Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C3390/19094 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (16)
Stargard - GPPP
sobota, 5 listopada 2016r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01661
08158
Włodzimierz Starkowski
Piotr Zatorski
WP
DS
24
19
68.24228I
I
2.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
SW
WP
19
18
64.19219II
II
3.01318
01776
Stanisław Gołębiowski
Adam Żmudziński
DS
DS
24
24
62.48209II
II
4.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
WP
LB
18
18
61.98201III
III
5.08294
17134
Mariusz Bartkowski
Marek Dalecki
SW
MA
15
7
60.75194III
III
6.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
19
19
60.54186III
III
7.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
19
59.99179 
 
8.06274
07431
Ryszard Kiełczewski
Marek Witek
SL
LB
18
21
59.76171 
 
9.04535
06923
Dariusz Bogucki
Jacek Sikora
PM
PM
13
4
59.14164 
 
10.04109
10095
Łukasz Brede
Paweł Miechowicz
WP
LB
17
15
59.07156 
 
11.06540
11319
Bartosz Chmurski
Przemysław Zawada
MA
WM
21
17
58.28149 
 
12.02804
02831
Piotr Stopa
Włodzimierz Wala
MP
MP
13
19
58.25141 
 
13.02912
02966
Jacek Janowski
Stanisław Pająk
MA
SW
18
13
56.98134 
 
14.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
5
5
56.86127 
 
15.13882
04740
Agnieszka Wiankowska
Piotr Wiankowski
PM
MA
4
15
56.83119 
 
16.10054
11104
Andrzej Jaszczak
Sławomir Niajko
ZP
ZP
15
12
56.73112 
 
17.02262
11494
Zbigniew Halat
Ewa Waśkiewicz
LB
LB
12
3
56.64104 
 
18.01221
09549
Cezary Balicki
Maciej Bielawski
DS
DS
24
11
56.5797 
 
19.11296
06085
Artur Pomarański
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
4
11
56.5689 
 
20.08203
14728
Wojciech Gaweł
Kamil Nowak
MA
LB
17
7
56.3282 
 
21.04699
04735
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
18
15
56.0874 
 
22.04242
04509
Andrzej Fronczak
Janusz Wróblewski
WM
WM
18
9
55.9667 
 
23.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
LB
12
7
55.7760 
 
24.11550
06129
Piotr Marcinowski
Piotr Wasylko
DS
ZP
7
12
55.6852 
 
25.05929
06097
Eugeniusz Frasoński
Jerzy Stańczyk
ZP
ZP
5
5
55.5346 
 
26.08117
08485
Grażyna Brewiak
Grażyna Busse
PM
LU
19
13
54.9945 
 
27.17252
17717
Manfred Schuhmann
Ulf Tormin
WP
WP
1
0.5
54.8243 
 
28.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
LU
PK
19
2
54.3442 
 
29.02000
02025
Janusz Hliwa
Roman Klejny
LB
LB
7
11
54.2541 
 
30.02103
06120
Zdzisław Pleskot
Jerzy Taźbierski
ZP
ZP
11
5
54.1939 
 
31.12269
05348
Tomasz Jakóbczak
Włodzimierz Reszelski
ZP
ZP
4
11
54.1138 
 
32.15595
01865
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
MA
OP
5
13
54.0537 
 
33.04593
04731
Wacław Janicki
Sylwester Walerowicz
WP
WP
17
15
53.9636 
 
34.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
SL
LU
18
21
53.9234 
 
35.11444
10403
Grzegorz Adamski
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
4
2.5
53.7133 
 
36.04198
15621
Adolf Bocheński
Tomasz Gotard
WM
PM
12
19
53.7032 
 
37.08618
11573
Roland Godlewski
Piotr Kazub
LD
LD
2
4
53.5731 
 
38.02453
02198
Marcin Zawadzki
Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka
LB
LB
12
9
53.5429 
 
