Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5341/26406 turniej par

szczegóły imprezy

OTP "SEWIL and ADEK"
OTP "SEWIL and ADEK" 2 (BBO)
niedziela, 16 maja 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.15974
20168
Bogdan Bialik
Bogusław Jarosz
SL
SL
3
2
64.8650
2.03939
04022
Aleksander Skop
Adam Wujków
KP
KP
13
17
64.2848
3.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
5
62.1246
4.06705
11191
Zdzisław Kowalewski
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
5
60.4344
5.12575
05084
Wojciech Bondarewicz
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
5
19
60.4343
6.04242
12220
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
WM
WM
18
5
60.2641
7.02460
03006
Marek Atalski
Krzysztof Warzocha
LU
LU
13
12
59.7039
8.11423
05192
Krzysztof Buzała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
59.2637
9.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
13
59.2036
10.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LB
LB
15
7
59.1834
11.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
59.1432
12.04329
01163
Zbigniew Krzepkowski
Andrzej Skoczylas
WM
WM
5
1
58.3631
13.10017
16369
Paweł Babecki
Jarosław Malarski
LD
LD
5
2.5
57.8529
14.03763
15477
Leszek Kawski
Krzysztof Żak
KP
PM
9
7
57.3627
15.01952
05918
Andrzej Choniawko
Tomasz Derba
ZP
ZP
13
11
57.2326
16.11769
15757
Tomasz Stryszawski
Marcin Wilczyński
MP
MP
9
5
57.0524
17.11240
15744
Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
SL
SL
3
3
56.8822
18.03724
05880
Leszek Hejne
Marcin Zbroja
KP
LD
7
5
56.8220
19.19418
18482
Artur Chibowski
Piotr Zalcman
KP
KP
1.5
2.5
56.6619
20.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
3
21
56.5617
21.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
WM
MA
7
7
56.4215
22.15023
07901
Rafał Łangowski
Rafał Łuczak
MA
MA
5
4
56.3414
23.09774
06904
Krzysztof Kwiatkowski
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
56.0712
24.07327
01893
Andrzej Huńka
Janusz Środa
OP
OP
4
4
55.9910
25.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
55.7210
26.14441
01691
Maksymilian Karpierz
Grzegorz Tarka
DS
DS
2
5
55.4110
27.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
55.3610
28.06648
07809
Piotr Jurek
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
55.309
29.11320
01126
Robert Kwiatkowski
Bogusław Nidecki
PK
PK
4
5
54.999
30.05996
06086
Zbigniew Lasocki
Ryszard Sawicki
ZP
WP
12
5
54.659
31.19380
20781
Marek Borkowski
Marek Wróblewski
PM
MA
1.5
1
54.448
32.09780
13939
Marek Cieniewicz
Zbigniew Dembiński
MA
MA
4
2.5
54.328
33.01390
04294
Wiktor Ilwicki
Józef Kamiński
WM
WM
0.5
9
54.148
34.01054
05307
Tadeusz Garbacik
Zbigniew Papierniak
MP
SL
15
13
54.048
35.11296
14835
Artur Pomarański
Andrzej Pożerski
WM
ZP
7
5
54.017
36.01590
01679
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
DS
DS
7
5
53.967
37.04750
04767
Ewa Wyszomierska
Marek Wyszomierski
WM
WM
1.5
1.5
53.877
38.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
53.876
39.03185
12846
Zbigniew Guła
Andrzej Hermansdorfer
SL
SL
13
7
53.676
40.02723
07473
Bogusław Lesiecki
Janusz Szyszkowski
MP
MP
12
12
53.616
41.02601
10105
Rudolf Borusiewicz
Robert Głowacki
MA
MA
5
13
53.595
42.16853
16815
Zbigniew Mossakowski
Zbigniew Pełka
KP
KP
4
2.5
53.015
43.14307
17675
Jadwiga Bakalarska
Janusz Królikowski
LB
MA
2
4
52.945
44.19777
12450
Piotr Cegielski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
1.5
15
52.735
45.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
1.5
7
52.384
46.13762
09162
Stanisław Baraszkiewicz
Jacek Trętowski
WM
WM
1.5
4
52.274
47.10142
05824
Marek Błaszkowski
Krzysztof Stadnicki
LD
LD
4
9
51.814
48.06733
17738
Grzegorz Kula
Witold Żygulski
MA
MA
11
2.5
51.653
49.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
51.603
50.03546
03621
Krzysztof Śliwoń
Krzysztof Zieliński
SL
SL
13
7
51.503
51.08385
 
