Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2073/9560 turniej par

szczegóły imprezy

39. Grand Prix Warszawy
IX Kongresowy Turniej Par
impy
piątek, 26 sierpnia 2011r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
PD
MA
19
19
59.0048III
III
2.07809
05670
Piotr Kołuda
Andrzej Kozikowski
WP
LD
13
12
57.0047 
 
3.06613
01385
Ewa Grabowska
Tomasz Klukowski
MA
DS
7
7
54.0045 
 
4.01138
07849
Marek Pietraszek
Bogdan Szulejewski
PK
MA
18
18
50.0044 
 
5.05069
08158
Paweł Jassem
Piotr Zatorski
WP
DS
7
12
47.0042 
 
6.04163
04162
Andrey Orlovich
Valentin Zhuravel
PD
PD
12
7
46.0041 
 
7.06924
09146
Jan Sikora
Piotr Tuczyński
MA
WP
12
12
45.0040 
 
8.06522
06746
Henryk Brodawski
Zdzisław Laszczak
MA
MA
12
13
44.0038 
 
9.06703
09277
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
MA
MA
7
2.5
43.0037 
 
10.07782
13596
Piotr Butryn
Anna Morgiel
MA
MA
7
2.5
41.0036 
 
11.04108
07796
Przemysław Janiszewski
Marek Jeleniewski
WM
WP
18
13
40.0035 
 
12.13438
13001
Rafał Marks
Anna Puczyńska
MA
MA
2.5
2
39.0033 
 
13.05611
06954
Dominik Filipowicz
Adam Suwik
WP
MA
12
18
38.0032 
 
14.11488
06845
Andrzej Berezecki
Tomasz Paluchowski
MA
MA
13
12
37.0031 
 
15.06864
06994
Andrzej Potyński
Tomasz Wiśniewski
MA
MA
18
12
34.8029 
 
16.07815
06915
Lena Leszczyńska
Andrzej Serwach
MA
MA
4
7
34.0027 
 
17.01318
08195
Stanisław Gołębiowski
Dariusz Kowalski
DS
PD
18
19
34.0027 
 
18.06697
10212
Jarosław Kostrzewa
Andrzej Terszak
MA
MA
7
4
34.0027 
 
19.08294
06551
Mariusz Bartkowski
Jacek Ciechomski
MA
MA
13
18
32.0024 
 
20. 
 
Angela Rosetti Paoleschi
Michele Scarfone
-
-
0
0
31.4023 
 
21.01347
10148
Piotr Ilczuk
Paulina Klimentowska
SL
MA
18
4
31.0021 
 
22.02760
07617
Jerzy Pasich
Mirosław Sady
MP
MP
7
7
31.0021 
 
23.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
2.5
7
31.0021 
 
24.06539
06982
Robert Chmielak
Marcin Walczak
MA
MA
4
4
30.0018 
 
25.06526
06932
Waldemar Burakowski
Sylwester Smoluchowski
MA
MA
13
7
30.0018 
 
26.07291
11466
Krzysztof Buras
Tadeusz Laszczak
MA
MA
19
4
26.0015 
 
27.15201
15203
Jacek Komorowski
Adam Mielczarek
MA
MA
0.5
1
25.0014 
 
28.15599
02831
Jerzy Jeleń
Włodzimierz Wala
MP
MP
0.5
18
22.0012 
 
29.12006
06872
Danuta Krupnik
Kazimierz Puczyński
MA
MA
4
12
22.0012 
 
30.10054
05341
Andrzej Jaszczak
Jacek Pszczoła
MA
MA
13
24
22.0012 
 
31.14032
06722
Loretta Kałwa
Piotr Kruszewski
DS
MA
0
4
21.0010 
 
32.06507
07555
Wojciech Biegajło
Stanisław Stachlewski
MA
MA
13
7
21.0010 
 
33.04662
06973
Michał Nowosadzki
Piotr Tuszyński
MA
MA
18
24
21.0010 
 
34.07190
09416
Paweł Chindelewicz
Sławomir Łojewski
MA
MA
12
4
21.0010 
 
35.06795
05534
Ewa Miszewska
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
18
12
19.009 
 
