Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2856/15387 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

19. Memoriał Irka Nowaka
OTP** XIX Memoriał Irka Nowaka
niedziela, 30 listopada 2014r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04762
06873
Konrad Araszkiewicz
Mariusz Puczyński
WP
WP
19
21
61.12122II
II
2.05739
04740
Robert Nowicki
Piotr Wiankowski
WP
MA
15
13
60.95116III
III
3.05059
05386
Stanisław Janik
Paweł Siwiński
LB
LB
12
12
60.09110III
III
4.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
LU
LU
13
21
59.85106 
 
5.05400
05534
Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
13
13
59.67101 
 
6.07591
16717
Aleksander Nowakowski
Aleksander Swatler
WP
ZP
11
13
59.4096 
 
7.05084
05856
Tadeusz Kaczanowski
Piotr Walczak
WP
WP
19
19
59.3092 
 
8.02214
02365
Zbigniew Blinkiewicz
Jan Obuchowicz
LB
LB
3
9
58.3787 
 
9.04922
04665
Piotr Busse
Kazimierz Omernik
LU
PM
18
19
58.0682 
 
10.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
57.9278 
 
11.04887
05519
Olech Bestrzyński
Marcin Woźniak
WP
WP
13
7
56.2873 
 
12.07596
04949
Krzysztof Brudka
Michał Dembiński
WP
WP
13
12
56.0868 
 
13.08979
05070
Krzysztof Jassem
Piotr Jassem
KP
WP
24
9
56.0563 
 
14.12435
05229
Janusz Kopras
Adam Meller
WP
WP
3
5
55.8459 
 
15.12450
16146
Katarzyna Dufrat
Frank Svindahl
MP
MA
11
2
55.8154 
 
16.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
21
21
55.6049 
 
17.02018
02174
Robert Karanowski
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
7
12
55.5745 
 
18.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
WP
WP
4
2
55.5440 
 
19.05170
05242
Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Mielcarzewicz
WP
WP
12
5
55.1135 
 
20.02000
02109
Janusz Hliwa
Jerzy Poślednik
LB
LB
7
5
54.6131 
 
21.05353
10401
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Marek Szabałowski
WP
ZP
11
2
54.4426 
 
22.05438
15110
Witold Szczepaniak
Artur Zariczny
WP
PK
4
3
54.1924 
 
23.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
7
11
53.8523 
 
24.05155
05291
Jan Kuczera
Ryszard Olenderek
WP
WP
7
11
53.7923 
 
25.05212
05213
Mirosław Małecki
Paweł Małecki
WP
WP
9
11
53.5322 
 
26.02131
02185
Ryszard Smejda
Damian Wroński
ZP
ZP
5
11
53.3921 
 
27.04985
02121
Rafał Gardzielewski
Ryszard Sakowicz
WP
LB
11
13
53.0620 
 
28.01781
10533
Andrzej Aleksandrzak
Ryszard Pałasz
WP
WP
13
7
52.9819 
 
29.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
WP
12
7
52.9219 
 
30.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
2.5
1.5
52.5418 
 
31.02311
09995
Edward Kulus
Karol Mońko
WP
WP
9
3
52.4317 
 
32.06551
07052
Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
SW
MA
19
11
52.4216 
 
33.07777
10217
Ewa Banaszkiewicz
Urszula Kędzierska
MA
MA
13
5
52.4015 
 
34.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
52.2315 
 
35.07114
07543
Waldemar Skóra
Przemysław Teleszyński
LD
LD
12
13
52.2014 
 
36.02025
02037
Roman Klejny
Tadeusz Kowalicki
LB
LB
11
7
51.7413 
 
37.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
5
51.7312 
 
38.12320
14250
Zofia Bałdysz
Marcin Szymański
WP
WP
2.5
3
51.3911 
 
39.04969
02372
Piotr Ertel
Wiesław Pastuszko
LB
LB
5
7
51.3411 
 
40.05144
05192
Krzysztof Krause
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
51.2710 
 
41.05900
06117
Lechosław Błaziński
Franciszek Świderski
ZP
ZP
12
9
51.089 
 
42.02262
11494
Zbigniew Halat
Ewa Waśkiewicz
LB
MA
12
3
50.848 
 
43.06526
09229
Waldemar Burakowski
Łukasz Sobkiewicz
SL
MA
15
4
50.577 
 
44.05264
05314
Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
WP
WP
13
15
50.547 
 
45.05944
17100
Adam Hintertan
Andrzej Waszyński
ZP
ZP
12
1.5
50.386 
 
46.16862
01746
Paweł Bagrowski
Sławomir Wójcik
MA
DS
0.5
1.5
50.085 
 
47.09122
07656
Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
WP
WP
2.5
2.5
50.024 
 
