Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3648/20443 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

60. Kongres "Sława"
Kongresowy 3
sobota, 1 lipca 2017r., godz. 15:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.14885
02013
Marcin Dobrowolski
Andrzej Jeleniewski
MA
WP
5
18
65.276231III
III
2.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
SL
SL
19
21
61.826030III
III
3.05069
05070
Paweł Jassem
Piotr Jassem
ZP
WP
17
9
61.175729 
 
4.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
3
5
61.115528 
 
5.08203
06815
Wojciech Gaweł
Piotr Nawrocki
MA
MA
19
17
60.565327 
 
6.04360
02519
Mirosław Makatrewicz
Bartosz Matras
WM
LU
13
5
60.525126 
 
7.05059
05403
Stanisław Janik
Piotr Solecki
LB
WP
13
7
60.414925 
 
8.02590
02793
Józef Barczyk
Paweł Skałacki
MP
MP
7
7
60.084724 
 
9.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
MA
SW
5
18
59.444422 
 
10.04909
05483
Dariusz Brudnowski
Tomasz Wasilewski
WP
WP
3
7
59.044221 
 
11.12266
04242
Marek Drukier
Andrzej Fronczak
WP
WM
4
18
58.864020 
 
12.06554
18699
Jarosław Cieślak
Piotr Ciszak
WP
LD
17
0
58.773819 
 
13.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
58.653618 
 
14.07140
07130
Jerzy Ignyś
Eugeniusz Konik
LB
OP
5
4
58.623417 
 
15.03933
03999
Eugeniusz Seichter
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
11
5
58.593216 
 
16.03525
03562
Aleksy Swoboda
Jerzy Ujma
SL
OP
7
12
58.513015 
 
17.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
3
18
58.242814 
 
18.06689
06707
Andrzej Kondeja
Maciej Kowalski
MA
MA
13
11
57.802613 
 
19.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
57.482412 
 
20.06274
01397
Ryszard Kiełczewski
Piotr Korecki
SL
LB
18
5
57.342211 
 
21.04948
14167
Grzegorz Dembiński
Dariusz Lisiecki
WP
DS
7
3
57.312010 
 
22.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
LB
PK
21
7
57.31179 
 
23.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
2
4
57.22158 
 
24.09643
09146
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
5
15
57.05137 
 
25.15519
01599
Piotr Kulesza
Maciej Rochowicz
DS
DS
5
5
56.90137 
 
26.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
55.87126 
 
27.11809
12123
Krzysztof Mielnik
Mateusz Stępiński
PM
MA
7
7
55.82126 
 
28.04683
04740
Przemysław Piotrowski
Piotr Wiankowski
DS
MA
12
19
55.73126 
 
29.07283
05307
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
SL
SL
13
13
55.58116 
 