36.06693
06876
Jacek Korpetta
Janusz Radecki
MA
MA
13
18
18.009 
 
37.13134
12920
Janusz Goławski
Sławomir Sulima
MA
MA
4
4
18.009 
 
38.06810
14255
Andrzej Musiał
Marcin Skurzyński
MA
MA
2.5
1.5
18.009 
 
39.07596
04665
Krzysztof Brudka
Kazimierz Omernik
WP
WP
12
18
17.008 
 
40.06497
12456
Władysław Baś
Krzysztof Stefaniak
MA
PM
2
1
16.008 
 
41.06591
06721
Grzegorz Fijałkowski
Edward Krusiewicz
MA
MA
7
7
16.008 
 
42.11607
13071
Łukasz Soszka
Artur Sulich
MA
MA
4
2.5
15.007 
 
43.05675
15205
Mariusz Kraśnicki
Jacek Ochijewicz
LD
MA
4
0
13.007 
 
44.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
12
12
12.007 
 
45.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
4
13
12.007 
 
46.05808
05859
Adam Skalski
Artur Wasiak
LD
SL
7
12
12.007 
 
47.07061
08930
Marek Różański
Maja Żabierek
MA
MA
7
2.5
11.006 
 
48.10687
11828
Lech Adach
Edward Wójcik
LU
LU
2.5
2
11.006 
 
49.07779
06925
Jan Betley
Maciej Sikora
MA
MA
4
7
10.406 
 
50.08950
09440
Iwona Czajka
Wanda Jakubowska
MA
PD
4
1.5
10.006 
 
51.14003
14001
Piotr Jankowski
Adrian Macielak
MA
MA
1
1
10.006 
 
52.12047
01439
Andrzej Gołygowski
Lech Kurowski
WP
DS
7
7
9.005 
 
53.12983
04660
Janusz Kobylarski
Marek Niesłuchowski
PM
PM
2
4
9.005 
 
54.13723
08976
Aleksander Mielczarek
Maciej Pielaszkiewicz
MA
MA
1.5
2.5
9.005 
 
55.10591
12123
Joanna Sroka
Mateusz Stępiński
WP
MA
2
2.5
8.005 
 
56.13910
06883
Lesław Mandecki
Sławomir Rokicki
MA
MA
2.5
7
8.005 
 
57.10504
09931
Andrzej Sontowski
Janusz Szymot
MA
MA
2
2
7.004 
 
58.01539
10370
Wojciech Olański
Erikas Vainikonis
PD
PD
19
7
6.004 
 
59.04109
02667
Łukasz Brede
Bartłomiej Igła
MA
MP
12
7
6.004 
 
60.11291
10007
Przemysław Ohrysko
Sylwia Swoboda
MA
OP
2
0.5
6.004 
 
61.06706
06336
Apolinary Kowalski
Piotr Lutostański
MA
MA
24
18
5.803 
 
62.14367
06986
Wiesław Kaczmarczyk
Waldemar Wasilewski
MA
MA
0.5
2.5
2.003 
 
63.11974
11153
Mirosław Homa
Jarosław Malawski
PK
PK
2
2
2.003 
 
64.08970
11319
Bogusław Pawszak
Przemysław Zawada
MA
PK
12
7
2.003 
 
65.02907
11089
Waldemar Haponiuk
Marek Michalczyk
SW
LU
4
1.5
1.002 
 
66.12480
12267
Beata Gronert
Danuta Sochacka-Kucharczyk
MA
SL
2
1
-1.002 
 
67.06793
06899
Wiesław Miłkowski
Jan Rutte
MA
MA
4
4
-1.002 
 
68.12197
10793
Michał Klukowski
Natalia Sakowska
DS
MA
4
7
-1.002 
 
69.13270
12196
Dominik Kaszowski
Zbigniew Skibicki
SL
PM
2
2.5
-1.601 
 
70.07725
14540
Grzegorz Superson
Maciej Superson
MP
MP
4
2
-2.001 
 
71.06569
06628
Antoni Demczyk
Krzysztof Hordyński
MA
MA
4
2
-2.001 
 
72.04110
10095
Jakub Kotorowicz
Paweł Miechowicz
MA
MA
18
12
-2.401 
 
73.12336
10721
Monika Chlebowska
Sławomir Czech
MA
LU
0
2.5
-3.001 
 
74.06705
06895
Zdzisław Kowalewski
Artur Rutkowski
MA
MA
12
18
-3.001 
 
75.01223
01493
Cathy Bałdysz
Bohdan Mazur
LB
OP
12
13
-3.001 
 
76.09266
07642
Paweł Kmiecik
