Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C1446/7225 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** Budimex GPP Par (7)
OTP Łuczniczka
niedziela, 27 czerwca 2010r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05574
05802
Przemysław Błaszczyk
Mirosław Samujłło
LD
LD
12
7
62.88200I
I
2.05069
03401
Paweł Jassem
Jarosław Ostrowski
WP
SL
7
7
60.86195II
II
3.04588
04731
Sławomir Henclik
Sylwester Walerowicz
PM
PM
18
12
60.38189II
II
4.03978
04022
Jarosław Śmieszek
Adam Wujków
KP
KP
12
12
59.47183III
III
5.03971
04015
Karol Szwenkel
Tomasz Woźniak
KP
KP
4
4
59.22178III
III
6.07283
03170
Jarosław Figlus
Cezary Góra
MA
SW
12
7
59.09173III
III
7.04527
04632
Krzysztof Antas
Jacek Lew
WP
PM
18
13
58.71169 
 
8.04699
04735
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
18
13
57.54164 
 
9.08513
06973
Piotr Gawryś
Piotr Tuszyński
MA
MA
24
24
57.36159 
 
10.04553
04652
Elżbieta Czekaj
Jerzy Misiak
PM
PM
7
13
57.19155 
 
11.09355
03763
Mariusz Grabowski
Leszek Kawski
KP
KP
7
7
57.12150 
 
12.05830
06954
Robert Stoliński
Adam Suwik
MA
WP
12
18
56.93146 
 
13.01437
01627
Zdzisław Kunc
Waldemar Siuda
DS
DS
7
7
56.87141 
 
14.12742
12229
Paweł Jaworski
Robert Rychlicki
KP
KP
2
2.5
56.83137 
 
15.07891
01749
Piotr Klimacki
Maciej Wręczycki
LU
DS
18
13
56.82132 
 
16.03960
12018
Radosław Szczepański
Andrzej Wilemski
KP
KP
18
4
56.78127 
 
17.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
4
12
56.76123 
 
18.07860
04736
Adam Walczyński
Romuald Wenta
PM
PM
4
4
56.71118 
 
19.03939
03992
Aleksander Skop
Roman Wachowiak
KP
KP
7
18
56.48114 
 
20.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
56.44109 
 
21.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
12
18
56.04105 
 
22.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
4
7
55.78100 
 
23.04703
04755
Eugeniusz Starzyński
Danuta Żabicka
PM
PM
4
4
55.7695 
 
24.12445
04670
Tomasz Brzęcki
Mariusz Pater
PM
PM
4
7
55.6391 
 
25.07811
04665
Marcin Krupowicz
Kazimierz Omernik
MA
WP
18
18
55.5986 
 
26.04531
06877
Marek Barylewski
Waldemar Radziak
MA
MA
18
12
55.5082 
 
27.04303
03841
Roman Kierznowski
Jerzy Masłoń
WM
KP
18
12
55.2077 
 
28.13651
10996
Roman Kowalewski
Łukasz Nierzwicki
PM
PM
2
2
55.0373 
 
29.03823
08227
Stanisław Łański
Marek Warda
KP
KP
7
2.5
54.6968 
 
30.05670
05822
Andrzej Kozikowski
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
12
12
54.6463 
 
31.05170
05504
Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Witkowski
WP
WP
12
18
54.4059 
 
32.11809
11813
Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
PM
WP
4
4
54.3054 
 
33.04560
04591
Jarosław Drewing
Tadeusz Jakubiak
PM
PM
2.5
2.5
54.2450 
 
34.06800
08434
Sylwester Młynarczuk
Witold Tomaszek
MA
MA
18
7
54.1345 
 
35.04630
04740
Jacek Lasota
Piotr Wiankowski
PM
LU
7
12
54.0840 
 
36.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
4
4
53.9940 
 
37.03753
03904
Marek Kaczan
Grzegorz Prusak
KP
KP
4
4
53.9539 
 
38.08203
08318
Wojciech Gaweł
Piotr Łopusiewicz
DS
DS
7
2.5
53.9438 
 
39.07815
02157
Lena Leszczyńska
Paweł Szymonik
LU
LU
2.5
4
53.5837 
 
40.05568
06554
Zdzisław Beling
Jarosław Cieślak
WP
WP
18
13
53.5537 
 
41.09393
11104
Damian Ćwirko
Sławomir Niajko
ZP
ZP
4
7
53.5436 
 
42.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
19
19
53.5135 
 
43.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
LB
LB
12
12
53.5034 
 
44.04365
04396
Krzysztof Michalczyk
Krzysztof Pakuła
WM
WM
12
4
53.3333 
 
45.11802
04788
Marek Banasiński
Ireneusz Jarosz
PM
PM
12
18
53.3133 
 
46.08593
09245
Marcin Bartoszewski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
2.5
2.5
53.2632 
 
