Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5364/26618 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** Budimex GPPP
OTP*** IV KTP - Budimex Grand Prix Polski Par
niedziela, 8 sierpnia 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
13
62.52243I
I
2.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
19
21
62.33237II
II
3.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LB
PM
15
17
61.02230II
II
4.01318
08979
Stanisław Gołębiowski
Krzysztof Jassem
DS
DS
24
24
60.72223III
III
5.06923
15477
Jacek Sikora
Krzysztof Żak
PM
PM
7
7
60.63217III
III
6.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
60.01212III
III
7.04111
09424
Krzysztof Kotorowicz
Stefan Szenberg
SW
DS
21
13
59.84206 
 
8.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
KP
MA
21
18
59.78201 
 
9.10721
15414
Sławomir Czech
Wojciech Okuniewski
LU
LU
7
4
59.64196 
 
10.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
SW
MA
15
9
59.27191 
 
11.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
11
58.95185 
 
12.04762
06658
Konrad Araszkiewicz
Jacek Kalita
SW
SW
21
24
58.32180 
 
13.06672
05670
Urban Kielichowski
Andrzej Kozikowski
LD
LD
13
15
58.18175 
 
14.13438
12123
Rafał Marks
Mateusz Stępiński
MA
MA
13
9
57.69169 
 
15.02013
04665
Andrzej Jeleniewski
Kazimierz Omernik
WP
PM
18
21
57.39164 
 
16.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
9
7
57.36159 
 
17.08294
05423
Mariusz Bartkowski
Jeremi Stępiński
OP
OP
17
19
57.30154 
 
18.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
5
57.28148 
 
19.04242
11296
Andrzej Fronczak
Artur Pomarański
PM
OP
18
7
57.13143 
 
20.04887
05374
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
ZP
WP
17
17
57.10138 
 
21.10148
06780
Paulina Klimentowska
Anna Mandecka
PM
MA
9
7
57.05133 
 
22.08109
04628
Krzysztof Borkowski
Marcin Kut
PM
PM
4
5
56.52127 
 
23.02933
08308
Piotr Kucharski
Kamil Walczyk
SW
SW
18
9
56.40122 
 
24.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
19
21
56.37117 
 
25.04670
04748
Mariusz Pater
Andrzej Wyborski
PM
PM
11
7
56.34111 
 
26.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
15
19
56.33106 
 
27.04396
04435
Krzysztof Pakuła
Jan Romot
WM
WM
9
11
56.27101 
 
28.15595
01865
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
OP
OP
11
17
56.1696 
 
29.08593
08388
Marcin Bartoszewski
Tomasz Kuś
WM
WM
7
4
56.0090 
 
30.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
LB
13
13
55.8985 
 
31.04783
13882
Michał Górski
Agnieszka Wiankowska
PM
PM
9
5
55.7980 
 
32.08605
16829
Krzysztof Dach
Tomasz Zaleski
PD
PD
3
5
55.7174 
 
33.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
7
55.4569 
 
34.07809
01739
Piotr Kołuda
Rafał Wolański
LU
OP
17
9
55.4164 
 
35.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
19
55.0359 
 
36.04985
02121
Rafał Gardzielewski
Ryszard Sakowicz
LU
LU
12
18
54.9853 
 
37.06507
06921
Wojciech Biegajło
Dariusz Sierocki
MA
MA
13
9
54.9749 
 
38.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
54.8748 
 
39.12272
06817
Anna Makarewicz
Renata Neronowicz
MA
MA
5
12
54.7847 
 
40.01807
06659
Roman Grzelak
Maciej Kalita
LD
LD
15
5
54.6246 
 
41.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
11
54.4645 
 
42.18778
09357
Robert Głodowski
Arkadiusz Majcher
MA
MA
2
11
54.4644 
 
43.12108
10043
Aleksandra Jarosz
Łukasz Kalbarczyk
MA
MA
5
7
54.4243 
 
44.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
54.4143 
 
45.01223
12320
Cathy Bałdysz
Sophia Bałdysz
DS
DS
19
7
54.3842 
 
46.08057
04751
Zbigniew Pinkiewicz
Andrzej Zaleski
PM
PM
13
9
54.3641 
 
47.03644
08117
Adam Błachnio
Grażyna Brewiak
KP
OP
13
19
54.3340 
 
48.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
54.1839 
 
49.11573
01713
Piotr Kazub
Stanisław Wawszczyk
LD
DS
4
7
54.1138 
 
50. 
 
