Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3584/19924 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Mityng Łódzki, OTP**
OTP** im. Jana Moszyńskiego - eliminacje MPPO
sobota, 22 kwietnia 2017r., godz. 16:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.07109
07044
Jerzy Ronke
Piotr Żak
WP
WP
13
19
66.5410050II
II
2.05111
05464
Wit Klapper
Witold Turant
SL
LD
21
18
65.699648III
III
3.08979
12197
Krzysztof Jassem
Michał Klukowski
KP
DS
24
24
62.839246III
III
4.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
18
61.968945 
 
5.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
LB
PK
21
5
60.518643 
 
6.05084
04665
Tadeusz Kaczanowski
Kazimierz Omernik
WP
PM
19
19
60.448342 
 
7.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
WP
WP
17
19
59.868040 
 
8.17451
17214
Wojciech Grzegorzewski
Karol Konopko
MA
MA
1.5
2
59.807638 
 
9.01807
01865
Roman Grzelak
Andrzej Pawlak
DS
MA
15
13
59.567337 
 
10.12108
08911
Aleksandra Jarosz
Ilya Shpuntou
MA
WP
5
7
59.137035 
 
11.07989
07937
Wiesław Skubisz
Michał Świdziński
LU
LU
9
5
58.596734 
 
12.08294
17134
Mariusz Bartkowski
Marek Dalecki
SW
MA
15
7
58.506432 
 
13.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
3
3
58.136131 
 
14.05708
05732
Janusz Makaruk
Paweł Niedzielski
WP
WP
17
18
57.905829 
 
15.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
4
4
57.885528 
 
16.05678
05876
Adam Krysiak
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
4
5
57.375226 
 
17.14167
10533
Dariusz Lisiecki
Ryszard Pałasz
DS
DS
3
9
57.164824 
 
18.11809
11813
Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
PM
WP
7
5
57.054523 
 
19.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
7
7
56.874221 
 
20.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
5
18
56.763920 
 
21.05059
05548
Stanisław Janik
Janusz Zwierzyński
LB
WP
13
11
56.563618 
 
22.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
13
56.423317 
 
23.02468
10721
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
LU
LU
4
5
56.413015 
 
24.06705
12196
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
MA
MA
13
5
55.992714 
 
25.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
LB
4
18
55.982412 
 
26.02673
05739
Marek Jaworski
Robert Nowicki
MP
WP
12
15
55.592010 
 
27.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
15
55.522010 
 
28.03844
04022
Marcin Mazurkiewicz
Adam Wujków
KP
KP
24
15
55.351910 
 
29.01347
07043
Piotr Ilczuk
Sandra Różańska
WP
MA
18
3
55.291910 
 
30.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
2.5
55.27189 
 
31.17108
17113
Łukasz Bielejewski
Patryk Morawski
WP
WP
1.5
2
55.25189 
 
32.01223
10472
Cathy Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
17
4
55.22179 
 
33.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
5
54.93179 
 
34.08388
04360
Tomasz Kuś
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
4
13
54.84168 
 