47.06526
06551
Waldemar Burakowski
Jacek Ciechomski
MA
LU
12
18
53.2031 
 
48.03714
08370
Andrzej Grela
Bartłomiej Kamelski
KP
KP
7
4
53.1930 
 
49.04628
09696
Marcin Kut
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
4
2.5
53.0030 
 
50.04682
04741
Jacek Piotrowski
Jan Wieczorek
PM
PM
12
7
52.9729 
 
51.03925
03970
Roch Rupniewski
Tadeusz Szwenkel
KP
KP
7
7
52.9128 
 
52.05446
05548
Marek Szukała
Janusz Zwierzyński
WP
WP
13
7
52.6527 
 
53.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
18
19
52.6326 
 
54.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
7
7
52.6026 
 
55.02000
02025
Janusz Hliwa
Roman Klejny
LB
LB
4
7
52.5125 
 
56.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
1.5
2
52.4724 
 
57.04802
04844
Cezary Krzemiński
Jacek Szutowicz
PM
PM
18
18
52.4323 
 
58.03651
04011
Dariusz Borysow
Michał Włoszek
KP
KP
4
4
52.3522 
 
59.05651
05314
Edward Kaczmarek
Marcin Pędziński
WP
WP
13
13
52.3022 
 
60.05329
07869
Jacek Poletyło
Sławomir Zawiślak
WP
MA
18
19
52.2321 
 
61.04535
04563
Dariusz Bogucki
Ireneusz Dzikowski
PM
PM
12
18
52.2020 
 
62.04887
05739
Olech Bestrzyński
Robert Nowicki
WP
WP
13
13
52.0519 
 
63.03653
12046
Bogdan Bródka
Przemysław Kacprzak
KP
KP
2.5
2
52.0419 
 
64.03750
03788
Julian Jurski
Eugeniusz Krawczyk
KP
KP
7
7
51.9418 
 
65.03634
03738
Grzegorz Balcerowicz
Maciej Jakubowski
KP
KP
7
4
51.9117 
 
66.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
4
51.8216 
 
67.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
12
7
51.6515 
 
68.04040
04043
Jerzy Gober
Mirosław Liszewski
PD
PD
7
7
51.5715 
 
69.07190
08970
Paweł Chindelewicz
Bogusław Pawszak
MA
PK
12
12
51.5514 
 
70.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
12
12
51.5313 
 
71.03900
03965
Cezary Pozorski
Zenon Szeffs
KP
KP
2.5
2.5
51.5112 
 
72.02133
02137
Mirosław Soroka
Zygmunt Stachowiak
LB
LB
12
7
51.4511 
 
73.13364
13365
Adam Lonski
Kamil Madej
PM
PM
2.5
2.5
51.4111 
 
74.10043
10209
Łukasz Kalbarczyk
Igor Łosiewicz
MA
MA
4
4
51.3610 
 
75.05340
03933
Janusz Przybysz
Eugeniusz Seichter
WP
KP
7
7
51.349 
 
76.08301
09767
Adam Cybulski
Andrzej Sekuła
LD
KP
7
7
51.288 
 
77.04772
04798
Bogusław Dyk
Mirosław Kopowski
PM
PM
12
12
51.278 
 
78.03884
08052
Wiesław Paczkowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
4
4
51.177 
 
79.06904
06950
Lech Sadoś
Piotr Strzelczyk
MA
MA
12
4
51.166 
 
80.10798
14767
Kazimierz Gierulski
Mariusz Skrzypczak
PM
PM
2
0
51.165 
 
81.09764
03999
Bogusz Nalazek
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
7
4
51.124 
 
82.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
4
4
51.104 
 
83.10790
08562
Grzegorz Antosz
Bogusław Kozłowski
PM
PM
1.5
2
51.033 
 
84.05404
10531
Marek Sosiński
Mirosław Świeca
WP
WP
4
4
50.822 
 
85.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
4
4
50.771 
 
86.08241
03847
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
KP
KP
12
18
50.70  
 