Roy Hugo Olsen
Are Sivertsen
NOR
NOR
6
6
53.9937 
 
51.04660
04755
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
7
7
53.6336 
 
52.04108
09755
Przemysław Janiszewski
Łukasz Witkowski
SW
SW
21
15
53.3035 
 
53.03064
08195
Michał Błach
Dariusz Kowalski
SW
SW
7
21
52.9334 
 
54.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
4
12
52.9034 
 
55.13022
09418
Maciej Karpała
Piotr Kuc-Dzierżawski
MP
MP
4
7
52.7933 
 
56.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
52.7532 
 
57.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
52.6531 
 
58.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
52.5130 
 
59.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
5
5
52.5029 
 
60.04105
04103
Andrzej Jakimiec
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
5
5
52.4728 
 
61.02831
01770
Włodzimierz Wala
Aleksander Zdybel
MP
DS
19
9
52.3827 
 
62.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
2.5
7
52.3126 
 
63.06648
02515
Piotr Jurek
Piotr Lutek
LU
LU
18
9
51.9825 
 
64.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
51.9324 
 
65.01054
05111
Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
MP
MP
15
21
51.9124 
 
66.06539
04793
Robert Chmielak
Krzysztof Kluf
MA
MA
7
12
51.8923 
 
67.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
OP
7
17
51.8222 
 
68.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
18
17
51.8121 
 
69.05624
12253
Jacek Grzelczak
Jerzy Kozyczkowski
SL
ZP
13
11
51.8020 
 
70.17495
17494
Robert Barankiewicz
Aleksander Zatke
LD
LD
3
3
51.7019 
 
71.01347
07815
Piotr Ilczuk
Lena Leszczyńska
LU
ZP
18
9
51.6918 
 
72.04531
05856
Marek Barylewski
Piotr Walczak
MA
SW
18
21
51.6317 
 
73.19163
18647
Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
WP
WP
1.5
2
51.2416 
 
74.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
51.1215 
 
75.06382
06341
Maciej Dobrzyński
Grzegorz Narkiewicz
SW
MA
7
24
50.7515 
 
76.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
13
12
50.7314 
 
77.03960
04015
Radosław Szczepański
Tomasz Woźniak
KP
KP
18
7
50.6213 
 
78.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
50.5812 
 
79.07827
07869
Lech Ohrysko
Sławomir Zawiślak
SL
SL
18
21
50.5411 
 
80.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
4
4
50.5410 
 
81.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
50.549 
 
82.10797
10798
Zdzisław Gębal
Kazimierz Gierulski
PM
PM
1.5
4
50.528 
 
83.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
5
24
50.427 
 
84.17721
17167
Jakub Bazyluk
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
4
7
50.416 
 
85.04198
04250
Adolf Bocheński
Bogusław Gierulski
WM
WM
13
21
50.355 
 
86.04798
04829
Mirosław Kopowski
Marek Pietrzak
PM
PM
12
5
50.335 
 
87.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
PM
WM
5
7
50.244 
 
88.17361
09491
Marta Makarewicz
Rafał Niedzielski
MA
LU
4
9
50.153 
 
89.04350
12303
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
WM
WM
11
4
49.992 
 
90.04602
04707
Aleksander Kasprzak
Mirosław Szaliński
PM
PM
18
12
49.911 
 
91.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
7
5
49.831 
 
92.05675
09303
Mariusz Kraśnicki
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
9
7
49.801 
 
93.01577
01599
Aleksander Poznysz
Maciej Rochowicz
DS
DS
12
7
49.791 
 
94.08078
04682
Edmund Pinkiewicz
Jacek Piotrowski
PM
PM
12
12
49.771 
 
95.16140
09785
Andrzej Szepczyński
Tomasz Twaróg
WP
WP
5
5
49.761 
 
96.02666
12634
Andrzej Hycnar
Monika Sautaux
PK
KP
13
5
49.741 
 
97.06325
07102
Ireneusz Głowacki
Jacek Omelańczuk
MA
LD
4
4
49.621 
 
98.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
SW
7
5
49.591 
 
99.01840
05534
Leszek Majdański
Stanisław Zakrzewski
KP
WP
15
17
49.401 
 
100.12266
03523
Marek Drukier
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
5
18
49.341 
 
101.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
49.201 
 
102.15352
15032
Michał Maszenda
Rafał Maszenda
MA
MA
4
4
49.151 
 
103.16187
04696
Krzysztof Czapczyk
Antoni Sękowski
PM
PM
4
18
48.691 
 
104.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
48.691 
 
105.18048
17925
Łukasz Józkowiak
Adam Zalwowski
WP
WP
2
2
48.681 
 
106.09355
08052
Mariusz Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
9
7
48.461 
 
107.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
48.371 
 
108.11800
03920
Mariusz Krakowiak
Grzegorz Rojewski
KP
WP
5
13
48.361 
 
109.15849
04712
Dominik Krajnik
Leszek Szkudlarek
PM
PM
2
9
48.331 
 
110.07221
16729
Andrei Kavalenka
Barbara Podgórska
WM
WP
7
5
48.311 
 
111.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
48.181 
 
112.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
48.161 
 
113.17155
06973
Sławomir Bąk
Piotr Tuszyński
MA
DS
5
24
48.151 
 
114.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
1
1.5
48.081 
 
115.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
7
47.941 
 
116.15023
07901
Rafał Łangowski
Rafał Łuczak
MA
MA
5
4
47.911 
 
117.18788
19384
Adam Brodowski
Leszek Ekert
MP
PM
2
3
47.851 
 
118.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
7
21
47.851 
 
119.03750
06355
Julian Jurski
Lech Warwocki
KP
LD
11
9
47.771 
 
120.20028
20261
Anna Kołodziejczyk
Roger Szarek
DS
DS
0.5
1
47.701 
 
121.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
47.641 
 
122.03992
03999
Roman Wachowiak
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
18
5
47.501 
 
