Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3340/18495 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

59. Kongres "Sława"
Turniej Kongresowy K-5
poniedziałek, 4 lipca 2016r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.01369
01674
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
DS
DS
7
11
62.936231III
III
2.16070
14250
Krystian Bączek
Marcin Szymański
MA
WP
2.5
4
59.776030III
III
3.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
LB
LB
12
12
58.985729 
 
4.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
7
12
58.705427 
 
5.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
DS
MA
11
13
57.885226 
 
6.15614
 
Bernd Gahntz
Ralph Vitters
LB
GER
0.5
6
57.835025 
 
7.02382
05378
Sławomir Polak
Jerzy Sieracki
WP
WP
5
12
57.834724 
 
8.14728
14234
Kamil Nowak
Jakub Zawada
LB
PK
7
5
57.414523 
 
9.07130
11519
Eugeniusz Konik
Bożena Rakuzy
OP
DS
4
2
57.284322 
 
10.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
7
11
57.244121 
 
11.09643
09146
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
4
15
56.873819 
 
12.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
WP
LB
18
18
56.533618 
 
13.06551
09357
Jacek Ciechomski
Arkadiusz Majcher
SW
MA
19
7
56.313417 
 
14.15595
01347
Maciej Dąbrowski
Piotr Ilczuk
MA
WP
5
18
55.933216 
 
15.07779
12123
Jan Betley
Mateusz Stępiński
MA
MA
9
7
55.552915 
 
16.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
7
7
55.232714 
 
17.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
5
55.102513 
 
18.13074
14286
Maciej Grabiec
Błażej Krawczyk
MP
MP
5
4
55.102211 
 
19.05701
08432
Marta Maj-Rudnicka
Kamila Szczepańska
LD
LD
13
13
55.022010 
 
20.05574
05691
Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
LD
WP
13
18
54.87189 
 
21.05670
14028
Andrzej Kozikowski
Zdzisław Radwański
LD
LD
13
7
54.49168 
 
22.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
7
9
54.44137 
 
23.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
12
18
54.41137 
 
24.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
5
12
54.35126 
 
25.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
WP
WP
3
12
54.25126 
 
26.01224
05221
Marek Bałdysz
Tadeusz Masłowski
DS
WP
13
7
54.16116 
 
27.07646
09835
Tomasz Kluz
Tomasz Kłys
MP
SL
12
4
54.08116 
 
28.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
11
53.53116 
 
29.17625
08930
Honorata Sobolewska
Maja Żabierek
LB
SW
2
4
53.31105 
 
30.16645
13438
Piotr Jasiński
Rafał Marks
MA
MA
2.5
7
53.27105 
 
31.09549
01318
Maciej Bielawski
Stanisław Gołębiowski
DS
DS
9
24
52.9295 
 
32.04948
05431
Grzegorz Dembiński
Andrzej Syrek
WP
WP
7
12
52.7995 
 
33.03206
13174
Maciej Janeczko
Ryszard Zwolak
OP
OP
7
3
52.7395 
 
34.09794
07346
Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
SL
SL
4
11
52.6984 
 
35.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
3
3
52.6284 
 
36.09001
02401
Marek Matwijewicz
Zdzisław Rzucidło
LB
LB
3
5
52.4784 
 
37.03063
03499
Tadeusz Biskup
Andrzej Sładki
SL
SL
5
9
52.4174 
 
38.01223
12320
Cathy Bałdysz
Zofia Bałdysz
MA
WP
17
3
52.3774 
 
39.15802
17610
Adam Suchodolski
Tytus Żurawski
PM
KP
2.5
1
52.3663 
 
40.08978
08769
Jacek Leśniczak
Sławomir Piechocki
LB
LB
15
7
51.9863 
 
41.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
9
13
51.8863 
 
42.03068
03211
Michał Bojanowski
Andrzej Jarecki
SL
SL
7
5
51.8053 
 
43.03920
02158
Grzegorz Rojewski
Zdzisław Świątek
KP
LB
12
12
51.5353 
 
44.06540
02179
Bartosz Chmurski
Kacper Wilczak
MA
DS
21
5
51.5242 
 
45.02262
14533
Zbigniew Halat
Maciej Mendrek
LB
SL
12
1.5
51.4742 
 
46.01217
11666
Krystyna Augustyniak
Zbigniew Stachniuk
DS
MA
3
1.5
51.3942 
 
47.06507
06707
Wojciech Biegajło
Maciej Kowalski
MA
MA
13
11
51.2632 
 
48.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
5
7
51.1332 
 
49.14112
12999
Magda Budzyńska
Adam Krysa
MA
MP
2.5
9
51.0721 
 
50.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
LU
PK
19
1.5
51.0321 
 
51.07710
02631
Andrzej Dudzik
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
12
5
50.9421 
 
52.01437
01713
Zdzisław Kunc
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
11
5
50.7611 
 
53.05111
05856
Wit Klapper
Piotr Walczak
SL
WP
21
21
50.7211 
 
54.15292
14000
Maja Mrozek
Łukasz Pląder
MP
MP
2
3
50.67   
 
55.05064
05243
Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
WP
WP
5
4
50.64   
 
