Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4337/23946 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Kolumna Zygmunta
OTP** - Kolumna Zygmunta
niedziela, 5 maja 2019r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.02495
02976
Andrzej Kokoryka
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
9
12
61.84100II
II
2.06815
09643
Piotr Nawrocki
Tomasz Sielicki
MA
MA
19
7
60.5696III
III
3.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
60.1091III
III
4.10447
16461
Mikołaj Komorowski
Sławomir Rokicki
MA
MA
2.5
2.5
58.8987 
 
5.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
58.5583 
 
6.08294
15595
Mariusz Bartkowski
Maciej Dąbrowski
SW
OP
17
9
58.3879 
 
7.02921
03020
Tadeusz Kowalczewski
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
12
9
58.2975 
 
8.10023
06845
Leszek Łuniewski
Tomasz Paluchowski
MA
MA
12
13
57.9371 
 
9.15150
07840
Andrzej Cylwik
Zbigniew Santkiewicz
MA
MA
1.5
3
57.7667 
 
10.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
7
57.5964 
 
11.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
57.5260 
 
12.07043
07061
Sandra Różańska
Marek Różański
MA
MA
3
9
57.4556 
 
13.06539
06797
Robert Chmielak
Andrzej Miszewski
MA
MA
7
18
56.9452 
 
14.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
56.7648 
 
15.06854
06872
Janusz Pietrzak
Kazimierz Puczyński
MA
MA
5
13
56.4444 
 
16.18302
17232
Jerzy Danielewicz
Andrzej Szlachta
MA
MA
4
2
56.2541 
 
17.16470
05856
Agata Pyclik-Chojenka
Piotr Walczak
ZP
WP
2
21
55.8837 
 
18.06705
12196
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
MA
MA
13
5
55.6633 
 
19.02507
02519
Grzegorz Kułak
Bartosz Matras
LU
LU
13
7
55.2629 
 
20.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
54.9725 
 
21.10191
06661
Artur Duczmalewski
Waldemar Kałużyński
MA
MA
4
9
54.6921 
 
22.06628
06749
Krzysztof Hordyński
Jacek Leszczyłowski
MA
WM
3
2
54.6220 
 
23.19345
19678
Bożena Jacuch
Piotr Skowroński
MA
MA
1.5
0.5
54.3419 
 
24.11588
11595
Jacek Gajda
Dariusz Wojna
MA
MA
2.5
2
54.3019 
 
25.11834
18494
Jakub Jagodziński
Jakub Wieleba
LU
LU
5
1.5
54.1118 
 
26.07555
07068
Stanisław Stachlewski
Elżbieta Wróblewska
MA
MA
9
4
54.0317 
 
27.11591
07830
Tadeusz Bożek
Jerzy Pawelec
MA
MA
5
5
53.9317 
 
28.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
12
11
53.8516 
 
29.12503
17242
Wojciech Uszynski
Andrzej Zawada
MA
MA
13
7
53.7815 
 
30.02468
17361
Jerzy Brzustowski
Marta Makarewicz
LU
MA
5
4
53.7515 
 
31.16645
18760
Piotr Jasiński
Joanna Zalewska
MA
MA
5
2.5
53.5214 
 
32.06580
17167
Piotr Dybicz
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
11
5
53.2813 
 
33.02928
03027
Marek Kozdrach
Włodzimierz Stobiecki
SW
SW
5
19
53.2713 
 
34.06382
15916
Maciej Dobrzyński
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
7
4
53.1612 
 
35.18433
05859
Marcin Miller
Artur Wasiak
LD
LD
1.5
12
53.0111 
 
36.06641
12012
Marek Jaźwiński
Jacek Koter
MA
MA
4
5
52.6511 
 
37.18821
18843
Marek Melsztyński
Wojciech Słysz
MA
MA
1.5
1.5
52.5510 
 
38.09357
17030
Arkadiusz Majcher
Anna Zaręba
PK
MA
9
3
52.479 
 
38.18479
17837
Magdalena Czajkowska
Mirosław Zawiślak
MA
MA
2
2
52.479 
 
40.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
52.308 
 
41.04145
12492
Włodzimierz Królak
Adam Myśliwiec
PD
PD
5
4
52.127 
 
42.19482
19483
Magda Urbańska
Piotr Urbański
MA
MA
0
0
51.807 
 
43.02966
02977
Stanisław Pająk
Mirosław Rafalski
SW
SW
15
18
51.636 
 
44.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
51.615 
 
45.15352
05517
Michał Maszenda
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
3
5
51.405 
 
46.06940
13591
Sylwester Sommer
Konrad Stenzel
MA
MA
5
4
51.224 
 
47.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
51.173 
 
48.06689
11191
Andrzej Kondeja
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
5
50.923 
 
49.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
50.892 
 
50.10571
13622
Marek Kubicki
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
4
4
50.701 
 
51.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
50.511 
 
52.17659
17227
Jerzy Noworol
Błażej Zalewski
MA
MA
1.5
1.5
50.281 
 
53.12009
10428
Mirosław Hryszko
Waldemar Miłuński
PD
PD
5
3
50.221 
 
54.06693
06876
Jacek Korpetta
Janusz Radecki
MA
MA
17
18
50.201 
 
55. 
 
