Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4793/25920 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2019/2020
Warszawska Liga Okręgowa
niedziela, 23 lutego 2020r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.10105Robert GłowackiMA1317Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
2.07060Sławomir LatałaMA12105Latawce
3.06697Jarosław KostrzewaMA1182Spójnia - Warszawa 2
4.06615Jerzy GreśMA912813 Sochaczew
5.05710Jacek MarciniakMA9120Latawce
6.06721Edward KrusiewiczMA7148TEAM Natolin Warszawa
7.15773Stanisław LiśkiewiczMA7120Latawce
8.14413Ryszard NiżnikMA745Latawce
9.06724Paweł KubackiMA5150Latawce
10.10435Waldemar PutzMA5146Koźmiński Bridge Team
11.09741Wiktor CałaMA5143Dom Kultury Rembertów
12.09620Adam ŻelaznyMA5143Dom Kultury Rembertów
13.06546Bogusław ChomentowskiMA5143Dom Kultury Rembertów
14.06927Waldemar SkładanowskiMA5143Dom Kultury Rembertów
15.06564Gerard CzernohorskiMA5143Dom Kultury Rembertów
16.06545Michał ChojnackiMA5143Latawce
17.06764Marian ŁukasiakMA5137Dom Kultury Rembertów
18.12968Andrzej PiesiewiczMA5124TRASER SMART
19.17155Sławomir BąkMA5112Koźmiński Bridge Team
20.06291Zdzisław OlszewskiMA5109Dom Kultury Rembertów
21.06903Józef RzepkaMA578Singleton Warszawa
22.06832Teresa OlczykMA578AZS PW WEKTOR
23.06793Wiesław MiłkowskiMA514Dom Kultury Rembertów
24.06494Ryszard BałukMA511SM Górczewska
25.12356Maciej GuzowskiMA4150Latawce
26.07786Bogdan DejnakowskiMA4148TEAM Natolin Warszawa
27.13379Włodzimierz UrbanowiczMA4148TEAM Natolin Warszawa
28.10426Marek SzakunMA4148TEAM Natolin Warszawa
29.10571Marek KubickiMA4146Koźmiński Bridge Team
30.07928Mariusz ŁasiewickiMA4146Koźmiński Bridge Team
31.08403Andrzej FryszkowskiMA4141AZS PW WEKTOR
32.12224Aleksander WaślickiMA4139Altman SMART
33.06781Kazimierz MarcinkowskiMA4134AZS PW WEKTOR
34.07946Edward WitanMA4133FORSING Warszawa
35.08428Krzysztof SokółMA4133FORSING Warszawa
36.06898Włodzimierz RutkowskiMA412013 Sochaczew
37.06935Janusz SobolewskiMA4119Altman SMART
38.06506Stefan BerwidMA4115SM Górczewska
39.17675Janusz KrólikowskiMA4107Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
40.09935Andrzej KudelskiMA4102WTS DeSki
41.12173Olga WrzosMA4100FORSING Warszawa
42.06959Zofia SzuchnikMA4100FORSING Warszawa
43.06760Jacek ŁapczyńskiMA498Koźmiński Bridge Team
44.09213Grzegorz WitkowskiMA488ESKOM II
45.10356Agnieszka JonczykMA485WTS DeSki
46.06752Jacek LipińskiMA485TEAM Natolin Warszawa
47.06456Włodzimierz FiedoryszynMA440FORSING Warszawa
48.10833Aleksander SzczupakowskiMA428Altman SMART
49.14528Marek PalubińskiMA3139Altman SMART
50.12268Zbigniew BednarekMA3135Latawce
51.09780Marek CieniewiczMA3133Altman SMART
52.16296Jerzy BejmaMA3133FORSING Warszawa
53.16707Piotr TrębskiMA312813 Sochaczew
54.14527Urszula CwylMA3126Altman SMART
55.08543Marek JaroszkiewiczMA3112TRASER SMART
56.06811Jacek MusiałMA3112KAM BEK Warszawa
57.14539Bronisław KamińskiMA3112KAM BEK Warszawa
58.16461Sławomir RokickiMA3107FORSING Warszawa
59.10504Andrzej SontowskiMA3100TRASER SMART
60.16495Marek JanotaMA397Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
61.16675Joanna Kilanowicz-BosekMA394FORSING Warszawa
62.06810Andrzej MusiałMA385AZS PW WEKTOR
