Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3491/18763 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (13)
GPPP o puchar Prezydenta miasta Rzeszowa
niedziela, 14 sierpnia 2016r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06658
06341
Jacek Kalita
Grzegorz Narkiewicz
KP
KP
24
24
64.09244I
I
2.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
59.99234II
II
3.03064
03184
Michał Błach
Artur Guła
SL
SL
4
15
59.87224II
II
4.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LB
LB
17
24
59.83215III
III
5.17134
15595
Marek Dalecki
Maciej Dąbrowski
MA
MA
7
5
58.38207III
III
6.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
17
21
58.20199III
III
7.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
MA
4
4
58.16191 
 
8.09549
01318
Maciej Bielawski
Stanisław Gołębiowski
DS
DS
9
24
58.04183 
 
9.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
57.50175 
 
10.10054
09755
Andrzej Jaszczak
Łukasz Witkowski
ZP
SW
15
12
56.11167 
 
11.09643
09146
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
4
15
56.03159 
 
12.07283
05307
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
SL
SL
12
13
55.91151 
 
13.04531
06551
Marek Barylewski
Jacek Ciechomski
WP
SW
18
19
55.77143 
 
14.10554
18018
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
PK
PK
4
0.5
55.75135 
 
15.13074
02846
Maciej Grabiec
Ryszard Woliński
MP
MP
5
12
55.74126 
 
16.13933
04165
Oleg Gradovski
Ihar Radziukevich
PD
PD
3
7
55.64118 
 
17.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
DS
WP
24
24
55.14110 
 
18.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
WM
PK
19
5
55.04102 
 
19.04662
11319
Michał Nowosadzki
Przemysław Zawada
KP
WM
24
15
54.7394 
 
20.18197
13037
Andrzej Knap
Artur Wasik
PK
PK
4
11
54.4686 
 
21.02673
02827
Marek Jaworski
Marek Urbański
MP
LB
12
11
54.4178 
 
22.03423
07603
Marek Pieczka
Tomasz Pilch
SL
SL
11
19
54.0370 
 
23.03206
03529
Maciej Janeczko
Jacek Szczerbowski
OP
OP
7
7
53.9562 
 
24.01051
01205
Hieronim Furman
Ryszard Zdon
PK
PK
9
5
53.8454 
 
25.01291
01617
Krzysztof Dziekański
Przemysław Saliński
DS
DS
12
7
53.8149 
 
26.01019
02904
Andrzej Byzdra
Janusz Gawęcki
PK
SW
5
18
53.7047 
 
27.07984
07992
Bogdan Palikot
Andrzej Szczepaniak
LU
LU
5
5
53.6946 
 
28.11471
07725
Maciej Rodzaj
Grzegorz Superson
MP
MP
7
11
53.3245 
 
29.01024
01068
Władysław Chodziński
Janusz Jarząbek
PK
PK
7
5
52.7343 
 
30.13993
07939
Grzegorz Cieślak
Elżbieta Waniurska
LU
LU
3
5
52.5542 
 
31.02888
02891
Zbigniew Borkowski
Bartosz Ceglarski
SW
SW
11
7
52.5340 
 
32.07811
09550
Marcin Krupowicz
Jakub Wojcieszek
SL
MA
21
15
52.5239 
 
33.04535
01347
Dariusz Bogucki
Piotr Ilczuk
PM
WP
13
18
52.1438 
 
34.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
OP
OP
9
4
52.0536 
 
35.02495
02934
Andrzej Kokoryka
Krzysztof Kujawa
LU
LU
9
19
52.0335 
 
36.08519
03562
Jacek Młyńczyk
Jerzy Ujma
MP
OP
13
12
51.9034 
 
37.05111
05718
Wit Klapper
Jerzy Michałek
SL
SL
21
21
51.8432 
 
38.05675
02507
Mariusz Kraśnicki
Grzegorz Kułak
LD
LU
7
13
51.7431 
 
39.14845
13882
Robert Krawczyk
Agnieszka Wiankowska
PM
PM
4
4
51.6129 
 
40.02703
07940
Marcin Krawczyk
Piotr Waniurski
MP
MP
12
11
51.5828 
 
41.09822
04108
Zdzisław Ingielewicz
Przemysław Janiszewski
MA
WM
5
21
51.4627 
 
42.02921
03020
Tadeusz Kowalczewski
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
12
9
51.1625 
 