48.09568
01599
Mariusz Ilnicki
Maciej Rochowicz
DS
DS
5
4
49.773 
 
49.08117
03401
Grażyna Brewiak
Jarosław Ostrowski
MA
MA
18
13
49.753 
 
50.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
49.582 
 
51.05166
05216
Dariusz Kurzawski
Paweł Marek
WP
WP
4
4
49.531 
 
52.04943
05527
Sławomir Czapliński
Janusz Wygowski
WP
WP
5
9
49.38  
 
53.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
3
49.29  
 
54.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
3
2.5
48.99  
 
55.04797
11813
Ryszard Konopka
Bartosz Stępień
PM
WP
12
5
48.96  
 
56.04961
05279
Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
WP
WP
5
11
48.70  
 
57.05013
05525
Aleksandra Graczyńska
Maciej Wybranowski
WP
WP
4
4
48.63  
 
58.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
9
12
48.54  
 
59.06093
06112
Marian Siwy
Roman Szlachetka
ZP
ZP
11
12
48.52  
 
60.05651
10534
Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
WP
LB
13
9
48.30  
 
61.05286
05489
Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
WP
WP
3
12
48.17  
 
62.15630
05100
Marian Kanikowski
Michał Kanikowski
WP
WP
2.5
5
48.08  
 
63.05088
05409
Jerzy Kaczmarek
Andrzej Spychała
WP
WP
4
4
48.07  
 
64.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
48.06  
 
65.05404
05483
Marek Sosiński
Tomasz Wasilewski
WP
WP
7
5
47.95  
 
66.04872
11424
Zygfryd Banecki
Henryk Duszyński
WP
WP
3
3
47.87  
 
67.05957
16470
Edward Kaczmarek
Agata Pyclik-Chojenka
ZP
ZP
9
0
47.52  
 
68.02040
02395
Skarbimir Kozar
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
5
12
47.49  
 
69.05021
10393
Tadeusz Grobys
Włodzimierz Grobys
WP
WP
3
0.5
47.48  
 
70.15358
07752
Zofia Szczerkowska
Leszek Zembrowski
WP
WP
1.5
3
47.40  
 
71.08328
06014
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
ZP
ZP
5
3
47.33  
 
72.15134
10314
Jolanta Bartczak
Bogdan Zieliński
WP
KP
2
4
47.31  
 
73.05350
05356
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
WP
WP
5
5
47.12  
 
74.02224
02227
Mirosław Bubiłek
Ryszard Chmiel
LB
LB
13
9
47.07  
 
75.08638
05436
Andrzej Dymek
Mieczysław Szczechowiak
WP
WP
4
3
47.06  
 
76.04920
05017
Marek Bukowski
Józef Grewling
WP
WP
5
5
46.91  
 
77.15313
15044
Małgorzata Augustyn
Piotr Surdyk
WP
WP
1.5
1.5
46.86  
 
78.02036
02115
Stanisław Kotas
Czesław Rekret
LB
LB
5
3
46.82  
 
79.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
4
4
46.74  
 
80.14565
02103
Daniel Fira
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
3
9
46.65  
 
81.05189
02382
Wiesław Lisowski
Sławomir Polak
WP
WP
7
4
46.56  
 
82.05081
05430
Marek Juszczak
Janusz Suszczyński
WP
WP
5
3
46.55  
 
83.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
7
11
46.35  
 
84.09099
08980
Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
WP
WP
3
4
45.95  
 
85.07409
13882
Anna Pełszyńska
Agnieszka Sławenta
MA
PM
5
3
45.67  
 
86.05351
09038
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
WP
WP
4
1.5
45.66  
 
87.09464
15226
Bartosz Gajewski
Ryszard Szkwarek
LB
LB
3
1.5
45.29  
 
88.11423
10721
Krzysztof Buzała
Sławomir Czech
LD
MA
3
5
45.27  
 
89.05045
05357
Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
WP
WP
9
9
45.16  
 
90.05058
05227
Marek Janik
Roman Mączkowski
WP
WP
4
4
45.09  
 
91.02219
12362
Beata Bojarska
Justyna Stachowiak
WP
WP
4
4
44.93  
 
92.05326
05403
Robert Pogorzelski
Piotr Solecki
WP
WP
4
7
43.95  
 
93.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
11
12
43.82  
 
94.05277
05280
Hieronim Nowacki
Waldemar Nowak
WP
WP
5
3
43.61  
 
95.04776
16729
Barbara Falkowska
Barbara Podgórska
PM
WP
4
3
42.53  
 
96. 
 
Ąndrzej Gintrowicz
Henryk Zasadzki
NZ
NZ
0
0
41.88  
 
97.05185
05371
Kazimierz Lis
Grzegorz Samol
WP
WP
5
4
41.32  
 
98.16210
12093
Waldemar Bąk
Jarosław Marczewski
WP
WP
1
2
40.81  
 
99.04141
15952
Robert Maliszewski
Maciej Ogorzelski
MA
MA
1
0.5
40.18  
 
100.16731
16732
Sławomir Nowacki
Roman Wośkowiak
WP
WP
1.5
2
38.94  
 
101.14724
14510
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
WP
WP
2
1.5
37.06  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3822 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-10 g.18:17:16 (0.2919/214) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.