Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4793/25920 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2019/2020
Warszawska Liga Okręgowa
niedziela, 23 lutego 2020r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.12356Maciej GuzowskiMA4150Latawce
2.12355Tomasz KępińskiMA2.5150Latawce
3.06724Paweł KubackiMA5150Latawce
4.07786Bogdan DejnakowskiMA4148TEAM Natolin Warszawa
5.06721Edward KrusiewiczMA7148TEAM Natolin Warszawa
6.19705Jan SyskaMA2148TEAM Natolin Warszawa
7.10426Marek SzakunMA4148TEAM Natolin Warszawa
8.13379Włodzimierz UrbanowiczMA4148TEAM Natolin Warszawa
9.10571Marek KubickiMA4146Koźmiński Bridge Team
10.07928Mariusz ŁasiewickiMA4146Koźmiński Bridge Team
11.10435Waldemar PutzMA5146Koźmiński Bridge Team
12.09741Wiktor CałaMA5143Dom Kultury Rembertów
13.06545Michał ChojnackiMA5143Latawce
14.06546Bogusław ChomentowskiMA5143Dom Kultury Rembertów
15.06564Gerard CzernohorskiMA5143Dom Kultury Rembertów
16.06927Waldemar SkładanowskiMA5143Dom Kultury Rembertów
17.09620Adam ŻelaznyMA5143Dom Kultury Rembertów
18.08403Andrzej FryszkowskiMA4141AZS PW WEKTOR
19.10340Michał TuczyńskiMA2.5141AZS PW WEKTOR
20.16460Zbigniew KomorowskiMA2139Altman SMART
21.14528Marek PalubińskiMA3139Altman SMART
22.12224Aleksander WaślickiMA4139Altman SMART
23.16997Joanna KlamczyńskaMA1.5137Spójnia - Warszawa
24.16996Marek KlamczyńskiMA1.5137Spójnia - Warszawa
25.06764Marian ŁukasiakMA5137Dom Kultury Rembertów
26.15156Hanna ProbolaMA2.5137Spójnia - Warszawa
27.19518Bolesław StudzińskiMA1.5137Spójnia - Warszawa
28.12268Zbigniew BednarekMA3135Latawce
29.06781Kazimierz MarcinkowskiMA4134AZS PW WEKTOR
30.16296Jerzy BejmaMA3133FORSING Warszawa
31.09780Marek CieniewiczMA3133Altman SMART
32.13939Zbigniew DembińskiMA2.5133Altman SMART
33.08428Krzysztof SokółMA4133FORSING Warszawa
34.07946Edward WitanMA4133FORSING Warszawa
35.13938Janusz WoźniakMA2.5133Altman SMART
36.17643Michał PowałkaMA1.5129Spójnia - Warszawa 2
37.16694Zenon FilipiakMA2.512813 Sochaczew
38.06615Jerzy GreśMA912813 Sochaczew
39.16707Piotr TrębskiMA312813 Sochaczew
40.14527Urszula CwylMA3126Altman SMART
41.19636Michał LachowskiMA1126AZS UW Warszawa
42.19662Kuba MierzwińskiMA1126AZS UW Warszawa
43.12968Andrzej PiesiewiczMA5124TRASER SMART
44.17655Janusz WieczorekMA2124KAM BEK Warszawa
45.18505Tomasz PrzegalińskiMA2122Team Kajakowa 2
46.04166Piotr TokarskiMA2122Team Kajakowa 2
47.16888Ireneusz LiberadzkiMA2.512013 Sochaczew
48.15773Stanisław LiśkiewiczMA7120Latawce
49.05710Jacek MarciniakMA9120Latawce
50.06898Włodzimierz RutkowskiMA412013 Sochaczew
51.06935Janusz SobolewskiMA4119Altman SMART
52.19814Franciszek RychlikMA0.5117ESKOM II
53.18840Paweł WolskiMA1117ESKOM II
54.19830Wojciech BąkMA1115Singleton Warszawa
55.06506Stefan BerwidMA4115SM Górczewska
56.18061Andrzej ChylińskiMA2115SM Górczewska
57.18124Estera HulanickaMA0.5115AZS UW Warszawa
58.17844Jacek LipskiMA2.5115SM Górczewska
59.18774Ewa OrłowskaMA2115ESKOM I
60.19470Tamara CesarzMA1.5113WTS DeSki
61.19157Grażyna JaskulskaMA2113WTS DeSki
62.19365Andrzej ŁodzińskiMA1.5113WTS DeSki
63.06992Jolanta WilkoszMA1.5113AZS PW WEKTOR
64.17155Sławomir BąkMA5112Koźmiński Bridge Team
65.11459Jerzy BrzózyMA1.5112KAM BEK Warszawa