43.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
51.1324 
 
44.07729
01171
Wojciech Paszko
Stefan Skowron
PK
PK
7
12
51.1023 
 
45.01183
01910
Tadeusz Szemraj
Roman Zabłocki
PK
OP
5
5
50.9721 
 
46.02504
08043
Janusz Krawczyński
Piotr Zawiślak
LU
LU
7
5
50.9220 
 
47.09407
01147
Karol Grzywacz
Tadeusz Przybyło
PK
PK
2.5
9
50.8818 
 
48.07405
02804
Piotr Radzikowski
Piotr Stopa
MP
MP
7
13
50.7917 
 
49.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
12
12
50.7916 
 
50.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
50.7814 
 
51.07341
03345
Ireneusz Kowalczyk
Zbigniew Mącior
SL
OP
21
18
50.7713 
 
52.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
MA
DS
7
5
50.7312 
 
53.01128
01208
Roman Opaliński
Adam Żarnowski
PK
PK
18
11
50.6710 
 
54.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
5
7
50.569 
 
55.15988
02669
Ryszard Cieślik
Stanisław Jaros
MP
MP
2
5
50.447 
 
56.01093
11153
Maciej Krzywka
Jarosław Malawski
PK
PK
4
3
50.436 
 
57.02966
01726
Stanisław Pająk
Tomasz Winciorek
SW
WP
13
18
50.315 
 
58.02894
07722
Krzysztof Czul
Janusz Wesołowski
PK
PK
18
13
50.243 
 
59.06382
02912
Maciej Dobrzyński
Jacek Janowski
MA
MA
5
18
50.182 
 
60.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
50.12  
 
61.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
19
49.93  
 
62.04360
02524
Mirosław Makatrewicz
Józef Myć
WM
LU
13
7
49.63  
 
63.06612
01090
Jerzy Góralczyk
Bogusław Kruczek
PK
PK
5
11
49.54  
 
64.08532
15846
Mieczysław Madej
Krzysztof Sałaj
SL
SL
3
2
49.28  
 
65.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
OP
OP
5
4
49.24  
 
66.09797
03347
Janusz Buksa
Maciej Mąka
MP
MP
7
5
49.13  
 
67.01053
10984
Leszek Garbacik
Zbigniew Kwoka
PK
PK
5
5
48.96  
 
68.06526
07830
Waldemar Burakowski
Jerzy Pawelec
MA
MA
15
4
48.90  
 
69.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
MP
12
5
48.74  
 
70.02545
02570
Adam Pruszkowski
Leszek Zagozdon
LU
LU
4
5
48.69  
 
71.12999
12154
Adam Krysa
Mateusz Sobczak
MP
DS
9
7
48.54  
 
72.02990
08308
Adam Strzelecki
Kamil Walczyk
SW
SW
7
5
48.47  
 
73.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
3
18
48.44  
 
74.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
4
48.37  
 
75.12006
07642
Danuta Krupnik
Witold Stachnik
MA
MP
5
7
48.25  
 
76.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
DS
DS
13
18
48.17  
 
77.01069
16778
Tomasz Jędrzejek
Jerzy Rybarski
PK
PK
4
2
48.14  
 
78.05624
06346
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
LD
LD
11
13
48.04  
 
79.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
3
48.04  
 
80.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
15
15
48.00  
 
81.01006
06978
Zdzisław Baryła
Tomasz Ukraiński
PK
PK
4
12
47.94  
 
82.10721
02533
Sławomir Czech
Tomasz Pawluk
MA
LU
5
4
47.90  
 
83.11110
13019
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
MP
MP
4
4
47.76  
 
84.07710
07431
Andrzej Dudzik
Marek Witek
MP
LB
12
21
47.76  
 
85.02683
02727
Krzysztof Kleinrok
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
13
47.75  
 
86.15270
16446
Piotr Niespodziewany
Robert Szabla
LU
LU
1.5
1.5
47.72  
 
87.01166
01168
Jan Sączawa
Wiesław Siek
PK
PK
4
9
47.65  
 
88.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
WP
LD
18
7
47.47  
 
89.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
47.23  
 
90.02519
02546
Bartosz Matras
Jacek Przybyś
LU
LU
5
5
47.15  
 
91.02671
10095
Ryszard Jaśkiewicz
Paweł Miechowicz
MP
LB
9
15
47.10  
 
92.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
3
3
47.00  
 
93.02013
01502
Andrzej Jeleniewski
Mirosław Miłaszewski
WP
DS
18
19
46.96  
 
94.07981
07983
Jarosław Ostrowski
Mieczysław Paczos
LU
LU
3
4
46.76  
 
95.01054
02823
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
MP
MP
12
12
46.44  
 
96.01066
01195
Andrzej Janda
Zbigniew Wilisowski
PK
PK
5
5
46.42  
 
97.12272
16140
Anna Makarewicz
Andrzej Szepczyński
DS
MA
3
3
46.24  
 
98.09594
01713
Ewa Dziekańska
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
7
5
46.11  
 
99.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
46.11  
 
100.01297
01627
Mirosław Fechner
Waldemar Siuda
DS
DS
7
12
45.88  
 
101.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
0.5
7
45.48  
 
102.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
4
4
45.45  
 
103.01037
01097
Stanisław Drobot
Dariusz Kulpiński
PK
PK
9
9
45.28  
 
104.14704
07221
Igor Godun
Andrei Kavalenka
PD
PD
2.5
5
44.93  
 
105.15870
01159
Andrzej Kulasa
Grzegorz Rusinek
PK
PK
2
2.5
44.67  
 
106.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
2
21
44.34  
 
107.07626
02793
Zdzisław Reczek
Paweł Skałacki
MP
MP
12
7
43.92  
 
108. 
 
Vitold Brushtunov
Yung Chekhovich
-
-
6
6
43.74  
 
109.02723
07644
Bogusław Lesiecki
Piotr Markiewicz
MP
MP
12
5
43.32  
 
110.06707
01200
Maciej Kowalski
Józef Wrona
MA
PK
11
5
43.24  
 
111.15601
01189
Tomasz Mazur
Tadeusz Urbanek
PK
PK
2.5
5
42.21  
 
112.01840
01865
Leszek Majdański
Andrzej Pawlak
WP
OP
15
13
41.30  
 
113.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
5
7
40.81  
 
114.10057
01130
Wilhelm Boczar
Jerzy Paja
PK
PK
4
7
40.76  
 
115. 
11195
Krystyna Sum
Tadeusz Sum
PK
PK
0
1
40.15  
 
116.16803
16707
Dariusz Kosiorek
Piotr Trębski
LD
LD
1
1.5
39.05  
 
117.02571
02572
Marek Zaleski
Paweł Zaleski
LU
LU
2.5
4
37.27  
 
118.11320
01126
Robert Kwiatkowski
Bogusław Nidecki
PK
PK
3
5
36.63  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 8826 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-24 g.09:32:53 (0.4733/250) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.