Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C3355/18648 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

44. Grand Prix Warszawy
44th Grand Prix of Warsaw
8. Kongresowy Turniej Par
środa, 24 sierpnia 2016r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
7
9
91.287236III
III
2.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
WM
WM
18
17
60.787035III
III
3.11932
16859
Marek Borewicz
Ireneusz Grynczewski
MA
MA
9
2
53.296734 
 
4.07809
05808
Piotr Kołuda
Adam Skalski
LU
LU
15
9
46.696533 
 
5.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
44.626332 
 
6.09643
09146
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
5
15
44.476131 
 
7.11591
11610
Tadeusz Bożek
Paweł Starnawski
MA
MA
5
5
43.625930 
 
8.16461
07020
Sławomir Rokicki
Jan Zabrocki
MA
MA
1.5
7
42.565729 
 
9.12450
09562
Katarzyna Dufrat
Łukasz Gaweł
DS
DS
13
7
38.155528 
 
10.01305
08434
Grzegorz Gardynik
Witold Tomaszek
SW
MA
19
11
37.255327 
 
11.04242
04355
Andrzej Fronczak
Mariusz Macielak
WM
MA
18
5
32.345126 
 
12.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
31.664925 
 
13.03724
10533
Leszek Hejne
Ryszard Pałasz
MA
DS
7
7
29.934724 
 
14.12263
12503
Anna Jaguszewska
Wojciech Uszynski
MA
MA
3
13
29.864523 
 
15.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LB
LB
17
24
29.704322 
 
16.10054
04842
Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
ZP
WM
15
19
28.204121 
 
17.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
3
5
27.743920 
 
18.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
12
12
26.913719 
 
19.05059
05739
Stanisław Janik
Robert Nowicki
LB
WP
12
15
25.773518 
 
20.15802
17610
Adam Suchodolski
Tytus Żurawski
PM
KP
2.5
1.5
25.533317 
 
21.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
MA
MA
5
12
24.263116 
 
22.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
17
15
22.362915 
 
23.06526
06551
Waldemar Burakowski
Jacek Ciechomski
MA
SW
15
19
17.582714 
 
24.07190
08970
Paweł Chindelewicz
Bogusław Pawszak
PM
MA
12
12
17.382513 
 
25.15857
15760
Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
MA
MA
3
3
8.402312 
 
26.07812
06954
Zygmunt Kuczyński
Adam Suwik
MA
SW
11
18
8.062111 
 
27.05675
07543
Mariusz Kraśnicki
Przemysław Teleszyński
LD
LD
7
13
6.411910 
 
28.06680
06706
Julian Klukowski
Apolinary Kowalski
WP
WP
24
24
0.82179 
 
29.06528
01910
Włodzimierz Buze
Roman Zabłocki
MA
OP
18
5
-2.44158 
 
30.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
MP
WP
5
18
-10.36158 
 
31.05376
14250
Jan Sibilski
Marcin Szymański
WP
WP
5
4
55.77147 
 
32.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
DS
DS
13
18
44.19147 
 
33.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
19
39.76147 
 
34.06556
06797
Sylwester Cieślak
Andrzej Miszewski
MA
MA
12
18
38.71137 
 
35.04198
09550
Adolf Bocheński
Jakub Wojcieszek
WM
MA
12
15
38.37137 
 
36.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
KP
5
24
36.93137 
 
37.17108
17247
Łukasz Bielejewski
Michał Diak
WP
WP
1.5
1
36.30126 
 
38.07928
10435
Mariusz Łasiewicki
Waldemar Putz
LD
LD
3
5
35.12126 
 
39.17083
06904
Paweł Płocki
Lech Sadoś
MA
MA
2
12
31.78126 
 
40.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
12
30.04116 
 
41. 
 
Erkki Juuri-Oja
Pirjo Juuri-Oja
FIN
FIN
6
6
26.96116 
 
42.06733
12224
Grzegorz Kula
Aleksander Waślicki
MA
MA
9
3
21.18116 
 
43.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
20.52105 
 
44.11466
06895
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
MA
MA
7
19
20.12105 
 