35.04427
04509
Edmund Reczuga
Janusz Wróblewski
WM
WM
7
9
54.80168 
 
36.07809
08434
Piotr Kołuda
Witold Tomaszek
LU
MA
15
11
54.78158 
 
37.09229
01739
Łukasz Sobkiewicz
Rafał Wolański
MA
DS
4
7
54.47158 
 
38.06348
05804
Tomasz Radwański
Jolanta Sendacka
LD
LD
5
13
54.37147 
 
39.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
15
11
53.61147 
 
40.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
53.35137 
 
41.06599
07928
Waldemar Gałek
Mariusz Łasiewicki
LD
LD
4
3
52.88126 
 
42.01019
02904
Andrzej Byzdra
Janusz Gawęcki
PK
SW
5
18
52.67126 
 
43.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
11
52.24116 
 
44.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
17
19
52.12116 
 
45.12266
07543
Marek Drukier
Przemysław Teleszyński
WP
LD
4
13
52.06105 
 
46.02496
02934
Cezary Komajda
Krzysztof Kujawa
LU
LU
11
19
52.03105 
 
47.10450
05830
Jacek Dmowski
Robert Stoliński
MA
LD
12
15
51.9995 
 
48.17625
05856
Honorata Sobolewska
Piotr Walczak
MA
WP
2.5
21
51.8395 
 
49.03920
02158
Grzegorz Rojewski
Zdzisław Świątek
KP
LB
12
12
51.7384 
 
50.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
13
51.5484 
 
51.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
51.5074 
 
52.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
5
4
51.2174 
 
53.04852
07860
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
3
5
50.5763 
 
54.05340
03933
Janusz Przybysz
Eugeniusz Seichter
KP
KP
9
11
50.5563 
 
55.02912
08308
Jacek Janowski
Kamil Walczyk
MP
SW
18
5
50.5453 
 
56.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
11
4
50.4642 
 
57.09520
07114
Marek Przybyła
Waldemar Skóra
LD
LD
5
12
50.4242 
 
58.04353
04474
Krzysztof Łukaszewicz
Andrzej Sulima
WM
WM
13
11
50.3232 
 
59.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
50.3132 
 
60.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
7
9
50.2621 
 
61.12006
11769
Danuta Krupnik
Tomasz Stryszawski
MA
MP
5
7
50.2221 
 
62.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
7
9
50.0911 
 
63.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
21
13
49.8711 
 
64.01318
06973
Stanisław Gołębiowski
Piotr Tuszyński
DS
LB
24
24
49.81   
 
65.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
7
49.55   
 
66.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
LB
12
9
49.51   
 
67.09643
09146
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
5
15
49.44   
 
68.09322
15916
Mirosław Kotowski
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
4
3
49.32   
 
69.05624
06346
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
LD
LD
11
13
49.31   
 
70.12158
06954
Izabella Jaworska
Adam Suwik
LD
SW
3
18
49.26   
 
71.17336
17324
Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
WP
WP
1.5
1
49.18   
 
72.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
7
49.18   
 
73.04242
04463
Andrzej Fronczak
Jan Stańczak
WM
WM
18
9
49.13   
 
74.09357
07431
Arkadiusz Majcher
Marek Witek
PK
PK
7
21
48.96   
 
75.16859
06845
Ireneusz Grynczewski
Tomasz Paluchowski
MA
MA
2.5
13
48.60   
 
76.04279
04396
Jan Janiak
Krzysztof Pakuła
WM
WM
7
9
48.55   
 
77.02919
02928
Aleksander Knawa
Marek Kozdrach
SW
OP
13
4
48.53   
 
78.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
48.50   
 
79.12009
04124
Mirosław Hryszko
Roman Kruk
PD
PD
5
7
48.25   
 
80.16162
06822
Artur Kłosiński
Anna Nosalska
PM
PM
0.5
7
48.18   
 
81.07079
07117
Zbigniew Frank
Sławomir Sroczyński
LD
LD
5
5
48.05   
 
82.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
47.96   
 
83.05727
05728
Małgorzata Nalepa
Piotr Nalepa
LD
LD
3
3
47.85   
 
84.06795
07642
Ewa Miszewska
Witold Stachnik
WP
MP
19
7
47.72   
 
85.09385
06131
Wojciech Morawski
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
2
5
47.66   
 