87.04922
05431
Piotr Busse
Andrzej Syrek
WP
WP
18
12
50.52  
 
88.11757
12010
Paweł Anastaziak
Dariusz Zieliński
PM
PM
2
2
50.47  
 
89.03818
10012
Piotr Litwin
Waldemar Zieliński
KP
KP
4
2.5
50.39  
 
90.08341
05989
Jan Chmielewski
Jerzy Kullass
ZP
ZP
4
4
50.30  
 
91.02013
07591
Andrzej Jeleniewski
Aleksander Nowakowski
LB
WP
18
7
50.30  
 
92.01264
01577
Zbigniew Ciereszko
Aleksander Poznysz
DS
DS
7
12
50.29  
 
93.05222
05318
Stefan Masternak
Marek Piechociński
WP
WP
4
4
50.02  
 
94.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
7
7
49.78  
 
95.09755
09550
Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
MA
MA
4
7
49.73  
 
96.04640
04739
Brunon Malinowski
Janusz Węgrzyn
PM
PM
2.5
4
49.64  
 
97.04920
05017
Marek Bukowski
Józef Grewling
WP
WP
4
4
49.50  
 
98.03822
03821
Lech Łaniewski
Maciej Łaniewski
KP
KP
12
4
49.39  
 
99.08474
08243
Marta Gackowska
Jacek Gackowski
WM
WM
4
7
49.24  
 
100.04543
04639
Stanisław Brzozowski
Andrzej Malinowski
PM
PM
7
4
49.17  
 
101.05611
06795
Dominik Filipowicz
Ewa Miszewska
WP
WP
12
18
49.12  
 
102.06343
10056
Mariusz Nowak
Piotr Nowicki
LD
LD
7
2.5
48.75  
 
103.03797
03857
Eugeniusz Kukliński
Jerzy Mojsiewicz
KP
KP
7
4
48.73  
 
104.06352
06355
Leszek Szeląg
Lech Warwocki
LD
LD
4
4
48.68  
 
105.05038
05326
Jerzy Gurzęda
Robert Pogorzelski
WP
WP
7
4
48.67  
 
106.04943
05049
Sławomir Czapliński
Jarosław Hilbrecht
WP
WP
4
7
48.65  
 
107.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
7
7
48.49  
 
108.14883
03815
Andrzej Buczkowski
Michał Lewiński
KP
LB
2.5
12
48.24  
 
109.05264
05366
Jerzy Mścisz
Jerzy Rymwid
WP
WP
12
12
48.22  
 
110.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
4
4
48.18  
 
111.12129
04360
Grzegorz Deptuła
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
2.5
7
48.17  
 
112.01234
01632
Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
DS
DS
7
4
48.10  
 
113.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
4
4
47.94  
 
114.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
4
2.5
47.86  
 
115.09012
08131
Bolesław Ostrowski
Regina Ziębicka
PM
PM
13
2.5
47.84  
 
116.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
4
7
47.77  
 
117.03867
05867
Jan Nawrocki
Andrzej Wiosna
KP
KP
7
4
47.67  
 
118.12278
02071
Michał Dolny
Marek Marciniak
KP
KP
1.5
1.5
47.63  
 
119.02121
02158
Ryszard Sakowicz
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
47.58  
 
120.03708
08228
Robert Górny
Rajmund Wiśniewski
KP
KP
2.5
2.5
47.43  
 
121.04948
12047
Grzegorz Dembiński
Andrzej Gołygowski
WP
WP
4
4
47.37  
 
122.09595
01707
Jan Marcinkowski
Stanisław Wachel
DS
DS
2.5
4
47.36  
 
123.04036
04474
Janusz Ciruk
Andrzej Sulima
WM
WM
7
7
47.30  
 
124.08212
09253
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
KP
KP
4
4
47.29  
 
