Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5291/26226 turniej par

szczegóły imprezy

OTP Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy online
Turniej par WOŚP - BBO
niedziela, 31 stycznia 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
KP
5
18
69.2075
2.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
13
17
68.1874
3.01590
05880
Piotr Ratajski
Marcin Zbroja
DS
LD
7
5
65.4072
4.02723
02846
Bogusław Lesiecki
Ryszard Woliński
MP
MP
12
12
65.0870
5.02666
07642
Andrzej Hycnar
Witold Stachnik
PK
MP
13
9
64.2668
6.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
12
11
63.1266
7.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
61.6365
8.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
60.6663
9.02460
02489
Marek Atalski
Jarosław Kaczorowski
LU
LU
13
12
60.6562
10.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
OP
7
17
60.5660
11.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
59.3959
12.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
PD
PD
7
5
58.2457
13.12108
05341
Aleksandra Jarosz
Jacek Pszczoła
MA
SW
5
24
58.1756
14.18068
01458
Teresa Lubas
Wojciech Lubas
DS
DS
1.5
5
58.1654
15.11722
07854
Robert Michalski
Witalis Talar
MA
MA
3
13
58.1253
16.07563
08388
Radosław Kozłowski
Tomasz Kuś
WM
WM
7
4
58.0051
17.02966
11319
Stanisław Pająk
Przemysław Zawada
SW
SW
15
19
57.8450
18.07814
14179
Piotr Kuźmicz
Ryszard Pisarczyk
PK
PK
2.5
5
57.8448
19.04603
17590
Jakub Kasprzak
Aleksandra Rekowska
PM
PM
11
1.5
57.6946
20.10462
04011
Zbigniew Gralewski
Michał Włoszek
LD
KP
3
7
57.3645
21.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
57.1443
22.10447
07928
Mikołaj Komorowski
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
3
4
57.0242
23.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
1.5
7
56.9640
24.15595
10217
Maciej Dąbrowski
Urszula Kędzierska
OP
MA
11
7
56.7839
25.07080
18251
Tomasz Freitag
Elżbieta Lis
WP
DS
5
2.5
56.7437
26.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
56.7136
27.03063
03616
Tadeusz Biskup
Rudolf Zając
SL
SL
7
11
56.5534
28.10711
01891
Karol Brzozowski
Gerard Szweda
OP
OP
2.5
3
56.4033
29.19705
13379
Jan Syska
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
2
4
56.1631
30.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
13
56.1630
31.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
PM
WM
5
7
55.8628
32.08529
02845
Antoni Paja
Aleksander Wodyński
MP
MP
4
4
55.8327
33.09338
04103
Stanisław Lisowski
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
4
5
55.8125
34.01054
02727
Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
15
13
55.6424
35.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
5
5
55.5722
36.01297
01352
Mirosław Fechner
Bernard Jadczak
DS
DS
7
9
55.4021
37.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
11
55.3619
38.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
55.2918
39.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
55.2716
40.07291
17383
Krzysztof Buras
Łukasz Stworzewicz
MA
SL
24
2.5
55.0815
41.09734
07901
Krzysztof Kowalczyk
Rafał Łuczak
MA
MA
4
4
55.0615
42.06539
18479
Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
MA
MA
7
2.5
54.8715
43.21056
17350
Jan Kaliciak
Janusz Zagała
SL
SL
0.5
2
54.7715
44.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
54.6114
45.04662
06872
Michał Nowosadzki
Kazimierz Puczyński
SW
MA
24
13
54.5614
46.06599
08618
Waldemar Gałek
Roland Godlewski
LD
LD
4
2.5
54.5414
47.02597
07614
Tadeusz Biernat
Marek Kiepura
MP
MP
12
5
54.5314
48.19103
06341
Piotr Guzik
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
2
24
54.4913
49.05059
05403
Stanisław Janik
Piotr Solecki
LB
WP
13
7
54.2813
50.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
54.2713
51.01364
01333
Grażyna Ćwiek
Krystyna Łąka
WM
WM
0.5
0.5
54.2512
52.19604
19085
Tadeusz Górnicki
Zdzisław Pietruszewski
MA
MA
1
2
54.2312
53.13886
10237
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
MP
MP
4
5
54.1712
54.17082
06904
Maciej Boczar
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
54.1212
55.03374
03497
Bogusław Mojżesz
Jerzy Skwark
SL
SL
5
15
54.1111
56.06540
20668
Bartosz Chmurski
Emilia Gwóźdź
MA
SL
24
1
54.1011
57.08893
 
Michał Wosik
Wojciech Wosik
MA
-
2.5
0
54.0711
58.19475
08158
Mariola Miklaszewska
Piotr Zatorski
MA
PM
2
21
54.0611
59.20675
09146
Jakub Pietrzak
Piotr Tuczyński
SL
MA
1
24
54.0310
60. 