86.05586
05878
Bolesław Cichocki
Andrzej Zapałowski
LD
LD
7
4
47.57   
 
87.12777
05785
Piotr Piotrowski
Krzysztof Robaszek
LD
LD
4
5
47.47   
 
88.17495
17494
Robert Barankiewicz
Aleksander Zatke
LD
LD
1
1
47.41   
 
89.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
1.5
7
47.23   
 
90.05670
05675
Andrzej Kozikowski
Mariusz Kraśnicki
LD
LD
13
7
47.16   
 
91.12046
04018
Przemysław Kacprzak
Wojciech Wójciak
KP
KP
3
5
47.02   
 
92.06904
06950
Lech Sadoś
Piotr Strzelczyk
MA
MA
12
5
46.98   
 
93.05592
15395
Dariusz Cygan
Andrzej Duszyński
LD
LD
3
3
46.86   
 
94.01323
03405
Rafał Gregorowicz
Janusz Paliwoda
DS
SL
2.5
4
46.72   
 
95.09542
05636
Waldemar Górski
Paweł Jakubicki
LD
LD
4
4
46.68   
 
96.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
12
2.5
46.36   
 
97.05568
05808
Zdzisław Beling
Adam Skalski
WP
LU
18
9
46.19   
 
98.03787
05386
Adam Kozłowski
Paweł Siwiński
LB
LB
12
12
45.54   
 
99.10534
02827
Waldemar Sroczyński
Marek Urbański
LB
LB
9
12
44.83   
 
100.05595
05622
Zenon Darmaszek
Włodzimierz Graczyk
LD
LD
4
4
44.49   
 
101.02671
02672
Ryszard Jaśkiewicz
Stanisław Jaśkiewicz
MP
MP
11
7
43.32   
 
102.11092
02793
Tytus Bisping
Paweł Skałacki
MP
MP
5
7
43.21   
 
103.06551
16259
Jacek Ciechomski
Maciej Kliś
SW
MP
19
3
43.02   
 
104.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2
12
43.01   
 
105.17740
09006
Lidia Gapińska
Adam Peszke
WP
WP
1
4
42.89   
 
106.14369
11198
Józef Klimowski
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
4
3
42.64   
 
107.14165
01556
Sylwester Gołdyn
Jan Pawlikaniec
DS
LB
2
5
42.51   
 
108.10563
18508
Paweł Klapper
Monika Kowner
SL
LD
4
0
42.40   
 
109.15802
17610
Adam Suchodolski
Tytus Żurawski
PM
PM
3
2
42.31   
 
110.05793
12473
Ireneusz Różycki
Dariusz Śledziewski
LD
LD
5
4
42.02   
 
111.02262
11494
Zbigniew Halat
Ewa Waśkiewicz
LB
LB
12
3
41.99   
 
112.17983
17741
John Catlow
Marek Gapiński
WP
WP
1.5
1
41.30   
 
113.15731
07628
Jakub Ulczyński
Dariusz Warwas
LD
LD
1.5
5
41.13   
 
114.05582
10134
Włodzimierz Choinkowski
Marcin Gruchała
LD
LD
7
1
40.97   
 
115.04198
06713
Adolf Bocheński
Marek Krajewski
WM
WM
12
2
40.64   
 
116.06090
11296
Robert Cylwik
Artur Pomarański
ZP
ZP
5
4
40.38   
 
117.07102
12835
Jacek Omelańczuk
Wacław Opacki
LD
LD
3
2.5
40.31   
 
118.05634
05738
Włodzimierz Jakowicki
Krzysztof Nowak
WP
LD
7
3
39.57   
 
119.17916
17328
Kajetan Gościański
Karol Maćkowiak
WP
WP
0.5
1
37.87   
 
120.05751
05772
Roman Owsiak
Krzysztof Porczyński
LD
LD
5
5
37.84   
 
121.05561
07099
Włodzimierz Andrejew
Jerzy Olczyk
LD
WP
11
7
37.69   
 
122.14694
15975
Jan Łubkowski
Jacek Węgrzyk
LD
LD
3
2
36.22   
 
123.06526
06703
Waldemar Burakowski
Sławomir Kowalczyk
MA
MA
15
9
29.68   
 
124.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1
4
28.48   
 
125.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
MA
LB
9
17
22.51   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3856 punktów PKL, w tym 1956 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2017/gpp/05lodz/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-23 g.14:57:24 (0.5097/260) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.