Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C3949/21829 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Mityng Łódzki, OTP**
OTP** im. Jana Moszyńskiego
sobota, 7 kwietnia 2018r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.12445
04670
Tomasz Brzęcki
Mariusz Pater
PM
PM
5
11
67.689447II
II
2.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
17
21
61.959146III
III
3.05739
07544
Robert Nowicki
Marek Tyran
WP
LD
15
13
60.958744III
III
4.03633
04405
Mariusz Arutiunianc
Krzysztof Pikus
KP
KP
13
19
60.888442 
 
5.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
13
12
60.808141 
 
6.04353
04474
Krzysztof Łukaszewicz
Andrzej Sulima
WM
WM
13
11
60.647839 
 
7.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
2.5
7
60.217538 
 
8.05765
07543
Rafał Pietrzyk
Przemysław Teleszyński
LD
LD
5
13
60.067236 
 
9.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
7
19
59.456935 
 
10.12197
12154
Michał Klukowski
Mateusz Sobczak
MP
DS
24
9
59.336633 
 
11.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
59.306332 
 
12.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
15
59.286030 
 
13.10533
02827
Ryszard Pałasz
Marek Urbański
DS
LB
9
13
58.995729 
 
14.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
9
24
58.965427 
 
15.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
2.5
58.965126 
 
16.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
58.154824 
 
17.05615
05656
Jarosław Gąsiorowski
Andrzej Kaźmierczak
LU
LD
13
5
57.984523 
 
18.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
57.734221 
 
19.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
17
56.793920 
 
20.04396
04399
Krzysztof Pakuła
Tomasz Patalan
WM
WM
9
4
56.623618 
 
21.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
4
3
56.513317 
 
22.17361
07849
Marta Makarewicz
Bogdan Szulejewski
MA
SW
3
21
56.233116 
 
23.10017
16369
Paweł Babecki
Jarosław Malarski
LD
LD
4
2
55.772814 
 
24.06382
06414
Maciej Dobrzyński
Sławomir Kutyła
SW
SW
5
5
55.492513 
 
25.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
WP
WP
18
17
55.192211 
 
26.08312
06963
Piotr Bizoń
Marek Szymanowski
MP
LD
21
24
55.091910 
 
27.09303
05822
Jarosław Łaszczuk
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
5
13
54.961910 
 
28.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
54.94189 
 
29.02495
02497
Andrzej Kokoryka
Dariusz Koproń
LU
LU
9
15
54.85189 
 
30.17082
11296
Maciej Boczar
Artur Pomarański
MA
ZP
3
5
54.66179 
 
31.02013
04360
Andrzej Jeleniewski
Mirosław Makatrewicz
ZP
WM
18
13
54.61179 
 
32.05691
05877
Grzegorz Lewaciak
Jan Zadroga
LD
WP
18
13
54.42168 
 
33.07725
06249
Grzegorz Superson
Przemysław Ślesicki
MP
MA
11
7
54.40168 
 
34.11681
12987
Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
PM
PM
5
2.5
54.34158 
 
35.10148
05830
Paulina Klimentowska
Robert Stoliński
PM
ZP
7
15
53.64158 
 
36.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
53.63147 
 
37.03960
05464
Radosław Szczepański
Witold Turant
PK
LD
18
18
53.17147 
 
38.09542
10134
Waldemar Górski
Marcin Gruchała
LD
LD
4
1.5
53.16137 
 
39.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
5
53.03137 
 
40.06165
15477
Dariusz Biedrzycki
Krzysztof Żak
MA
MP
7
5
52.75126 
 
41.05648
05772
Ryszard Jędrzejewski
Krzysztof Porczyński
LD
LD
5
5
52.72126 
 
42.18433
05774
Marcin Miller
Maciej Potz
LD
LD
0
3
52.68116 
 
43.08769
05353
Sławomir Piechocki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
LB
WP
9
11
52.63116 
 
44.13411
15414
Michał Kaleta
Wojciech Okuniewski
SL
SL
3
2
52.58105 
 
45.16616
18382
Paweł Sankowski
Jakub Urbanowicz
MA
MA
2
0.5
52.33105 
 
46.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
52.2995 
 
47.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
13
51.8495 
 
48.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
51.7184 
 
49.06090
18890
Robert Cylwik
Vasil Valchev
ZP
ZP
5
1.5
51.7084 
 
50.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
51.5474 
 
51.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
51.4474 
 
52.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
51.4263 
 
53.06822
09696
Anna Nosalska
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
7
4
51.4163 
 
54.19016
17025
Jerzy Jaśmin
Wojciech Skrzypek
LD
LD
0
2
51.3953 
 
55.01054
03847
Tadeusz Garbacik
Jarosław Michałowski
MP
KP
12
18
51.0453 
 
56.03435
03498
Ireneusz Płocha
Zbigniew Słaby
SL
SL
4
7
50.5942 
 
57.01858
07545
Marek Oliwa
Aleksander Wład
OP
LD
5
4
50.4042 
 
58.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
5
5
50.2232 
 
59.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
50.2132 
 
60.18222
17593
Konrad Ciborowski
Kinga Kowal
MP
MP
1
1.5
49.8421 
 
61.11550
10085
Piotr Marcinowski
Justyna Żmuda
DS
MP
9
15
49.8121 
 
62.10450
06845
Jacek Dmowski
Tomasz Paluchowski
OP
MA
13
13
49.7711 
 
63.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
49.73   
 
64.05070
09755
Piotr Jassem
Łukasz Witkowski
WP
SW
9
13
49.65   
 
65.02671
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
MP
MP
11
12
49.63   
 
66.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
11
49.62   
 
67.06664
06705
Jan Kandybowicz
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
49.57   
 
