Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4425/24652 turniej par

szczegóły imprezy

28. Bolesławiecka Trzydniówka
II Turniej Par o puchar Fabryki Naczyn Kamionkowych MANUFAKTURA
sobota, 21 września 2019r., godz. 09:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.02774
07617
Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
MP
MP
12
12
66.5053
2.07283
03464
Jarosław Figlus
Adam Robak
SL
SL
13
13
63.7051
3.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
7
7
62.9749
4.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
5
62.1347
5.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
60.0145
6.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
9
59.8243
7.02495
07722
Andrzej Kokoryka
Janusz Wesołowski
LU
PK
11
13
59.5741
8.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
LU
LU
4
7
59.5639
9.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
17
59.0538
10.05111
07849
Wit Klapper
Bogdan Szulejewski
SL
SW
21
21
58.6636
11.15120
03454
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
58.5434
12.14060
01713
Adam Szuszkiewicz
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
3
7
57.8132
13.08294
17134
Mariusz Bartkowski
Marek Dalecki
SW
MA
17
9
57.6230
14.04242
04509
Andrzej Fronczak
Janusz Wróblewski
WM
WM
18
9
56.5528
15.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
5
5
56.5427
16.09303
05822
Jarosław Łaszczuk
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
7
13
56.4825
17.03052
03170
Janis Bendiks
Cezary Góra
SL
SL
7
7
56.2723
18.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
55.5321
19.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
55.4519
20.05670
05730
Andrzej Kozikowski
Wiesław Niciński
LD
LD
15
13
55.3817
21.03422
18392
Andrzej Piecuch
Anna Stelmach
SL
SL
9
1.5
55.2516
22.01641
01711
Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
DS
DS
12
11
55.0614
23.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
54.9112
24.04887
07815
Olech Bestrzyński
Lena Leszczyńska
WP
MA
15
7
54.8711
25.01345
01865
Maciej Hutyra
Andrzej Pawlak
OP
OP
7
17
54.7111
26.01455
12374
Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
DS
DS
5
5
54.6910
27.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
54.6510
28.15519
18890
Piotr Kulesza
Vasil Valchev
ZP
ZP
7
5
54.5610
29.05314
05400
Marcin Pędziński
Maciej Sobieralski
WP
WP
15
15
54.389
30.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
54.059
31.12123
11903
Mateusz Stępiński
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
9
9
53.939
32.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
53.838
33.02223
02365
Piotr Brzeziński
Jan Obuchowicz
LB
LB
12
9
53.408
34.16586
16926
Maciej Racewicz
Oskar Tokarczuk
DS
DS
2.5
2
53.388
35.13411
16585
Michał Kaleta
Adam Pigulski
SL
DS
5
3
53.337
36.01502
01770
Mirosław Miłaszewski
Aleksander Zdybel
DS
MP
19
9
53.157
37.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
53.137
38.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
52.816
39.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
52.696
40.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
7
52.676
41.01272
05611
Marek Czerepak
Dominik Filipowicz
DS
DS
12
21
52.616
42.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
19
52.115
43. 
15040
Mathias Felmy
Thomas Gotard
GER
WP
0
5
52.005
44.10533
07725
Ryszard Pałasz
Grzegorz Superson
WP
MP
11
13
51.925
45.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
51.904
46.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
51.844
47.16255
15259
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
DS
DS
2.5
2.5
51.594
48.19985
04109
Florian Alter
Łukasz Brede
DS
WP
0
17
51.553
49.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
51.243
50.04535
06129
Dariusz Bogucki
Piotr Wasylko
ZP
ZP
17
12
51.213
51.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
7
7
51.042
52.13899
14789
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
WP
WP
4
4
50.802
53.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
LB
15
19
50.692
54.10043
10217
Łukasz Kalbarczyk
Urszula Kędzierska
MA
MA
7
5
50.231
55.05156
05510
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
WP
WP
12
9
50.181
56.12382
01615
Zygmunt Adamski
Jan Sadowski
DS
DS
2
4
49.951
57.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
7
49.941
58.18869
18871
Dominik Hołyś
Piotr Zborowski
DS
DS
1.5
1.5
49.881
59.04588
04751
Sławomir Henclik
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
9
49.791
60.02131
08350
Ryszard Smejda
Władysław Tomasiak
ZP
ZP
7
13
49.661
61.08340
06042
Romuald Markowski
Zbigniew Nowak
ZP
ZP
1
4
49.661
62.07271
09835
Adrian Bakalarz
Tomasz Kłys
SL
WP
7
7
49.591
63.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
49.161
64.02013
03266
Andrzej Jeleniewski
Stefan Kowalczyk
ZP
SL
18
18
48.971
65.01945
05059
Mirosław Bublewicz
Stanisław Janik
LB
LB
11
13
48.661
66.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
13
48.551
67.16213
15122
Dariusz Budnik
Wojciech Peisert
DS
DS
3
2.5
48.421
68.01005
01045
Andrzej Biliński
Jacek Sroczyński
DS
MP
0
0
48.411
69.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
4
48.321
70.08144
08194
Ireneusz Siemieniako
Leszek Urbańczyk
DS
DS
5
4
48.271
71.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
48.181
72.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
OP
9
19
48.101
73.10479
01744
Krzysztof Obłój
Krzysztof Wójcik
DS
DS
5
7
47.881
74.17721
17008
Jakub Bazyluk
Filip Trojański
MA
MA
4
3
47.561
75.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
47.501
76.17013
08143
Stanisław Horochowski
Piotr Rapacki
DS
DS
1
1.5
47.281
77.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2.5
47.141
78.08859
01493
Krzysztof Lewandowski
Bohdan Mazur
DS
DS
7
13
47.071
79.01508
12871
Jarosław Molenda
Rafał Molenda
DS
DS
9
2.5
46.941
80.06973
07431
Piotr Tuszyński
Marek Witek
LB
SL
24
21
46.831
81.01216
15324
Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
DS
DS
5
2
46.821
82.03529
09903
Jacek Szczerbowski
Michał Witkowski
SL
SL
7
5
46.751
83.16544
17030
Hanna Ciuńczyk
Anna Zaręba
MA
MA
3
3
46.701
84. 
 