06658
Patrick Bocken
Jacek Kalita
-
SW
0
24
53.9310
61.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
4
53.9210
62.19677
09620
Jacek Jeleński
Adam Żelazny
MA
MA
2
5
53.8110
63.10425
15123
Artur Cielecki
Grzegorz Szablewski
DS
DS
2
2
53.649
64.05030
01189
Bogdan Grzelak
Tadeusz Urbanek
WP
PK
5
5
53.589
65.05064
07069
Andrzej Janowicz
Grażyna Wyczółkowska
WP
MA
7
5
53.569
66.05996
06086
Zbigniew Lasocki
Ryszard Sawicki
ZP
WP
12
5
53.509
67.04191
05624
Przemysław Bednarski
Jacek Grzelczak
WM
SL
7
13
53.388
68.19433
01169
Mariusz Drewniak
Waldemar Sadurski
ZP
WM
1.5
1.5
53.308
69.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
2.5
53.298
70.14007
14006
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
MA
MA
3
4
53.278
71.16296
16675
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
MA
MA
3
3
52.907
72.03763
04012
Leszek Kawski
Andrzej Wojnowski
KP
KP
9
3
52.797
73.18417
16456
Robert Czernecki
Sylwester Sokół
LD
LD
1.5
5
52.737
74.18925
20150
Andrzej Bojda
Marta Bojda
DS
DS
2
0.5
52.416
75.06795
16140
Ewa Miszewska
Andrzej Szepczyński
WP
WP
19
4
52.396
76.17712
17273
Zbigniew Orliński
Janusz Sztolc
OP
OP
2
2
52.306
77.08166
16716
Renata Dancewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
7
4
52.236
78.15003
15004
Hanna Kalotka-Kręglewska
Tomasz Kręglewski
MA
MA
2.5
2
52.195
79.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
5
4
52.025
80.19380
20781
Marek Borkowski
Marek Wróblewski
PM
MA
1.5
1
51.975
81.05691
07114
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
LD
LD
18
15
51.695
82.06815
18760
Piotr Nawrocki
Joanna Zalewska
MA
MA
19
3
51.664
83.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
7
51.554
84.11887
03155
Krzysztof Bereza
Mariusz Gawłowski
SL
SL
2
3
51.464
85.11155
07167
Marek Benda
Eryk Hamerski
OP
OP
4
3
51.364
86.16528
12629
Piotr Kruczek
Tomasz Magryś
PK
PK
2
2
51.303
87.04621
04653
Marek Kryniewski
Edmund Monkiewicz
PM
PM
5
5
51.053
88.20655
20641
Dominika Lucka
Maximilian Szemik
SL
SL
1
1
50.943
89.04125
04124
Mariusz Faliński
Roman Kruk
MA
PD
5
7
50.713
90.04129
15677
Adam Ościłowski
Jarosław Roszczenko
PD
PD
7
3
50.692
91.11444
09555
Grzegorz Adamski
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
4
4
50.592
92.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
50.562
93.01893
09201
Janusz Środa
Tomasz Walania
OP
OP
4
4
50.552
94.03221
11386
Paweł Jończyk
Anna Makuch
SL
LB
5
0.5
50.481
95.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
50.451
96.06551
10356
Jacek Ciechomski
Agnieszka Jonczyk
MA
MA
19
4
50.331
97.18195
18194
Anna Dawiec
Teresa Piasecka
SW
SW
1
1.5
50.07 
98.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
5
50.05 
99.04798
04820
Mirosław Kopowski
Wiesław Mączkowski
PM
PM
12
12
50.02 
100.19440
19442
Przemysław Ciosek
Andrzej Miazga
MP
MP
1
1
49.93 
101.04660
04755
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
7
7
49.92 
102.06822
05876
Anna Nosalska
Piotr Wulkiewicz
PM
PD
7
7
49.66 
103.03636
04347
Mieczysław Lebiecki
Henryk Łakomski
WM
WM
2.5
12
49.64 
104.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
49.49 
105.20988
20922
Jan Goliński
