Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4313/23835 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

20. Mityng "Hotel Senator"**
IV MTP
sobota, 13 kwietnia 2019r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06382
08283
Maciej Dobrzyński
Andrzej Iwański
SW
SW
7
13
63.089548II
II
2.06554
01272
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
DS
DS
19
12
62.799246III
III
3.07975
15916
Jerzy Maludziński
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
11
4
61.338844III
III
4.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
11
59.298543 
 
5.06815
11319
Piotr Nawrocki
Przemysław Zawada
MA
MA
19
19
59.288241 
 
6.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
7
7
59.047940 
 
7.07729
01138
Wojciech Paszko
Marek Pietraszek
PK
PK
7
18
58.497638 
 
8.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
5
58.127337 
 
9.17766
18833
Julij Chumak
Oleg Rovyshyn
PD
LU
3
0
58.037035 
 
10.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
MA
PK
21
7
57.316734 
 
11.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
57.156432 
 
12.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
57.156131 
 
13.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
57.125829 
 
14.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
57.005528 
 
15.02827
07722
Marek Urbański
Janusz Wesołowski
LB
PK
13
13
56.985226 
 
16.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
56.744925 
 
17.11092
06551
Tytus Bisping
Jacek Ciechomski
MP
SW
7
19
56.714623 
 
18.12266
07090
Marek Drukier
Anna Kowalska
LD
LD
5
13
56.594422 
 
19.02489
02519
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
LU
LU
12
7
56.554121 
 
20.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
56.513819 
 
21.05611
07809
Dominik Filipowicz
Piotr Kołuda
DS
LU
21
17
56.413518 
 
22.06973
09550
Piotr Tuszyński
Jakub Wojcieszek
LB
LB
24
17
56.023216 
 
23.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
5
5
55.552915 
 
24.04535
03881
Dariusz Bogucki
Tomasz Osiński
ZP
KP
13
12
55.432613 
 
25.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
13
13
55.392312 
 
26.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
5
5
55.052010 
 
27.11834
02524
Jakub Jagodziński
Józef Myć
LU
LU
5
7
54.861910 
 
28.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
54.741910 
 
29.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
7
12
54.72189 
 
30.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
54.65189 
 
31.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
11
54.29179 
 
32.11296
02114
Artur Pomarański
Sebastian Rawlik
LU
LB
5
3
54.22179 
 
33.02919
02966
Aleksander Knawa
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
54.08168 
 
34.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
4
5
54.04168 
 
35.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
53.83158 
 
36.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
9
9
53.80158 
 
37.15081
04111
Jarosław Baran
Krzysztof Kotorowicz
ZP
WP
2.5
21
53.74147 
 
38.17082
04829
Maciej Boczar
Marek Pietrzak
MA
PM
4
5
53.73147 
 
39.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
LD
LD
13
4
53.59137 
 
40.10687
01437
Lech Adach
Zdzisław Kunc
LU
DS
5
11
53.53137 
 
41.09322
02954
Mirosław Kotowski
Włodzimierz Niedolaz
SW
SW
5
7
53.49126 
 
42.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
53.49126 
 
43.02904
03001
Janusz Gawęcki
Marek Tutka
SW
SW
18
18
53.47116 
 
44.01865
11600
Andrzej Pawlak
Jarosław Stach
OP
OP
17
9
53.38116 
 
45.06591
07053
Grzegorz Fijałkowski
Krzysztof Gołaś
MA
MA
9
5
53.38105 
 
46.10709
08041
Piotr Frankowski
Eligiusz Wojakowski
LU
LU
4
2
52.87105 
 
47.04670
04748
Mariusz Pater
Andrzej Wyborski
PM
PM
11
7
52.2095 
 
48.02507
07939
Grzegorz Kułak
Elżbieta Waniurska
LU
LU
13
7
52.1795 
 
49.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
7
7
51.7684 
 
50.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
51.7084 
 
51.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
51.6674 
 
52.02703
07940
Marcin Krawczyk
Piotr Waniurski
MP
MP
12
12
51.5374 
 
53.02013
06130
Andrzej Jeleniewski
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
18
4
51.4263 
 
54.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
51.2363 
 
55.06368
06441
Jerzy Bednarz
Roman Urbańczyk
MA
MA
4
7
50.8953 
 
56.19957
18832
Alexander Belov
Vołodymyr Dragan
MA
PD
0
0
50.7653 
 
57.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
50.5042 
 
58.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
50.4142 
 
59.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
2.5
2.5
50.3932 
 
60.07710
02631
Andrzej Dudzik
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
12
7
50.2232 
 