39.17231
04360
Stanisław Król
Mirosław Makatrewicz
PM
WM
1
13
53.4928 
 
40.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
53.2227 
 
41.07052
12450
Edmund Czubak
Katarzyna Dufrat
MA
DS
11
13
53.1825 
 
42.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
53.1724 
 
43.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
21
13
52.9123 
 
44.01943
02093
Kazimierz Brauer
Stanisław Owczarski
LB
LB
9
12
52.7922 
 
45.15610
08978
Janko Katerbau
Jacek Leśniczak
LB
LB
3
15
52.6420 
 
46.12445
04701
Tomasz Brzęcki
Jan Staniszewski
PM
PM
5
5
52.5719 
 
47.04797
11809
Ryszard Konopka
Krzysztof Mielnik
PM
PM
12
7
52.2618 
 
48.06042
06079
Zbigniew Nowak
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
5
52.2116 
 
49.05118
05508
Cezary Kmiecik
Robert Włodkowski
WP
WP
4
5
52.1015 
 
50.12197
10085
Michał Klukowski
Justyna Żmuda
DS
MA
24
15
52.0214 
 
51.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
5
2.5
51.9513 
 
52.05574
05691
Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
LD
WP
13
18
51.8311 
 
53.05890
08990
Marek Banach
Ryszard Sałata
ZP
ZP
5
3
51.6810 
 
54.05111
08350
Wit Klapper
Władysław Tomasiak
SL
ZP
21
13
51.419 
 
55.11802
04829
Marek Banasiński
Marek Pietrzak
PM
PM
12
4
51.408 
 
56.11371
09326
Maciej Chrobot
Krzysztof Stypuła
ZP
ZP
3
9
50.866 
 
57.05944
17100
Adam Hintertan
Andrzej Waszyński
ZP
ZP
12
2.5
50.825 
 
58.06526
03266
Waldemar Burakowski
Stefan Kowalczyk
MA
SL
15
18
50.614 
 
59.08841
06144
Mirosław Sankiewicz
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
5
5
49.942 
 
60.06818
17625
Wiesław Niedziela
Honorata Sobolewska
MA
LB
7
2
49.921 
 
61.15922
07849
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Bogdan Szulejewski
MA
DS
5
18
49.85  
 
62.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
5
49.82  
 
63.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
WP
WP
18
21
49.78  
 
64.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
2
2.5
49.65  
 
65.15633
02163
Bogusław Drozd
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
2.5
5
49.58  
 
66.10591
09794
Joanna Brede
Joanna Brede
WP
SL
3
5
49.44  
 
67.02114
06148
Sebastian Rawlik
Andrzej Wójcik
LB
ZP
3
7
49.29  
 
68.06125
14368
Ryszard Urbański
Andrzej Żmuda
ZP
ZP
5
3
48.99  
 
69.14834
08348
Roman Marczewski
Piotr Wilczok
ZP
ZP
5
3
48.49  
 
70.12272
04842
Anna Makarewicz
Leszek Sztyrak
DS
WM
3
19
48.31  
 
71.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
4
48.31  
 
72.02495
02519
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
LU
LU
9
5
48.07  
 
73.14772
15104
Marian Białecki
Jacek Reszczyński
ZP
ZP
2
1.5
48.04  
 
74.08328
06014
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
ZP
ZP
5
3
48.01  
 
