Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4412/24601 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

47. Grand Prix Warszawy
47th Grand Prix of Warsaw
OTP** - 11. KTP - o puchary Fundacji "Dzieci Afryki"
piątek, 30 sierpnia 2019r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
SW
MA
19
18
73.349749
2.10570
12197
Wojciech Kaźmierczak
Michał Klukowski
MA
MP
12
24
70.689447
3.15595
12899
Maciej Dąbrowski
Michał Wróbel
OP
SL
9
7
65.039146
4.01128
11319
Roman Opaliński
Przemysław Zawada
PK
MA
18
19
62.598844
5.04198
02934
Adolf Bocheński
Krzysztof Kujawa
WM
SL
13
19
61.278543
6.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
61.108342
7.12503
17242
Wojciech Uszynski
Andrzej Zawada
MA
MA
13
7
60.878040
8.06620
07811
Igor Grzejdziak
Marcin Krupowicz
LU
LU
15
21
60.517839
9.13060
11903
Dominika Ogłoblin
Paweł Szymaszczyk
WP
MA
4
9
60.497538
10.05314
05400
Marcin Pędziński
Maciej Sobieralski
WP
WP
15
15
59.877236
11.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
5
59.357035
12.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
58.816734
13.10721
02827
Sławomir Czech
Marek Urbański
LU
LB
7
13
58.116533
14.06684
06904
Stefan Knothe
Lech Sadoś
MA
MA
9
12
57.996231
15. 
 
