Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4793/25920 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2019/2020
Warszawska Liga Okręgowa
niedziela, 23 lutego 2020r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.16694Zenon FilipiakMA2.512813 Sochaczew
2.06615Jerzy GreśMA912813 Sochaczew
3.16707Piotr TrębskiMA312813 Sochaczew
4.16888Ireneusz LiberadzkiMA2.512013 Sochaczew
5.06898Włodzimierz RutkowskiMA412013 Sochaczew
6.16372Tadeusz OsieckiMA2.510313 Sochaczew
7.16373Krzysztof PietruszkaMA2.510313 Sochaczew
8.15515Weronika PasińskaMA1.55213 Sochaczew
9.15512Paweł PęsiekMA1.55213 Sochaczew
10.10146Katarzyna PaluchowskaMA23513 Sochaczew
11.16460Zbigniew KomorowskiMA2139Altman SMART
12.14528Marek PalubińskiMA3139Altman SMART
13.12224Aleksander WaślickiMA4139Altman SMART
14.09780Marek CieniewiczMA3133Altman SMART
15.13939Zbigniew DembińskiMA2.5133Altman SMART
16.13938Janusz WoźniakMA2.5133Altman SMART
17.14527Urszula CwylMA3126Altman SMART
18.06935Janusz SobolewskiMA4119Altman SMART
19.10833Aleksander SzczupakowskiMA428Altman SMART
20.19831Szymon RojekMA0.569AZS KU UW Warszawa
21.20714Alicja KiełbasaMA023AZS KU UW Warszawa
22.19942Rafał SzerszyńskiMA023AZS KU UW Warszawa
23.20715Oliwia WójcickaMA023AZS KU UW Warszawa
24.08403Andrzej FryszkowskiMA4141AZS PW WEKTOR
25.10340Michał TuczyńskiMA2.5141AZS PW WEKTOR
26.06781Kazimierz MarcinkowskiMA4134AZS PW WEKTOR
27.06992Jolanta WilkoszMA1.5113AZS PW WEKTOR
28.06810Andrzej MusiałMA385AZS PW WEKTOR
29.06832Teresa OlczykMA578AZS PW WEKTOR
30.10720Maria DümMA2.571AZS PW WEKTOR
31.08402Krystyna FryszkowskaMA236AZS PW WEKTOR
32.13711Magdalena GłombińskaMA329AZS PW WEKTOR
33.17971Adam NieżurawskiMA229AZS PW WEKTOR
34.16362Dorota WieczorekMA115AZS PW WEKTOR
35.19636Michał LachowskiMA1126AZS UW Warszawa
36.19662Kuba MierzwińskiMA1126AZS UW Warszawa
37.18124Estera HulanickaMA0.5115AZS UW Warszawa
38.19080Jan SzewczykMA1.592AZS UW Warszawa
39.18125Sara HulanickaMA0.569AZS UW Warszawa
40.20240Bernard KulaMA046AZS UW Warszawa
41.20237Bartłomiej LechMA045AZS UW Warszawa
42.20236Bartosz ŁojekMA045AZS UW Warszawa
43.20239Atanazy GawrysiakMA023AZS UW Warszawa
44.18149Karolina MelkonyanMA223AZS UW Warszawa
45.20768Ignacy GębuśMA067AZS UW Warszawa II
46.20767Aleksander KarchMA067AZS UW Warszawa II
47.20769Grzegorz RadzikowskiMA067AZS UW Warszawa II
48.20761Magdalena KlimczewskaMA045AZS UW Warszawa II
49.20760Kamila LitwinMA045AZS UW Warszawa II
50.20259Jan KotMA023AZS UW Warszawa II
51.20906Tymon PikułaMA011AZS UW Warszawa II
52.09741Wiktor CałaMA5143Dom Kultury Rembertów
53.06546Bogusław ChomentowskiMA5143Dom Kultury Rembertów
54.06564Gerard CzernohorskiMA5143Dom Kultury Rembertów
55.06927Waldemar SkładanowskiMA5143Dom Kultury Rembertów
56.09620Adam ŻelaznyMA5143Dom Kultury Rembertów
57.06764Marian ŁukasiakMA5137Dom Kultury Rembertów
58.06291Zdzisław OlszewskiMA5109Dom Kultury Rembertów
59.06793Wiesław MiłkowskiMA514Dom Kultury Rembertów
60.11435Janusz ZarębaMA314Dom Kultury Rembertów
61.18419Tomasz GellertMA2111esKADRa
62.17659Jerzy NoworolMA2111esKADRa
63.19085Zdzisław PietruszewskiMA2111esKADRa
64.11593Anna SencerzMA2.5111esKADRa
65.18801Radosław RozmanMA2106esKADRa