Aleksander Czarnecki
Maria Wolda
KP
-
2.5
0
51.473
52.03636
04347
Mieczysław Lebiecki
Henryk Łakomski
WM
WM
2.5
12
51.342
53.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
SW
7
5
51.122
54.01502
01577
Mirosław Miłaszewski
Aleksander Poznysz
DS
DS
19
12
50.802
55.04279
04360
Jan Janiak
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
7
13
50.651
56.04160
08797
Mirosław Hanusz
Michał Tuszyński
PD
MP
9
5
50.551
57.05568
05681
Zdzisław Beling
Tomasz Krysztofiak
LD
LD
18
13
50.461
58.02678
18187
Jacek Kalinowski
Janusz Skrzypek
MP
MP
7
4
50.23 
59.13886
10237
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
MP
MP
4
5
50.18 
60.07090
05691
Anna Kowalska
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
13
18
50.12 
61.03309
03311
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
WM
WM
2
2
50.02 
62.01299
10533
Karol Filipowicz
Ryszard Pałasz
WP
ZP
13
11
49.92 
63.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
49.91 
64.01318
04852
Stanisław Gołębiowski
Marta Sikora
DS
PM
24
5
49.75 
65.17361
04842
Marta Makarewicz
Leszek Sztyrak
MA
MA
4
19
49.68 
66.04350
04463
Jarosław Łosiak
Jan Stańczak
WM
WM
11
9
49.55 
67.07814
14179
Piotr Kuźmicz
Ryszard Pisarczyk
PK
PK
2.5
5
49.02 
68.21029
07130
Grzegorz Adamiak
Eugeniusz Konik
PM
OP
0
5
48.93 
69.04305
04396
Marek Klepacki
Krzysztof Pakuła
WM
WM
7
9
48.91 
70.04402
04435
Ryszard Pichla
Jan Romot
WM
WM
7
11
48.50 
71.10709
14530
Piotr Frankowski
Anna Michniewicz
MA
MA
4
2.5
48.48 
72.05635
20131
Bogusław Jakóbczyk
Marian Wojtasiński
LD
LD
5
1.5
48.37 
73.04198
15195
Adolf Bocheński
Wiesław Podlecki
WM
WM
13
3
48.26 
74.02489
18128
Jarosław Kaczorowski
Wojciech Kurkowski
LU
LU
12
5
48.06 
75.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
1.5
1.5
48.06 
76.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
9
7
48.02 
77.16528
15677
Piotr Kruczek
Jarosław Roszczenko
PK
PD
2
3
47.62 
78.07437
02722
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
MP
MP
5
7
47.19 
79.12382
01231
Zygmunt Adamski
Longin Bartnik
DS
DS
2
7
47.01 
80.12266
04823
Marek Drukier
Małgorzata Sawicka
LD
KP
5
18
46.70 
81.02597
07614
Tadeusz Biernat
Marek Kiepura
MP
MP
12
5
46.59 
82.12018
04015
Andrzej Wilemski
Tomasz Woźniak
KP
KP
7
7
46.54 
83.02720
09501
Magdalena Lankosz
Jan Skuciński
MP
MP
9
5
46.35 
84.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
45.90 
85.01492
01491
Michał Klincewicz
Monika Klincewicz
WM
WM
0
0
44.93 
86.05030
01189
Bogdan Grzelak
Tadeusz Urbanek
WP
PK
5
5
44.87 
87.15906
14175
Dariusz Głowiński
Andrzej Jabłoński
ZP
ZP
3
5
44.47 
88.01803
01824
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
5
4
44.28 
89.20988
20922
Jan Goliński
Janusz Lekki
MP
MP
1
1.5
44.26 
90.01234
01910
Kazimierz Bednarek
Roman Zabłocki
DS
OP
9
5
44.20 
91.12861
16789
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
KP
KP
2.5
2.5
44.00 
92.20680
20675
Wojciech Okrzesik
Jakub Pietrzak
SL
SL
1.5
1.5
43.80 
93.15721
15722
Henryk Jeliński
Karol Nowak
KP
KP
3
2.5
43.73 
94.12383
18901
Andrzej Chodowski
Grzegorz Kujawiński
DS
PM
2.5
2
43.40 
95.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
42.96 
96.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
42.56 
97.06697
13463
Jarosław Kostrzewa
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
11
4
42.22 
98.03389
10219
Leszek Niemiec
Jacek Stokowacki
SL
SL
13
5
42.16 
99.14845
04411
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
PM
PM
5
5
42.04 
100.18258
13674
Radosław Nowak
Wiesław Wruck
KP
KP
1
2
41.66 
101.14043
14252
Alfred Koda
Stefan Kopyt
PD
PD
4
4
41.44 
102.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
5
40.67 
103.12777
05533
Piotr Piotrowski
Mieczysław Zaborowski
LD
WP
5
3
39.90 
104.10447
07928
Mikołaj Komorowski
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
3
4
39.87 
105.03063
03616
Tadeusz Biskup
Rudolf Zając
SL
SL
7
11
39.24 
106.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
PD
PD
7
5
39.03 
107.17150
08057
Mirosław Kapustka
Zbigniew Pinkiewicz
WP
PM
3
13
39.01 
108.09322
07975
Mirosław Kotowski
Jerzy Maludziński
SW
SW
5
11
38.96 
109.18477
18489
Zbigniew Kulas
Paweł Sztobnicki
PM
PM
1.5
1.5
38.10 
110.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
37.16 
111.11291
14006
Przemysław Ohrysko
Andrzej Tarlecki
MA
MA
2.5
4
36.82 
112.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
WM
WM
2
2
36.07 
113.20763
19938
Andrzej Polak
Miłosz Polak
MA
MA
0.5
1
35.45 
114.19926
20028
Jacek Barski
Anna Kołodziejczyk
DS
DS
2
0.5
35.20 

Łącznie 1794 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/sanda/2/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-22 g.05:20:36 (0.3522/238) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.