75.17728
09385
Grzegorz Makowiecki
Wojciech Morawski
ZP
ZP
1
1.5
47.66  
 
76.07812
05830
Zygmunt Kuczyński
Robert Stoliński
MA
LD
11
15
47.39  
 
77.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
3
18
47.16  
 
78.16184
02121
Tomasz Bartnicki
Ryszard Sakowicz
LB
LB
3
17
46.79  
 
79.06049
06055
Krzysztof Orzechowski
Henryk Pakuła
ZP
ZP
5
4
46.79  
 
80.01982
02057
Andrzej Garczyński
Radosław Liskowiak
LB
LB
5
5
46.54  
 
81.16776
15143
Szymon Niewiadomski
Marcin Pastudzki
DS
DS
2
2.5
46.24  
 
82.06080
06157
Jerzy Sadowski
Marek Żakowicz
ZP
ZP
12
12
46.13  
 
83.08825
06115
Cezary Kawiak
Radosław Szopiński
ZP
ZP
4
7
45.84  
 
84.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
WM
PK
21
5
45.77  
 
85.15082
15084
Krzysztof Lubkowski
Mirosław Stelmaszyk
ZP
ZP
1.5
2
45.64  
 
86.04670
04748
Mariusz Pater
Andrzej Wyborski
PM
PM
11
5
45.61  
 
87.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
45.54  
 
88.05915
05983
Krzysztof Cywiński
Marian Kryger
ZP
ZP
3
4
45.32  
 
89.15055
05961
Jerzy Dziemidowicz
Stanisław Kamiński
ZP
ZP
2.5
5
45.27  
 
90.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
4
4
45.22  
 
91.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
3
3
45.18  
 
92.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
44.96  
 
93.14175
 
Andrzej Jabłoński
Andrzej Tozerski
ZP
ZP
4
4
44.85  
 
94.14374
14375
Czesław Socha
Bogusław Zieliński
ZP
ZP
4
5
44.78  
 
95.11355
08847
Władysław Korbutowicz
Marek Tuziemski
ZP
ZP
4
2.5
44.54  
 
96.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
OP
OP
9
4
44.32  
 
97.08859
05438
Krzysztof Lewandowski
Witold Szczepaniak
WP
WP
5
5
44.23  
 
98.08345
06112
Piotr Czechowicz
Roman Szlachetka
WM
ZP
2
12
43.28  
 
99.04232
05988
Roman Dulko
Stanisław Kulesza
ZP
ZP
4
11
43.26  
 
100.04944
05527
Andrzej Czepnik
Janusz Wygowski
WP
WP
5
9
42.76  
 
101.12176
06528
Aneta Buze
Włodzimierz Buze
ZP
MA
4
18
42.75  
 
102.14370
06066
Marek Figurski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
3
9
42.58  
 
103.05939
16179
Stanisław Grzyb
Rafał Kowalczyk
ZP
ZP
5
1.5
42.45  
 
104.08838
04848
Dżemil Półtorzycki
Maria Tomczewska
ZP
PM
3
7
42.39  
 
105.05900
06117
Lechosław Błaziński
Franciszek Świderski
ZP
ZP
12
9
42.37  
 
106.08343
08336
Andrzej Gil
Stanisław Jackowski
ZP
ZP
4
3
42.29  
 
107.12007
06118
Henryk Cieśla
Jerzy Świderski
ZP
ZP
2.5
7
42.08  
 
108.08817
13601
Kazimierz Duszyński
Mirosław Wojcieszek
ZP
ZP
4
2.5
41.78  
 
109.05951
02094
Tadeusz Janiak
Romuald Paszkowski
ZP
ZP
3
4
41.78  
 
110.08326
06093
Leszek Konieczny
Marian Siwy
ZP
ZP
5
11
41.18  
 
111.11608
02099
Mieczysław Pabjan
Stanisław Pietrzak
ZP
ZP
2
4
41.03  
 
112.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
40.28  
 
113.10730
16139
Ryszard Pawłowski
Dorota Sosinowicz
ZP
ZP
5
2
39.44  
 
114.10104
13249
Ryszard Gaca
Krzysztof Małolepszy
ZP
ZP
4
3
39.26  
 
115.15816
02115
Włodzimierz Abkowicz
Czesław Rekret
ZP
LB
1.5
4
38.21  
 
116.05957
16470
Edward Kaczmarek
Agata Pyclik-Chojenka
ZP
ZP
9
1.5
38.13  
 
117.06021
 
Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
ZP
NZ
4
0
37.04  
 
118.08833
09427
Zdzisław Michalski
Mariusz Wierzchowski
ZP
ZP
3
2
36.12  
 
119.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
11
9
27.07  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 8320 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-25 g.03:14:34 (0.4566/250) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.