Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4401/24483 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

59. Kongres Bałtycki
59th Bridge Baltic Congress
VIII Kongresowy Turniej Par - OTP**
czwartek, 8 sierpnia 2019r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
MP
MP
24
21
74.0010653
2.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
19
55.0010151
2.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
5
55.0010151
4.06556
10930
Sylwester Cieślak
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
12
5
50.009648
5.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
7
4
49.009347
6.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
5
7
48.009045
7.05611
01115
Dominik Filipowicz
Krzysztof Martens
DS
WP
21
24
47.008744
8.16187
04686
Krzysztof Czapczyk
Janusz Przybyszewski
PM
PM
4
11
44.008442
9.13796
15700
Marzena Banach
Barbara Boros
PM
PM
2
2
43.008141
10.08979
11550
Krzysztof Jassem
Piotr Marcinowski
DS
DS
24
11
42.007739
10.04573
10799
Michał Gapa
Michał Gutowski
PM
PM
5
4
42.007739
12.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
SL
OP
7
19
38.007236
12.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
38.007236
14.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
15
13
37.006734
15.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
36.006432
16.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
35.006030
16.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
35.006030
18.09357
12154
Arkadiusz Majcher
Mateusz Sobczak
PK
DS
11
11
33.005528
19.04527
04632
Krzysztof Antas
Jacek Lew
PM
PM
19
15
32.005226
19.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
KP
5
18
32.005226
21.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
4
5
31.004322
21.06822
12680
Anna Nosalska
Michał Wróblewski
PM
PM
7
4
31.004322
21.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
31.004322
21.12983
04399
Janusz Kobylarski
Tomasz Patalan
PM
WM
5
4
31.004322
25.18197
 
Andrzej Knap
Alan Maddock
PK
ESP
5
6
29.003518
26.08078
04682
Edmund Pinkiewicz
Jacek Piotrowski
PM
PM
12
12
25.003216
26.05084
05111
Tadeusz Kaczanowski
Wit Klapper
ZP
SL
19
21
25.003216
28.17892
16000
Aron Shindler
Szymon Superson
MP
MP
2.5
2.5
22.002613
28.08129
11248
Edward Bednarczyk
Radosław Szczepanowski
PM
PM
7
3
22.002613
30.03266
05996
Stefan Kowalczyk
Zbigniew Lasocki
SL
ZP
18
12
19.002211
30.06325
07102
Ireneusz Głowacki
Jacek Omelańczuk
MA
LD
4
4
19.002211
30.04601
04618
Witold Kaliński
Wiesława Kasperek
PM
PM
12
5
19.002211
33.17361
17030
Marta Makarewicz
Anna Zaręba
MA
MA
4
3
18.002010
33.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
MP
MP
24
24
18.002010
33.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
18.002010
36.10148
07642
Paulina Klimentowska
Witold Stachnik
PM
MA
7
9
17.001910
36.14782
09424
Jakub Patreuha
Stefan Szenberg
DS
DS
5
13
17.001910
36.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
19
21
17.001910
39.03168
12899
Roman Goszcz
Michał Wróbel
SL
SL
5
7
16.00179
39.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
2.5
16.00179
41.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
15.00168
41.02324
02382
Andrzej Łagosz
Sławomir Polak
LB
WP
11
7
15.00168
43.05635
04411
Bogusław Jakóbczyk
Zbigniew Prasek
LD
PM
5
5
14.00158
44.01054
03356
Tadeusz Garbacik
Katarzyna Michałek
MP
MP
13
7
13.00158
45.05213
05282
Paweł Małecki
Jerzy Nowak
WP
WP
11
13
12.00147
45.02812
02831
Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
MP
MP
4
19
12.00147
45.05675
07543
Mariusz Kraśnicki
Przemysław Teleszyński
LD
LD
9
13
12.00147
48.04887
07815
Olech Bestrzyński
Lena Leszczyńska
WP
MA
15
7
11.00126
48. 
11936
Kennet Christiansen
Ervin Otvosi
DEN
PM
6
9
11.00126
48.13580
04659
Marek Fijałkowski
Krzysztof Niemkiewicz
PM
PM
2.5
5
11.00126
48.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
7
9
11.00126
48. 
 
