Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3665/20609 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par 2017 (11)
TP o puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa
niedziela, 16 lipca 2017r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
DS
DS
24
19
61.77227I
I
2.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
9
12
61.28219II
II
3.06327
11600
Paweł Górmiński
Jarosław Stach
MA
MA
5
7
59.54211II
II
4.02637
05111
Marek Filipowski
Wit Klapper
MP
SL
12
21
58.73203III
III
5.07812
06877
Zygmunt Kuczyński
Waldemar Radziak
MA
MA
11
12
58.31196III
III
6.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
MA
19
12
58.09190III
III
7.01347
03549
Piotr Ilczuk
Mikołaj Taczewski
WP
SL
18
15
58.05183 
 
8.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
57.91176 
 
9.06580
17167
Piotr Dybicz
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
11
2.5
57.88170 
 
10.06414
08308
Sławomir Kutyła
Kamil Walczyk
SW
SW
5
5
57.72163 
 
11.02671
02827
Ryszard Jaśkiewicz
Marek Urbański
MP
LB
11
12
57.68157 
 
12.01318
01502
Stanisław Gołębiowski
Mirosław Miłaszewski
DS
DS
24
19
57.56150 
 
13.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
18
15
57.23143 
 
14.02013
04665
Andrzej Jeleniewski
Kazimierz Omernik
WP
PM
18
19
57.16137 
 
15.01661
05520
Włodzimierz Starkowski
Marek Wójcicki
DS
SL
24
19
57.08130 
 
16.02676
12999
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
PK
MP
12
9
56.23124 
 