Witold Stachnik
MA
MP
2
4
-4.00  
 
77. 
11613
Piotr Żółtowski
Zbigniew Żółtowski
NZ
MA
0
1.5
-4.00  
 
78.15150
07840
Andrzej Cylwik
Zbigniew Santkiewicz
MA
MA
0.5
1
-4.00  
 
79.07777
07052
Ewa Banaszkiewicz
Edmund Czubak
MA
MA
13
7
-4.00  
 
80. 
06823
Marek Bytof
Tomasz Nowacki
MA
MA
0
2.5
-4.00  
 
81.07801
09755
Michał Kania
Łukasz Witkowski
MA
MA
4
4
-5.60  
 
82.11591
07020
Tadeusz Bożek
Jan Zabrocki
MA
MA
4
7
-7.00  
 
83.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
-8.00  
 
84.07811
07869
Marcin Krupowicz
Sławomir Zawiślak
WP
WP
18
19
-8.00  
 
85.12152
12154
Marcin Bojarski
Mateusz Sobczak
MP
MA
2.5
2.5
-10.00  
 
86.06765
06800
Piotr Łyczkowski
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
7
18
-10.00  
 
87.06674
12502
Witold Kikolski
Jerzy Orysiak
MA
SW
4
2.5
-11.00  
 
88.06794
10435
Jan Misiuk
Waldemar Putz
MA
MA
7
4
-11.00  
 
89.01726
09550
Tomasz Winciorek
Jakub Wojcieszek
DS
MA
18
7
-11.00  
 
90.06341
05374
Grzegorz Narkiewicz
Cezary Serek
MA
WP
19
7
-12.00  
 
91.07798
06664
Czesław Jodłowski
Jan Kandybowicz
MA
MA
7
12
-12.00  
 
92.11305
07409
Łukasz Golder
Anna Pełszyńska
SL
SL
4
4
-12.00  
 
93.09357
13436
Arkadiusz Majcher
Barbara Rosłon
MA
MA
4
2
-12.00  
 
94.06758
06921
Tadeusz Luzak
Dariusz Sierocki
MA
MA
12
4
-13.00  
 
95.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
7
12
-14.00  
 
96.06891
06892
Beata Rumińska
Stanisław Rumiński
MA
MA
4
7
-15.00  
 
97.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
7
12
-15.00  
 
98.04531
05856
Marek Barylewski
Piotr Walczak
MA
WP
18
18
-16.00  
 
99.06225
06249
Wojciech Palmowski
Przemysław Ślesicki
MA
MA
4
4
-16.00  
 
100.10720
 
Maria Dum
Wioletta Lichodziejewska
LU
NZ
1
0
-16.00  
 
101.08426
06917
Robert Sadowski
Robert Siedlecki
MA
MA
4
4
-16.60  
 
102.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
7
7
-17.00  
 
103.06675
06797
Andrzej Klik
Andrzej Miszewski
MA
MA
7
18
-18.00  
 
104.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
7
4
-18.00  
 
105.12815
11882
Daria Ścibisz
Elżbieta Twardowska
SL
SL
1
1.5
-18.00  
 
106.09491
08434
Rafał Niedzielski
Witold Tomaszek
LU
MA
4
7
-19.00  
 
107.05944
09387
Adam Hintertan
Cezary Jarmuł
LB
ZP
7
4
-19.00  
 
108.07271
12812
Adrian Bakalarz
Anna Łukaszuk
SL
SL
4
1
-19.00  
 
109.13993
13706
Grzegorz Cieślak
Magdalena Niebuda
LU
PM
2
1.5
-20.60  
 
110.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
4
7
-22.00  
 
111.09025
10105
Andrzej Gelberg
Robert Głowacki
MA
MA
7
7
-23.00  
 
112.12158
13882
Izabella Jaworska
Agnieszka Sławenta
LD
DS
2.5
1
-23.60  
 
113.14728
03003
Kamil Nowak
Hubert Urban
SW
SW
1
4
-24.00  
 
114.06627
06820
Krzysztof Hołowacz
Filip Nizioł
MA
MA
7
7
-24.00  
 
115.11092
02806
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
MP
MP
4
18
-25.00  
 
