Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4055/22811 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (1)
GP w Bolesławcu
niedziela, 23 września 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
5
7
60.49227I
I
2.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
13
12
59.61221II
II
3.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
59.54214II
II
4.01865
11600
Andrzej Pawlak
Jarosław Stach
OP
OP
17
9
59.18207III
III
5.05363
02121
Jerzy Russyan
Ryszard Sakowicz
WP
LB
21
18
59.12202III
III
6.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
58.87196III
III
7.07989
07722
Wiesław Skubisz
Janusz Wesołowski
LU
PK
9
13
58.78191 
 
8.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
4
5
58.47186 
 
9.09794
04109
Joanna Brede
Łukasz Brede
SL
WP
5
17
57.80181 
 
10.04535
18890
Dariusz Bogucki
Vasil Valchev
PM
ZP
13
3
57.78175 
 
11.17721
17008
Jakub Bazyluk
Filip Trojański
MA
MA
2.5
2.5
57.60170 
 
12.01373
12374
Andrzej Kaźmierczak
Zdzisław Patreuha
DS
DS
12
5
57.36165 
 
13.07341
05856
Ireneusz Kowalczyk
Piotr Walczak
SL
WP
21
21
56.81160 
 
14.08294
05611
Mariusz Bartkowski
Dominik Filipowicz
SW
DS
17
21
56.79155 
 
15.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
56.58149 
 
16.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LD
LD
15
13
56.29144 
 
17.18088
03498
Józef Kowalik
Zbigniew Słaby
SL
SL
1.5
7
56.21139 
 
18.16903
17935
Roman Madej
Ryszard Rosikiewicz
MP
DS
2.5
2
56.08134 
 
19.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
DS
DS
9
12
56.00128 
 
20.01283
01912
Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
DS
DS
12
13
55.92123 
 
21.04531
11296
Marek Barylewski
Artur Pomarański
WP
ZP
18
5
55.83118 
 
22.07190
05111
Paweł Chindelewicz
Wit Klapper
PM
SL
12
21
55.65113 
 
23.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
WP
PM
9
12
55.59108 
 
24.09755
09550
Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
SW
MA
13
17
55.59102 
 
25.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
LU
MA
13
4
55.4997 
 
26.02436
01744
Krzysztof Tumielewicz
Krzysztof Wójcik
LB
DS
9
7
55.4992 
 
27.01239
01718
Robert Biel
Bogumił Wegner
DS
DS
11
12
55.4887 
 
28.05226
05282
Andrzej Mazurek
Jerzy Nowak
WP
WP
12
13
55.3881 
 
29.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
WP
WP
21
21
55.1876 
 
30.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
55.0071 
 
31.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
54.9466 
 
32.04242
04509
Andrzej Fronczak
Janusz Wróblewski
WM
WM
18
9
54.8061 
 
33.02683
02774
Krzysztof Kleinrok
Jarosław Posłuszny
MP
MP
12
12
54.7755 
 
34.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
54.7550 
 
35.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
54.4946 
 
36.06559
01556
Tadeusz Cymbalista
Jan Pawlikaniec
DS
WP
4
5
54.3745 
 
37.10488
01410
Krzysztof Grela
Tadeusz Kowalik
DS
DS
4
5
54.3744 
 
38.01019
02013
Andrzej Byzdra
Andrzej Jeleniewski
PK
ZP
7
18
54.3543 
 
39.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
13
54.2042 
 
40.06382
08308
Maciej Dobrzyński
Kamil Walczyk
SW
SW
7
7
54.0241 
 
41.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
19
54.0140 
 
42.06554
01272
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
DS
DS
19
12
53.8539 
 
43.01397
01578
Piotr Korecki
Marcin Preisner
LB
LB
7
2.5
53.8439 
 
44.10533
01617
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
WP
DS
9
9
53.8038 
 
