czubak
Łukasz Kalbarczyk
MA
MA
7
4
48.57  
 
122.06556
11214
Sylwester Cieślak
Marek Kolasiński
MA
MA
7
2.5
48.49  
 
123.05059
01556
Stanisław Janik
Jan Pawlikaniec
WP
DS
12
4
48.47  
 
124.01590
01679
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
DS
DS
4
4
48.36  
 
125.03489
10219
Zygmunt Sienicki
Jacek Stokowacki
SL
SL
13
4
48.08  
 
126.07271
03562
Adrian Bakalarz
Jerzy Ujma
SL
SL
4
7
48.07  
 
127.09828
03497
Waldemar Jaworski
Jerzy Skwark
SL
SL
7
7
48.02  
 
128.01508
01727
Jarosław Molenda
Artur Winkler
DS
DS
7
7
47.79  
 
129.03063
11044
Tadeusz Biskup
Angelika Lechowska
SL
SL
4
2
47.71  
 
130.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
7
47.68  
 
131.14514
13911
Halina Pietrzykowska
Zbigniew Skórecki
DS
DS
1.5
2.5
47.58  
 
132.01683
01711
Marian Szymonowicz
Lech Warężak
DS
DS
7
7
47.54  
 
133.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
4
4
47.48  
 
134.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
7
4
47.44  
 
135.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
18
47.36  
 
136.01952
02040
Andrzej Choniawko
Skarbimir Kozar
ZP
LB
12
4
47.14  
 
137.01220
01438
Grzegorz Bajek
Jerzy Kurianowicz
DS
DS
7
4
47.09  
 
138.10938
01736
Wojciech Rozwadowski
Jacek Wojnarowicz
DS
DS
4
7
47.07  
 
139.04921
05315
Cezary Bura
Maciej Piasecki
WP
WP
7
4
46.93  
 
140.10564
14540
Jan Blajda
Maciej Superson
MP
MP
13
2.5
46.34  
 
141.12320
12871
Zofia Bałdysz
Rafał Molenda
DS
DS
2
1.5
46.32  
 
142.16775
16776
Elżbieta Niewiadomska
Szymon Niewiadomski
DS
DS
0
0.5
46.25  
 
143.01320
01502
Andrzej Górzyński
Mirosław Miłaszewski
DS
DS
4
18
46.14  
 
144.07124
01617
Ryszard Lachowicz
Przemysław Saliński
DS
DS
7
4
46.12  
 
145.09930
03389
Mirosław Białożyt
Leszek Niemiec
SL
SL
7
12
46.11  
 
146.02590
02826
Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
MP
MP
4
7
46.10  
 
147.10978
08203
Natalia Banaś
Wojciech Gaweł
DS
MA
2
13
45.94  
 
148.09562
13882
Łukasz Gaweł
Agnieszka Sławenta
DS
PM
4
2
45.92  
 
149.14481
13723
Kacper Kacperski
Aleksander Mielczarek
MA
MA
2.5
2
45.83  
 
150.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
2
1
45.73  
 
151.03434
03529
Grzegorz Plewniak
Jacek Szczerbowski
SL
SL
4
4
45.68  
 
152.03154
03435
Krzysztof Gawędzki
Ireneusz Płocha
SL
SL
4
4
45.67  
 
153.02227
02288
Ryszard Chmiel
Krzysztof Kapturkiewicz
LB
LB
7
4
45.60  
 
154.03103
03211
Robert Cimr
Andrzej Jarecki
SL
SL
4
4
45.31  
 
155.08328
06014
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
ZP
ZP
4
2
45.26  
 
156.16178
01910
Leszek Tarnogrodzki
Roman Zabłocki
OP
OP
2
4
45.12  
 
157.11451
14458
Tomasz Baj
Paweł Górzyński
DS
DS
2.5
1.5
45.03  
 
158.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak
MP
WP
7
2.5
45.00  
 
159.08166
15595
Renata Dancewicz
Maciej Dąbrowski
MA
MA
4
2
44.77  
 
160.13126
13776
Lesław Grakowicz
Roman Wisłocki
DS
DS
1.5
0.5
44.72  
 
161.01222
01674
Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
DS
DS
7
7
44.44  
 
162.12272
12271
Anna Makarewicz
Wojciech Makarewicz
MA
MA
1
1.5
44.30  
 
163.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
4
7
44.19  
 
164.01720
16777
Ryszard Wiącek
Tomasz Wiącek
DS
DS
1.5
0
44.14  
 
165.11466
06895
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
MA
MA
7
18
43.91  
 
166.02757
07617
Bogdan Palczyński
Mirosław Sady
MP
MP
7
7
43.06  
 
167.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
DS
7
4
42.91  
 
168.10497
01779
Ryszard Wojtala
Roman Żyto
DS
DS
2.5
2.5
42.70  
 
169.01901
01902
Jerzy Wiszniewski
Sławomir Wiszniewski
OP
OP
4
2.5
42.57  
 
170.15217
 
Zofia Diakowska
Edward Uchmanowicz
DS
NZ
1
0
42.26  
 
171.13791
03454
Edward Ciesielski
Jacek Radomski
SL
SL
2
7
42.16  
 
172.01474
14784
Ryszard Makuch
Dawid Permus
DS
DS
4
1.5
42.12  
 
173.05189
02382
Wiesław Lisowski
Sławomir Polak
WP
WP
7
4
42.08  
 
174.15340
03561
Aleksander Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
2
12
41.75  
 
175.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
2
2
41.34  
 
176.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
7
7
40.09  
 
177.13065
15756
Anna Jankowska
Joanna Zarzycka
DS
DS
1.5
0.5
39.25  
 
178.13181
13830
Sławomir Bogdanowicz
Tadeusz Szczęch
DS
DS
1.5
1
38.89  
 
179.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
2
4
38.68  
 
180.01270
01498
Grzegorz Czapulak
Marek Michalski
DS
DS
4
4
38.63  
 
181.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
1.5
1.5
37.77  
 
182.06559
15677
Tadeusz Cymbalista
Jarosław Roszczenko
DS
PD
4
1.5
37.68  
 
183.14585
14317
Anna Burda
Aleksandra Talaczek
MP
MP
1.5
1.5
37.62  
 
184.12046
15557
Przemysław Kacprzak
Wiesław Rafalski
KP
WP
2.5
1.5
37.45  
 
185.12377
08148
Albina Suder
Ryszard Suder
DS
DS
2
2
36.11  
 
186.12418
10494
Artur Janoś
Krzysztof Tokar
DS
DS
2
2.5
33.55  
 
187.13125
13127
Wiesław Pytka
Stanisław Sulima
DS
DS
2
1.5
33.13  
 
188.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
30.44  
 
189.15610
08978
Janko Katerbau
Jacek Leśniczak
WP
WP
2
13
29.22  
 
190.01437
08150
Zdzisław Kunc
Jerzy Szudziński
DS
DS
7
4
26.91  
 
191.06528
12176
Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik
MA
ZP
18
4
25.99  
 
192.16259
14728
Maciej Kliś
Kamil Nowak
MP
PK
0.5
2.5
23.36  
 
193.08312
08195
Piotr Bizoń
Dariusz Kowalski
WP
WP
19
19
6.33  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 11898 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-18 g.12:51:41 (0.5363/402) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.