116.06707
06813
Maciej Kowalski
Krzysztof Najda
MA
MA
7
4
-26.00  
 
117.06877
09213
Waldemar Radziak
Grzegorz Witkowski
MA
MA
12
2.5
-27.00  
 
118.11592
13622
Wiesław Kozłowski
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
2.5
2
-29.00  
 
119.08455
13941
Maciej Dąbrowski
Piotr Łukianiuk
SL
MA
2.5
1.5
-29.60  
 
120. 
06684
Jerzy Danielewicz
Stefan Knothe
NZ
MA
0
7
-29.60  
 
121.06325
06338
Ireneusz Głowacki
Aleksander Marciniak
MA
MA
2.5
4
-30.60  
 
122.01224
06528
Marek Bałdysz
Włodzimierz Buze
LB
MA
12
18
-31.00  
 
123.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
12
13
-33.00  
 
124.06711
06950
Hanna Koziorowska
Piotr Strzelczyk
MA
MA
4
4
-34.00  
 
125.06822
05363
Anna Nosalska
Jerzy Russyan
MA
MA
7
19
-36.00  
 
126.06510
06698
Andrzej Biliński
Wojciech Kostrzewa
MA
MA
4
4
-38.00  
 
127.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
1.5
1.5
-39.00  
 
128.03233
08759
Paweł Kaleta
Maciej Wężyk
SL
SL
2.5
1.5
-40.00  
 
129.10770
13502
Jan Pędziński
Aleksander Żelazny
WP
WP
2.5
1.5
-42.00  
 
130. 
 
Marek Olbryś
Robert Truszkowski
NZ
NZ
0
0
-44.00  
 
131.13940
13938
Andrzej Łukianiuk
Janusz Woźniak
MA
MA
1.5
1.5
-45.00  
 
132.14619
12813
Maksymilian Laszczak-Chodacki
Marcin Piwowarski
SL
SL
0.5
1
-48.00  
 
133.14112
14965
Magda Budzyńska
Marta Wójcik
MA
MA
0.5
1
-49.00  
 
134.05090
15114
Przemysław Kaczmarek
Tadeusz Pacyk
WP
WP
2
0.5
-51.00  
 
135.08989
06817
Katarzyna Jażdrzyk
Renata Neronowicz
MA
MA
2.5
12
-52.00  
 
136.06824
11209
Mirosław Nowaczyński
Tomasz Sułkowski
MA
MA
7
4
-52.00  
 
137.12440
11388
Maciej Bojarski
Jan Grzeszczak
DS
DS
2
2
-53.00  
 
138.15202
07859
Tomasz Kluk
Maciej Urbaniak
MA
MA
0.5
2
-57.00  
 
139.15200
15199
Małgorzata Purta
Marcin Purta
MA
MA
0.5
0.5
-60.00  
 
140.14036
11211
Joanna Michalska
Wojciech Racz
DS
MA
0
2.5
-65.00  
 
141.12441
12878
Jakub Towalewski
Bartosz Witkowski
MA
MA
2
2.5
-72.00  
 
142.14480
14481
Krzysztof Duwe
Kacper Kacperski
MA
MA
1
1.5
-75.00  
 
143.10356
15582
Agnieszka Jończyk
Tomasz Kozłowski
MA
MA
2.5
0
-83.00  
 
144.14308
14132
Grzegorz Kukulski
Marcin Nowak
SL
SL
0.5
0
-91.00  
 
145.01272
11551
Marek Czerepak
Grzegorz Jarząbek
DS
DS
7
4
-96.00  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2206 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-04 g.03:50:44 (0.3542/300) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.