Jelena Alfejeva
Karlis Rubins
LAT
LAT
6
6
57.906030
16.07043
03003
Sandra Różańska
Hubert Urban
MA
SW
3
7
57.815729
17.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MP
MP
15
19
57.575528
18.11928
10105
Krystian Dowolski
Robert Głowacki
MA
MA
5
13
57.485226
19.07796
06954
Marek Jeleniewski
Adam Suwik
SW
MA
18
18
57.444925
20.06526
06994
Waldemar Burakowski
Tomasz Wiśniewski
MA
SL
15
13
57.354724
21.06817
09643
Renata Neronowicz
Tomasz Sielicki
MA
MA
12
7
56.994422
22.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
12
56.624221
23.08426
06917
Robert Sadowski
Robert Siedlecki
MA
MA
5
5
56.583920
24.05907
06882
Roman Chmielnicki
Andrzej Rohde
ZP
MA
3
11
56.413719
25.18032
18785
Maciej Kulikowski
Paweł Sierakowski
MA
MA
4
2
56.413417
26.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
7
9
56.253216
27.12263
16829
Anna Jaguszewska
Tomasz Zaleski
MA
PD
4
5
56.242915
28.18897
18899
Kornel Krawiec
Jan Pytel
DS
DS
1.5
1.5
55.932714
29.09020
16645
Kazimierz Grzeszkowiak
Piotr Jasiński
MA
MA
4
5
55.902412
30.06507
07033
Wojciech Biegajło
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
13
13
55.872111
31.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
55.702010
32.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
7
12
55.571910
33.06336
09146
Piotr Lutostański
Piotr Tuczyński
WP
MA
18
17
55.501910
34.14619
06924
Maksymilian Chodacki
Jan Sikora
SL
MA
9
12
55.01189
35.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
54.46189
36.12685
06697
Witold Bielecki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
2.5
11
54.28189
37.01019
07814
Andrzej Byzdra
Piotr Kuźmicz
PK
MA
7
1.5
54.17179
38.06801
08434
Maciej Modrzejewski
Witold Tomaszek
MA
WP
12
12
54.13179
39.07221
06355
Andrei Kavalenka
Lech Warwocki
PD
LD
7
9
54.00168
40.07025
07044
Jerzy Zaremba
Piotr Żak
LD
LD
21
19
53.74168
41.09357
14728
Arkadiusz Majcher
Kamil Nowak
PK
MA
11
13
53.74158
42.10095
07725
Paweł Miechowicz
Grzegorz Superson
LB
MP
17
13
53.74158
43.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WP
MA
7
12
53.52147
44.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
1.5
5
53.45147
45.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
19
21
53.34147
46.17155
06800
Sławomir Bąk
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
4
18
53.17137
47.17854
16874
Dariusz Krakowiak
Jacek Lech
MA
MA
2.5
2
53.14137
48.11591
07830
Tadeusz Bożek
Jerzy Pawelec
MA
MA
5
5
53.07126
49.19705
10426
Jan Syska
Marek Szakun
MA
MA
1
4
53.05126
50.07827
05856
Lech Ohrysko
Piotr Walczak
SW
WP
17
21
52.90116
51.01347
06973
Piotr Ilczuk
Piotr Tuszyński
LU
LB
18
24
52.86116
52.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
52.80116
53.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
52.67105
54.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
4
21
52.66105
55. 
10894
Tomasz Bekier
Ryszard Łabanow
-
MA
0
4
52.5095
56.13134
16616
Janusz Goławski
Paweł Sankowski
MA
MA
5
2.5
52.2595
57.12012
06845
Jacek Koter
Tomasz Paluchowski
MA
MA
5
13
52.2384
58.07053
07056
Krzysztof Gołaś
Piotr Lipkowski
MA
MA
5
2.5
52.1384
59.06556
10709
Sylwester Cieślak
Piotr Frankowski
MA
LU
12
4
51.7674
60.07809
05670
Piotr Kołuda
Andrzej Kozikowski
LU
LD
17
15
51.7174
61.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
51.4374
62.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
51.3063
63.10043
06756
Łukasz Kalbarczyk
Radosław Lula
MA
MA
7
5
51.1963
64.03221
07817
Paweł Jończyk
Ewa Łukowska
SL
SL
4
2.5
51.1953
65.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
MA
PK
21
9
51.0953
66.06746
06876
Zdzisław Laszczak
Janusz Radecki
MA
MA
15
18
51.0742
67.18862
18260
Dariusz Płoszaj
Tomasz Wolfke
MA
MA
1.5
2
51.0742
68.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
50.7642
69.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
50.7232
70.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
50.7132
71.11466
05691
Tadeusz Laszczak
Grzegorz Lewaciak
MA
LD
7
18
50.6421
72.06595
12224
Ryszard Florkiewicz
Aleksander Waślicki
MA
MA
3
4
50.5521
73.10720
06810
Maria Düm
Andrzej Musiał
MA
MA
2.5
3
50.4811
74.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
1
1
50.2711
75.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
7
50.1011
76.10356
06711
Agnieszka Jonczyk
Hanna Koziorowska
MA
MA
3
5
49.9111
77.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
49.8311
78.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
49.7911
79.04793
09734
Krzysztof Kluf
Krzysztof Kowalczyk
MA
MA
12
4
49.5611
80.06628
06797
Krzysztof Hordyński
Andrzej Miszewski
MA
MA
3
18
49.2511
81.06723
11191
Roman Krzemień
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
9
5
49.1211
82.16716
02157
Lena Ostrowska
Paweł Szymonik
MA
LU
4
7
48.9111
83.06707
13591
Maciej Kowalski
Konrad Stenzel
MA
MA
12
4
48.8411
84.08931
15582
Andrzej Fengler
Tomasz Kozłowski
MA
MA
5
3
48.7511
85.06527
10340
Wanda Buszkowska
Michał Tuczyński
MA
MA
3
2
48.5611
86.12266
17232
Marek Drukier
Andrzej Szlachta
LD
MA
5
2
48.5411
87.02507
02519
Grzegorz Kułak
Bartosz Matras
LU
LU
13
7
48.2711
88.06488
04043
Wiesław Andruk
Mirosław Liszewski
MA
PD
9
11
48.0911
89.04108
01115
Przemysław Janiszewski
Krzysztof Martens
MA
WP
21
24
48.0611
90.15822
 
Jacek Metter
Paweł Pacanowski
MA
SWE
2.5
6
47.7911
91.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
3
5
47.6511
92.17554
15352
Jakub Dziuba
Michał Maszenda
MA
MA
2
4
47.5011
93.18479
06956
Magdalena Czajkowska
Bogdan Szlacheta
MA
MA
2
7
47.4611
94.06702
14417
Janusz Kowalczyk
Maciej Mosakowski
MA
MA
5
2.5
47.4511
95.14971
17451
Bartosz Ćwiek
Wojciech Grzegorzewski
MA
MA
3
2.5
47.1911
96.18166
13463
Arkadiusz Wódkowski
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
2.5
3
47.0911
97.06721
18603
Edward Krusiewicz
Mirosława Swoboda
MA
MA
7
1.5
47.0811
98.04535
06382
Dariusz Bogucki
Maciej Dobrzyński
ZP
SW
17
7
47.0711
99.16898
16000
Maciej Kędzierski
Szymon Superson
MP
MP
4
2.5
46.8711
100.05216
05353
Paweł Marek
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
5
11
46.8511
101. 
 