56.02966
02977
Stanisław Pająk
Mirosław Rafalski
SW
SW
13
18
50.55   
 
57.07190
01910
Paweł Chindelewicz
Roman Zabłocki
PM
OP
12
5
50.10   
 
58.03421
03538
Jacek Piątek
Zbigniew Szuster
SL
SL
5
3
49.96   
 
59.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
MP
WP
5
18
49.78   
 
60.12266
07543
Marek Drukier
Przemysław Teleszyński
WP
LD
4
13
49.77   
 
61.16699
15632
Arkadiusz Poziemski
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
2
2
49.61   
 
62.01474
01508
Ryszard Makuch
Jarosław Molenda
DS
DS
5
9
49.04   
 
63.01270
01523
Grzegorz Czapulak
Jan Niebudek
DS
DS
5
2.5
48.58   
 
64.05635
03472
Bogusław Jakóbczyk
Kazimierz Róg
LD
SL
5
9
48.47   
 
65.02650
03525
Krzysztof Góra
Aleksy Swoboda
OP
OP
7
7
48.37   
 
66.08299
10023
Tadeusz Gawroński
Leszek Łuniewski
MA
MA
4
12
48.31   
 
67.16380
16875
Jakub Andruszkiewicz
Edward Sucharda
MA
MA
2.5
2.5
48.19   
 
68.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
5
48.16   
 
69.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
2
2
48.07   
 
70.02907
11089
Waldemar Haponiuk
Marek Michalczyk
SW
LU
5
2.5
48.04   
 
71.10045
13450
Jacek Krystecki
Konrad Krystecki
DS
DS
2.5
0.5
47.95   
 
72.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
2
5
47.93   
 
73.04242
03861
Andrzej Fronczak
Leszek Moszczyński
WM
KP
18
7
47.92   
 
74.13001
06598
Anna Gałązka
Karol Gałązka
MA
MA
3
9
47.75   
 
75.05059
05403
Stanisław Janik
Piotr Solecki
LB
WP
12
7
47.41   
 
76.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
WM
WM
19
15
47.16   
 
77.12272
11428
Anna Makarewicz
Paweł Zubiel
DS
LD
3
7
47.14   
 
78.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
46.99   
 
79.08296
06351
Wiesław Skupiński
Piotr Sobczak
MA
MA
3
5
46.76   
 
80.06338
10020
Aleksander Marciniak
Jerzy Słomski
MA
MA
5
2.5
46.45   
 
81.07052
08166
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
MA
MA
11
5
46.14   
 
82.09464
13084
Bartosz Gajewski
Łukasz Wieczorek
LB
LB
3
2.5
46.04   
 
83.02036
02087
Stanisław Kotas
Marian Nieznański
LB
LB
5
5
45.92   
 
84.07140
01817
Jerzy Ignyś
Ryszard Jakubowski
LB
OP
5
11
45.50   
 
85.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
45.39   
 
86.06526
02673
Waldemar Burakowski
Marek Jaworski
MA
MP
15
12
45.27   
 
87.11092
05307
Tytus Bisping
Zbigniew Papierniak
MP
SL
5
13
44.83   
 
88.13570
03999
Piotr Proporowicz
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
4
5
44.80   
 
89.13471
03142
Jacek Bryja
Romuald Gabrysz
SL
SL
4
3
44.42   
 
90.10019
15858
Maryla Zdrojewska
Iwona Zielińska
MA
MA
2
2
44.11   
 
91.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
43.54   
 
92.15388
15389
Marcin Witkowski
Mateusz Witkowski
DS
DS
0
0
43.41   
 
93.08253
11842
Witold Grochulski
Piotr Matuszewski
LU
LU
5
3
42.92   
 
94.10472
16255
Sammy Bałdysz
Joanna Kokot
DS
DS
4
1.5
42.81   
 
95.02316
01556
Leszek Latocki
Jan Pawlikaniec
LB
DS
5
5
42.61   
 
96.15032
15803
Rafał Maszenda
Monika Suchodolska
MA
PM
3
2.5
42.52   
 
97.12176
06528
Aneta Buze
Włodzimierz Buze
ZP
MA
4
18
42.30   
 
98.01618
01632
Andrzej Sawko
Aleksander Skorupa
DS
DS
5
5
42.17   
 
99.15340
03561
Aleksander Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
2.5
12
42.07   
 
100.14845
14749
Robert Krawczyk
Agnieszka Piesiewicz
PM
MA
4
2
41.73   
 
101.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
LB
LB
5
11
41.28   
 
102.17161
17167
Krzysztof Cichy
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
1
2
40.43   
 
103. 
18011
Gerard Langenmayr
Filip Parol
GER
MA
6
0
40.41   
 
104.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
4
4
40.29   
 
105.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1
3
38.95   
 
106.15126
12382
Adam Adamski
Zygmunt Adamski
DS
DS
0
2
38.26   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2060 punktów PKL, w tym 1054 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2016

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-23 g.11:40:42 (0.4528/222) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.