Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4476/25025 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

22. Mistrzostwa Polski Par na IMPy
MP Par na Impy
piątek, 22 listopada 2019r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
MA
11
17
89.22400MM
MM
2.19985
15040
Florian Alter
Thomas Gotard
DS
WP
0.5
5
59.33240M
M
3.02823
01770
Andrzej Trygar
Aleksander Zdybel
MP
MP
12
9
54.17190M
M
4.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
MA
MA
19
18
43.17150I
I
5.06336
08158
Piotr Lutostański
Piotr Zatorski
PM
PM
18
21
35.17148I
I
6.14728
14234
Kamil Nowak
Jakub Zawada
MA
PK
13
9
33.00100I
I
7.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
9
31.8390II
II
8.08979
11550
Krzysztof Jassem
Piotr Marcinowski
DS
DS
24
11
28.4980II
II
9.01054
05111
Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
MP
WM
15
21
26.8377II
II
10.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
18.0074II
II
11.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
15.6771 
 
12.17721
14783
Jakub Bazyluk
Patryk Patreuha
MA
DS
4
7
-1.5069 
 
13.14619
12154
Maksymilian Chodacki
Mateusz Sobczak
SL
DS
9
11
-5.6766 
 
14.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
13
-30.6763 
 
15.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
MP
SL
13
13
-33.0061 
 
16.01220
05611
Grzegorz Bajek
Dominik Filipowicz
DS
DS
11
21
-43.8358 
 
17.01318
06973
Stanisław Gołębiowski
Piotr Tuszyński
DS
DS
24
24
21.5055 
 
18.06554
05691
Jarosław Cieślak
Grzegorz Lewaciak
DS
LD
19
18
21.0053 
 
19.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
12
14.5050 
 
20.01291
01381
Krzysztof Dziekański
Piotr Klubiński
DS
DS
12
9
13.0047 
 
21.13993
02519
Grzegorz Cieślak
Bartosz Matras
LU
LU
5
7
11.5045 
 
22.12777
12923
Piotr Piotrowski
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
4
7.0042 
 
23.18410
18411
Stanisław Osmenda
Bogdan Pasich
MP
MP
1
1.5
3.0039 
 
24.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
WP
MA
2.5
5
2.9737 
 
25.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
0.0734 
 
26.02663
02671
Jacek Herman
Ryszard Jaśkiewicz
MP
MP
11
11
-5.4531 
 
27.04887
07815
Olech Bestrzyński
Lena Leszczyńska
WP
ZP
15
7
-8.5029 
 
28.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
-9.0026 
 
29.18433
05859
Marcin Miller
Artur Wasiak
LD
LD
1.5
12
-10.7623 
 
30.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
-44.5020 
 
31.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
44.4820 
 
32.02489
18128
Jarosław Kaczorowski
Wojciech Kurkowski
LU
LU
12
4
43.0020 
 
33.10533
18890
Ryszard Pałasz
Vasil Valchev
WP
SL
11
5
42.0019 
 
34.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
11
39.0019 
 
35.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
9
12
38.2818 
 
36.02812
02831
Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
MP
MP
4
19
36.2118 
 
37.08986
07722
Józef Małysz
Janusz Wesołowski
LU
PK
7
13
31.0017 
 
38.02676
12999
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
PK
PK
13
11
29.0017 
 
39.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
28.0016 
 
40.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
27.0016 
 
41.01128
01138
Roman Opaliński
Marek Pietraszek
PK
PK
18
18
23.7915 
 
42.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
22.0015 
 
43.03345
05718
Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
SL
SL
18
21
21.0015 
 