Ashley Bach
Arlene Dalley
NZL
AUS
24
6
11.00126
48.10794
04593
Aleksander Chrenowski
Wacław Janicki
PM
WP
13
17
11.00126
54.04562
04602
Piotr Dybowski
Aleksander Kasprzak
PM
PM
7
18
9.00105
54.09778
19098
Szczepan Chruścicki
Waldemar Duczmański
PM
LD
4
0.5
9.00105
56.04261
04509
Lech Grabski
Janusz Wróblewski
WM
WM
7
9
7.0095
56.04535
16140
Dariusz Bogucki
Andrzej Szepczyński
ZP
MP
15
4
7.0095
56.14845
10821
Robert Krawczyk
Daniel Wesołowski
PM
PM
5
4
7.0095
59.11591
06705
Tadeusz Bożek
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
5.0074
59.01066
02760
Andrzej Janda
Jerzy Pasich
PK
MP
5
7
5.0074
59.06817
05534
Renata Neronowicz
Stanisław Zakrzewski
MA
WP
12
17
5.0074
59.18699
07431
Piotr Ciszak
Marek Witek
LD
SL
1.5
21
5.0074
63.06973
01726
Piotr Tuszyński
Tomasz Winciorek
LB
MA
24
18
4.0053
63.17344
17380
Krzysztof Chełstowski
Grzegorz Głowacki
PM
PM
2
2
4.0053
63.15595
09138
Maciej Dąbrowski
Danuta Kazmucha
OP
WM
9
17
4.0053
66.07827
07869
Lech Ohrysko
Sławomir Zawiślak
SW
LB
17
21
2.7042
67.04670
12196
Mariusz Pater
Zbigniew Skibicki
PM
MA
11
5
2.0032
67.04922
07796
Piotr Busse
Marek Jeleniewski
LB
SW
19
18
2.0032
67.01272
05822
Marek Czerepak
Tomasz Spodenkiewicz
DS
LD
12
13
2.0032
67.05574
11296
Przemysław Błaszczyk
Artur Pomarański
LD
LU
15
5
2.0032
71.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2
2
1.0011
72.03206
11471
Maciej Janeczko
Maciej Rodzaj
MP
MP
7
9
-1.0011
72.05691
03920
Grzegorz Lewaciak
Grzegorz Rojewski
LD
WP
18
13
-1.0011
74.11726
04639
Ryszard Kamiński
Andrzej Malinowski
PM
PM
4
5
-2.0011
74.06539
18479
Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
MA
MA
7
2
-2.0011
74.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
13
7
-2.0011
74. 
11653
Ekaterina Dobrushina
Igor Kravchenko
RUS
PD
6
7
-2.0011
74.16130
16784
Jerzy Kajzer
Władysław Łobacz
PM
PM
5
3
-2.0011
79.17810
04590
Tomasz Czekała
Józef Idczak
PM
PM
1.5
7
-3.0011
79.08128
04621
Zenon Betański
Marek Kryniewski
PM
PM
5
5
-3.0011
79.04563
04735
Ireneusz Dzikowski
Wacław Wejknis
PM
PM
18
17
-3.0011
82.13706
04719
Magdalena Machczyńska
Artur Toeplitz
PM
PM
2
5
-4.0011
83.08098
15059
Michał Okoński
Agata Zatorska
PM
PM
2
3
-5.0011
83.03750
03992
Julian Jurski
Roman Wachowiak
KP
KP
11
18
-5.0011
85.04630
04732
Jacek Lasota
Michał Wantke
PM
PM
11
11
-6.0011
85.04665
15557
Kazimierz Omernik
Wiesław Rafalski
PM
KP
19
2.5
-6.0011
87.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
-7.0011
87.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
-7.0011
87.17495
17494
Robert Barankiewicz
Aleksander Zatke
LD
LD
2.5
2
-7.0011
87.04198
15621
Adolf Bocheński
Tomasz Gotard
WM
PM
13
19
-7.0011
91.02934
01865
Krzysztof Kujawa
Andrzej Pawlak
SL
OP
19
17
-8.0011
91.08109
08565
Krzysztof Borkowski
Lechosław Suszka
PM
PM
4
5
-8.0011
93.05242
05246
Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
5
4
-9.0011
93.17916
16623
Kajetan Gościański
Wojciech Ligman
WP
PM
2
2
-9.0011
93.14650
13698
Dmitry Kamlyuk
Dmitry Khodkov
PD
PD
2
2.5
-9.0011
93.04797
04660
Ryszard Konopka
Marek Niesłuchowski
PM
PM
12
5
-9.0011
93.04760
04712
Antoni Adamiec
Leszek Szkudlarek
PM
PM
4
9
-9.0011
98.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
-10.0011
99.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
7
11
-11.0011
99.10045
08859
Jacek Krystecki
Krzysztof Lewandowski
DS
DS
4
7
-11.0011
101.04553
08119
Elżbieta Czekaj
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
-12.0011
102.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
-13.0011
102.03696
03847
Leszek Falkowski
Jarosław Michałowski
KP
KP
13
18
-13.0011
104.19384
 