66.17640Marek ChylewskiMA2112TRASER SMART
67.08543Marek JaroszkiewiczMA3112TRASER SMART
68.14539Bronisław KamińskiMA3112KAM BEK Warszawa
69.06811Jacek MusiałMA3112KAM BEK Warszawa
70.18419Tomasz GellertMA2111esKADRa
71.18507Andrzej JarząbekMA1.5111Team Kajakowa 2
72.17659Jerzy NoworolMA2111esKADRa
73.19085Zdzisław PietruszewskiMA2111esKADRa
74.11593Anna SencerzMA2.5111esKADRa
75.19245Krzysztof KlimczakMA1.5109ESKOM I
76.09710Mariusz MączewskiMA2.5109Team Kajakowa
77.06291Zdzisław OlszewskiMA5109Dom Kultury Rembertów
78.18984Andrzej RedaMA2109Team Kajakowa
79.19484Urszula StaniszewskaMA1.5109ESKOM I
80.19244Małgorzata WachowskaMA1.5109ESKOM I
81.17675Janusz KrólikowskiMA4107Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
82.19475Mariola MiklaszewskaMA2107Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
83.18298Ryszard PietrzakMA2107Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
84.16461Sławomir RokickiMA3107FORSING Warszawa
85.03023Teresa Roszkowska-ŚliźMA1.5107Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
86.18801Radosław RozmanMA2106esKADRa
87.15871Stanisław TurlejMA1.5106esKADRa
88.07060Sławomir LatałaMA12105Latawce
89.18831Janina OrłowskaMA2104KADRa+
90.16366Andrzej SeilerMA2.5104Team Kajakowa
91.17658Aleksandra Szemietowa-KopećMA2104KADRa+
92.16372Tadeusz OsieckiMA2.510313 Sochaczew
93.16373Krzysztof PietruszkaMA2.510313 Sochaczew
94.13259Andrzej DachowskiMA2.5102WTS DeSki
95.19523Kacper KarczewskiMA0102Spójnia - Warszawa 2
96.17447Ryszard KarwatMA2.5102SMART 3
97.09935Andrzej KudelskiMA4102WTS DeSki
98.19519Mateusz LisowskiMA0102MUKS ŁEBSKI Wołomin
99.19938Miłosz PolakMA0.5102Spójnia - Warszawa 2
100.17836Leszek JędrzejczakMA2.5100FORSING Warszawa
101.18076Wiesław OlszewskiMA2.5100TRASER SMART
102.10504Andrzej SontowskiMA3100TRASER SMART
103.12456Krzysztof StefaniakMA2100KAM BEK Warszawa
104.09929Waldemar StępińskiMA2.5100TRASER SMART
105.06959Zofia SzuchnikMA4100FORSING Warszawa
106.12173Olga WrzosMA4100FORSING Warszawa
107.17845Grzegorz KujszczykMA299SM Górczewska
108.17851Włodzimierz KuśMA1.599SM Górczewska
109.18506Tomasz MroczekMA1.599Team Kajakowa 2
110.19344Łukasz ChrzanowskiMA1.598ESKOM I
111.20167Magdalena JudekMA098ESKOM I
112.06760Jacek ŁapczyńskiMA498Koźmiński Bridge Team
113.18036Leszek TylecMA298Koźmiński Bridge Team
114.19482Magda UrbańskaMA198ESKOM I
115.19483Piotr UrbańskiMA1.598ESKOM I
116.19836Elżbieta BrewińskaMA1.597Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
117.16495Marek JanotaMA397Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
118.19684Anna SmoluchowskaMA1.597WTS DeSki
119.18816Józef NowikMA1.596esKADRa
120.10719Katarzyna ChmielewskaMA195SMART 3
121.18480Witold JochymMA295SMART 3
122.16431Wiesław KachniarzMA1.595SMART 3
123.16469Wioletta LichodziejewskaMA1.595SMART 3
124.16430Andrzej PawlikMA1.595SMART 3
125.15262Grzegorz PiotrowskiMA295SMART 3
126.12432Anna FrączekMA194ESKOM II
127.16675Joanna Kilanowicz-BosekMA394FORSING Warszawa
128.17362Jarek MarkowskiMA293Team Kajakowa 2
129.19071Wojciech GajzlerMA1.592ESKOM I
130.19080Jan SzewczykMA1.592AZS UW Warszawa
131.15206Grzegorz LackowskiMA1.591Koźmiński Bridge Team
