Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C1478/7838 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** Budimex GPP Par (14)
II Memoriałowy TP - GPP
sobota, 6 listopada 2010r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06706
06973
Apolinary Kowalski
Piotr Tuszyński
MA
MA
24
24
63.34200I
I
2.02121
02158
Ryszard Sakowicz
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
61.67192II
II
3.04163
10370
Andrey Orlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
12
4
59.90184II
II
4.11104
09550
Sławomir Niajko
Jakub Wojcieszek
ZP
MA
7
7
59.04177III
III
5.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
18
18
58.92171III
III
6.05611
06795
Dominik Filipowicz
Ewa Miszewska
WP
WP
12
18
58.42165III
III
7.11802
04788
Marek Banasiński
Ireneusz Jarosz
PM
PM
12
18
58.29159 
 
8.06093
06120
Marian Siwy
Jerzy Taźbierski
ZP
ZP
7
4
57.32152 
 
9.07591
05353
Aleksander Nowakowski
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
7
57.17146 
 
10.05264
05314
Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
WP
WP
12
13
57.07140 
 
11.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
57.07134 
 
12.07595
04823
Jerzy Razik
Małgorzata Sawicka
ZP
ZP
12
18
56.89128 
 
13. 
 
Berndt Gahutz
Waldemar Pietrasiewicz
GER
GER
5
5
56.84121 
 
14.01952
06274
Andrzej Choniawko
Ryszard Kiełczewski
ZP
ZP
12
18
56.80115 
 
15.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
56.42109 
 
16.07891
04731
Piotr Klimacki
Sylwester Walerowicz
MA
WP
18
12
56.33103 
 
17.04876
06086
Romuald Bartoszko
Ryszard Sawicki
WP
WP
4
4
56.2696 
 
18.04699
04735
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
18
13
56.2190 
 
19.05651
10534
Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
WP
WP
13
2.5
55.7484 
 
20.05920
06112
Andrzej Dębowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
7
55.6678 
 
21.02509
08978
Leszek Kwiatkowski
Jacek Leśniczak
MA
WP
13
13
55.6272 
 
22.04762
 
Konrad Araszkiewicz
Cess Reimer
PD
NED
19
5
55.6165 
 
23.03982
10314
Adam Tomczak
Bogdan Zieliński
KP
KP
2.5
4
55.3259 
 
24.13715
08855
Piotr Jankowski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
1.5
2.5
55.2153 
 
25.04665
01661
Kazimierz Omernik
Włodzimierz Starkowski
WP
DS
18
19
55.1447 
 
26.06551
07052
Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
MA
MA
18
7
54.7640 
 
27. 
11296
Jacek Czyżak
Artur Pomarański
NZ
ZP
0
2
54.6839 
 
28.05111
05363
Wit Klapper
Jerzy Russyan
MP
MA
19
18
54.5738 
 
29.04109
09828
Łukasz Brede
Waldemar Jaworski
MA
SL
12
7
54.4337 
 
30.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
LB
LB
12
12
54.0236 
 
31.14362
02436
Paweł Boruta
Krzysztof Tumielewicz
LB
LB
2
7
53.8535 
 
32.12450
04662
Katarzyna Dufrat
Michał Nowosadzki
DS
MA
4
18
53.7534 
 
33.03978
04022
Jarosław Śmieszek
Adam Wujków
KP
KP
12
12
53.5733 
 
34.04544
04562
Piotr Buczkowski
Piotr Dybowski
PM
PM
4
4
53.5332 
 
35.01272
11551
Marek Czerepak
Grzegorz Jarząbek
DS
DS
7
4
53.5231 
 
36.02013
01865
Andrzej Jeleniewski
Andrzej Pawlak
LB
SL
18
12
53.4130 
 
37.13029
08350
Dominik Jarmocik
Władysław Tomasiak
ZP
ZP
2
12
53.3929 
 
38.12176
02184
Aneta Jarmocik
Sławomir Wrona
ZP
ZP
2.5
2.5
53.3128 
 
39.03401
04740
Jarosław Ostrowski
Piotr Wiankowski
WP
MA
7
12
53.1427 
 
40.05170
05504
Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Witkowski
WP
WP
12
18
53.1326 
 
