Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2066/9430 turniej par

szczegóły imprezy

51. Międzynarodowy Kongres Bałtycki
IV Kongresowy Turniej Par
wtorek, 26 lipca 2011r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1. 
08978
Nedju Buchlev
Jacek Leśniczak
GER
WP
5
13
65.7547 
III
2.04662
06973
Michał Nowosadzki
Piotr Tuszyński
MA
MA
18
24
65.7046 
 
3.04109
02667
Łukasz Brede
Bartłomiej Igła
MA
MP
12
7
65.2744 
 
4.07405
02784
Piotr Radzikowski
Robert Różak
MP
MP
7
2.5
61.8643 
 
5.04802
03939
Cezary Krzemiński
Aleksander Skop
PM
KP
18
7
61.3441 
 
6.04541
04547
Mariusz Brewiak
Andrzej Bunikowski
PM
PM
12
18
60.7540 
 
7.07526
05363
Aleksander Jezioro
Jerzy Russyan
SL
MA
19
18
59.8339 
 
8.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Konczak
PM
WP
2.5
4
59.6738 
 
9.12624
12620
Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
PM
PM
2
1.5
59.2536 
 
10.06540
01726
Bartosz Chmurski
Tomasz Winciorek
MA
DS
19
18
59.2435 
 
11.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
18
19
58.3734 
 
12.01224
05695
Marek Bałdysz
Andrzej Lućko
LB
SW
12
18
58.2932 
 
13.05170
05504
Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Witkowski
WP
WP
12
18
57.4231 
 
14.12455
11610
Piotr Nauman
Paweł Starnawski
MA
MA
2.5
4
56.6730 
 
15.12152
09357
Marcin Bojarski
Arkadiusz Majcher
MP
MA
2.5
2.5
56.5729 
 
16. 
 
Nina Olejnikowa
Sergij Zabuga
UKR
UKR
5
5
56.5227 
 
17.06940
13591
Sylwester Sommer
Konrad Stenzel
MA
MA
4
2.5
56.4326 
 
18.12440
12154
Maciej Bojarski
Mateusz Sobczak
DS
MA
2
2.5
56.2725 
 
19.04683
08158
Przemysław Piotrowski
Piotr Zatorski
PM
DS
12
12
56.1824 
 
20.04563
04735
Ireneusz Dzikowski
Wacław Wejknis
PM
PM
18
13
56.0322 
 
21.06551
07052
Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
MA
MA
18
7
55.8221 
 
22.06661
06683
Waldemar Kałużyński
Jerzy Kniga-Leosz
MA
MA
7
13
55.8020 
 
23.05642
05789
Barbara Jarota
Jarosław Romaniuk
MA
MA
7
7
55.4719 
 
24.02703
02844
Marcin Krawczyk
Joanna Wiśniewska
MP
MP
7
7
55.2917 
 
25.05634
05692
Włodzimierz Jakowicki
Jacek Lewandowski
LD
LD
7
7
55.1816 
 
26.04165
12357
Ihar Radiukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
2.5
7
55.1315 
 