Przemysław Darek
Adam Rdzanek
-
-
0
0
46.5211
102.07815
09491
Lena Leszczyńska
Rafał Niedzielski
MA
LU
7
7
46.3811
103.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
13
46.2511
104.16859
06689
Ireneusz Grynczewski
Andrzej Kondeja
MA
MA
5
13
46.0811
105.14007
14006
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
MA
MA
3
3
46.0711
106.07928
10435
Mariusz Łasiewicki
Waldemar Putz
MA
MA
4
5
46.0411
107.15855
08970
Roman Kowalewicz
Bogusław Pawszak
MA
MA
2.5
12
46.0011
108.06621
12272
Sabina Grzejdziak
Anna Makarewicz
LU
MA
13
5
45.7611
109.06733
17738
Grzegorz Kula
Witold Żygulski
MA
MA
11
1.5
45.6311
110.18297
17207
Mirosław Grochowski
Jerzy Oleksiewicz
MA
MA
1.5
2.5
45.5911
111.06813
16140
Krzysztof Najda
Andrzej Szepczyński
MA
MP
5
4
45.3911
112.15032
10056
Rafał Maszenda
Piotr Nowicki
MA
MA
4
5
45.2911
113.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
45.2211
114.17724
17008
Maksymilian Grochowski
Filip Trojański
MA
MA
2.5
3
45.1111
115.06591
16461
Grzegorz Fijałkowski
Sławomir Rokicki
MA
MA
9
2.5
44.9411
116.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
44.2911
117.17233
13918
Jan Kosieradzki
Wojciech Wojsa
MA
MA
1.5
0.5
43.9111
118.08308
07722
Kamil Walczyk
Janusz Wesołowski
SW
PK
7
13
43.7911
119.18774
18831
Ewa Orłowska
Janina Orłowska
MA
MA
2
1.5
43.7811
120.06703
09277
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
MA
MA
9
5
43.7011
121.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
OP
5
19
43.6311
122.07777
17361
Ewa Banaszkiewicz
Marta Makarewicz
MA
MA
15
4
43.4411
123.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
43.1511
124.15913
06445
Adam Rydz
Ryszard Wójcik
SW
SW
3
4
43.1211
125.19080
19122
Jan Szewczyk
Anna Zalewska
MA
MA
1.5
1
43.0811
126.07642
08930
Witold Stachnik
Maja Żabierek
MA
SW
9
5
42.9811
127.10468
06724
Kamil Kajetanowicz
Paweł Kubacki
MA
MA
4
5
42.9211
128.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
42.8611
129.08294
07849
Mariusz Bartkowski
Bogdan Szulejewski
SW
SW
17
21
42.7811
130. 
15914
Piotr Jakubczak
Leszek Popiel
-
MA
0
1.5
42.6711
131.13259
09935
Andrzej Dachowski
Andrzej Kudelski
MA
MA
2.5
4
42.5411
132.06522
06895
Henryk Brodawski
Artur Rutkowski
MA
MA
13
19
42.3711
133.16065
16069
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
3
4
42.2611
134.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
42.1911
135.16460
15263
Zbigniew Komorowski
Andrzej Rzechuła
MA
MA
1.5
2.5
41.7811
136.12638
17479
Tomasz Branicki
Janusz Wawrowski
MA
MA
3
4
41.7111
137.19830
19831
Wojciech Bąk
Szymon Rojek
MA
MA
0
0
41.6311
138.02928
07431
Marek Kozdrach
Marek Witek
SW
SL
5
21
41.6211
139.17951
04161
Jakub Bojanowski
Bartosz Mer
MA
MA
1.5
4
41.0111
140.18382
17030
Jakub Urbanowicz
Anna Zaręba
MA
MA
2
3
40.9711
141.17692
04166
Anna Nożyńska
Piotr Tokarski
MA
MA
2
2
40.4411
142.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
7
5
38.9011
143.09710
18505
Mariusz Mączewski
Tomasz Przegaliński
MA
MA
2
1.5
38.0511
144.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
37.5211
145.19482
19483
Magda Urbańska
Piotr Urbański
MA
MA
0.5
1
36.9211
146.19943
19942
Marek Gardocki
Rafał Szerszyński
MA
MA
0
0
34.7811
147.18856
18857
Mariola Oleszyńska
Tomasz Rochowicz
MA
MA
0
0
31.6011

Łącznie 4566 punktów PKL, w tym 2394 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2019/new_program.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-17 g.03:35:33 (0.6890/304) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.