125.08233
 
Tadeusz Giernalczyk
Maria Pruchniewska
KP
KP
1.5
0
46.89  
 
126.10463
05817
Jerzy Długołęcki
Zygmunt Smakuszewski
LD
LD
4
4
46.71  
 
127.04760
10534
Antoni Adamiec
Waldemar Sroczyński
PM
WP
4
2.5
46.63  
 
128.03780
09009
Rafał Konieczny
Tomasz Kupczyk
KP
KP
7
4
46.61  
 
129.14378
12362
Dominik Malkowski
Justyna Stachowiak
WP
WP
1
1.5
46.58  
 
130.11800
08218
Mariusz Krakowiak
Tomasz Nadolski
KP
KP
2.5
2.5
46.36  
 
131.10898
11789
Zbigniew Ehlert
Robert Kamiński
KP
KP
4
2
46.26  
 
132.05675
05885
Mariusz Kraśnicki
Tadeusz Zubielewicz
LD
LD
4
4
46.19  
 
133.12127
04675
Jarosław Bartosiński
Sławomir Piekut
PM
PM
4
13
46.12  
 
134.03739
03954
Jarosław Jamroszczak
Maciej Sukniak
KP
KP
2
2
45.97  
 
135.03644
03987
Adam Błachnio
Piotr Turowski
KP
KP
7
7
45.84  
 
136.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
4
7
45.56  
 
137.01952
05944
Andrzej Choniawko
Adam Hintertan
ZP
SW
12
7
45.53  
 
138.02219
05357
Beata Bojarska
Jerzy Roszak
WP
WP
2.5
7
44.89  
 
139.05749
07114
Stanisław Owczarek
Waldemar Skóra
LD
LD
18
7
44.76  
 
140.12003
04033
Jarosław Żurawski
Mariusz Żurek
KP
KP
2
2.5
44.69  
 
141.05242
05246
Ewa Mielcarzewicz
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
2.5
2.5
44.47  
 
142.05144
12316
Krzysztof Krause
Andrzej Proniewicz
WP
WP
4
2
44.27  
 
143.11506
03861
Beata Golec
Leszek Moszczyński
LB
KP
2.5
7
44.18  
 
144.13054
10032
Wojciech Mikusek
Katarzyna Tyszkiewicz
PM
PM
1
2.5
44.08  
 
145.08213
04034
Rafał Borgula
Tadeusz Żurek
KP
KP
0
2.5
44.07  
 
146.06325
06328
Ireneusz Głowacki
Jacek Iwański
MA
MA
2.5
4
43.96  
 
147.04602
04626
Aleksander Kasprzak
Krzysztof Kurkiewicz
PM
PM
18
4
43.89  
 
148.04584
04601
Andrzej Grynder
Witold Kaliński
PM
PM
7
12
43.68  
 
149.12639
12002
Jacek Rosenthal
Jerzy Rosenthal
KP
KP
2
2
43.64  
 
150.12983
13707
Janusz Kobylarski
Mirosław Małypan
KP
PM
2
1.5
43.53  
 
151.12780
12779
Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
WP
WP
1.5
2
43.22  
 
152.03787
05386
Adam Kozłowski
Paweł Siwiński
LB
LB
12
7
43.04  
 
153.08089
04622
Maciej Gronowski
Jan Kuchta
PM
PM
2
4
43.02  
 
154.04783
04797
Michał Górski
Ryszard Konopka
PM
PM
7
12
42.93  
 
155.04294
06277
Józef Kamiński
Janusz Kowalówka
WM
WM
7
4
42.80  
 
156.04944
05527
Andrzej Czepnik
Janusz Wygowski
WP
WP
4
7
42.75  
 
157.14175
06066
Andrzej Jabłoński
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
1.5
7
42.72  
 
158.13623
09602
Robert Kras
Sławomir Woźniak
PM
MA
1.5
1.5
42.66  
 
159.12006
06354
Danuta Krupnik
Tomasz Urbański
LD
LD
4
2.5
42.59  
 
160.02116
02180
Andrzej Rękosiak
Lidia Wilczak
LB
LB
7
2.5
42.56  
 
161.10469
14570
Grzegorz Gralik
Konrad Żurawski
KP
KP
2.5
0
42.23  
 
162.03635
08380
Dariusz Bartoś
Aleksander Tomczak
KP
KP
2
2
42.02  
 
163.08361
11563
Wiesław Padewski
Andrzej Popinigis
ZP
ZP
2.5
2
41.73  
 
164.03982
10314
Adam Tomczak
Bogdan Zieliński
KP
KP
2.5
4
41.07  
 
165.08251
03893
Adam Kozłowski
Janusz Plewa
KP
KP
2.5
7
38.89  
 
166.11198
10235
Krzysztof Lipowski
Radosław Sielczak
ZP
ZP
1
2
38.35  
 
167.04712
08903
Leszek Szkudlarek
Olga Zabulewicz
PM
PM
4
2.5
38.04  
 
168.13722
13721
Hanna Derdowska-Zimpel
Michał Zimpel
WP
WP
0
0
37.26  
 
169.14874
14875
Ireneusz Biniecki
Mariusz Błażyński
KP
KP
0
0
35.47  
 
170. 
08328
Waldemar Folbrycht
Piotr Kiełczewski
SWE
ZP
0
4
25.16  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 10350 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://michzimny.pl/bridge/2010/bydgoszcz/W-bb.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-06-20 g.14:22:39 (0.6002/350) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.