17.10450
07854
Jacek Dmowski
Witalis Talar
MA
MA
13
13
56.19117 
 
18.16140
09785
Andrzej Szepczyński
Tomasz Twaróg
MA
MA
3
4
56.10110 
 
19.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LB
LB
17
24
56.05104 
 
20.01054
18815
Tadeusz Garbacik
Wiesław Kalita
MP
MP
12
7
55.7197 
 
21.02631
09421
Kazimierz Dziadkowiec
Adam Matyasik
MP
MP
5
7
55.4991 
 
22.07811
10095
Marcin Krupowicz
Paweł Miechowicz
LB
LB
21
15
55.4884 
 
23.03512
07431
Wojciech Sołtysik
Marek Witek
SL
PK
4
21
55.3278 
 
24.02795
11232
Władysław Słowik
Zbigniew Świderek
MP
MP
11
4
55.0271 
 
25.04360
02519
Mirosław Makatrewicz
Bartosz Matras
WM
LU
13
7
54.9564 
 
26.02672
07729
Stanisław Jaśkiewicz
Wojciech Paszko
MP
PK
7
7
54.6558 
 
27.08294
17134
Mariusz Bartkowski
Marek Dalecki
SW
MA
17
9
54.4351 
 
28.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
19
54.1946 
 
29.03063
03399
Tadeusz Biskup
Stefan Osadnik
SL
SL
5
9
54.1945 
 
30.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
3
54.1743 
 
31.07341
03345
Ireneusz Kowalczyk
Zbigniew Mącior
SL
SL
21
18
54.1642 
 
32.02933
02977
Piotr Kucharski
Mirosław Rafalski
SW
SW
18
18
54.1341 
 
33.14619
13438
Maksymilian Chodacki
Rafał Marks
MP
MA
5
9
54.0840 
 
34.01138
07725
Marek Pietraszek
Grzegorz Superson
PK
MP
18
11
54.0239 
 
35.02673
11471
Marek Jaworski
Maciej Rodzaj
MP
MP
12
7
53.7138 
 
36.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
5
7
53.5737 
 
37.18197
 
Andrzej Knap
Alan Maddock
PK
-
5
0
53.3536 
 
38.06526
06954
Waldemar Burakowski
Adam Suwik
MA
SW
15
18
53.2034 
 
39.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
OP
5
5
53.0833 
 
40.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
MA
SW
5
18
52.9232 
 
41.06336
07869
Piotr Lutostański
Sławomir Zawiślak
SW
SL
18
21
52.8631 
 
42.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
5
52.8430 
 
43.01030
02666
Marek Cyrkiel
Andrzej Hycnar
PK
PK
12
13
52.8029 
 
44.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
52.6828 
 
45.09345
02937
Norbert Krzystanek
Nikander Kuszewski
SW
SW
3
11
52.5626 
 
46.02663
02683
Jacek Herman
Krzysztof Kleinrok
MP
MP
11
12
52.4425 
 
47.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
52.1824 
 
48.03064
03185
Michał Błach
Zbigniew Guła
SL
SL
5
13
52.0323 
 
49.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
13
51.8922 
 
50.13661
05176
Adam Harasimowicz
Michał Kwiecień
MP
DS
4
24
51.6221 
 
51.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WP
WP
24
21
51.3720 
 
52.16859
06845
Ireneusz Grynczewski
Tomasz Paluchowski
MA
MA
3
13
51.3419 
 
53.13074
02862
Maciej Grabiec
Krzysztof Ziewacz
MP
MP
7
5
51.0117 
 
54.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
4
5
50.8816 
 
55.08986
08026
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
5
5
50.8715 
 
56.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
50.8614 
 
57.15413
07312
Sławomir Reising
Dariusz Sosin
MP
MP
3
5
50.8513 
 
58.17361
07849
Marta Makarewicz
Bogdan Szulejewski
MA
MA
2.5
21
50.8312 
 
59.01072
01097
Waldemar Kaszuba
Dariusz Kulpiński
PK
PK
3
9
50.5411 
 
60.07712
07033
Aleksander Bobko
Dariusz Zembrzuski
PK
MA
5
13
50.4310 
 
61.10938
01739
Wojciech Rozwadowski
Rafał Wolański
DS
DS
5
7
50.428 
 
62.07405
02804
Piotr Radzikowski
Piotr Stopa
MP
MP
9
13
50.317 
 
63.11974
11153
Mirosław Homa
Jarosław Malawski
PK
PK
4
3
50.306 
 
64.06978
01208
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
PK
PK
12
12
50.065 
 
65.01053
10984
Leszek Garbacik
Zbigniew Kwoka
PK
PK
5
5
49.964 
 
66.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
2.5
3
49.803 
 
67.12474
03497
Marek Blat
Jerzy Skwark
SL
SL
11
13
49.752 
 
68.01291
01617
Krzysztof Dziekański
Przemysław Saliński
DS
DS
12
9
49.71  
 
69.02928
03003
Marek Kozdrach
Hubert Urban
OP
SW
4
7
49.68  
 
70.01345
09229
Maciej Hutyra
Łukasz Sobkiewicz
DS
MA
5
5
49.65  
 
71.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LD
LD
15
11
49.53  
 
72.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
LB
LB
21
17
49.47  
 
73.03184
03186
Artur Guła
Sebastian Gumula
SL
SL
15
4
49.39  
 
74.09357
14234
Arkadiusz Majcher
Jakub Zawada
PK
PK
7
7
49.26  
 
75.17766
18833
Julij Chumak
Oleg Rovyshyn
PD
PK
2
0
49.25  
 
76.10978
12108
Natalia Gaweł
Aleksandra Jarosz
MP
MA
3
5
49.04  
 
77.01007
01093
Zygmunt Bącal
Maciej Krzywka
PK
PK
7
4
49.00  
 
78.18832
18834
Vołodymyr Dragan
Borys Shukhmeister
PK
PK
0
0
48.98  
 
79.12984
07621
Robert Mostek
Jerzy Wielgus
MP
MP
4
3
48.97  
 
80.11110
13019
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
MP
MP
5
4
48.68  
 
81.02794
07642
Ryszard Skotarski
Witold Stachnik
MP
MP
12
7
48.50  
 
82.14179
01168
Ryszard Pisarczyk
Wiesław Siek
PK
PK
5
9
48.46  
 
83.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
12
13
48.42  
 
84.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
3
5
48.40  
 
85.01022
14379
Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
PK
PK
4
3
48.31  
 
86.15870
01159
Andrzej Kulasa
Grzegorz Rusinek
PK
PK
2
2.5
48.21  
 
87.07989
08043
Wiesław Skubisz
Piotr Zawiślak
LU
LU
9
5
48.20  
 
88.01183
01910
Tadeusz Szemraj
Roman Zabłocki
PK
OP
5
5
48.14  
 
89.10687
02522
Lech Adach
Leszek Młodziński
LU
LU
5
4
48.10  
 
90.10554
18018
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
PK
PK
4
2
48.01  
 