63.06990Urszula Górecka-WideryńskaMA384Koźmiński Bridge Team
64.17017Piotr WróblewskiMA375KAM BEK Warszawa
65.11604Marcin NajbarMA342Koźmiński Bridge Team
66.13711Magdalena GłombińskaMA329AZS PW WEKTOR
67.15822Jacek MetterMA317Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
68.11435Janusz ZarębaMA314Dom Kultury Rembertów
69.12355Tomasz KępińskiMA2.5150Latawce
70.10340Michał TuczyńskiMA2.5141AZS PW WEKTOR
71.15156Hanna ProbolaMA2.5137Spójnia - Warszawa
72.13938Janusz WoźniakMA2.5133Altman SMART
73.13939Zbigniew DembińskiMA2.5133Altman SMART
74.16694Zenon FilipiakMA2.512813 Sochaczew
75.16888Ireneusz LiberadzkiMA2.512013 Sochaczew
76.17844Jacek LipskiMA2.5115SM Górczewska
77.11593Anna SencerzMA2.5111esKADRa
78.09710Mariusz MączewskiMA2.5109Team Kajakowa
79.16366Andrzej SeilerMA2.5104Team Kajakowa
80.16372Tadeusz OsieckiMA2.510313 Sochaczew
81.16373Krzysztof PietruszkaMA2.510313 Sochaczew
82.17447Ryszard KarwatMA2.5102SMART 3
83.13259Andrzej DachowskiMA2.5102WTS DeSki
84.17836Leszek JędrzejczakMA2.5100FORSING Warszawa
85.09929Waldemar StępińskiMA2.5100TRASER SMART
86.18076Wiesław OlszewskiMA2.5100TRASER SMART
87.15003Hanna Kalotka-KręglewskaMA2.590KADRa+
88.16873Jacek SowińskiMA2.573Team Kajakowa
89.10720Maria DümMA2.571AZS PW WEKTOR
90.17654Michał MańkowskiMA2.562KAM BEK Warszawa
91.12685Witold BieleckiMA2.542Koźmiński Bridge Team
92.13073Krzysztof ArczewskiMA2.530Latawce
93.16491Stanisław DybiecMA2.517SM Górczewska
94.19705Jan SyskaMA2148TEAM Natolin Warszawa
95.16460Zbigniew KomorowskiMA2139Altman SMART
96.17655Janusz WieczorekMA2124KAM BEK Warszawa
97.18505Tomasz PrzegalińskiMA2122Team Kajakowa 2
98.04166Piotr TokarskiMA2122Team Kajakowa 2
99.18061Andrzej ChylińskiMA2115SM Górczewska
100.18774Ewa OrłowskaMA2115ESKOM I
101.19157Grażyna JaskulskaMA2113WTS DeSki
102.17640Marek ChylewskiMA2112TRASER SMART
103.17659Jerzy NoworolMA2111esKADRa
104.18419Tomasz GellertMA2111esKADRa
105.19085Zdzisław PietruszewskiMA2111esKADRa
106.18984Andrzej RedaMA2109Team Kajakowa
107.19475Mariola MiklaszewskaMA2107Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
108.18298Ryszard PietrzakMA2107Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
109.18801Radosław RozmanMA2106esKADRa
110.17658Aleksandra Szemietowa-KopećMA2104KADRa+
111.18831Janina OrłowskaMA2104KADRa+
112.12456Krzysztof StefaniakMA2100KAM BEK Warszawa
113.17845Grzegorz KujszczykMA299SM Górczewska
114.18036Leszek TylecMA298Koźmiński Bridge Team
115.18480Witold JochymMA295SMART 3
116.15262Grzegorz PiotrowskiMA295SMART 3
117.17362Jarek MarkowskiMA293Team Kajakowa 2
118.15004Tomasz KręglewskiMA290KADRa+
119.16087Feliks CzechowskiMA287KAM BEK Warszawa
120.17227Błażej ZalewskiMA287HARCOWNICY
121.17998Joanna SerwatowskaMA285TEAM Natolin Warszawa
122.19375Zbigniew KozerskiMA285esKADRa
123.16451Jacek PaluchowskiMA281SMART 3
124.17018Iwona WróblewskaMA275KAM BEK Warszawa
125.19345Bożena JacuchMA275KAM BEK Warszawa
126.11615Katarzyna KumelaMA270Koźmiński Bridge Team
127.17692Anna NożyńskaMA270Team Kajakowa 2
128.06642Jacek JedynakMA263Team Kajakowa
129.14450Piotr MakohinMA262TRASER SMART
130.19508Magdalena MańkowskaMA262KAM BEK Warszawa
131.14195Jarosław SkibińskiMA253Spójnia - Warszawa