30.07725
02831
Grzegorz Superson
Włodzimierz Wala
MP
MP
11
19
55.26116 
 
31.08998
09562
Maurycy Biernat
Łukasz Gaweł
MA
DS
5
7
55.11105 
 
32.17082
17083
Maciej Boczar
Paweł Płocki
MA
MA
2.5
2.5
54.53105 
 
33.07155
10094
Andrzej Lembas
Karol Suchoń
MP
MP
2
2
53.91105 
 
34.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
5
7
53.5795 
 
35.11198
10324
Krzysztof Lipowski
Filip Piotrowski
ZP
ZP
3
2.5
53.5795 
 
36.16177
02450
Roman Miłkowski
Zbigniew Zarycki
LB
LB
4
2
53.5495 
 
37.01450
01587
Bogdan Leśniak
Marek Rajca
DS
DS
5
7
53.4884 
 
38.02666
11471
Andrzej Hycnar
Maciej Rodzaj
PK
MP
13
7
53.2184 
 
39.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
LU
PK
19
2
52.9284 
 
40.06599
07928
Waldemar Gałek
Mariusz Łasiewicki
LD
LD
4
3
52.8474 
 
41.13074
14250
Maciej Grabiec
Marcin Szymański
MP
WP
5
4
52.4674 
 
42.03393
03455
Marek Nowakowski
Jerzy Radomski
SL
SL
9
12
52.1074 
 
43.06562
06898
Maciej Czajkowski
Włodzimierz Rutkowski
MA
MA
4
4
52.0263 
 
44.05111
05464
Wit Klapper
Witold Turant
SL
LD
21
18
51.8563 
 
45.16380
07686
Jakub Andruszkiewicz
Tomasz Radko
MA
MP
3
5
51.8153 
 
46.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
7
51.6453 
 
47.06507
10023
Wojciech Biegajło
Leszek Łuniewski
MA
LD
13
12
50.9753 
 
48.08330
11296
Paweł Marczak
Artur Pomarański
LB
ZP
3
4
50.9142 
 
49.02382
02402
Sławomir Polak
Zygmunt Sanocki
WP
LB
5
5
50.8242 
 
50.05226
05487
Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
WP
DS
11
11
50.8242 
 
51.03724
10534
Leszek Hejne
Waldemar Sroczyński
KP
LB
7
9
50.7932 
 
52.07710
01054
Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
MP
MP
12
12
50.7632 
 
53.01234
01632
Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
DS
DS
9
5
50.7632 
 
54.16645
14286
Piotr Jasiński
Błażej Krawczyk
MA
MP
3
5
50.6521 
 
55.04915
12318
Tomasz Buchnajzer
Jacek Nawrocki
WP
WP
5
1
50.6321 
 
56.13438
16875
Rafał Marks
Edward Sucharda
MA
MA
7
3
50.5821 
 
57.02907
11089
Waldemar Haponiuk
Marek Michalczyk
SW
LU
5
3
50.4111 
 
58.04078
01628
Jan Gardocki
Roman Siwiec
PD
DS
7
3
50.3811 
 
59.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
9
12
50.35   
 
60.07190
04602
Paweł Chindelewicz
Aleksander Kasprzak
PM
PM
12
18
50.15   
 
61.10721
02262
Sławomir Czech
Zbigniew Halat
LU
LB
7
12
50.11   
 
62.09568
01713
Mariusz Ilnicki
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
5
5
49.83   
 
63.01902
01905
Sławomir Wiszniewski
Andrzej Wojnarowski
OP
OP
3
7
49.67   
 
64.12987
07543
Witold Pietrzak
Przemysław Teleszyński
LD
LD
2.5
13
49.65   
 
65.01508
01711
Jarosław Molenda
Lech Warężak
DS
DS
9
9
49.54   
 
66.05675
05830
Mariusz Kraśnicki
Robert Stoliński
LD
LD
7
15
49.50   
 
67.01627
01727
Waldemar Siuda
Artur Winkler
DS
DS
12
9
49.30   
 
68.08253
11842
Witold Grochulski
Piotr Matuszewski
LU
LU
5
3
49.12   
 
69.09025
11466
Andrzej Gelberg
Tadeusz Laszczak
MA
MA
9
7
49.10   
 
70.02261
03472
Krzysztof Hajkowski
Kazimierz Róg
LB
SL
9
9
48.92   
 
71.15340
01910
Aleksander Drabczyk
Roman Zabłocki
SL
OP
3
5
48.74   
 
72.16903
16908
Roman Madej
Mateusz Słuszniak
MP
MP
2
2
48.56   
 
73.14369
06066
Józef Klimowski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
4
9
48.54   
 
74.05691
09520
Grzegorz Lewaciak
Marek Przybyła
LD
LD
18
5
48.48   
 
75.15878
16699
Piotr Banaś
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
2
2.5
48.22   
 
76.03206
13174
Maciej Janeczko
Ryszard Zwolak
OP
OP
7
4
47.96   
 
77.09952
03561
Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
5
12
47.75   
 
78.03266
10219
Stefan Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
18
4
47.72   
 