91.12075
02775
Marzena Kwiecińska-Wilk
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
4
5
47.97  
 
92.04563
04751
Ireneusz Dzikowski
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
9
47.89  
 
93.15595
01865
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
MA
MA
7
13
47.84  
 
94.18835
09297
Małgorzata Knap
Janusz Szeremeta
PK
PK
0
4
47.59  
 
95.03393
10219
Marek Nowakowski
Jacek Stokowacki
SL
SL
9
4
47.49  
 
96.01051
01205
Hieronim Furman
Ryszard Zdon
PK
PK
9
5
47.48  
 
97.07981
13866
Jarosław Ostrowski
Arkadiusz Stojan
LU
LU
4
2
47.46  
 
98.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
LU
PK
19
2
47.27  
 
99.01019
08516
Andrzej Byzdra
Zbigniew Niezgoda
PK
PK
5
3
47.22  
 
100.01069
16778
Tomasz Jędrzejek
Jerzy Rybarski
PK
PK
4
2.5
47.09  
 
101.01066
01189
Andrzej Janda
Tadeusz Urbanek
PK
PK
5
5
46.72  
 
102.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
SW
WP
19
18
46.63  
 
103.07704
03807
Ilona Bobko
Tomasz Latos
PK
KP
4
9
46.49  
 
104.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
SL
OP
9
4
46.48  
 
105.12382
01707
Zygmunt Adamski
Stanisław Wachel
DS
DS
2
5
46.22  
 
106.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
5
5
46.10  
 
107.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
2
7
46.10  
 
108.07271
03525
Adrian Bakalarz
Aleksy Swoboda
SL
SL
7
7
45.96  
 
109.11092
02831
Tytus Bisping
Włodzimierz Wala
MP
MP
5
19
45.80  
 
110.09407
01147
Karol Grzywacz
Tadeusz Przybyło
PK
PK
3
9
45.68  
 
111.17543
15988
Zdzisław Burda
Ryszard Cieślik
MP
MP
1
2.5
45.61  
 
112.14585
12272
Anna Burda
Anna Makarewicz
MP
DS
2.5
4
45.55  
 
113.10721
01152
Sławomir Czech
Grzegorz Rewer
LU
LU
7
9
45.43  
 
114.06612
01090
Jerzy Góralczyk
Bogusław Kruczek
PK
PK
5
11
44.96  
 
115.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
3
21
44.80  
 
116.01068
01200
Janusz Jarząbek
Józef Wrona
PK
PK
5
5
44.70  
 
117.01104
15601
Jan Lipior
Tomasz Mazur
PK
PK
5
3
44.65  
 
118.13886
10237
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
MP
MP
3
4
44.60  
 
119.02669
15757
Stanisław Jaros
Marcin Wilczyński
MP
MP
5
4
43.77  
 
120.01001
01006
Andrzej Ankiersztejn
Zdzisław Baryła
PK
PK
4
4
43.73  
 
121.02760
02803
Jerzy Pasich
Adam Stono
MP
PK
7
11
43.52  
 
122.15922
10209
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Igor Łosiewicz
MA
MA
5
7
43.07  
 
123.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
43.04  
 
124.17513
16908
Bartosz Bunar
Mateusz Słuszniak
MP
MP
2
2.5
42.40  
 
125.13660
12854
Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
MP
MP
4
4
41.92  
 
126.04535
02912
Dariusz Bogucki
Jacek Janowski
PM
MP
13
18
41.13  
 
127.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
5
4
41.07  
 
128.13411
16926
Michał Kaleta
Oskar Tokarczuk
SL
DS
3
1.5
40.39  
 
129.07984
07992
Bogdan Palikot
Andrzej Szczepaniak
LU
LU
5
5
39.62  
 
130.03206
03529
Maciej Janeczko
Jacek Szczerbowski
OP
OP
7
7
39.50  
 
131. 
11195
Krystyna Sum
Tadeusz Sum
PK
PK
0
1
39.28  
 
132.07623
07619
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
MP
MP
3
3
37.75  
 
133.18143
18180
Michał Mac
Karol Otawski
SW
SW
0
0
37.50  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 9302 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-19 g.00:27:33 (0.4782/282) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.