132.18120Hubert KędziorekMA247FORSING Warszawa
133.18603Mirosława SwobodaMA243TEAM Natolin Warszawa
134.08402Krystyna FryszkowskaMA236AZS PW WEKTOR
135.10146Katarzyna PaluchowskaMA23513 Sochaczew
136.17971Adam NieżurawskiMA229AZS PW WEKTOR
137.18795Małgorzata MaruszkinMA229TEAM Natolin Warszawa
138.18796Karol KasperkiewiczMA229TEAM Natolin Warszawa
139.17978Dorota Sikorska-PiesiewiczMA225TRASER SMART
140.18149Karolina MelkonyanMA223AZS UW Warszawa
141.16996Marek KlamczyńskiMA1.5137Spójnia - Warszawa
142.19518Bolesław StudzińskiMA1.5137Spójnia - Warszawa
143.16997Joanna KlamczyńskaMA1.5137Spójnia - Warszawa
144.17643Michał PowałkaMA1.5129Spójnia - Warszawa 2
145.06992Jolanta WilkoszMA1.5113AZS PW WEKTOR
146.19470Tamara CesarzMA1.5113WTS DeSki
147.19365Andrzej ŁodzińskiMA1.5113WTS DeSki
148.11459Jerzy BrzózyMA1.5112KAM BEK Warszawa
149.18507Andrzej JarząbekMA1.5111Team Kajakowa 2
150.19245Krzysztof KlimczakMA1.5109ESKOM I
151.19484Urszula StaniszewskaMA1.5109ESKOM I
152.19244Małgorzata WachowskaMA1.5109ESKOM I
153.03023Teresa Roszkowska-ŚliźMA1.5107Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
154.15871Stanisław TurlejMA1.5106esKADRa
155.18506Tomasz MroczekMA1.599Team Kajakowa 2
156.17851Włodzimierz KuśMA1.599SM Górczewska
157.19483Piotr UrbańskiMA1.598ESKOM I
158.19344Łukasz ChrzanowskiMA1.598ESKOM I
159.19836Elżbieta BrewińskaMA1.597Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
160.19684Anna SmoluchowskaMA1.597WTS DeSki
161.18816Józef NowikMA1.596esKADRa
162.16430Andrzej PawlikMA1.595SMART 3
163.16431Wiesław KachniarzMA1.595SMART 3
164.16469Wioletta LichodziejewskaMA1.595SMART 3
165.19071Wojciech GajzlerMA1.592ESKOM I
166.19080Jan SzewczykMA1.592AZS UW Warszawa
167.15206Grzegorz LackowskiMA1.591Koźmiński Bridge Team
168.16862Paweł BagrowskiMA1.588SMART 3
169.19534Zdzisław TylkoMA1.588SMART 3
170.19480Krzysztof DobrzenieckiMA1.588SM Górczewska
171.17695Wacław KryńskiMA1.587HARCOWNICY
172.18996Natalia WęgleńskaMA1.582ESKOM II
173.18297Mirosław GrochowskiMA1.581SMART 3
174.19507Elżbieta FiejkaMA1.580KADRa+
175.18830Stanisław RękasMA1.578Team Kajakowa
176.18982Zbigniew GżałczyńskiMA1.578Team Kajakowa
177.18858Michał FrączekMA1.577ESKOM II
178.18421Jan RatterMA1.575TRASER SMART
179.09267Ewa PiotrowskaMA1.575SMART 3
180.19132Jadwiga NyczMA1.570KADRa+
181.19122Anna ZalewskaMA1.570Team Kajakowa 2
182.19102Marek JefremienkoMA1.568Team Kajakowa
183.18015Ireneusz JędrzejewskiMA1.565ESKOM II
184.18014Krystyna JędrzejewskaMA1.565ESKOM II
185.14416Irena PruszkoMA1.565ESKOM II
186.18604Krystyna GoreńMA1.560KADRa+
187.17657Krystyna FrąckiewiczMA1.560KADRa+
188.18861Małgorzata DmowskaMA1.559ESKOM II
189.18985Grażyna RzeczyckaMA1.554Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
190.18986Zbigniew RzeczyckiMA1.554Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
191.15515Weronika PasińskaMA1.55213 Sochaczew
192.15512Paweł PęsiekMA1.55213 Sochaczew
193.19106Piotr PiątkiewiczMA1.542Koźmiński Bridge Team
194.15558Jakub KonadorMA1.533Spójnia - Warszawa
195.15480Krystian WolińskiMA1.533Spójnia - Warszawa
196.18724Piotr WierzbickiMA1.527Spójnia - Warszawa
197.16357Waldemar ŁadowskiMA1.514FORSING Warszawa