66.15871Stanisław TurlejMA1.5106esKADRa
67.18816Józef NowikMA1.596esKADRa
68.19375Zbigniew KozerskiMA285esKADRa
69.18774Ewa OrłowskaMA2115ESKOM I
70.19245Krzysztof KlimczakMA1.5109ESKOM I
71.19484Urszula StaniszewskaMA1.5109ESKOM I
72.19244Małgorzata WachowskaMA1.5109ESKOM I
73.19344Łukasz ChrzanowskiMA1.598ESKOM I
74.20167Magdalena JudekMA098ESKOM I
75.19482Magda UrbańskaMA198ESKOM I
76.19483Piotr UrbańskiMA1.598ESKOM I
77.19071Wojciech GajzlerMA1.592ESKOM I
78.19485Adrianna StaniszewskaMA140ESKOM I
79.19814Franciszek RychlikMA0.5117ESKOM II
80.18840Paweł WolskiMA1117ESKOM II
81.12432Anna FrączekMA194ESKOM II
82.09213Grzegorz WitkowskiMA488ESKOM II
83.18996Natalia WęgleńskaMA1.582ESKOM II
84.18858Michał FrączekMA1.577ESKOM II
85.18014Krystyna JędrzejewskaMA1.565ESKOM II
86.18015Ireneusz JędrzejewskiMA1.565ESKOM II
87.14416Irena PruszkoMA1.565ESKOM II
88.18861Małgorzata DmowskaMA1.559ESKOM II
89.18860Karolina MatraszekMA147ESKOM II
90.18997Krzysztof MalesińskiMA130ESKOM II
91.18841Michał SzadkowskiMA018ESKOM II
92.17675Janusz KrólikowskiMA4107Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
93.19475Mariola MiklaszewskaMA2107Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
94.18298Ryszard PietrzakMA2107Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
95.03023Teresa Roszkowska-ŚliźMA1.5107Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
96.19836Elżbieta BrewińskaMA1.597Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
97.16495Marek JanotaMA397Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
98.18985Grażyna RzeczyckaMA1.554Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
99.18986Zbigniew RzeczyckiMA1.554Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
100.10105Robert GłowackiMA1317Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
101.15822Jacek MetterMA317Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
102.16296Jerzy BejmaMA3133FORSING Warszawa
103.08428Krzysztof SokółMA4133FORSING Warszawa
104.07946Edward WitanMA4133FORSING Warszawa
105.16461Sławomir RokickiMA3107FORSING Warszawa
106.17836Leszek JędrzejczakMA2.5100FORSING Warszawa
107.06959Zofia SzuchnikMA4100FORSING Warszawa
108.12173Olga WrzosMA4100FORSING Warszawa
109.16675Joanna Kilanowicz-BosekMA394FORSING Warszawa
110.18120Hubert KędziorekMA247FORSING Warszawa
111.06456Włodzimierz FiedoryszynMA440FORSING Warszawa
112.16357Waldemar ŁadowskiMA1.514FORSING Warszawa
113.17695Wacław KryńskiMA1.587HARCOWNICY
114.17227Błażej ZalewskiMA287HARCOWNICY
115.18831Janina OrłowskaMA2104KADRa+
116.17658Aleksandra Szemietowa-KopećMA2104KADRa+
117.18797Teresa GuberowMA190KADRa+
118.15003Hanna Kalotka-KręglewskaMA2.590KADRa+
119.15004Tomasz KręglewskiMA290KADRa+
120.19507Elżbieta FiejkaMA1.580KADRa+
121.19132Jadwiga NyczMA1.570KADRa+
122.18486Irena WilczyńskaMA170KADRa+
123.17657Krystyna FrąckiewiczMA1.560KADRa+
124.18604Krystyna GoreńMA1.560KADRa+
125.17655Janusz WieczorekMA2124KAM BEK Warszawa
126.11459Jerzy BrzózyMA1.5112KAM BEK Warszawa
127.14539Bronisław KamińskiMA3112KAM BEK Warszawa
128.06811Jacek MusiałMA3112KAM BEK Warszawa
129.12456Krzysztof StefaniakMA2100KAM BEK Warszawa
130.16087Feliks CzechowskiMA287KAM BEK Warszawa
