Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4955/25873 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

XXX OTP * "Cud nad Wisłą"
XXXI OTP* Cud nad Wisłą
sobota, 15 sierpnia 2020r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
63.965025
2.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
SW
MA
21
18
62.504724
3.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
62.364422
4.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
13
7
61.654121
5.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
60.953819
6.05670
14028
Andrzej Kozikowski
Zdzisław Radwański
LD
LD
15
7
59.073518
7.15822
17837
Jacek Metter
Mirosław Zawiślak
MA
MA
3
2.5
58.413216
8.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
WP
MA
2.5
7
58.243015
9.12263
17242
Anna Jaguszewska
Andrzej Zawada
MA
MA
4
7
58.002714
10.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
57.722412
11.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
57.232111
12.10426
13379
Marek Szakun
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
4
4
57.04189
13.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
56.83168
14.08970
08428
Bogusław Pawszak
Krzysztof Sokół
MA
MA
12
4
56.75137
15.15595
01345
Maciej Dąbrowski
Maciej Hutyra
OP
OP
11
7
55.61105
16.12250
18801
Małgorzata Rozman
Radosław Rozman
MA
MA
2
2
55.05105
17.12272
11600
Anna Makarewicz
Jarosław Stach
MA
OP
5
9
54.9195
18.09710
20077
Mariusz Mączewski
Tomasz Zataj
MA
MA
2.5
1
54.8995
19.06815
18760
Piotr Nawrocki
Joanna Zalewska
MA
MA
19
3
54.8484
20.16377
16373
Karolina Kupczyk
Krzysztof Pietruszka
MA
MA
2.5
2.5
54.7284
21.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
2.5
2.5
54.6584
22.11899
08271
Dominik Głowacki
Adam Karczmarz
MA
MA
3
5
54.5074
23.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LD
LD
15
13
54.0274
24.10212
10507
Andrzej Terszak
Igor Terszak
MA
MA
5
4
53.0663
25.18413
16456
Grażyna Piorun
Sylwester Sokół
LD
LD
2
4
52.8763
26.08294
17155
Mariusz Bartkowski
Sławomir Bąk
MA
MA
17
5
52.1353
27.11447
06921
Paweł Lasota
Dariusz Sierocki
MA
MA
2
7
51.9853
28.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
51.8742
29.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
1.5
1.5
51.8742
30.19102
18830
Marek Jefremienko
Stanisław Rękas
MA
MA
1.5
1.5
51.8432
31.08988
08854
Paweł Gałązka
Joanna Przytycka
MA
MA
4
3
51.5932
32.06165
06175
Dariusz Biedrzycki
Kazimierz Dobrzyniecki
MA
MA
7
5
51.5621
33.11591
13622
Tadeusz Bożek
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
7
5
50.7721
34.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
50.7311
35.08252
19705
Dariusz Poniatowski
Jan Syska
MA
MA
3
2
49.6011
36.10880
13240
Tadeusz Czekalski
Gracjan Konieczny
MA
MA
1.5
2
49.3011
37.06615
09020
Jerzy Greś
Kazimierz Grzeszkowiak
MA
MA
9
4
49.0211
38.19482
19483
Magda Urbańska
Piotr Urbański
MA
MA
1
1.5
48.9411
39.16695
15481
Marcin Jankowski
Grzegorz Maguza
MA
MA
4
3
47.9811
40.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
2
5
47.5111
41.18507
18505
Andrzej Jarząbek
Tomasz Przegaliński
MA
MA
1.5
2
47.4311
42.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
3
47.3411
43.11435
11658
Janusz Zaręba
Zofia Zaręba
MA
MA
3
3
47.1311
44.07810
16936
Waldemar Kostrzewa
Bolesław Radko
MA
KP
4
2.5
46.6711
45.16495
17233
Marek Janota
Jan Kosieradzki
MA
MA
3
1.5
46.6311
46.06813
12196
Krzysztof Najda
Zbigniew Skibicki
MA
MA
7
5
46.0611
47.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
4
4
45.8211
48.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
PD
PD
7
5
45.7411
49.17854
11595
Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
MA
MA
3
3
45.5711
50.12481
12475
Barbara Królak
Kazimierz Krupiński
MA
MA
2.5
3
45.4611
51.10191
06661
Artur Duczmalewski
Waldemar Kałużyński
MA
MA
4
9
45.2711
52.18862
17738
Dariusz Płoszaj
Witold Żygulski
MA
MA
2
2
44.6311
53.07052
19484
Edmund Czubak
Urszula Staniszewska
MA
MA
11
1.5
44.6111
54. 
 
Igor Litner
Daniel Zalewski
-
-
0
0
44.5311
55.06546
06927
Bogusław Chomentowski
Waldemar Składanowski
MA
MA
5
5
44.4011
56.17046
06904
Jerzy Kuhn
Lech Sadoś
MA
MA
2.5
12
44.2811
57.12278
19475
Michał Dolny
Mariola Miklaszewska
KP
MA
2.5
2
44.2011
58.15032
10056
Rafał Maszenda
Piotr Nowicki
MA
MA
4
5
43.8111
59.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
1.5
2
43.7711
60. 
 
Ewa Gołacka
Urszula Probulska
-
-
0
0
43.7411
61.18076
14534
Wiesław Olszewski
Roman Wajs
MA
MA
2.5
3
43.5911
62.18781
 
Jacek Piliszek
Bogdan Trzemecki
MA
-
0.5
0
43.3011
63.11722
06956
Robert Michalski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
3
7
42.3511
64.06721
18603
Edward Krusiewicz
Mirosława Swoboda
MA
MA
7
2
41.2911
65.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2
2
41.1511
66.12685
06697
Witold Bielecki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
2.5
11
40.5311
67.18984
19122
Andrzej Reda
Anna Zalewska
MA
MA
2
1.5
40.1211
68.07830
19684
Jerzy Pawelec
Anna Smoluchowska
MA
MA
5
1.5
39.1011
69.06556
07555
Sylwester Cieślak
Stanisław Stachlewski
MA
MA
12
9
35.9111

Łącznie 1176 punktów PKL, w tym 638 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/wyniki/inne2020/200815CUD/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-10-28 g.20:31:22 (0.3414/148) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.