Janusz Lekki
MP
MP
0.5
1
49.31 
106.04427
04490
Edmund Reczuga
Andrzej Tutaj
WM
WM
7
5
49.24 
107.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2.5
49.20 
108.19926
11550
Jacek Barski
Piotr Marcinowski
DS
DS
1.5
13
49.19 
109.06752
06918
Jacek Lipiński
Piotr Siekański
MA
MA
4
3
49.16 
110.02663
07473
Jacek Herman
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
49.15 
111.20010
18842
Aneta Klaczyńska
Rafał Milinkiewicz
WP
WP
1
2
49.09 
112.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
49.08 
113.16272
15120
Artur Głowacki
Agnieszka Pietrzyk
SL
SL
2.5
7
49.02 
114.13492
08144
Roman Borkowski
Ireneusz Siemieniako
LU
DS
4
5
49.00 
115.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
11
12
48.95 
116.11092
12075
Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
7
5
48.91 
117.11423
05192
Krzysztof Buzała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
48.86 
118.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
4
4
48.79 
119.12439
05713
Arkadiusz Gotwald
Mirosław Marszał
LD
LD
4
5
48.75 
120.03034
03199
Andrzej Bacik
Zbigniew Hylaszek
SL
SL
9
7
48.71 
121.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
9
48.67 
122.14043
14252
Alfred Koda
Stefan Kopyt
PD
PD
4
4
48.57 
123.12777
05533
Piotr Piotrowski
Mieczysław Zaborowski
LD
WP
5
3
48.38 
124.04560
04569
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
PM
PM
5
5
48.29 
125.18272
18273
Dorota Niewińska
Waldemar Niewiński
PM
PM
1.5
1.5
48.10 
126.04242
12220
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
WM
WM
18
5
48.02 
127.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
SW
5
5
47.87 
128.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
47.87 
129.08979
17157
Krzysztof Jassem
Marek Wyżlic
DS
KP
24
2
47.83 
130.04404
04494
Wiesław Pietrzak
Zenon Wawer
WM
WM
5
5
47.65 
131.05944
12006
Adam Hintertan
Danuta Krupnik
PD
MA
12
7
47.36 
132.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
2.5
2
47.33 
133.07732
08518
Jan Kowal
Jan Tokarczyk
PK
PK
3
3
47.17 
134.16728
09006
Paweł Biś
Adam Peszke
WP
WP
2
5
47.08 
135.19497
03030
Andrzej Gintrowicz
Zbigniew Listewnik
WP
WM
2
2
46.87 
136.21180
12508
Robert Gorzelańczyk
Mateusz Górczak
WP
WP
0
0.5
46.84 
137.11769
15757
Tomasz Stryszawski
Marcin Wilczyński
MP
MP
9
5
46.83 
138.04535
04751
Dariusz Bogucki
Andrzej Zaleski
PM
PM
17
9
46.66 
139.11240
15744
Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
SL
SL
2.5
3
46.65 
140.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
1
1.5
46.53 
141.07187
09179
Michał Bąk
Barbara Larysz
OP
OP
3
3
46.36 
142.10833
13938
Aleksander Szczupakowski
Janusz Woźniak
MA
MA
4
2.5
46.34 
143.20909
10150
Jerzy Badak
Jerzy Stepka
DS
WP
0
4
46.32 
144.01803
07130
Stanisław Górski
Eugeniusz Konik
OP
OP
5
5
46.27 
145.18493
12450
Jarosław Chłądowicz
Katarzyna Dufrat
DS
PM
1.5
15
46.24 
146.20680
20656
Wojciech Okrzesik
Zuzanna Samojedny
SL
SL
1.5
1
46.17 
147.03245
03442
Korneliusz Kempa
Dariusz Potuszyński
SL
SL
3
4
45.88 
148.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
1.5
1.5
45.67 
149.14529
10709
Ireneusz Cybulski
Piotr Frankowski
MA
MA
3