131.19345Bożena JacuchMA275KAM BEK Warszawa
132.17018Iwona WróblewskaMA275KAM BEK Warszawa
133.17017Piotr WróblewskiMA375KAM BEK Warszawa
134.19508Magdalena MańkowskaMA262KAM BEK Warszawa
135.17654Michał MańkowskiMA2.562KAM BEK Warszawa
136.20228Zbigniew MizikowskiMA050KAM BEK Warszawa
137.10571Marek KubickiMA4146Koźmiński Bridge Team
138.07928Mariusz ŁasiewickiMA4146Koźmiński Bridge Team
139.10435Waldemar PutzMA5146Koźmiński Bridge Team
140.17155Sławomir BąkMA5112Koźmiński Bridge Team
141.06760Jacek ŁapczyńskiMA498Koźmiński Bridge Team
142.18036Leszek TylecMA298Koźmiński Bridge Team
143.15206Grzegorz LackowskiMA1.591Koźmiński Bridge Team
144.06990Urszula Górecka-WideryńskaMA384Koźmiński Bridge Team
145.11615Katarzyna KumelaMA270Koźmiński Bridge Team
146.12685Witold BieleckiMA2.542Koźmiński Bridge Team
147.11604Marcin NajbarMA342Koźmiński Bridge Team
148.19106Piotr PiątkiewiczMA1.542Koźmiński Bridge Team
149.12356Maciej GuzowskiMA4150Latawce
150.12355Tomasz KępińskiMA2.5150Latawce
151.06724Paweł KubackiMA5150Latawce
152.06545Michał ChojnackiMA5143Latawce
153.12268Zbigniew BednarekMA3135Latawce
154.15773Stanisław LiśkiewiczMA7120Latawce
155.05710Jacek MarciniakMA9120Latawce
156.07060Sławomir LatałaMA12105Latawce
157.14413Ryszard NiżnikMA745Latawce
158.13073Krzysztof ArczewskiMA2.530Latawce
159.19519Mateusz LisowskiMA0102MUKS ŁEBSKI Wołomin
160.19514Kajetan SaturskiMA0.521MUKS ŁEBSKI Wołomin
161.20011Edwin PastuszkaMA016MUKS ŁEBSKI Wołomin
162.19511Dorota MyszczyszynMA0.511MUKS ŁEBSKI Wołomin
163.19515Magdalena SaturskaMA0.511MUKS ŁEBSKI Wołomin
164.19830Wojciech BąkMA1115Singleton Warszawa
165.06903Józef RzepkaMA578Singleton Warszawa
166.06506Stefan BerwidMA4115SM Górczewska
167.18061Andrzej ChylińskiMA2115SM Górczewska
168.17844Jacek LipskiMA2.5115SM Górczewska
169.17845Grzegorz KujszczykMA299SM Górczewska
170.17851Włodzimierz KuśMA1.599SM Górczewska
171.19480Krzysztof DobrzenieckiMA1.588SM Górczewska
172.16491Stanisław DybiecMA2.517SM Górczewska
173.06494Ryszard BałukMA511SM Górczewska
174.17447Ryszard KarwatMA2.5102SMART 3
175.10719Katarzyna ChmielewskaMA195SMART 3
176.18480Witold JochymMA295SMART 3
177.16431Wiesław KachniarzMA1.595SMART 3
178.16469Wioletta LichodziejewskaMA1.595SMART 3
179.16430Andrzej PawlikMA1.595SMART 3
180.15262Grzegorz PiotrowskiMA295SMART 3
181.16862Paweł BagrowskiMA1.588SMART 3
182.19534Zdzisław TylkoMA1.588SMART 3
183.18297Mirosław GrochowskiMA1.581SMART 3
184.16451Jacek PaluchowskiMA281SMART 3
185.09267Ewa PiotrowskaMA1.575SMART 3
186.16997Joanna KlamczyńskaMA1.5137Spójnia - Warszawa
187.16996Marek KlamczyńskiMA1.5137Spójnia - Warszawa
188.15156Hanna ProbolaMA2.5137Spójnia - Warszawa
189.19518Bolesław StudzińskiMA1.5137Spójnia - Warszawa
190.20898Bogusław JóźwiakMA066Spójnia - Warszawa
191.18780Andrzej MakohinMA066Spójnia - Warszawa
192.18781Jacek PiliszekMA0.566Spójnia - Warszawa
193.14195Jarosław SkibińskiMA253Spójnia - Warszawa
194.15558Jakub KonadorMA1.533Spójnia - Warszawa
195.15480Krystian WolińskiMA1.533Spójnia - Warszawa
196.18724Piotr WierzbickiMA1.527Spójnia - Warszawa
197.17643Michał PowałkaMA1.5129Spójnia - Warszawa 2
198.19523Kacper KarczewskiMA0102Spójnia - Warszawa 2