45.07052
01726
Edmund Czubak
Tomasz Winciorek
MA
SW
11
18
53.7637 
 
46.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
DS
9
7
53.7236 
 
47.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
4
5
53.4735 
 
48.13709
08979
Grzegorz Głasek
Krzysztof Jassem
SW
DS
7
24
53.4634 
 
49.18392
07501
Anna Stelmach
Jan Styczyński
SL
SL
1
5
53.4033 
 
50.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
53.3932 
 
51.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
7
13
53.3631 
 
52.01381
01599
Piotr Klubiński
Maciej Rochowicz
DS
DS
9
5
53.3130 
 
53.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
53.3130 
 
54.02143
02166
Mieczysław Stefański
Jarosław Wachnowski
LB
LB
7
18
53.3029 
 
55.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
53.1528 
 
56.03064
03185
Michał Błach
Zbigniew Guła
WP
SL
5
13
53.1027 
 
57.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
53.0526 
 
58.01508
01727
Jarosław Molenda
Artur Winkler
DS
DS
9
9
52.9525 
 
59.05084
03266
Tadeusz Kaczanowski
Stefan Kowalczyk
ZP
SL
19
18
52.8624 
 
60.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
52.7123 
 
61.08144
08194
Ireneusz Siemieniako
Leszek Urbańczyk
DS
DS
5
4
52.5822 
 
62.02367
02415
Bogumił Olszewski
Stanisław Stefański
LB
LB
5
5
52.5622 
 
63.01433
15519
Aleksander Kud
Piotr Kulesza
LB
DS
11
7
52.4321 
 
64.15595
05423
Maciej Dąbrowski
Jeremi Stępiński
OP
OP
9
19
52.3620 
 
65.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
SW
SW
18
17
52.2819 
 
66.01287
01455
Marek Drecki
Roland Lippik
DS
DS
7
5
52.1518 
 
67.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
11
9
52.0917 
 
68.17889
16586
Przemysław Pasiński
Maciej Racewicz
MP
DS
2
2.5
52.0116 
 
69.18895
18896
Kacper Błasiak
Jakub Franczak
DS
DS
1
1
51.9915 
 
70.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
9
51.9514 
 
71.06551
07431
Jacek Ciechomski
Marek Witek
SW
SL
19
21
51.9413 
 
72.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
51.8513 
 
73.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
9
5
51.4712 
 
74.02453
02198
Marcin Zawadzki
Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka
LB
LB
12
9
51.4611 
 
75.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
LD
LD
18
17
51.3410 
 
76.01288
10479
Janusz Drozdowski
Krzysztof Obłój
DS
DS
12
4
51.339 
 
77.16585
16000
Adam Pigulski
Szymon Superson
DS
MP
2.5
2.5
51.258 
 
78.01615
13122
Jan Sadowski
Sławomir Zagórski
DS
DS
4
2.5
51.237 
 
79.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
11
51.216 
 
80.03068
16475
Michał Bojanowski
Andrzej Staszek
SL
SL
9
5
51.115 
 
81.01554
16699
Janusz Pawlicki
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
5
3
51.055 
 
82.06080
06112
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
51.054 
 
83.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
51.003 
 
84.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
7
7
50.962 
 
85.02727
07617
Andrzej Lubojemski
Mirosław Sady
MP
MP
13
12
50.871 
 
86.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
50.82  
 
87.01677
01683
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
DS
DS
5
11
50.79  
 
88.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
50.62  
 
89.02831
01770
Włodzimierz Wala
Aleksander Zdybel
MP
DS
19
9
50.58  
 
90.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
12
21
50.53  
 
91.05314
08769
Marcin Pędziński
Sławomir Piechocki
WP
WP
15
9
50.11  
 
92.16898
17892
Maciej Kędzierski
Aron Shindler
MP
MP
3
2
50.05  
 
93.12445
04670
Tomasz Brzęcki
Mariusz Pater
PM
PM
5
11
50.03  
 
94.08328
06072
Piotr Kiełczewski
Jan Przybyś
ZP
ZP
5
3
49.89  
 
95.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
5
49.74  
 
96.01474
10503
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
4
49.62  
 
97.17934
14060
Szymon Ostrowski
Adam Szuszkiewicz
DS
DS
1.5
2.5
49.42  
 
98.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
49.33  
 
99.05944
16217
Adam Hintertan
Patrycja Krupnik
SL
DS
12
1
49.19  
 
100.05156
05510
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
WP
WP
12
9
49.15  
 
101.08485
07815
Grażyna Busse
Lena Leszczyńska
WP
MA
15
7
49.13  
 
102.01352
08859
Bernard Jadczak
Krzysztof Lewandowski
DS
DS
9
5
49.04  
 
103.03049
03621
Tomasz Bednarek
Krzysztof Zieliński
SL
SL
7
7
48.76  
 
104.09595
01632
Jan Marcinkowski
Aleksander Skorupa
DS
DS
4
5
48.75  
 
105.07614
02793
Marek Kiepura
Paweł Skałacki
MP
MP
5
7
48.73  
 
106.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
3
48.27  
 
107.01311
01408
Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
DS
DS
12
5
48.26  
 
108.13411
03546
Michał Kaleta
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
4
13
48.26  
 
109.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
7
7
48.25  
 
110.01328
01592
Józef Grybel
Ryszard Rączkowski
DS
DS
3
4
48.25  
 
111.01291
01713
Krzysztof Dziekański
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
12
5
48.22  
 
112.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
48.20  
 
113.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
5
4
48.19  
 
114.02671
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
MP
MP
11
12
48.17  
 
115.09594
09568
Ewa Dziekańska
Mariusz Ilnicki
DS
DS
9
7
47.98  
 
116.03345
10219
Zbigniew Mącior
Jacek Stokowacki
SL
SL
18
4
47.98  
 
117.06042
02115
Zbigniew Nowak
Czesław Rekret
ZP
LB
4
4
47.88  
 
118.01325
01655
Maciej Grodzki
Janusz Staniów
DS
DS
5
5
47.62  
 
119.01641
01711
Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
DS
DS
12
11
47.56  
 