27.01347
06954
Piotr Ilczuk
Adam Suwik
SL
MA
18
18
54.9513 
 
28.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
4
54.8312 
 
29.10794
04696
Aleksander Chrenowski
Antoni Sękowski
PM
PM
13
18
54.7111 
 
30.09794
10591
Joanna Brede
Joanna Sroka
SL
WP
4
2
54.6510 
 
31.02966
08970
Stanisław Pająk
Bogusław Pawszak
SW
MA
12
12
54.5810 
 
32.04535
07794
Dariusz Bogucki
Marta Janeczek
PM
PM
12
7
54.319 
 
33.10346
02671
Marcin Barański
Ryszard Jaśkiewicz
PM
MP
1.5
7
54.139 
 
34.08373
09758
Jan Bagiński
Adam Kozłowski
PM
PM
1.5
1.5
54.119 
 
35.05056
07869
Rafał Jagniewski
Sławomir Zawiślak
WP
WP
18
19
54.119 
 
36.11388
11834
Jan Grzeszczak
Jakub Jagodziński
DS
LU
2
2.5
54.069 
 
37.07777
 
Ewa Banaszkiewicz
Frank Svindahl
MA
NOR
13
5
54.018 
 
38.06864
04755
Andrzej Potyński
Danuta Żabicka
MA
PM
18
4
53.948 
 
39.11563
05830
Andrzej Popinigis
Robert Stoliński
ZP
MA
2
12
53.898 
 
40.03696
03987
Leszek Falkowski
Piotr Turowski
KP
KP
12
7
53.858 
 
41.08563
15477
Andrzej Osiński
Krzysztof Żak
PM
MP
1.5
2
53.727 
 
42.09778
04643
Szczepan Chruścicki
Bogdan Małysz
PM
PM
2.5
18
53.677 
 
43.08998
09768
Maurycy Biernat
Sebastian Piepióra
WP
PM
4
7
53.577 
 
44.06305
06306
Joanna Wielechowska
Kazimierz Wielechowski
MA
MA
7
7
53.507 
 
45.07796
03960
Marek Jeleniewski
Radosław Szczepański
WP
KP
13
18
53.487 
 
46.11430
04434
Grzegorz Preiss
Wojciech Romaszko
PM
PM
2.5
2.5
53.476 
 
47.04544
04562
Piotr Buczkowski
Piotr Dybowski
PM
PM
4
4
53.456 
 
48.05059
05446
Stanisław Janik
Marek Szukała
WP
WP
12
13
53.416 
 
49.05739
04022
Robert Nowicki
Adam Wujków
WP
KP
13
12
53.236 
 
50.06528
12176
Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik
MA
ZP
18
2.5
53.076 
 
51.09012
12196
Bolesław Ostrowski
Zbigniew Skibicki
PM
PM
13
2.5
53.035 
 
52.04689
04745
Leszek Radomski
Kazimierz Wołowiec
PM
PM
2.5
4
52.995 
 
53.13706
10348
Magdalena Niebuda
Dariusz Podfigurny
PM
PM
1.5
2.5
52.985 
 
54.11248
09696
Radosław Szczepanowski
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
2
2.5
52.805 
 
55.03750
04670
Julian Jurski
Mariusz Pater
KP
PM
7
7
52.654 
 
56.08117
04549
Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
MA
PM
18
2.5
52.634 
 
57.09142
14540
Tadeusz Miesiąc
Maciej Superson
WP
MP
1.5
2
52.574 
 
58.07277
10238
Aliaksandr Prakapenka
Alexander Zhukov
PD
PD
1.5
7
52.244 
 
59.13056
13696
Łukasz Wilamowski
Tomasz Wiśniewski
PM
MA
2
1.5
52.164 
 
60.13566
14541
Przemysław Polowczyk
Krzysztof Superson
WP
MP
1.5
1.5
51.903 
 
61.08203
04740
Wojciech Gaweł
Piotr Wiankowski
DS
MA
7
12
51.823 
 
62.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
7
7
51.763 
 
63.11305
07409
Łukasz Golder
Anna Pełszyńska
SL
SL
4
4
51.693 
 
64.12450
05213
Katarzyna Dufrat
Paweł Małecki
DS
WP
4
7
51.672 
 
65.05996
03999
Zbigniew Lasocki
Tadeusz Wasilewski
ZP
KP
7
4
51.442 
 
66.15478
11462
Igor Byckiewicz
Olga Byckiewicz
PD
PD
1
1
51.102 
 
67.14845
04411
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
PM
PM
1
4
50.862 
 
68.04588
04684
Sławomir Henclik
Józef Pochroń
PM
PM
18
18
50.782 
 
69.12320
14326
Zofia Bałdysz
Justyna Duszyńska
DS
PM
0.5
0.5
50.511 
 
70.04665
04699
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
WP
PM
18
18
50.421 
 