Petr Bahnik
Eva Bahnikova
CZE
CZE
6
6
46.361
85.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
45.491
86.17892
16000
Aron Shindler
Szymon Superson
MP
MP
2.5
2.5
45.201
87.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
44.911
88.06697
13463
Jarosław Kostrzewa
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
11
3
44.901
89.14165
09600
Sylwester Gołdyn
Ewa Nazaruk
DS
DS
2.5
3
44.831
90.01397
01578
Piotr Korecki
Marcin Preisner
LB
LB
7
3
44.501
91.08165
01621
Marek Czerniawski
Wojciech Sękowski
DS
DS
4
5
44.371
92.18896
19035
Jakub Franczak
Paulina Mrozińska
DS
DS
2
0
44.031
93.03847
11296
Jarosław Michałowski
Artur Pomarański
KP
LU
18
5
43.611
94.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
5
43.331
95.17167
14782
Tomasz Kiełbasa
Jakub Patreuha
MA
DS
5
5
43.111
96.01239
01433
Robert Biel
Aleksander Kud
LB
LB
11
11
43.061
97.01474
01727
Ryszard Makuch
Artur Winkler
DS
DS
5
9
42.911
98.12846
03546
Andrzej Hermansdorfer
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
7
13
42.781
99.18088
03498
Józef Kowalik
Zbigniew Słaby
SL
SL
1.5
7
42.411
100.12377
08148
Albina Suder
Ryszard Suder
DS
DS
2.5
3
42.301
101.08164
01480
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
DS
DS
5
4
41.551
102.18925
 
Andrzej Bojda
Marta Bojda
DS
-
1.5
0
41.411
103.16775
16776
Elżbieta Niewiadomska
Szymon Niewiadomski
DS
DS
2
3
41.061
104.07221
13698
Andrei Kavalenka
Dmitry Khodkov
PD
PD
7
2.5
41.041
105.01287
18265
Marek Drecki
Ewa Sokolińska
DS
DS
7
1.5
40.981
106.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
9
12
40.971
107.01720
16777
Ryszard Wiącek
Tomasz Wiącek
DS
DS
2
1.5
40.631
108.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
40.311
109.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
WP
13
11
39.951
110.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
39.091
111.09951
03530
Jacek Michalski
Fabian Szczerek
SL
SL
4
4
37.021
112.13830
17272
Tadeusz Szczęch
Sylwia Zabłocka-Śledzka
DS
DS
2
1.5
36.011

Łącznie 1978 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/gpp1920/01boles/program.htm

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-13 g.06:45:31 (0.3348/234) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.