Leszek Ekert
Maciej Raczkiewicz
PM
-
3
0
-14.0011
104.08057
04696
Zbigniew Pinkiewicz
Antoni Sękowski
PM
PM
13
18
-14.0011
106.07617
08797
Mirosław Sady
Michał Tuszyński
MP
MP
12
4
-16.0011
107.04560
10348
Jarosław Drewing
Dariusz Podfigurny
PM
PM
5
4
-17.0011
107.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
4
5
-17.0011
109.14282
08563
Mirosław Giełczyński
Andrzej Osiński
PM
PM
1.5
2.5
-18.0011
110.17834
16586
Alicja Myśliwiec
Maciej Racewicz
DS
DS
1.5
2.5
-20.0011
110.03650
03999
Tomasz Borucki
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
5
5
-20.0011
112.08166
06780
Renata Dancewicz
Anna Mandecka
MA
MA
7
7
-21.0011
112.14728
06963
Kamil Nowak
Marek Szymanowski
MA
LD
13
24
-21.0011
114.18617
17291
Paweł Grabowski
Marek Piętak
PD
PM
1
2
-22.0011
114. 
15666
Mikhail Chorny
Henadzi Medusheuski
ISR
PD
6
3
-22.0011
116.19904
19648
Arkadiusz Czarkowski
Wojciech Paupa
PM
PM
0
0
-24.0011
117.04242
12263
Andrzej Fronczak
Anna Jaguszewska
WM
MA
18
4
-25.0011
118.14703
14990
Illia Feranchuk
Liudmila Nestsiaronak
PD
PD
2.5
0
-26.0011
118.04143
16829
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
5
-26.0011
120.12127
04707
Jarosław Bartosiński
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
-27.0011
121.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
9
13
-28.0011
122.05932
10354
Remigiusz Góralczyk
Krzysztof Przybielski
ZP
PM
5
4
-30.0011
122.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
-30.0011
122.08117
12503
Grażyna Brewiak
Wojciech Uszynski
PM
MA
19
13
-30.0011
125.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2.5
3
-32.0011
125.15733
11490
Maria Domagałło
Mieczysław Manik
PM
ZP
1.5
3
-32.0011
127.04555
11721
Adam Derwiński
Bogdan Frydrychowicz
PM
PM
3
3
-33.0011
128.07809
02157
Piotr Kołuda
Paweł Szymonik
LU
LU
17
7
-34.0011
129.15803
15802
Monika Suchodolska
Adam Suchodolski
PM
PM
3
4
-35.0011
129.02666
02794
Andrzej Hycnar
Ryszard Skotarski
PK
MA
13
12
-35.0011
131.17921
18645
Józef Bugajewski
Ewa Morawska
WP
WP
1.5
1.5
-36.0011
132.20067
13800
Ewa Jaworska
Jarosław Jaworski
PM
PM
0
2
-36.7011
133.02671
07501
Ryszard Jaśkiewicz
Jan Styczyński
MP
SL
11
5
-37.0011
133.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
2
-37.0011
135.14847
13628
Nataliya Koshcheyeva
Larysa Kuzniatsova
PD
PD
1.5
2.5
-38.0011
136.11489
09555
Wojciech Abratkiewicz
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
2.5
4
-42.0011
137.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
-43.0011
138.12272
09491
Anna Makarewicz
Rafał Niedzielski
MA
LU
5
7
-45.0011
139.02501
08903
Mariusz Kowalski
Olga Zabulewicz
LU
PM
15
5
-54.0011
140.07052
10357
Edmund Czubak
Agnieszka Lalik
MA
MA
11
1.5
-55.0011
141.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MP
MP
15
19
-57.0011
142.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
-61.0011
143.18849
 
Andrzej Piwakowski
Sylwester Rajewski
PM
-
0
0
-65.0011
144.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
-72.0011

Łącznie 4886 punktów PKL, w tym 2552 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-17 g.03:34:41 (0.6948/298) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.