79.01224
01493
Marek Bałdysz
Bohdan Mazur
DS
DS
13
13
47.72   
 
80.18271
18311
Rafał Przywara
Bartłomiej Sikorski
DS
DS
0.5
0.5
47.55   
 
81.16616
18382
Paweł Sankowski
Jakub Urbanowicz
MA
MA
1.5
0
47.45   
 
82.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
2.5
3
47.43   
 
83.17832
17934
Bartosz Macioł
Szymon Ostrowski
DS
DS
0.5
1
47.23   
 
84.07909
09004
Paweł Pietrażycki
Konrad Wójcik
LB
LB
5
3
46.64   
 
85.02673
11428
Marek Jaworski
Paweł Zubiel
MP
LD
12
7
46.52   
 
86.14619
12999
Maksymilian Chodacki
Adam Krysa
MP
MP
5
9
46.46   
 
87.01318
06973
Stanisław Gołębiowski
Piotr Tuszyński
DS
LB
24
24
46.41   
 
88.17889
17899
Przemysław Pasiński
Bartosz Żbik
MP
MP
1
1
46.23   
 
89.03423
07603
Marek Pieczka
Tomasz Pilch
SL
SL
11
19
46.23   
 
90.01270
01498
Grzegorz Czapulak
Marek Michalski
DS
DS
5
5
45.97   
 
91.01945
07906
Mirosław Bublewicz
Andrzej Parmonik
LB
LB
11
5
45.73   
 
92.01297
01740
Mirosław Fechner
Marek Woźniak
DS
DS
7
4
45.61   
 
93.16585
16586
Adam Pigulski
Maciej Racewicz
DS
DS
2
2
45.53   
 
94.09001
02401
Marek Matwijewicz
Zdzisław Rzucidło
LB
LB
3
5
45.23   
 
95.02228
02235
Olgierd Chmielewski
Jacek Corn
LB
LB
2.5
4
45.08   
 
96.01803
01824
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
5
3
45.03   
 
97.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
5
7
45.00   
 
98.08769
05353
Sławomir Piechocki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
LB
WP
9
11
44.32   
 
99.07079
06348
Zbigniew Frank
Tomasz Radwański
LD
LD
5
5
44.21   
 
100.01523
01768
Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
DS
DS
2.5
3
43.07   
 
101.07327
10925
Andrzej Huńka
Kazimierz Zdebski
OP
SL
4
2.5
41.98   
 
102.02928
02057
Marek Kozdrach
Radosław Liskowiak
OP
LB
4
5
41.93   
 
103.02912
02966
Jacek Janowski
Stanisław Pająk
MP
SW
18
13
41.37   
 
104.11551
11554
Grzegorz Jarząbek
Bartłomiej Okopiński
DS
DS
5
2
41.14   
 
105.15849
15802
Dominik Krajnik
Adam Suchodolski
PM
PM
1.5
3
40.41   
 
106.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
5
3
40.27   
 
107.10045
13450
Jacek Krystecki
Konrad Krystecki
DS
DS
3
1
40.21   
 
108.06556
01608
Sylwester Cieślak
Marek Rużyło
MA
DS
12
5
39.85   
 
109.14845
13028
Robert Krawczyk
Piotr Suchodolski
PM
PM
4
4
38.37   
 
110.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
1.5
1.5
36.63   
 
111.02316
01556
Leszek Latocki
Jan Pawlikaniec
LB
LB
5
5
36.58   
 
112.18147
17723
Grzegorz Gruza
Michał Lange
MA
MA
0.5
0.5
35.55   
 
113.18284
17789
Aleks Bukat
Sebastian Zimorski
DS
DS
0
0
33.42   
 
114. 
 
Małgorzata Dmowska
Karolina Matraszek
NZ
NZ
0
0
32.92   
 
115.17826
17386
Tomasz Jabłoński
Wojciech Potapczyk
DS
DS
0
0
27.83   
 
116. 
18290
Adam Kasprzyk
Antoni Krystowski
NZ
DS
0
0
25.62   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2248 punktów PKL, w tym 1150 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-06-20 g.14:37:57 (0.4483/242) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.