4
45.53 
150.01879
01906
Jerzy Serafin
Krzysztof Wołynkiewicz
OP
OP
5
5
45.43 
151.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
44.89 
152.09417
06329
Anna Bułat
Andrzej Jaroński
MP
MA
3
4
44.77 
153.18785
18260
Paweł Sierakowski
Tomasz Wolfke
MA
MA
3
2.5
44.68 
154.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
WM
WM
2
2
44.61 
155.01844
16178
Feliks Marciszewski
Leszek Tarnogrodzki
OP
OP
5
2.5
44.41 
156.07053
06766
Krzysztof Gołaś
Wiesław Maciejczuk
MA
MA
5
13
43.68 
157.05118
05211
Cezary Kmiecik
Andrzej Małdziński
WP
WP
5
5
43.60 
158.04760
14022
Antoni Adamiec
Adam Karpiński
PM
PM
4
0.5
43.59 
159.18983
17683
Jacek Karczmarczyk
Darla Szywalska
MA
MA
1.5
1
43.55 
160.20590
11251
Roman Galik
Bogdan Guzik
PK
MP
1.5
3
43.21 
161.19344
19474
Łukasz Chrzanowski
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
1.5
1
43.10 
162.18284
19843
Aleks Bukat
Jan Trojak
DS
MP
2.5
1.5
42.90 
163.12573
12574
Zdzisław Koza
Waldemar Wnuk
PM
PM
3
2.5
42.55 
164.04066
14926
Zbigniew Gadek
Jolanta Simińska
PD
LD
2
1.5
42.52 
165.18862
17738
Dariusz Płoszaj
Witold Żygulski
MA
MA
2
2.5
42.48 
166.19346
19403
Andrzej Dachtera
Andrzej Grześko
WP
WP
1.5
1.5
42.10 
167.18861
18421
Małgorzata Dmowska
Jan Ratter
MA
MA
1.5
1.5
42.09 
168.17877
17895
Szymon Ciosek
Tomasz Ustrzycki
MP
MP
2
2
42.01 
169.19837
 
Adam Kowalczyk
Grzegorz Kuczewski
MA
-
1
0
41.96 
170.13762
04287
Stanisław Baraszkiewicz
Jan Jegliński
WM
WM
1.5
5
41.88 
171.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
2.5
2
41.85 
172.18410
18411
Stanisław Osmenda
Bogdan Pasich
MP
MP
1.5
1.5
41.69 
173. 
 
Anna Mania
Rafal Mania
-
-
0
0
41.68 
174.17036
17390
Małgorzata Golec
Zofia Wciślik
SW
SW
2.5
2
41.37 
175.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2.5
3
41.25 
176.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
5
12
41.21 
177.18774
18831
Ewa Orłowska
Janina Orłowska
MA
MA
2
2
40.90 
178.02720
02722
Magdalena Lankosz
Barbara Lesiecka
MP
MP
9
7
40.33 
179.19920
19921
Svetlana Gudkova
Małgorzata Olborska
MA
MA
0.5
0.5
40.06 
180.18413
08994
Grażyna Piorun
Jacek Szkup
LD
LD
2
5
39.11 
181.20399
19124
Paweł Czeszel
Ireneusz Turyk
PD
PD
1
2
39.07 
182.04921
05315
Cezary Bura
Maciej Piasecki
WP
WP
9
7
38.11 
183.06003
06125
Robert Lewandowski
Ryszard Urbański
ZP
ZP
3
5
37.79 
184.18389
05850
Szymon Rogut
Janusz Tańcula
LD
LD
1.5
2
37.62 
185.19418
18482
Artur Chibowski
Piotr Zalcman
KP
KP
1.5
2
36.93 
186.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
36.61 
187.17810
08563
Tomasz Czekała
Andrzej Osiński
PM
PM
2
2.5
36.42 
188.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
2.5
3
36.11 
189.21122
21123
Ewa Cieśla
Magdalena Zasiewska
MA
MA
0
0
34.92 
190.01390
04294
Wiktor Ilwicki
Józef Kamiński
WM
WM
0
9
33.72 
191.19547
03023
Mariusz Jażdżewski
Teresa Roszkowska-Śliź
PM
MA
1
1.5
32.79 
192.20033
20817
Dominik Magryś
Maciej Zych
PK
PK
1.5
1
28.24 

Łącznie 4436 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/wosp/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-07-29 g.21:48:02 (0.6577/394) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.