44.14226
09433
Zbigniew Przeginiak
Bogusław Wardzała
MP
MP
5
7
18.0014 
 
44.17046
06904
Jerzy Kuhn
Lech Sadoś
MA
MA
2.5
12
18.0014 
 
44.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
18.0014 
 
47.03168
03464
Roman Goszcz
Adam Robak
SL
SL
5
13
17.5913 
 
48.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
4
24
16.0012 
 
49.08899
06923
Marcin Osmański
Jacek Sikora
PM
PM
5
7
15.0012 
 
49.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
15.0012 
 
51.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
13.4511 
 
52.02580
08785
Agata Kowal
Grzegorz Merynda
MP
MP
7
5
13.0010 
 
53.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
9
12
12.0010 
 
53.06382
03003
Maciej Dobrzyński
Hubert Urban
SW
SW
7
7
12.0010 
 
55.07283
07431
Jarosław Figlus
Marek Witek
SL
SL
13
21
11.389 
 
55.19417
19415
Petro Karlykov
Vitalii Zuban
LU
LU
0
0
11.389 
 
57.15519
01617
Piotr Kulesza
Przemysław Saliński
ZP
DS
7
11
11.008 
 
58.09466
07405
Piotr Ludwikowski
Piotr Radzikowski
MP
MP
5
9
10.348 
 
59.09146
08313
Piotr Tuczyński
Adam Wyszyński
MA
MA
24
11
10.007 
 
59.04535
04751
Dariusz Bogucki
Andrzej Zaleski
ZP
PM
17
9
10.007 
 
61.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
9.006 
 
61.05574
05084
Przemysław Błaszczyk
Tadeusz Kaczanowski
LD
ZP
15
19
9.006 
 
63.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
8.005 
 
63.08526
19754
Artur Bobołowicz
Mirosław Mamoń
MP
MP
5
4
8.005 
 
65.15599
10601
Jerzy Jeleń
Grzegorz Latała
MP
MP
2.5
4
6.214 
 
66.14882
12854
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
MP
MP
5
5
6.004 
 
66.07052
10217
Edmund Czubak
Urszula Kędzierska
MA
MA
11
5
6.004 
 
66.02495
01397
Andrzej Kokoryka
Piotr Korecki
LU
LB
11
7
6.004 
 
66.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
5
5
6.004 
 
70.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
4
5
5.002 
 
71.03104
07346
Kazimierz Cios
Kazimierz Lichawski
MP
MP
11
13
4.002 
 
72.11092
12075
Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
7
5
3.101 
 
73.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
2.001 
 
74.18832
18834
Vołodymyr Dragan
Borys Shukhmeister
LU
LU
1.5
0
1.031 
 
75.08026
08043
Andrzej Potrzyszcz
Piotr Zawiślak
LU
LU
7
5
1.001 
 
76.08294
06341
Mariusz Bartkowski
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
17
24
-1.001 
 
77.03184
03185
Artur Guła
Zbigniew Guła
SL
SL
15
13
-2.001 
 
78.12474
03497
Marek Blat
Jerzy Skwark
SL
SL
13
15
-3.001 
 
78.13661
01661
Adam Harasimowicz
Włodzimierz Starkowski
MP
PM
4
24
-3.001 
 
78.03064
04111
Michał Błach
Krzysztof Kotorowicz
SW
SW
7
21
-3.001 
 
81.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
13
18
-3.101 
 
82.02673
11471
Marek Jaworski
Maciej Rodzaj
MP
MP
13
9
-4.001 
 
83.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
OP
OP
7
19
-5.001 
 
83.07725
02827
Grzegorz Superson
Marek Urbański
MP
LB
13
15
-5.001 
 
85.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
3
5
-5.171 
 
86.07642
07401
Witold Stachnik
Janusz Wrześniak
MA
MP
9
4
-6.001 
 
86.15413
07312
Sławomir Reising
Dariusz Sosin
MP
MP
4
5
-6.001 
 
88.15595
03881
Maciej Dąbrowski
Tomasz Osiński
OP
KP
11
12
-11.001 
 
89.01781
01556
Andrzej Aleksandrzak
Jan Pawlikaniec
WP
WP
15
5
-12.001 
 
89.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
4
-12.001 
 
91.06822
02774
Anna Nosalska
Jarosław Posłuszny
PM
MP
7
12
-13.001 
 
91.08529
02845
Antoni Paja
Aleksander Wodyński
MP
MP
4
4
-13.001 
 
91.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
-13.001 
 
94.04660
02760
Marek Niesłuchowski
Jerzy Pasich
PM
MP
5
7
-14.001 
 
95.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2.5
-14.481 
 
96.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
3
4
-15.001 
 
97.12006
07617
Danuta Krupnik
Mirosław Sady
MA
MP
7
12
-15.521 
 
98.02820
02846
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
MP
MP
9
12
-16.001 
 
