Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3452/16356 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** 4. Mistrzostwa Polski Teamów B-A-M
MP Teamów BAM
piątek, 12 czerwca 2015r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04108
06658
04662
02806
04842
11319
Przemysław Janiszewski
Jacek Kalita
Michał Nowosadzki
Wojciech Strzemecki
Leszek Sztyrak
Przemysław Zawada
SL
KP
KP
SL
WM
SL
21
24
24
19
19
15
71.00300I
I
I
I
I
I
2.04163
04250
06815
10370
04740
08158
Andrei Arlovich
Bogusław Gierulski
Piotr Nawrocki
Erikas Vainikonis
Piotr Wiankowski
Piotr Zatorski
PD
WP
MA
PD
MA
SW
15
21
15
9
13
17
65.00240I
I
I
I
I
I
3.01223
17298
14728
05520
Cathy Bałdysz
Rob Helle
Kamil Nowak
Marek Wójcicki
MA
MP
WP
WP
17
7
5
19
63.33170II
II
II
II
3.05611
01115
02121
06973
Dominik Filipowicz
Krzysztof Martens
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
WP
WP
LB
LB
18
24
15
24
66.00170II
II
II
II
5.06540
08203
05056
10054
09146
Bartosz Chmurski
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
Andrzej Jaszczak
Piotr Tuczyński
MA
MA
MA
SL
MA
21
17
21
13
15
68.00120II
II
II
II
III
6.02460
02495
02934
02976
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
Krzysztof Kujawa
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
LU
LU
12
7
18
12
62.00100 
 
 
 
7.04109
16259
02933
07431
Łukasz Brede
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
Marek Witek
SL
MP
SW
SL
17
2
18
19
61.6790 
 
 
 
8.02894
07729
01171
07722
Krzysztof Czul
Wojciech Paszko
Stefan Skowron
Janusz Wesołowski
PK
PK
PK
PK
18
7
12
13
61.0080 
 
 
 
9.01220
01318
01749
01776
Grzegorz Bajek
Stanisław Gołębiowski
Maciej Wręczycki
Adam Żmudziński
DS
DS
DS
DS
9
24
15
24
58.0061 
 
 
 
10.02013
11550
01502
12154
Andrzej Jeleniewski
Piotr Marcinowski
Mirosław Miłaszewski
Mateusz Sobczak
OP
DS
SL
DS
18
5
18
5
57.0044 
 
 
 
11.01807
06706
06795
06887
Roman Grzelak
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
Jacek Romański
WP
WP
WP
WP
13
24
18
24
56.0027 
 
 
 
12.07704
07712
10450
07033
Ilona Bobko
Aleksander Bobko
Jacek Dmowski
Dariusz Zembrzuski
PK
PK
MA
MA
4
5
12
13
53.0015 
 
 
 
13.07283
05307
03423
07603
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
Marek Pieczka
Tomasz Pilch
SL
SL
SL
SL
12
13
9
18
53.0012 
 
 
 
14.06526
07190
10117
05363
Waldemar Burakowski
Paweł Chindelewicz
Krzysztof Lasocki
Jerzy Russyan
SL
MA
WP
WP
15
12
24
21
52.009 
 
 
 
15.01030
01128
01138
14234
01206
Marek Cyrkiel
Roman Opaliński
Marek Pietraszek
Jakub Zawada
Jacek Znamirowski
PK
PK
PK
PK
PK
12
18
18
4
13
48.006 
 
 
 
 
16.10591
14885
08549
09229
Joanna Brede
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
Łukasz Sobkiewicz
WP
WP
WP
MA
3
3
2.5
4
60.003 
 
 
 
17.07777
06551
07052
10217
09357
01726
Ewa Banaszkiewicz
Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
Urszula Kędzierska
Arkadiusz Majcher
Tomasz Winciorek
MA
SW
MA
MA
MA
WP
13
19
11
5
5
18
56.00  
 
 
 
 
 
18.03266
07341
03523
06994
Stefan Kowalczyk
Ireneusz Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
SL
SL
18
21
18
13
56.00  
 
 
 
19.04535
08210
08519
02804
Dariusz Bogucki
Hubert Jaworowski
Jacek Młyńczyk
Piotr Stopa
PM
MP
MP
MP
13
13
13
13
53.00  
 
 
 
20.08950
02671
06909
02827
Iwona Czajka
Ryszard Jaśkiewicz
Anna Sarniak
Marek Urbański
MA
MP
MA
LB
7
9
18
11
53.00  
 
 
 
21.01006
01051
01067
01071
16145
14688
Zdzisław Baryła
Hieronim Furman
Leszek Jarosz
Jan Kadula
Andrzej Proczkowski
Jacek Szczerba
PK
PK
PK
PK
PK
PK
4
9
4
12
1
2.5
52.00  
 
 
 
 
 
22.10564
12152
14619
07725
Jan Blajda
Marcin Bojarski
Maksymilian Chodacki
Grzegorz Superson
MP
MP
MP
MP
13
5
4
9
52.00  
 
 
 
23.02666
12999
06978
02830
Andrzej Hycnar
Adam Krysa
Tomasz Ukraiński
Renata Wajdowicz
PK
MP
PK
PK
12
9
12
12
51.20  
 
 
 
24.02904
02501
02966
02977
Janusz Gawęcki
Mariusz Kowalski
Stanisław Pająk
Mirosław Rafalski
SW
SW
SW
SW
18
13
12
18
50.00  
 
 
 
25.01037
02489
02504
01152
Stanisław Drobot
Jarosław Kaczorowski
Janusz Krawczyński
Grzegorz Rewer
PK
LU
LU
LU
7
12
7
9
49.00  
 
 
 
26.05624
01347
06346
07849
Jacek Grzelczak
Piotr Ilczuk
Adam Pawłowski
Bogdan Szulejewski
LD
WP
LD
MA
11
18
13
18
48.00  
 
 
 
27.11109
02681
01090
07312
Maciej Kita
Mariusz Kita
Bogusław Kruczek
Dariusz Sosin
MP
MP
PK
MP
4
12
11
5
47.00  
 
 
 
28.16778
01183
01200
01910
Jerzy Rybarski
Tadeusz Szemraj
Józef Wrona
Roman Zabłocki
PK
PK
PK
OP
1.5
5
5
5
47.00  
 
 
 
29.01020
01069
01126
01180
Lesław Chmiel
Tomasz Jędrzejek
Bogusław Nidecki
Bogusław Surowiec
PK
PK
PK
PK
4
3
5
5
45.00  
 
 
 
30.01103
01130
01158
01170
Stanisław Lipiński
Jerzy Paja
Jan Rusin
Mieczysław Sipowicz
PK
PK
PK
PK
5
7
5
5
40.00  
 
 
 
31.02673
02723
11471
11769
Marek Jaworski
Bogusław Lesiecki
Maciej Rodzaj
Tomasz Stryszawski
MP
MP
MP
MP
12
12
7
7
37.40  
 
 
 
32.01019
08516
14179
01166
01168
Andrzej Byzdra
Zbigniew Niezgoda
Ryszard Pisarczyk
Jan Sączawa
Wiesław Siek
PK
PK
PK
PK
PK
5
3
5
4
9
34.80  
 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 6994 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.yoursite.com/turpage.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-11 g.19:56:47 (0.2113/149) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.