45.08800
16140
Jerzy Kosowicz
Andrzej Szepczyński
MA
MA
3
3
14.14105 
 
46.04793
07901
Krzysztof Kluf
Rafał Łuczak
MA
MA
12
4
11.8795 
 
47.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
9
13
10.2495 
 
48.17134
06801
Marek Dalecki
Maciej Modrzejewski
MA
MA
7
11
10.1584 
 
49.10752
08460
Jacek Balcerowski
Andrzej Prokop
SW
SW
1.5
4
10.1384 
 
50.06883
06903
Sławomir Rokicki
Józef Rzepka
MA
LD
12
5
8.9284 
 
51.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
5.0574 
 
52.09322
07975
Mirosław Kotowski
Jerzy Maludziński
SW
SW
4
11
3.5474 
 
53.04108
11319
Przemysław Janiszewski
Przemysław Zawada
WM
WM
21
17
2.5074 
 
54.05670
14028
Andrzej Kozikowski
Zdzisław Radwański
LD
LD
13
7
1.6663 
 
55.07777
08294
Ewa Banaszkiewicz
Mariusz Bartkowski
MA
SW
15
15
1.1363 
 
56.06522
06746
Henryk Brodawski
Zdzisław Laszczak
MA
MA
13
13
0.5663 
 
57.06707
06957
Maciej Kowalski
Michał Szmakfefer
MA
MA
11
9
-0.9153 
 
58.06705
12196
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
MA
PM
13
5
-1.6253 
 
59.09607
12173
Henryk Przybysławski
Olga Wrzos
MA
MA
5
4
-5.8653 
 
60.14276
11656
Pavel Klebanovich
Elena Shokhan
PD
PD
4
7
-6.7642 
 
61.02673
11769
Marek Jaworski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
12
7
-6.9342 
 
62.06573
 
Bogusław Domaszewski
Włodzimierz Królik
MA
-
3
0
-8.2142 
 
63. 
 
Himani Khandelwal
Rajeev Khandelwal
-
-
6
6
-8.2532 
 
64.10117
05363
Krzysztof Lasocki
Jerzy Russyan
WP
WP
24
21
-9.2432 
 
65.06824
11209
Mirosław Nowaczyński
Tomasz Sułkowski
MA
MA
7
5
-11.8332 
 
66.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
4
-12.1721 
 
67.15292
14000
Maja Mrozek
Łukasz Pląder
MP
MP
2
3
-19.5921 
 
68.06818
17625
Wiesław Niedziela
Honorata Sobolewska
MA
LB
7
2
-19.6321 
 
69.09835
09210
Tomasz Kłys
Tatiana Verkhos
SL
SW
5
3
-28.1611 
 
70.06921
09702
Dariusz Sierocki
Sławomir Sierocki
MA
MA
7
4
-33.8511 
 
71.06703
09213
Sławomir Kowalczyk
Grzegorz Witkowski
MA
MA
9
3
41.6811 
 
72.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
3
5
31.04   
 
73.02703
02844
Marcin Krawczyk
Joanna Wiśniewska
MP
MP
12
9
28.56   
 
74.06539
09229
Robert Chmielak
Łukasz Sobkiewicz
MA
MA
5
4
25.39   
 
75.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
WM
PK
21
5
24.30   
 
76.05574
11428
Przemysław Błaszczyk
Paweł Zubiel
LD
LD
13
7
19.86   
 
77.11928
10105
Krystian Dowolski
Robert Głowacki
MA
MA
3
13
19.73   
 
78.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
OP
OP
9
4
17.85   
 
79.06634
06669
Stefan Jakubowski
Bogumił Kącicki
MA
MA
3
4
15.96   
 
80.07704
06612
Ilona Bobko
Jerzy Góralczyk
PK
PK
4
5
15.91   
 
81.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
3
12.11   
 
82.02928
07491
Marek Kozdrach
Tadeusz Sobota
SW
SW
4
5
8.05   
 
83.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
PD
3
2.5
6.53   
 
84.05691
07109
Grzegorz Lewaciak
Jerzy Ronke
WP
WP
18
13
5.62   
 
85.01019
02904
Andrzej Byzdra
Janusz Gawęcki
PK
SW
5
18
4.66   
 
86.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
12
2
4.25   
 
87.17155
06817
Sławomir Bąk
Renata Neronowicz
MA
MA
2.5
12
3.77   
 
88.03650
03999
Tomasz Borucki
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
5
5
3.38   
 
89.15825
14534
Kazimierz Salak
Roman Wajs
MA
MA
2
2.5
2.86   
 
90.15200
15199
Małgorzata Purta
Marcin Purta
MA
MA
1.5
2
2.78   
 
91.12272
07642
Anna Makarewicz
Witold Stachnik
DS
MP
3
7
2.40   
 
92.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2
12
0.49   
 
93.01347
07815
Piotr Ilczuk
Lena Leszczyńska
WP
MA
18
7
-0.16   
 
94.06721
12455
Edward Krusiewicz
Piotr Nauman
MA
MA
7
4
-0.18   
 
95.06766
06960
Wiesław Maciejczuk
Janusz Szukszta
MA
MA
13
9
-0.41   
 
96.06327
11600
Paweł Górmiński
Jarosław Stach
MA
MA
5
7
-1.44   
 
97.11936
05423
Ervin Otvosi
Jeremi Stępiński
PM
MA
7
19
-1.88   
 
98.07712
06978
Aleksander Bobko
Tomasz Ukraiński
PK
PK
5
12
-2.53   
 
99.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
MA
WP
12
19
-2.84   
 
100.16296
16675
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
MA
MA
1.5
1.5
-3.89   
 
