Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
151.03847Jarosław Michałowski  KP18AM4 395
(2695+1700)
2Tenispoint Chemik Bydgoszcz
152.03496Marek Skulimowski SL7MM4 346
(2841+1505)
1BUKS MDK MOSM I Bytom
153.05568Zdzisław Beling  LD18AM4 330
(2900+1430)
1Inwit Pabianice
154.05353Olgierd Rodziewicz-Bielewicz WP11MM4 323
(3260+1063)
1UNIA WINKHAUS Leszno
155.06382Maciej Dobrzyński SW7MM4 263
(2607+1656)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
156.06845Tomasz Paluchowski MA13A4 262
(2755+1507)
2K2 Rebid
157.08978Jacek Leśniczak   LB15A4 259
(2572+1687)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
158.07796Marek Jeleniewski SW18AM4 245
(2180+2065)
-
159.09643Tomasz Sielicki MA7MM4 244
(2555+1689)
EBridge24.pl 2.
160.06554Jarosław Cieślak DS19AM4 243
(2604+1639)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
161.04303Roman Kierznowski  WM21AM4 169
(2184+1985)
ESYNTEX Łączność Łowicz
162.06131Marek Wawrzyniak ZP7MM4 152
(3194+958)
2KONTRA Koszalin
163.05534Stanisław Zakrzewski  WP17A4 131
(2612+1519)
ETRANSFER 6 PAB Poznań
164.01749Maciej Wręczycki DS17A4 082
(2360+1722)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
165.05059Stanisław Janik  LB13A4 072
(2647+1425)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
166.03546Krzysztof Śliwoń  SL13A4 062
(2823+1239)
1BUKS MDK MOSM I Bytom
167.16183Zofia Miechowicz LB5MK4 061
(2473+1588)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
168.08434Witold Tomaszek WP12A3 999
(2649+1350)
ETRANSFER 6 PAB Poznań
169.18257Thomas Berg DS3MR3 989
(2014+1975)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
170.04906Jan Borychowski  WP13A3 979
(3059+920)
2UNIA II Leszno
171.03497Jerzy Skwark  SL15A3 957
(2321+1636)
1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
172.17721Jakub Bazyluk  MA4MK3 949
(2528+1421)
1Akademia Brydża AZS UW Warszawa
173.05730Wiesław Niciński LD13A3 923
(2582+1341)
1KDK I Kutno
174.05454Bogdan Świątek  WP12A3 911
(2774+1137)
2UNIA II Leszno
175.04242Andrzej Fronczak  PM18AM3 898
(2374+1524)
1GTB - SDK Tczew
176.13364Adam Lonski PM7MM3 894
(2492+1402)
1GTB - SDK Tczew
177.07617Mirosław Sady  MP12A3 873
(2806+1067)
2Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
178.11809Krzysztof Mielnik PM9MM3 865
(2486+1379)
1GTB - SDK Tczew
179.06129Piotr Wasylko ZP12A3 852
(2272+1580)
1ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska
180.08485Grażyna Busse LB15A3 842
(2492+1350)
1Ilanka 1 Rzepin
181.04602Aleksander Kasprzak  PM18AM3 835
(2565+1270)
1GTB - SDK Tczew
182.02666Andrzej Hycnar  PK13A3 832
(2410+1422)
ESkobud Joker Tarnobrzeg
183.08308Kamil Walczyk SW7MM3 828
(2501+1327)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
184.03266Stefan Kowalczyk  SL18AM3 820
(2495+1325)
1TBS MAGMA Zawiercie
185.05708Janusz Makaruk  LD17A3 816
(2444+1372)
1Inwit Pabianice
186.03293Patryk Kuczera-Dyga SL7MM3 811
(2433+1378)
1BUKS MDK MOSM I Bytom
187.04431Zbigniew Rogowski WM18AM3 806
(1948+1858)
ESYNTEX Łączność Łowicz
188.07603Tomasz Pilch SL19AM3 800
(1957+1843)
ETB Silesia I Gliwice
189.02804Piotr Stopa  MP13A3 724
(2346+1378)
2TS Wisła Kraków
190.03454Jacek RadomskiSL11MM3 715
(2551+1164)
2JKBS Jastrzębie-Zdrój
191.03206Maciej Janeczko MP7MM3 705
(2245+1460)
1MTS Piast Skawina
192.05023Paweł Gruszczyński WP7MM3 679
(2495+1184)
-
193.01781Andrzej Aleksandrzak  WP15A3 650
(2375+1275)
1UKB KLEKS Szamotuły
194.17298Rob Helle DS7MM3 645
(1828+1817)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
195.18252Ed HoogenkampDS4MK3 634
(1817+1817)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
196.07246Giedrius Szarkanas WM13A3 613
(2035+1578)
-
197.01770Aleksander Zdybel  MP9MM3 607
(2132+1475)
2TS Wisła Kraków
198.18648Geert Jorgensen DS3MR3 600
(1800+1800)
-
199.07596Krzysztof Brudka LB13A3 599
(2468+1131)
1Ilanka 1 Rzepin
200.06887Jacek Romański   WM24AS3 596
(1800+1796)
EESBS VITAS Elbląg

Łącznie 5913 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-09 g.17:15:14 (1.4410/8) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.