68.05624
06346
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
LD
LD
13
13
49.38   
 
69.06363
06355
Andrzej Tybura
Lech Warwocki
LD
LD
5
9
49.18   
 
70.09385
06131
Wojciech Morawski
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
2.5
7
49.15   
 
71.17495
17494
Robert Barankiewicz
Aleksander Zatke
LD
LD
1.5
1.5
49.06   
 
72.05620
05725
Bogumił Górecki
Ryszard Muszyński
LD
LD
7
4
48.90   
 
73.16803
16707
Dariusz Kosiorek
Piotr Trębski
LD
MA
1.5
2.5
48.73   
 
74.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
48.71   
 
75.12220
08316
Kazimierz Konefał
Krzysztof Nagielski
WM
WM
5
9
48.57   
 
76.01865
07854
Andrzej Pawlak
Witalis Talar
OP
OP
15
13
48.49   
 
77.02262
02115
Zbigniew Halat
Czesław Rekret
LB
LB
12
4
48.29   
 
78.07614
02793
Marek Kiepura
Paweł Skałacki
MP
MP
5
7
47.87   
 
79.13492
05595
Roman Borkowski
Zenon Darmaszek
LD
LD
3
4
47.64   
 
80.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
3
4
47.61   
 
81.05727
05728
Małgorzata Nalepa
Piotr Nalepa
LD
LD
3
3
47.24   
 
82.05785
12923
Krzysztof Robaszek
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
4
47.22   
 
83.09357
01726
Arkadiusz Majcher
Tomasz Winciorek
PK
SW
9
18
46.88   
 
84.11809
04707
Krzysztof Mielnik
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
46.81   
 
85.07102
12835
Jacek Omelańczuk
Wacław Opacki
LD
LD
3
2.5
46.67   
 
86.03096
 
Konrad Ciborowski
Magdalena Fornal
MP
-
11
0
46.40   
 
87.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
7
7
46.25   
 
88.05282
05352
Jerzy Nowak
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
12
7
45.91   
 
89.05592
07628
Dariusz Cygan
Dariusz Warwas
LD
LD
4
5
45.82   
 
90.05758
05858
Mieczysław Pawlicki
Jerzy Warszakowski
LD
LD
4
5
45.73   
 
91.07090
09520
Anna Kowalska
Marek Przybyła
WP
LD
13
5
45.71   
 
92.14505
06599
Paweł Gajak
Waldemar Gałek
LD
LD
2
4
45.52   
 
93.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
45.27   
 
94.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
45.22   
 
95.12129
04463
Grzegorz Deptuła
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
44.66   
 
96.07209
04043
Krzysztof Krajewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
7
9
44.51   
 
97.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
44.44   
 
98.05561
05634
Włodzimierz Andrejew
Włodzimierz Jakowicki
LD
WP
11
7
44.02   
 
99.12476
16162
Marek Felakowski
Artur Kłosiński
MA
PM
0
0.5
43.97   
 
100.02673
05804
Marek Jaworski
Jolanta Sendacka
MP
LD
12
13
43.90   
 
101.14370
14369
Marek Figurski
Józef Klimowski
ZP
ZP
3
4
43.67   
 
102.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
WP
7
21
43.62   
 
103.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
MA
4
21
43.40   
 
104.10563
18508
Paweł Klapper
Monika Kowner
SL
LD
4
0.5
43.27   
 
105.14714
05678
Krzysztof Han
Adam Krysiak
LD
LD
2.5
4
43.21   
 
106.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
2
3
42.73   
 
107.13616
19268
Arunas Jankauskas
Mackus Remigijus
PD
PD
4
0
42.64   
 
108.02804
02831
Piotr Stopa
Włodzimierz Wala
MP
MP
13
19
42.58   
 
109.16461
14534
Sławomir Rokicki
Roman Wajs
MA
MA
2.5
3
42.32   
 
110.05582
05878
Włodzimierz Choinkowski
Andrzej Zapałowski
LD
LD
7
4
42.17   
 
111.03095
03530
Bogdan Chycki
Fabian Szczerek
SL
SL
4
4
41.99   
 
112.18284
18221
Aleks Bukat
Łucja Ciborowska
DS
MP
1
1
41.85   
 
113.09822
12196
Zdzisław Ingielewicz
Zbigniew Skibicki
MA
MA
7
5
41.73   
 
114.03834
04063
Krzysztof Majkowski
Andrzej Prasalski
LD
PD
5
7
41.61   
 
115.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
4
5
41.53   
 
116.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
41.39   
 
117.18684
19065
Grzegorz Wasiak
Jacek Zubiel
LD
LD
0
0
40.72   
 
118.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
SL
7
21
40.62   
 
119.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
39.92   
 
120.12228
06672
Adam Kielichowski
Urban Kielichowski
LD
LD
3
13
39.34   
 
121.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
1.5
2
39.33   
 
122.07088
07111
Jerzy Klimczak
Ewa Serdiukow-Tokarczyk
LD
LD
5
3
34.70   
 
123.17221
14926
Halina Perkowska
Jolanta Simińska
PD
LD
1
1
32.70   
 
124.15595
05423
Maciej Dąbrowski
Jeremi Stępiński
OP
OP
7
19
32.51   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3620 punktów PKL, w tym 1842 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/gpp/08lodz/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-23 g.19:28:00 (2.4289/258) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.