Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
151.07341Ireneusz Kowalczyk  SL21AM3 451
(2156+1295)
1TBS MAGMA Zawiercie
152.07796Marek Jeleniewski SW18AM3 374
(1693+1681)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
153.02495Andrzej Kokoryka LU11MM3 352
(2099+1253)
2SKÓR-BUT EKO-RÓŻANKA Łęczna
154.02519Bartosz Matras LU7MM3 321
(2057+1264)
2TERMOCHEM CHEMIK Puławy
155.02497Dariusz Koproń LU15A3 319
(1699+1620)
ESYNERGIA Lublin
156.13411Michał Kaleta  SL5MK3 294
(1959+1335)
2BUKS MDK MOSM I Bytom
157.01749Maciej Wręczycki DS17A3 257
(1924+1333)
1COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR
158.10534Waldemar Sroczyński LB11MM3 235
(1988+1247)
EIlanka 1 Rzepin
159.07811Marcin Krupowicz  LU21AM3 200
(1600+1600)
ESYNERGIA Lublin
160.06716Anna Kręglewska-Wnuk WP7MM3 196
(1973+1223)
1GRICON STARKA PAB Poznań
161.13364Adam Lonski PM7MM3 185
(2042+1143)
2GTB - SDK Tczew
162.05454Bogdan Świątek  WP12A3 155
(2244+911)
1KTB Konin
163.16183Zofia Miechowicz LB5MK3 149
(1980+1169)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
164.01781Andrzej Aleksandrzak  WP15A3 112
(2040+1072)
1UKB KLEKS Szamotuły
165.01770Aleksander Zdybel  MP9MM3 107
(1827+1280)
2TS Wisła Kraków
166.08294Mariusz Bartkowski SW17A3 092
(1574+1518)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
167.11809Krzysztof Mielnik PM9MM3 074
(1981+1093)
2GTB - SDK Tczew
168.03546Krzysztof Śliwoń  SL13A3 052
(2036+1016)
2BUKS MDK MOSM I Bytom
169.06382Maciej Dobrzyński SW7MM3 049
(1915+1134)
1Zielony Waluta Lokalna Starachowice
170.04431Zbigniew Rogowski WM18AM3 047
(1547+1500)
ESYNTEX Łączność Łowicz
171.04602Aleksander Kasprzak  PM18AM3 046
(1960+1086)
2GTB - SDK Tczew
172.05059Stanisław Janik  LB13A3 042
(2020+1022)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
173.01397Piotr Korecki LB7MM3 030
(2188+842)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
174.04527Krzysztof Antas  PM19AM3 020
(2189+831)
1GTB - Andrzejki
175.04906Jan Borychowski  WP13A3 007
(2244+763)
1KTB Konin
176.03920Grzegorz Rojewski WP13A2 969
(1938+1031)
1GRICON STARKA PAB Poznań
177.03847Jarosław Michałowski  KP18AM2 964
(1885+1079)
2Tenispoint Chemik Bydgoszcz
178.14782Jakub Patreuha  DS5MK2 955
(1881+1074)
1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
179.06845Tomasz Paluchowski MA13A2 940
(1879+1061)
2K2 Rebid
180.03184Artur Guła SL15A2 919
(1494+1425)
ETB Silesia I Gliwice
181.05708Janusz Makaruk  LD17A2 915
(1835+1080)
1Inwit Pabianice
182.02727Andrzej Lubojemski MP13A2 907
(2036+871)
1KKBS Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
183.09643Tomasz Sielicki MA7MM2 905
(1809+1096)
1Bridge24.pl 2.
184.05069Paweł Jassem  SW17A2 900
(1450+1450)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
185.12474Marek Blat  SL13A2 898
(1470+1428)
EBSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
186.05023Paweł Gruszczyński WP7MM2 897
(1924+973)
1RAL Poznań
187.08308Kamil Walczyk SW7MM2 891
(1881+1010)
2Danmar Skarżysko Kamienna
188.03266Stefan Kowalczyk  SL18AM2 872
(1891+981)
1TBS MAGMA Zawiercie
189.06131Marek Wawrzyniak ZP7MM2 847
(2267+580)
3KLUB BRYDŻOWY KONTRA Koszalin
190.03496Marek Skulimowski SL7MM2 846
(1888+958)
2BUKS MDK MOSM I Bytom
191.11769Tomasz Stryszawski MP9MM2 829
(1917+912)
1TS Wisła - Milo Kraków
192.19121Artur Malinowski WP19AM2 818
(1409+1409)
ECONNECTOR Poznań
193.08182Paweł Kowalczewski DS9MM2 810
(1677+1133)
1COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR
194.10095Paweł Miechowicz LB17A2 800
(1400+1400)
EIlanka 1 Rzepin
195.06346Adam Pawłowski LD13A2 782
(2095+687)
1KDK I Kutno
196.03345Zbigniew Mącior  SL18AM2 761
(1717+1044)
1TBS MAGMA Zawiercie
197.08978Jacek Leśniczak   LB15A2 745
(1739+1006)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
198.05701Marta Maj-Rudnicka LD13A2 741
(1810+931)
1KDK I Kutno
199.04682Jacek Piotrowski  PM12A2 731
(1880+851)
2DARLES SANTERM Gdańsk
200.03293Patryk Kuczera-Dyga SL7MM2 729
(1784+945)
2BUKS MDK MOSM I Bytom

Łącznie 5733 osoby.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-19 g.02:50:54 (0.3379/8) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.