132.18797Teresa GuberowMA190KADRa+
133.15003Hanna Kalotka-KręglewskaMA2.590KADRa+
134.15004Tomasz KręglewskiMA290KADRa+
135.16862Paweł BagrowskiMA1.588SMART 3
136.19480Krzysztof DobrzenieckiMA1.588SM Górczewska
137.18983Jacek KarczmarczykMA188Team Kajakowa 2
138.19534Zdzisław TylkoMA1.588SMART 3
139.09213Grzegorz WitkowskiMA488ESKOM II
140.16087Feliks CzechowskiMA287KAM BEK Warszawa
141.17695Wacław KryńskiMA1.587HARCOWNICY
142.17227Błażej ZalewskiMA287HARCOWNICY
143.10356Agnieszka JonczykMA485WTS DeSki
144.19375Zbigniew KozerskiMA285esKADRa
145.06752Jacek LipińskiMA485TEAM Natolin Warszawa
146.06810Andrzej MusiałMA385AZS PW WEKTOR
147.17998Joanna SerwatowskaMA285TEAM Natolin Warszawa
148.06990Urszula Górecka-WideryńskaMA384Koźmiński Bridge Team
149.20112Mirosław DorauMA0.582Team Kajakowa 2
150.06697Jarosław KostrzewaMA1182Spójnia - Warszawa 2
151.18996Natalia WęgleńskaMA1.582ESKOM II
152.20077Tomasz ZatajMA182Team Kajakowa 2
153.18297Mirosław GrochowskiMA1.581SMART 3
154.16451Jacek PaluchowskiMA281SMART 3
155.19507Elżbieta FiejkaMA1.580KADRa+
156.18982Zbigniew GżałczyńskiMA1.578Team Kajakowa
157.19837Adam KowalczykMA0.578Team Kajakowa
158.06832Teresa OlczykMA578AZS PW WEKTOR
159.18830Stanisław RękasMA1.578Team Kajakowa
160.06903Józef RzepkaMA578Singleton Warszawa
161.18858Michał FrączekMA1.577ESKOM II
162.19345Bożena JacuchMA275KAM BEK Warszawa
163.09267Ewa PiotrowskaMA1.575SMART 3
164.18421Jan RatterMA1.575TRASER SMART
165.17018Iwona WróblewskaMA275KAM BEK Warszawa
166.17017Piotr WróblewskiMA375KAM BEK Warszawa
167.16873Jacek SowińskiMA2.573Team Kajakowa
168.20247Zygmunt TolakMA073Team Kajakowa
169.10720Maria DümMA2.571AZS PW WEKTOR
170.11615Katarzyna KumelaMA270Koźmiński Bridge Team
171.17692Anna NożyńskaMA270Team Kajakowa 2
172.19132Jadwiga NyczMA1.570KADRa+
173.18486Irena WilczyńskaMA170KADRa+
174.19122Anna ZalewskaMA1.570Team Kajakowa 2
175.18125Sara HulanickaMA0.569AZS UW Warszawa
176.19831Szymon RojekMA0.569AZS KU UW Warszawa
177.19102Marek JefremienkoMA1.568Team Kajakowa
178.20768Ignacy GębuśMA067AZS UW Warszawa II
179.20767Aleksander KarchMA067AZS UW Warszawa II
180.20769Grzegorz RadzikowskiMA067AZS UW Warszawa II
181.20898Bogusław JóźwiakMA066Spójnia - Warszawa
182.18780Andrzej MakohinMA066Spójnia - Warszawa
183.18781Jacek PiliszekMA0.566Spójnia - Warszawa
184.18014Krystyna JędrzejewskaMA1.565ESKOM II
185.18015Ireneusz JędrzejewskiMA1.565ESKOM II
186.14416Irena PruszkoMA1.565ESKOM II
187.19685Marek GutkowskiMA163WTS DeSki
188.06642Jacek JedynakMA263Team Kajakowa
189.20005Dariusz WasilewskiMA163WTS DeSki
190.14450Piotr MakohinMA262TRASER SMART
191.19508Magdalena MańkowskaMA262KAM BEK Warszawa
192.17654Michał MańkowskiMA2.562KAM BEK Warszawa
193.17657Krystyna FrąckiewiczMA1.560KADRa+
194.18604Krystyna GoreńMA1.560KADRa+
195.19558Małgorzata BębnikMA0.559Spójnia - Warszawa 2
196.18861Małgorzata DmowskaMA1.559ESKOM II
197.20034Katarzyna Grabarczyk-StećMA0.557WTS DeSki
198.18985Grażyna RzeczyckaMA1.554Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
199.18986Zbigniew RzeczyckiMA1.554Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
200.14195Jarosław SkibińskiMA253Spójnia - Warszawa