71.14280
14279
Ala Khina
Dzmitry Prasandzeyeu
PD
PD
2
1.5
50.361 
 
72.07190
01952
Paweł Chindelewicz
Andrzej Choniawko
MA
ZP
12
12
50.191 
 
73.08129
04675
Edward Bednarczyk
Sławomir Piekut
PM
PM
4
13
50.13  
 
74.04531
04707
Marek Barylewski
Mirosław Szaliński
MA
PM
18
12
49.93  
 
75.05639
11466
Lechosław Janczar
Tadeusz Laszczak
LD
MA
4
4
49.72  
 
76.04623
04693
Andrzej Kulikowski
Andrzej Rutkiewicz
PM
PM
2.5
2.5
49.57  
 
77.11246
08087
Aleksander Gruca
Jan Maciejewski
PM
PM
2.5
7
49.49  
 
78.04593
04731
Wacław Janicki
Sylwester Walerowicz
WP
WP
13
12
49.47  
 
79.13639
04737
Krzysztof Bazeli
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
1
7
49.41  
 
80.04601
04710
Witold Kaliński
Stanisław Szejko
PM
PM
12
4
49.29  
 
81.04536
04583
Marek Boros
Janusz Gruca
PM
PM
4
12
49.23  
 
82.08125
04680
Michał Armatyński
Jacek Piontke
PM
PM
2.5
4
49.08  
 
83.07555
07068
Stanisław Stachlewski
Elżbieta Wróblewska
MA
MA
7
2.5
49.06  
 
84.11726
04672
Ryszard Kamiński
Andrzej Pella
PM
PM
2.5
2.5
49.03  
 
85.08056
10118
Marek Jacyków
Jarosław Pęski
PM
PM
2.5
2.5
48.99  
 
86.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
PD
PD
19
7
48.94  
 
87.06795
06817
Ewa Miszewska
Renata Neronowicz
WP
MA
18
12
48.92  
 
88.12419
15131
Iwona Sarkowska
Bogdan Warchałowski
DS
DS
0
0
48.85  
 
89.05174
05226
Andrzej Latanowicz
Andrzej Mazurek
WP
WP
4
7
48.64  
 
90.14619
11882
Maksymilian Laszczak-Chodacki
Elżbieta Twardowska
SL
SL
0.5
1
48.56  
 
91.06629
06747
Włodzimierz Ilnicki
Krzysztof Latoszewski
MA
MA
13
7
48.48  
 
92.05651
10534
Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
MP
MP
13
4
48.27  
 
93.05279
04730
Jadwiga Nowak
Zbigniew Walczyński
WP
PM
7
7
48.14  
 
94.06705
06895
Zdzisław Kowalewski
Artur Rutkowski
MA
MA
12
18
47.85  
 
95.13899
13697
Grzegorz Jędrzejewski
Przemysław Wiśniewski
WP
MA
1.5
1.5
47.65  
 
96.15599
05111
Jerzy Jeleń
Wit Klapper
MP
MP
0
19
47.63  
 
97.04660
02760
Marek Niesłuchowski
Jerzy Pasich
PM
MP
4
7
47.62  
 
98.06573
04078
Bogusław Domaszewski
Jan Gardocki
MA
PD
2.5
4
47.53  
 
99.13465
06697
Karol Kazanowski
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
1.5
7
47.51  
 
100.12452
04596
Andrzej Dobkowicz
Ryszard Jarmużewski
PM
PM
2
4
47.38  
 
101.08078
08057
Edmund Pinkiewicz
Zbigniew Pinkiewicz
PM
PM
12
12
47.38  
 
102.11942
06956
Bogdan Radwański
Bogdan Szlacheta
MA
MA
4
4
47.06  
 
103.15190
15183
Michał Frej
Jakub Szulgit
KP
KP
0.5
0.5
46.97  
 
104.14358
 
Piotr Kardasiński
Krzysztof Szygowski
PM
NZ
0.5
5
46.96  
 
105.10770
13502
Jan Pędziński
Aleksander Żelazny
WP
WP
2.5
1.5
46.71  
 
106.14584
02806
Marek Heichel
Wojciech Strzemecki
MP
MP
1
18
46.48  
 
107.07891
09550
Piotr Klimacki
Jakub Wojcieszek
MA
MA
18
7
46.39  
 
108.08094
12010
Zdzisław Jędrzejczak
Dariusz Zieliński
PM
PM
2.5
2.5
46.31  
 
109.04560
04569
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
PM
PM
4
2.5
46.17  
 