101.06749
12968
Jacek Leszczyłowski
Andrzej Piesiewicz
LD
MA
2
5
-6.85   
 
102.18199
18198
Fenna May
Eline Samson
MA
MA
0
0
-7.61   
 
103.08543
17233
Marek Jaroszkiewicz
Jan Kosieradzki
MA
MA
2
0
-7.73   
 
104.18193
10894
Dariusz Drozd
Ryszard Łabanow
MA
MA
0
4
-8.91   
 
105.10095
07725
Paweł Miechowicz
Grzegorz Superson
LB
MP
15
11
-9.46   
 
106.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
-9.69   
 
107.15380
17214
Dawid Barzyk
Karol Konopko
DS
MA
2
2
-10.51   
 
108.14326
15032
Justyna Duszyńska
Rafał Maszenda
MA
MA
2.5
3
-10.96   
 
109.12158
06877
Izabella Jaworska
Waldemar Radziak
LD
MA
3
12
-11.92   
 
110.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
7
12
-12.04   
 
111. 
09006
Didier Marlart
Adam Peszke
-
WP
6
4
-12.59   
 
112.08485
07811
Grażyna Busse
Marcin Krupowicz
LU
SL
13
21
-12.60   
 
113.15150
07840
Andrzej Cylwik
Zbigniew Santkiewicz
MA
MA
1.5
2
-13.40   
 
114.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
-13.90   
 
115.15201
15203
Jacek Komorowski
Adam Mielczarek
MA
MA
2
2
-14.79   
 
116. 
17479
Józef Lechman
Janusz Wawrowski
-
MA
0
3
-15.41   
 
117.17326
17113
Konstanty Kordas
Patryk Morawski
WP
WP
0.5
1.5
-17.22   
 
118.03401
12123
Jarosław Ostrowski
Mateusz Stępiński
WP
MA
13
7
-18.25   
 
119.16716
07431
Lena Ostrowska
Marek Witek
MA
LB
2
21
-19.92   
 
120.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
-20.42   
 
121.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
-21.04   
 
122.08931
09278
Andrzej Fengler
Hubert Zacharski
MA
MA
5
2.5
-21.35   
 
123.06664
06306
Jan Kandybowicz
Kazimierz Wielechowski
MA
MA
13
12
-21.39   
 
124.07794
06822
Marta Janeczek
Anna Nosalska
PM
PM
9
7
-21.77   
 
125.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
5
5
-22.01   
 
126.16645
17167
Piotr Jasiński
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
3
2
-23.35   
 
127.11592
14006
Wiesław Kozłowski
Andrzej Tarlecki
MA
MA
3
3
-23.40   
 
128.06876
07042
Janusz Radecki
Andrzej Ziomek
MA
MA
18
9
-23.67   
 
129.14535
14536
Lesław Klader
Dorota Mosakowska
MA
MA
4
1
-26.37   
 
130.06752
06918
Jacek Lipiński
Piotr Siekański
MA
MA
4
2.5
-28.68   
 
131.17916
18048
Kajetan Gościański
Łukasz Józkowiak
WP
WP
0
0
-31.23   
 
132.13412
13060
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Piesiewicz
WP
WP
4
4
-31.23   
 
133.16255
16256
Joanna Kokot
Paul Kokot
DS
DS
1.5
1.5
-32.24   
 
134.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
0
0
-32.25   
 
135.02912
02966
Jacek Janowski
Stanisław Pająk
MA
SW
18
13
-35.48   
 
136.02468
09491
Jerzy Brzustowski
Rafał Niedzielski
LU
MA
4
7
-39.74   
 
137.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
-44.61   
 
138.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
2.5
2
-45.54   
 
139.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
MA
MA
12
7
-50.57   
 
140.17161
16585
Krzysztof Cichy
Adam Pigulski
MA
DS
1.5
1.5
-56.67   
 
141.07789
11191
Bogusław Dziarmaga-Działyński
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
4
5
-64.67   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3140 punktów PKL, w tym 1618 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://warsbrydz.pl/gpw/gpw2016/gp2016.php?main=2

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-21 g.19:00:39 (0.3273/292) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.