120.02223
02365
Piotr Brzeziński
Jan Obuchowicz
LB
LB
12
9
47.47  
 
121.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
SL
SL
11
4
47.42  
 
122.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
47.34  
 
123.02000
02025
Janusz Hliwa
Roman Klejny
LB
LB
7
11
47.24  
 
124.02205
09996
Leszek Baranowski
Krzysztof Sinicki
LB
LB
5
4
47.13  
 
125.13181
01438
Sławomir Bogdanowicz
Jerzy Kurianowicz
DS
DS
2.5
5
47.12  
 
126.02703
11769
Marcin Krawczyk
Tomasz Stryszawski
MP
MP
12
9
47.00  
 
127.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
15
46.87  
 
128.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
46.65  
 
129.01224
18284
Marek Bałdysz
Aleks Bukat
DS
DS
13
1.5
46.46  
 
130.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
46.37  
 
131.01437
01613
Zdzisław Kunc
Marek Rzeszutek
DS
DS
11
5
46.26  
 
132.10045
01493
Jacek Krystecki
Bohdan Mazur
DS
DS
3
13
46.14  
 
133.13125
13127
Wiesław Pytka
Stanisław Sulima
DS
DS
2.5
2
46.12  
 
134.07053
06689
Krzysztof Gołaś
Andrzej Kondeja
MA
MA
5
13
45.96  
 
135.01495
09652
Ryszard Menzfeld
Radosław Surowiak
DS
DS
5
4
45.82  
 
136.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
3
7
45.49  
 
137.09563
01604
Jerzy Gdeczyk
Jerzy Romańczyk
DS
DS
3
5
45.26  
 
138.13828
01590
Kamila Kukuła
Piotr Ratajski
DS
DS
5
5
45.25  
 
139.10455
06355
Mirosław Andrzejczak
Lech Warwocki
LD
LD
4
9
45.15  
 
140.01297
01427
Mirosław Fechner
Przemysław Kubicki
DS
DS
7
5
44.95  
 
141.01720
16777
Ryszard Wiącek
Tomasz Wiącek
DS
DS
2
1.5
44.91  
 
142.01216
15324
Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
DS
DS
5
2
44.85  
 
143.08166
10217
Renata Dancewicz
Urszula Kędzierska
MA
MA
5
5
44.67  
 
144.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
4
18
44.52  
 
145.02928
08188
Marek Kozdrach
Robert Księżopolski
SW
DS
5
4
44.48  
 
146.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
SL
SL
19
21
44.34  
 
147.16233
08157
Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
DS
DS
1.5
2
44.29  
 
148.02307
10578
Stefan Kubies
Sławomir Zubrycki
LB
LB
7
4
44.24  
 
149.05017
05326
Józef Grewling
Robert Pogorzelski
WP
WP
7
5
43.88  
 
150.08164
01480
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
DS
DS
5
4
43.86  
 
151.13065
01662
Anna Jankowska
Tomasz Struzik
DS
DS
3
5
43.26  
 
152.18671
13830
Dariusz Gwiazda
Tadeusz Szczęch
DS
DS
1
2
43.23  
 
153.18897
18898
Kornel Krawiec
Artur Krzyżyński
DS
DS
1
0.5
42.61  
 
154.07725
02827
Grzegorz Superson
Marek Urbański
MP
LB
12
13
42.50  
 
155.03170
09951
Cezary Góra
Jacek Michalski
SW
SL
7
4
42.42  
 
156.17843
17834
Mariana Hernandez
Alicja Myśliwiec
MA
DS
2
1
41.96  
 
157.15217
01664
Zofia Diakowska
Andrzej Suchodolski
DS
DS
3
4
41.60  
 
158.13791
03399
Edward Ciesielski
Stefan Osadnik
OP
SL
3
9
41.10  
 
159.01523
01768
Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
DS
DS
2.5
4
40.75  
 
160.10318
01682
Barbara Radomska
Michał Szymkowiak
DS
LB
4
3
40.66  
 
161.14165
09600
Sylwester Gołdyn
Ewa Nazaruk
DS
DS
2
3
40.52  
 
162.01269
14454
Aleksander Czajka
Marcin Motykiewicz
DS
DS
7
4
39.93  
 
163.12691
02417
Stanisław Borowiec
Jan Stoklasek
LB
LB
4
4
39.62  
 
164.13126
18921
Lesław Grakowicz
Bolesław Szkodziński
DS
DS
2
0.5
39.46  
 
165.12377
08148
Albina Suder
Ryszard Suder
DS
DS
2.5
3
39.21  
 
166.17775
17789
Maciej Betliński
Sebastian Zimorski
DS
DS
1.5
1
38.09  
 
167.19158
08143
Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
DS
DS
0.5
1.5
35.56  
 
168.13179
18265
Janusz Kozioł
Ewa Sokolińska
DS
DS
2
1.5
35.46  
 
169.18493
 
Jarosław Chłądowicz
Zdzisław Niemirski
DS
DS
1
0
34.91  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 11668 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-27 g.03:36:48 (0.5182/350) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.