Przemysław Darek
Adam Rdzanek
-
-
0
0
50.181 
 
56.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
3
3
50.031 
 
57.04793
06956
Krzysztof Kluf
Bogdan Szlacheta
MA
MA
12
7
49.921 
 
58.06522
06800
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
49.771 
 
59.18636
18635
Andrzej Nierobisz
Maria Rubanowska-Nierobisz
MA
MA
0.5
0.5
49.721 
 
60.10105
17675
Robert Głowacki
Janusz Królikowski
MA
MA
13
2.5
49.441 
 
61.18507
09710
Andrzej Jarząbek
Mariusz Mączewski
MA
MA
1.5
1.5
49.231 
 
62.04143
16829
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
5
49.161 
 
63.07786
06752
Bogdan Dejnakowski
Jacek Lipiński
MA
MA
3
4
49.131 
 
64.17854
17207
Dariusz Krakowiak
Jerzy Oleksiewicz
MA
MA
2.5
2
49.111 
 
65.06634
06823
Stefan Jakubowski
Tomasz Nowacki
MA
MA
3
4
49.051 
 
66.06332
07901
Michał Kilanowski
Rafał Łuczak
MA
MA
4
4
48.921 
 
67.18419
18603
Tomasz Gellert
Mirosława Swoboda
MA
MA
1.5
1.5
48.621 
 
68.10880
10879
Tadeusz Czekalski
Łukasz Sepczyński
LD
MA
1.5
2.5
48.551 
 
69.06526
06703
Waldemar Burakowski
Sławomir Kowalczyk
MA
MA
15
9
48.161 
 
70.18861
18774
Małgorzata Dmowska
Ewa Orłowska
MA
MA
1
1.5
48.041 
 
71.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
7
47.451 
 
72.15156
19518
Hanna Probola
Bolesław Studziński
MA
MA
2
0
46.861 
 
73.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2
46.301 
 
74.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
MA
MA
1
1
46.201 
 
75.13623
09602
Robert Kras
Sławomir Woźniak
PM
LD
2
1.5
45.941 
 
76.06837
06921
Marek Osiecki
Dariusz Sierocki
PM
MA
11
7
45.641 
 
77.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
WP
13
7
45.481 
 
78.04067
14252
Tomasz Bliński
Stefan Kopyt
PD
PD
7
4
45.231 
 
79.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
45.041 
 
80.06721
06776
Edward Krusiewicz
Janusz Maliszewski
MA
MA
7
9
44.771 
 
81.18796
18801
Karol Kasperkiewicz
Radosław Rozman
MA
MA
1.5
1.5
44.741 
 
82.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
4
5
44.211 
 
83.11447
15157
Paweł Lasota
Wojciech Wajda
MA
MA
1.5
1.5
43.981 
 
84.14534
17479
Roman Wajs
Janusz Wawrowski
MA
MA
3
4
43.951 
 
85.16862
15262
Paweł Bagrowski
Grzegorz Piotrowski
MA
MA
1.5
2
43.651 
 
86.18605
13379
Krzysztof Bekalarek
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
1.5
4
43.421 
 
87.15582
08428
Tomasz Kozłowski
Krzysztof Sokół
MA
MA
3
4
43.341 
 
88.16888
16707
Ireneusz Liberadzki
Piotr Trębski
MA
MA
2.5
2.5
43.291 
 
89.06376
14682
Witold Czarniawski
Andrzej Sołtysiak
MA
MA
4
1.5
42.911 
 
90.11932
16473
Marek Borewicz
Wojciech Niewiadomski
MA
MA
9
2.5
42.041 
 
91.11593
 
Anna Sencerz
Anna Wójcik
MA
-
2.5
0
41.861 
 
92.19971
15914
Leszek Piwowarski
Leszek Popiel
MA
MA
0
1.5
41.811 
 
93.10720
06810
Maria Düm
Andrzej Musiał
MA
MA
2
3
41.661 
 
94.19724
19723
Bartosz Bejenka
Adam Rogowski
PD
PD
0.5
0
40.861 
 
95.19637
19080
Piotr Okonek
Jan Szewczyk
MA
MA
1
1
40.771 
 
96.16070
18495
Krystian Bączek
Alicja Jaskulecka
MA
LU
4
1.5
40.311 
 
97.18831
17658
Janina Orłowska
Aleksandra Szemietowa-Kopeć
MA
MA
1.5
1.5
40.051 
 
98.10356
06711
Agnieszka Jonczyk
Hanna Koziorowska
MA
MA
3
5
39.641 
 
99.19480
17844
Krzysztof Dobrzeniecki
Jacek Lipski
MA
MA
0
2
38.701 
 
100.07051
12638
Edward Branicki
Tomasz Branicki
MA
MA
5
3
38.011 
 
101.17661
19680
Krzysztof Farecki
Marek Farecki
KP
MA
1.5
0
37.071 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3238 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/wyniki/inne2019/190503KZ/kolumna2019.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-15 g.13:58:15 (0.3855/212) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.