99.13087
06612
Mariusz Czesnar
Jerzy Góralczyk
PK
PK
2.5
5
-17.001 
 
100.02672
07644
Stanisław Jaśkiewicz
Piotr Markiewicz
MP
MP
7
5
-18.001 
 
101.07271
14525
Adrian Bakalarz
Przemysław Kurzak
SL
SL
7
3
-19.001 
 
102.07687
02804
Mirosław Kołton
Piotr Stopa
MP
MP
9
13
-19.661 
 
103.02637
12986
Marek Filipowski
Leszek Zatorski
MP
MP
12
3
-20.001 
 
104.14585
14317
Anna Burda
Aleksandra Talaczek
MP
MP
2.5
2
-20.691 
 
105.01272
05822
Marek Czerepak
Tomasz Spodenkiewicz
DS
DS
12
13
-21.001 
 
105.03088
03618
Krzysztof Chmiel
Eugeniusz Zalewski
SL
SL
4
9
-21.001 
 
107.02666
02794
Andrzej Hycnar
Ryszard Skotarski
PK
MA
13
12
-22.001 
 
108.01865
04842
Andrzej Pawlak
Leszek Sztyrak
OP
MA
17
19
-30.001 
 
108.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
-30.001 
 
108.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
MA
MA
7
12
-30.001 
 
111.05310
05520
Bogusław Pazur
Marek Wójcicki
SL
SL
21
19
-32.071 
 
112.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
-34.001 
 
113.10554
18018
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
3
-35.001 
 
113.17892
16000
Aron Shindler
Szymon Superson
MP
MP
2.5
3
-35.001 
 
115.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
7
-36.001 
 
115.08283
05856
Andrzej Iwański
Piotr Walczak
SW
SW
13
21
-36.001 
 
117.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
4
-38.001 
 
118.17544
18066
Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
MP
MP
2.5
2
-39.001 
 
119.16456
16707
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
MA
4
2.5
-40.341 
 
120.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2
2.5
-41.001 
 
120.20076
15660
Marek Nazarko
Mirosław Nos
PD
PD
0
2
-41.001 
 
122.04531
11296
Marek Barylewski
Artur Pomarański
ZP
ZP
18
7
-43.451 
 
123.02590
02669
Józef Barczyk
Stanisław Jaros
MP
MP
7
5
-46.001 
 
123.09594
20153
Ewa Dziekańska
Wiesława Mirosław
DS
DS
9
2
-46.001 
 
125.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
4
-46.551 
 
126.11770
11766
Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
MP
MP
4
4
-47.001 
 
127.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
-51.001 
 
128.17495
05670
Robert Barankiewicz
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2.5
15
-51.721 
 
129.11882
16544
Elżbieta Chodacka
Hanna Ciuńczyk
SL
MA
3
3
-53.001 
 
130.16888
16373
Ireneusz Liberadzki
Krzysztof Pietruszka
MA
MA
2.5
2.5
-56.001 
 
131.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
11
12
-59.001 
 
132.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
-70.001 
 
133.17543
15988
Zdzisław Burda
Ryszard Cieślik
MP
MP
1.5
3
-73.001 
 
134.02793
09501
Paweł Skałacki
Jan Skuciński
MP
MP
7
5
-77.001 
 
135.02013
11466
Andrzej Jeleniewski
Tadeusz Laszczak
ZP
MA
18
7
-80.001 
 
135.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
2.5
2.5
-80.001 
 
137.09357
07849
Arkadiusz Majcher
Bogdan Szulejewski
MA
SW
11
21
-85.001 
 
137.15345
15346
Sławomir Brodziński
Wojciech Szuba
SL
SL
2.5
2.5
-85.001 
 
139.19488
19366
Aleksander Barylak
Piotr Szewczyk
MP
MP
1
1.5
-86.001 
 
140.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
-91.001 
 
141.18788
17528
Adam Brodowski
Dominik Rajtar
MP
MP
2
2.5
-93.001 
 
142.02597
07614
Tadeusz Biernat
Marek Kiepura
MP
MP
12
5
-105.001 
 
142.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
7
7
-105.001 
 
144.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
-112.761 
 
145.03422
18392
Andrzej Piecuch
Anna Stelmach
SL
SL
9
1.5
-123.001 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 5986 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/kjb/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-19 g.06:36:54 (0.5197/300) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.