110.07989
07994
Wiesław Skubisz
Wiesław Teresiński
LU
LU
4
4
46.13  
 
111.10142
05464
Marek Błaszkowski
Witold Turant
LD
LD
2.5
18
45.86  
 
112.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
4
18
45.81  
 
113.04577
12983
Gabriela Gnacińska
Janusz Kobylarski
PM
PM
7
2
45.76  
 
114.11728
11729
Marcin Brzeski
Leszek Czarnecki
PM
PM
2
2.5
45.71  
 
115.14027
13617
Łukasz Gałasiński
Marek Makulec
LD
LD
0
1
45.63  
 
116.04639
04706
Andrzej Malinowski
Zdzisław Stawski
PM
PM
4
4
45.63  
 
117.13882
13782
Agnieszka Sławenta
Dominika Sławenta
DS
DS
1
1
45.57  
 
118.09674
09685
Marek Kulpa
Jerzy Rozenberg
PM
PM
2
2
45.51  
 
119.04783
04797
Michał Górski
Ryszard Konopka
PM
PM
7
12
45.45  
 
120.07775
04626
Piotr Anastaziak
Krzysztof Kurkiewicz
PM
PM
7
4
45.12  
 
121.13651
13054
Roman Kowalewski
Wojciech Mikusek
PM
PM
2.5
1.5
44.81  
 
122.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
4
4
44.80  
 
123.05242
05246
Ewa Mielcarzewicz
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
4
2.5
44.72  
 
124.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
4
4
44.72  
 
125.04659
10354
Krzysztof Niemkiewicz
Krzysztof Przybielski
PM
PM
4
2.5
43.90  
 
126.10778
10782
Joanna Kazmucha
Joanna Małecka
WP
WP
2.5
2
43.61  
 
127.08072
14106
Stanisław Rudny
Ryszard Zawadowicz
PM
PM
1
1
43.40  
 
128.06556
08565
Sylwester Cieślak
Lechosław Suszka
MA
PM
7
2.5
43.22  
 
129.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Marek Lewandowski
PM
PM
2
2
42.90  
 
130.14032
14036
Loretta Kałwa
Joanna Michalska
DS
DS
0
0
42.70  
 
131.14955
04640
Bogdan Malinowski
Brunon Malinowski
MP
PM
2.5
2.5
42.55  
 
132.08166
06780
Renata Dancewicz
Anna Mandecka
MA
MA
4
7
41.87  
 
133.13217
09903
Judyta Rutkowska
Michał Witkowski
PM
SL
1
2
40.65  
 
134.09935
06731
Andrzej Kudelski
Jan Kudelski
MA
MA
2.5
4
40.58  
 
135.04715
04756
Henryk Szwarc
Andrzej Żaboklicki
PM
PM
4
4
40.05  
 
136.11997
 
Eugeniusz Kuźmiński
Magdalena Wąsowska
PM
NZ
2
0
39.56  
 
137.15059
11803
Agata Chojnicka
Agnieszka Chudy
PM
PM
0
2
38.79  
 
138.11757
15581
Paweł Anastaziak
Eugeniusz Migielicz
PM
PM
2
0
37.59  
 
139.12680
12681
Michał Wróblewski
Mirosław Wróblewski
PM
PM
1.5
1
37.41  
 
140.10996
12927
Łukasz Nierzwicki
Adam Waszkiewicz
PM
DS
2.5
2
37.41  
 
141.14847
13628
Nataliya Koshcheyeva
Larysa Kuzniatsova
PD
PD
0
2
33.77  
 
142.15198
15184
Dariusz Jarzębski
Kamil Urbański
KP
KP
0.5
0.5
32.43  
 
143.04648
04685
Edward Meller
Andrzej Podgórski
PM
PM
2.5
2.5
31.33  
 
144.15186
15187
Katarzyna Herba
Konrad Iskra
KP
KP
0
0.5
26.95  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2122 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2011/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-27 g.01:52:37 (0.4262/298) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.