41.08335
06101
Kazimierz Jordan
Paweł Stężała
ZP
ZP
2.5
2.5
53.0324 
 
42.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
52.9123 
 
43.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
DS
PD
19
7
52.8222 
 
44.02133
02137
Mirosław Soroka
Zygmunt Stachowiak
LB
LB
12
7
52.7421 
 
45.08847
08346
Marek Tuziemski
Piotr Węgrzyn
ZP
ZP
1.5
2
52.6320 
 
46.01234
05452
Kazimierz Bednarek
Zdzisław Szyszkowski
DS
LB
7
4
52.6119 
 
47.11441
12275
Mateusz Andrzejewski
Michał Gulczyński
WP
WP
4
4
52.5718 
 
48.02094
12280
Romuald Paszkowski
Roland Stenzel
ZP
ZP
4
2
52.5517 
 
49.04593
04632
Wacław Janicki
Jacek Lew
WP
PM
13
13
52.1316 
 
50.05957
06148
Edward Kaczmarek
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
7
4
51.9615 
 
51.07782
10793
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
MA
MA
7
7
51.1814 
 
52.06077
06129
Tomasz Rusiecki
Piotr Wasylko
ZP
ZP
7
7
51.0913 
 
53.01318
01749
Stanisław Gołębiowski
Maciej Wręczycki
DS
DS
18
13
51.0412 
 
54.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
LU
MA
2.5
7
50.8811 
 
55.05900
06067
Lechosław Błaziński
Julian Pisarek
ZP
ZP
12
12
50.8310 
 
56.02116
07926
Andrzej Rękosiak
Maciej Wierzbicki
LB
LB
7
4
50.828 
 
57.05135
10730
Włodzimierz Kozicki
Ryszard Pawłowski
WP
ZP
4
4
50.447 
 
58.07895
02151
Waldemar Kozielewski
Cezary Szadkowski
LB
LB
4
18
50.246 
 
59.04242
04473
Andrzej Fronczak
Jerzy Sukow
WM
WM
18
7
50.195 
 
60.04712
08903
Leszek Szkudlarek
Olga Zabulewicz
PM
PM
4
2.5
50.174 
 
61.09595
01707
Jan Marcinkowski
Stanisław Wachel
DS
DS
2.5
4
50.063 
 
62.05944
06092
Adam Hintertan
Piotr Siemaszko
LB
ZP
7
4
50.062 
 
63.06010
12276
Jan Majkut
Lech Mokrzycki
ZP
ZP
7
2.5
49.881 
 
64.04535
04626
Dariusz Bogucki
Krzysztof Kurkiewicz
PM
PM
12
4
49.80  
 
65.05926
08825
Piotr Filipczyk
Cezary Kawiak
ZP
ZP
2.5
2
49.74  
 
66.05348
06125
Włodzimierz Reszelski
Ryszard Urbański
ZP
ZP
7
4
49.62  
 
67.08341
05989
Jan Chmielewski
Jerzy Kullass
ZP
ZP
4
4
49.56  
 
68.05889
09393
Patryk Araszkiewicz
Damian Ćwirko
ZP
ZP
4
4
49.50  
 
69.06528
03345
Włodzimierz Buze
Zbigniew Mącior
MA
SL
18
18
49.48  
 
70.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
2
0.5
49.45  
 
71.05038
05326
Jerzy Gurzęda
Robert Pogorzelski
WP
WP
7
4
49.43  
 
72.05941
06156
Tadeusz Gutowski
Aleksander Żakowicz
ZP
ZP
2
4
49.34  
 
73.09146
05856
Piotr Tuczyński
Piotr Walczak
WP
WP
12
18
49.28  
 
74.01945
02199
Mirosław Bublewicz
Wiesław Żegilewicz
LB
LB
7
12
49.20  
 
75.05932
05953
Remigiusz Góralczyk
Wojciech Jarząbek
ZP
ZP
4
4
48.89  
 
76.02395
05386
Krzysztof Rogoziński
Paweł Siwiński
LB
LB
12
7
48.88  
 
77.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
4
7
48.83  
 
78.06028
06030
Ewa Mikucka
Waldemar Mikucki
ZP
ZP
7
7
48.65  
 
79.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
4
7
48.45  
 
80.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
4
2.5
48.36  
 
81.02040
15110
Skarbimir Kozar
Artur Zariczny
LB
PK
4
0
48.34  
 
82.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
7
7
48.28  
 
83.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
4
7
47.97  
 
84.05918
05973
Tomasz Derba
Ryszard Kłosiński
ZP
ZP
7
7
47.81  
 
85.13557
06103
Jerzy Izdebski
Wacław Stupnicki
LB
ZP
4
2.5
47.73  
 
86.08337
06115
Jarosław Nawrot
Radosław Szopiński
ZP
ZP
4
4
47.69  
 
87.04944
05527
Andrzej Czepnik
Janusz Wygowski
WP
WP
4
7
47.56  
 
88. 
 