199.19938Miłosz PolakMA0.5102Spójnia - Warszawa 2
200.06697Jarosław KostrzewaMA1182Spójnia - Warszawa 2
201.19558Małgorzata BębnikMA0.559Spójnia - Warszawa 2
202.20763Andrzej PolakMA051Spójnia - Warszawa 2
203.19513Stanisław SonczukMA051Spójnia - Warszawa 2
204.20475Leonidas TufekcisMA031Spójnia - Warszawa 2
205.19524Adam ZychMA031Spójnia - Warszawa 2
206.19935Mieszko BartosMA021Spójnia - Warszawa 2
207.19937Marcel JanusMA011Spójnia - Warszawa 2
208.20470Jakub MigdałMA011Spójnia - Warszawa 2
209.19936Franciszek RekowskiMA011Spójnia - Warszawa 2
210.19517Michał SprzęczkaMA0.511Spójnia - Warszawa 2
211.18719Aleksandra TomczykMA0.511Spójnia - Warszawa 2
212.09710Mariusz MączewskiMA2.5109Team Kajakowa
213.18984Andrzej RedaMA2109Team Kajakowa
214.16366Andrzej SeilerMA2.5104Team Kajakowa
215.18982Zbigniew GżałczyńskiMA1.578Team Kajakowa
216.19837Adam KowalczykMA0.578Team Kajakowa
217.18830Stanisław RękasMA1.578Team Kajakowa
218.16873Jacek SowińskiMA2.573Team Kajakowa
219.20247Zygmunt TolakMA073Team Kajakowa
220.19102Marek JefremienkoMA1.568Team Kajakowa
221.06642Jacek JedynakMA263Team Kajakowa
222.18505Tomasz PrzegalińskiMA2122Team Kajakowa 2
223.04166Piotr TokarskiMA2122Team Kajakowa 2
224.18507Andrzej JarząbekMA1.5111Team Kajakowa 2
225.18506Tomasz MroczekMA1.599Team Kajakowa 2
226.17362Jarek MarkowskiMA293Team Kajakowa 2
227.18983Jacek KarczmarczykMA188Team Kajakowa 2
228.20112Mirosław DorauMA0.582Team Kajakowa 2
229.20077Tomasz ZatajMA182Team Kajakowa 2
230.17692Anna NożyńskaMA270Team Kajakowa 2
231.19122Anna ZalewskaMA1.570Team Kajakowa 2
232.07786Bogdan DejnakowskiMA4148TEAM Natolin Warszawa
233.06721Edward KrusiewiczMA7148TEAM Natolin Warszawa
234.19705Jan SyskaMA2148TEAM Natolin Warszawa
235.10426Marek SzakunMA4148TEAM Natolin Warszawa
236.13379Włodzimierz UrbanowiczMA4148TEAM Natolin Warszawa
237.06752Jacek LipińskiMA485TEAM Natolin Warszawa
238.17998Joanna SerwatowskaMA285TEAM Natolin Warszawa
239.18603Mirosława SwobodaMA243TEAM Natolin Warszawa
240.18796Karol KasperkiewiczMA229TEAM Natolin Warszawa
241.18795Małgorzata MaruszkinMA229TEAM Natolin Warszawa
242.12968Andrzej PiesiewiczMA5124TRASER SMART
243.17640Marek ChylewskiMA2112TRASER SMART
244.08543Marek JaroszkiewiczMA3112TRASER SMART
245.18076Wiesław OlszewskiMA2.5100TRASER SMART
246.10504Andrzej SontowskiMA3100TRASER SMART
247.09929Waldemar StępińskiMA2.5100TRASER SMART
248.18421Jan RatterMA1.575TRASER SMART
249.14450Piotr MakohinMA262TRASER SMART
250.17978Dorota Sikorska-PiesiewiczMA225TRASER SMART
251.19470Tamara CesarzMA1.5113WTS DeSki
252.19157Grażyna JaskulskaMA2113WTS DeSki
253.19365Andrzej ŁodzińskiMA1.5113WTS DeSki
254.13259Andrzej DachowskiMA2.5102WTS DeSki
255.09935Andrzej KudelskiMA4102WTS DeSki
256.19684Anna SmoluchowskaMA1.597WTS DeSki
257.10356Agnieszka JonczykMA485WTS DeSki
258.19685Marek GutkowskiMA163WTS DeSki
259.20005Dariusz WasilewskiMA163WTS DeSki
260.20034Katarzyna Grabarczyk-StećMA0.557WTS DeSki

Łącznie 22092 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/ligi/IVliga1920/wyniki/rr2/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-11-30 g.18:17:32 (0.5256/273) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.