201.15515Weronika PasińskaMA1.55213 Sochaczew
202.15512Paweł PęsiekMA1.55213 Sochaczew
203.20763Andrzej PolakMA051Spójnia - Warszawa 2
204.19513Stanisław SonczukMA051Spójnia - Warszawa 2
205.20228Zbigniew MizikowskiMA050KAM BEK Warszawa
206.18120Hubert KędziorekMA247FORSING Warszawa
207.18860Karolina MatraszekMA147ESKOM II
208.20240Bernard KulaMA046AZS UW Warszawa
209.20761Magdalena KlimczewskaMA045AZS UW Warszawa II
210.20237Bartłomiej LechMA045AZS UW Warszawa
211.20760Kamila LitwinMA045AZS UW Warszawa II
212.20236Bartosz ŁojekMA045AZS UW Warszawa
213.14413Ryszard NiżnikMA745Latawce
214.18603Mirosława SwobodaMA243TEAM Natolin Warszawa
215.12685Witold BieleckiMA2.542Koźmiński Bridge Team
216.11604Marcin NajbarMA342Koźmiński Bridge Team
217.19106Piotr PiątkiewiczMA1.542Koźmiński Bridge Team
218.06456Włodzimierz FiedoryszynMA440FORSING Warszawa
219.19485Adrianna StaniszewskaMA140ESKOM I
220.08402Krystyna FryszkowskaMA236AZS PW WEKTOR
221.10146Katarzyna PaluchowskaMA23513 Sochaczew
222.15558Jakub KonadorMA1.533Spójnia - Warszawa
223.15480Krystian WolińskiMA1.533Spójnia - Warszawa
224.20475Leonidas TufekcisMA031Spójnia - Warszawa 2
225.19524Adam ZychMA031Spójnia - Warszawa 2
226.13073Krzysztof ArczewskiMA2.530Latawce
227.18997Krzysztof MalesińskiMA130ESKOM II
228.13711Magdalena GłombińskaMA329AZS PW WEKTOR
229.18796Karol KasperkiewiczMA229TEAM Natolin Warszawa
230.18795Małgorzata MaruszkinMA229TEAM Natolin Warszawa
231.17971Adam NieżurawskiMA229AZS PW WEKTOR
232.10833Aleksander SzczupakowskiMA428Altman SMART
233.18724Piotr WierzbickiMA1.527Spójnia - Warszawa
234.17978Dorota Sikorska-PiesiewiczMA225TRASER SMART
235.20239Atanazy GawrysiakMA023AZS UW Warszawa
236.20714Alicja KiełbasaMA023AZS KU UW Warszawa
237.20259Jan KotMA023AZS UW Warszawa II
238.18149Karolina MelkonyanMA223AZS UW Warszawa
239.19942Rafał SzerszyńskiMA023AZS KU UW Warszawa
240.20715Oliwia WójcickaMA023AZS KU UW Warszawa
241.19935Mieszko BartosMA021Spójnia - Warszawa 2
242.19514Kajetan SaturskiMA0.521MUKS ŁEBSKI Wołomin
243.18841Michał SzadkowskiMA018ESKOM II
244.16491Stanisław DybiecMA2.517SM Górczewska
245.10105Robert GłowackiMA1317Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
246.15822Jacek MetterMA317Formacja Adekwatna Singleton Warszawa
247.20011Edwin PastuszkaMA016MUKS ŁEBSKI Wołomin
248.16362Dorota WieczorekMA115AZS PW WEKTOR
249.16357Waldemar ŁadowskiMA1.514FORSING Warszawa
250.06793Wiesław MiłkowskiMA514Dom Kultury Rembertów
251.11435Janusz ZarębaMA314Dom Kultury Rembertów
252.06494Ryszard BałukMA511SM Górczewska
253.19937Marcel JanusMA011Spójnia - Warszawa 2
254.20470Jakub MigdałMA011Spójnia - Warszawa 2
255.19511Dorota MyszczyszynMA0.511MUKS ŁEBSKI Wołomin
256.20906Tymon PikułaMA011AZS UW Warszawa II
257.19936Franciszek RekowskiMA011Spójnia - Warszawa 2
258.19515Magdalena SaturskaMA0.511MUKS ŁEBSKI Wołomin
259.19517Michał SprzęczkaMA0.511Spójnia - Warszawa 2
260.18719Aleksandra TomczykMA0.511Spójnia - Warszawa 2

Łącznie 22092 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/ligi/IVliga1920/wyniki/rr2/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-11-27 g.23:24:43 (0.4337/273) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.