198.19636Michał LachowskiMA1126AZS UW Warszawa
199.19662Kuba MierzwińskiMA1126AZS UW Warszawa
200.18840Paweł WolskiMA1117ESKOM II
201.19830Wojciech BąkMA1115Singleton Warszawa
202.19482Magda UrbańskaMA198ESKOM I
203.10719Katarzyna ChmielewskaMA195SMART 3
204.12432Anna FrączekMA194ESKOM II
205.18797Teresa GuberowMA190KADRa+
206.18983Jacek KarczmarczykMA188Team Kajakowa 2
207.20077Tomasz ZatajMA182Team Kajakowa 2
208.18486Irena WilczyńskaMA170KADRa+
209.19685Marek GutkowskiMA163WTS DeSki
210.20005Dariusz WasilewskiMA163WTS DeSki
211.18860Karolina MatraszekMA147ESKOM II
212.19485Adrianna StaniszewskaMA140ESKOM I
213.18997Krzysztof MalesińskiMA130ESKOM II
214.16362Dorota WieczorekMA115AZS PW WEKTOR
215.19814Franciszek RychlikMA0.5117ESKOM II
216.18124Estera HulanickaMA0.5115AZS UW Warszawa
217.19938Miłosz PolakMA0.5102Spójnia - Warszawa 2
218.20112Mirosław DorauMA0.582Team Kajakowa 2
219.19837Adam KowalczykMA0.578Team Kajakowa
220.18125Sara HulanickaMA0.569AZS UW Warszawa
221.19831Szymon RojekMA0.569AZS KU UW Warszawa
222.18781Jacek PiliszekMA0.566Spójnia - Warszawa
223.19558Małgorzata BębnikMA0.559Spójnia - Warszawa 2
224.20034Katarzyna Grabarczyk-StećMA0.557WTS DeSki
225.19514Kajetan SaturskiMA0.521MUKS ŁEBSKI Wołomin
226.19511Dorota MyszczyszynMA0.511MUKS ŁEBSKI Wołomin
227.19515Magdalena SaturskaMA0.511MUKS ŁEBSKI Wołomin
228.18719Aleksandra TomczykMA0.511Spójnia - Warszawa 2
229.19517Michał SprzęczkaMA0.511Spójnia - Warszawa 2
230.19523Kacper KarczewskiMA0102Spójnia - Warszawa 2
231.19519Mateusz LisowskiMA0102MUKS ŁEBSKI Wołomin
232.20167Magdalena JudekMA098ESKOM I
233.20247Zygmunt TolakMA073Team Kajakowa
234.20769Grzegorz RadzikowskiMA067AZS UW Warszawa II
235.20767Aleksander KarchMA067AZS UW Warszawa II
236.20768Ignacy GębuśMA067AZS UW Warszawa II
237.18780Andrzej MakohinMA066Spójnia - Warszawa
238.20898Bogusław JóźwiakMA066Spójnia - Warszawa
239.20763Andrzej PolakMA051Spójnia - Warszawa 2
240.19513Stanisław SonczukMA051Spójnia - Warszawa 2
241.20228Zbigniew MizikowskiMA050KAM BEK Warszawa
242.20240Bernard KulaMA046AZS UW Warszawa
243.20761Magdalena KlimczewskaMA045AZS UW Warszawa II
244.20236Bartosz ŁojekMA045AZS UW Warszawa
245.20760Kamila LitwinMA045AZS UW Warszawa II
246.20237Bartłomiej LechMA045AZS UW Warszawa
247.19524Adam ZychMA031Spójnia - Warszawa 2
248.20475Leonidas TufekcisMA031Spójnia - Warszawa 2
249.20714Alicja KiełbasaMA023AZS KU UW Warszawa
250.20715Oliwia WójcickaMA023AZS KU UW Warszawa
251.19942Rafał SzerszyńskiMA023AZS KU UW Warszawa
252.20239Atanazy GawrysiakMA023AZS UW Warszawa
253.20259Jan KotMA023AZS UW Warszawa II
254.19935Mieszko BartosMA021Spójnia - Warszawa 2
255.18841Michał SzadkowskiMA018ESKOM II
256.20011Edwin PastuszkaMA016MUKS ŁEBSKI Wołomin
257.19936Franciszek RekowskiMA011Spójnia - Warszawa 2
258.19937Marcel JanusMA011Spójnia - Warszawa 2
259.20470Jakub MigdałMA011Spójnia - Warszawa 2
260.20906Tymon PikułaMA011AZS UW Warszawa II

Łącznie 22092 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/ligi/IVliga1920/wyniki/rr2/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-12-05 g.00:49:24 (0.5354/273) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.