61.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
50.2121 
 
62.08288
06414
Grzegorz Bachanek
Sławomir Kutyła
SW
SW
3
5
50.2121 
 
63.07271
15259
Adrian Bakalarz
Dominika Ocylok
SL
DS
7
2.5
50.1611 
 
64.04242
04279
Andrzej Fronczak
Jan Janiak
WM
WM
18
7
50.1411 
 
65.10533
18890
Ryszard Pałasz
Vasil Valchev
WP
ZP
11
4
50.0711 
 
66.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
2.5
3
49.9811 
 
67.11591
06526
Tadeusz Bożek
Waldemar Burakowski
MA
MA
5
15
49.8211 
 
68.04622
04701
Jan Kuchta
Jan Staniszewski
PM
PM
4
5
49.7111 
 
69.13709
07849
Grzegorz Głasek
Bogdan Szulejewski
SW
SW
9
21
49.5511 
 
70.13474
16128
Valery Kanstantsinau
Pavel Peradziryi
PM
PD
4
3
49.3911 
 
71.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
4
9
49.3611 
 
72.17834
14782
Alicja Myśliwiec
Jakub Patreuha
DS
DS
1.5
5
49.2911 
 
73.08986
08026
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
5
5
49.2311 
 
74.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
OP
9
19
49.1311 
 
75.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
49.0311 
 
76.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
4
7
48.9511 
 
77.06403
15913
Eugeniusz Karski
Adam Rydz
MA
SW
7
3
48.8511 
 
78.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
3
48.8311 
 
79.11653
07277
Igor Kravchenko
Aliaksandr Prakapenka
PD
PD
7
4
48.5411 
 
80.13438
12123
Rafał Marks
Mateusz Stępiński
SL
MA
11
9
48.4011 
 
81.17528
17409
Dominik Rajtar
Rafał Skalny
MP
MP
2
1.5
48.3611 
 
82.07667
07617
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
MP
MP
9
12
48.2811 
 
83.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
SL
4
21
47.8411 
 
84.02955
10219
Wojciech Nowak
Jacek Stokowacki
SW
SL
4
5
47.5911 
 
85.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
47.4611 
 
86.05084
05856
Tadeusz Kaczanowski
Piotr Walczak
ZP
WP
19
21
47.2911 
 
87.04161
08854
Bartosz Mer
Joanna Przytycka
MA
MA
3
3
47.2811 
 
88.06408
09210
Jarosław Kosior
Tatiana Verkhos
MA
MA
4
4
47.1611 
 
89.14710
15670
Yauheni Hardzei
Aliaksandr Kotau
PD
PD
2.5
1.5
47.1011 
 
90.11466
05307
Tadeusz Laszczak
Zbigniew Papierniak
MA
SL
7
13
46.9811 
 
91.05574
05691
Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
15
18
46.9711 
 
92.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
46.6811 
 
93.13411
15414
Michał Kaleta
Wojciech Okuniewski
SL
LU
4
2.5
46.4811 
 
94.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
46.4511 
 
95.06705
12196
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
MA
MA
13
5
46.1811 
 
96.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
2.5
46.1011 
 
97.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
4
45.5711 
 
98.17544
18066
Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
MP
MP
2
2
45.4911 
 
99.17775
17789
Maciej Betliński
Sebastian Zimorski
DS
DS
1.5
1.5
45.4111 
 
100.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
1.5
2
45.0911 
 
101.02666
15413
Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
PK
MP
13
4
44.8111 
 
102.01345
01739
Maciej Hutyra
Rafał Wolański
DS
DS
7
7
44.8011 
 
103.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
44.7511 
 
104.02928
08519
Marek Kozdrach
Jacek Młyńczyk
SW
MP
5
13
44.6911 
 
105.06556
07555
Sylwester Cieślak
Stanisław Stachlewski
MA
MA
12
9
44.6811 
 
106.01025
12985
Roman Cieśla
Eugeniusz Strzyż
PK
PK
9
5
44.5811 
 
107.05944
03345
Adam Hintertan
Zbigniew Mącior
PD
SL
12
18
44.4011 
 
108.17161
17167
Krzysztof Cichy
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
5
5
44.2311 
 
109.02913
08930
Edmund Jas
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
43.9711 
 
110.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2
43.5411 
 
111.19349
19268
Marius Barysas
Remigijus Mackus
PD
PD
0.5
1
43.2111 
 
112.05242
04848
Ewa Knapik
Maria Tomczewska
WP
PM
5
7
43.1011 
 
113.02671
16217
Ryszard Jaśkiewicz
Patrycja Krupnik
MP
DS
11
1.5
42.5011 
 
114.02930
09371
Stanisław Król
Zbigniew Swat
SW
SW
4
2.5
41.9111 
 
115.05983
06093
Marian Kryger
Marian Siwy
ZP
ZP
4
11
40.8911 
 
116.18788
12999
Adam Brodowski
Adam Krysa
MP
PK
1.5
11
40.8211 
 
117.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
WP
LB
15
21
40.7511 
 
118.08970
16461
Bogusław Pawszak
Sławomir Rokicki
MA
MA
12
2.5
40.7311 
 
119.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
40.6311 
 
120.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
3
4
39.7811 
 
121.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
39.2211 
 
122.17721
15976
Jakub Bazyluk
Stanisław Mączka
MA
MA
3
5
39.1811 
 
123.14446
07480
Ryszard Korba
Zdzisław Madej
SW
SW
2
3
38.9111 
 
124.14651
14650
Sergey Belko
Dmitry Kamlyuk
PD
PD
2
2
38.2811 
 
125.06376
14682
Witold Czarniawski
Andrzej Sołtysiak
MA
MA
4
1.5
34.0311 
 
126.13622
08428
Mirosław Łopaciuk
Krzysztof Sokół
MA
MA
4
4
32.8411 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3844 punkty PKL, w tym 2016 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/gpp/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-14 g.23:52:21 (0.3949/262) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.