Manfred Schumann
R Wollenberg
GER
GER
5
5
47.52  
 
89.01958
02163
Andrzej Czernow
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
2.5
4
46.96  
 
90.05966
06042
Grzegorz Kaźmierczak
Zbigniew Nowak
ZP
ZP
7
2
46.96  
 
91.14940
06085
Roman Gazduła
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
0.5
7
46.64  
 
92.10784
10294
Maria Nowicka
Simona Wesołowska
WP
WP
1.5
1.5
46.22  
 
93. 
 
Egidijcu Petryla
Nele Petryliene
LIT
LIT
5
5
45.93  
 
94.06055
08360
Henryk Pakuła
Jacek Pakuła
ZP
ZP
2.5
2.5
45.89  
 
95.10778
10260
Joanna Kazmucha
Piotr Śmieliński
WP
WP
2.5
2
45.86  
 
96. 
 
Wojciech Adamus
Andrzej Mielczarek
NZ
NZ
0
0
45.78  
 
97.10769
14250
Bartosz Pędziński
Marcin Szymański
WP
WP
1
1
45.76  
 
98.05225
12872
Jan Matuszewski
Stefan Samól
WP
WP
4
1.5
45.71  
 
99.09410
10268
Marek Kwiatkowski
Romuald Olobry
ZP
ZP
2.5
2.5
45.69  
 
100.14370
06121
Marek Figurski
Bogdan Trun
ZP
ZP
1
2
45.54  
 
101.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
45.51  
 
102.11423
13094
Krzysztof Buzała
Włodzimierz Cebulski
WP
WP
2
1.5
45.46  
 
103.06119
06151
Alina Talaga-Drabik
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
2.5
7
45.43  
 
104.06673
06157
Radosław Kiełbasiński
Marek Żakowicz
MA
ZP
2.5
12
45.30  
 
105.05915
06045
Krzysztof Cywiński
Zbigniew Ogrodnik
ZP
ZP
2.5
7
44.61  
 
106.02262
08330
Zbigniew Halat
Paweł Marczak
LB
LB
12
2.5
44.51  
 
107.11305
07409
Łukasz Golder
Anna Pełszyńska
SL
SL
4
4
44.39  
 
108.05242
05246
Ewa Mielcarzewicz
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
2.5
2.5
44.36  
 
109.14885
14886
Marcin Dobrowolski
Bartosz Wysocki
ZP
ZP
0
0
44.18  
 
110.05996
06113
Zbigniew Lasocki
Kazimierz Szlachta
ZP
ZP
7
7
43.80  
 
111.13110
02175
Roman Fabiś
Andrzej Wersty
LB
LB
0.5
4
43.42  
 
112.11221
08991
Robert Domińczak
Grzegorz Seweryn
ZP
ZP
2
2
43.42  
 
113.10256
10787
Aleksander Czwakiel
Paweł Szczygieł
WP
WP
2
1.5
43.36  
 
114. 
12177
Jolanta Borawska
Michał Szelągowski
NZ
ZP
0
1
42.77  
 
115.08328
06033
Piotr Kiełczewski
Włodzimierz Mysłek
ZP
ZP
4
4
42.73  
 
116.14778
07237
Judyta Michałowicz
Artur Wnęk
ZP
ZP
2
1
42.69  
 
117.10043
11358
Łukasz Kalbarczyk
Aleksander Krych
MA
MA
4
4
42.40  
 
118.05909
05961
Jan Chojankowski
Stanisław Kamiński
ZP
ZP
4
4
42.00  
 
119. 
08844
Dita Reimer
Zdzisław Słowiński
NED
ZP
5
2
41.65  
 
120.02103
04450
Zdzisław Pleskot
Władysław Skowroński
SW
WM
7
7
41.52  
 
121.14175
14837
Andrzej Jabłoński
Władysław Kucenko
ZP
ZP
1.5
4
40.78  
 
122.09667
09696
Arkadiusz Górzewski
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
4
2.5
40.05  
 
123.14099
14098
Liliana Pałczyńska
Karolina Skubich
WP
WP
1
1
38.92  
 
124.11356
11199
Janusz Linkiewicz
Jan Ogórek
ZP
ZP
2.5
2
38.92  
 
125.14785
14797
Michał Domeracki
Robert Szczygieł
WP
WP
0
0
35.79  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 7652 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-19 g.06:46:42 (0.4561/262) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.