123.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
47.291 
 
124.12983
16784
Janusz Kobylarski
Władysław Łobacz
PM
PM
5
4
47.281 
 
125.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
2.5
47.271 
 
126.04593
04731
Wacław Janicki
Sylwester Walerowicz
WP
WP
17
15
47.261 
 
127.02131
02185
Ryszard Smejda
Damian Wroński
ZP
ZP
7
11
47.111 
 
128.13622
08428
Mirosław Łopaciuk
Krzysztof Sokół
MA
MA
5
4
47.091 
 
129.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
47.021 
 
130.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
2.5
12
46.901 
 
131.02324
02382
Andrzej Łagosz
Sławomir Polak
LB
WP
11
7
46.861 
 
132.04279
04427
Jan Janiak
Edmund Reczuga
WM
WM
7
7
46.791 
 
133.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
5
5
46.571 
 
134.07341
18392
Ireneusz Kowalczyk
Anna Stelmach
SL
SL
21
2
46.551 
 
135.12009
04077
Mirosław Hryszko
Mirosław Morchat
PD
PD
5
5
46.541 
 
136.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
46.461 
 
137.07052
08166
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
MA
MA
11
7
46.161 
 
138.02673
18128
Marek Jaworski
Wojciech Kurkowski
MP
LU
13
5
45.971 
 
139.04358
04469
Jakub Milkamanowicz
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
3
5
45.791 
 
140.04360
04490
Mirosław Makatrewicz
Andrzej Tutaj
WM
WM
13
5
45.611 
 
141.19724
07209
Bartosz Bejenka
Krzysztof Krajewski
PD
PD
2
7
45.551 
 
142.07812
06877
Zygmunt Kuczyński
Waldemar Radziak
MA
MA
11
12
45.431 
 
143.09332
14252
Janusz Galewski
Stefan Kopyt
PD
PD
5
4
45.361 
 
144.06556
08859
Sylwester Cieślak
Krzysztof Lewandowski
MA
DS
12
7
45.281 
 
145. 
08062
Leon Ludkiewicz
Zbigniew Stikel
-
PM
0
2.5
45.271 
 
146.15906
10235
Dariusz Głowiński
Radosław Sielczak
ZP
ZP
3
3
45.031 
 
147.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
5
21
44.881 
 
148.20186
10217
Anna Górska
Urszula Kędzierska
DS
MA
0.5
7
44.861 
 
149.18625
09679
Krzysztof Boniek
Krzysztof Meyer
PM
PM
1
4
44.831 
 
150.05242
05246
Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
5
4
44.801 
 
151. 
16146
Ole Berset
Frank Svindahl
NOR
MA
6
7
44.631 
 
152.20167
19484
Magdalena Judek
Urszula Staniszewska
MA
MA
0.5
1.5
44.221 
 
153.09685
04745
Jerzy Rozenberg
Kazimierz Wołowiec
PM
PM
3
4
44.131 
 
154.12575
06101
Wojciech Bondarewicz
Paweł Stężała
ZP
ZP
5
5
43.791 
 
155.04341
13877
Jan Lech
Andrzej Riss
PM
PM
5
3
43.761 
 
156.11757
09689
Paweł Anastaziak
Joanna Śliwowska
PM
PM
3
3
43.521 
 
157.04591
10823
Tadeusz Jakubiak
Piotr Zamiar
PM
PM
5
4
43.461 
 
158.04559
04642
Kazimierz Dominiak
Marek Małysa
PM
PM
9
7
43.271 
 
159.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
5
43.161 
 
160.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
43.101 
 
161.10790
08562
Grzegorz Antosz
Bogusław Kozłowski
PM
PM
3
3
42.331 
 
162.05017
05038
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
WP
WP
7
7
42.331 
 
163.19637
19080
Piotr Okonek
Jan Szewczyk
MA
MA
1.5
2
42.241 
 
164.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
7
7
42.031 
 
165.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
3
41.611 
 
166.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
41.491 
 
167.18272
18273
Dorota Niewińska
Waldemar Niewiński
PM
PM
1.5
1.5
41.321 
 
168.18644
20797
Szymon Graś
Jakub Piłat
WP
WP
2
0.5
40.951 
 
169.19388
17730
Andrzej Jarząbkowski
Janusz Menkina
PM
PM
1
0
40.691 
 
170.17294
18482
Marek Bałabuch
Piotr Zalcman
KP
KP
3
2.5
40.591 
 
171.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
40.001 
 
172.20010
18842
Aneta Klaczyńska
Rafał Milinkiewicz
WP
WP
1
2
38.891 
 
173. 
 
Asia Mnich
Lidia Nowak
-
-
0
0
33.671 
 
174.20459
20457
Alina Faliush
Aleksandra Imioła
WP
WP
0.5
0
32.701 
 
175. 
20548
Jolanta Maślanka
Marta Walczyk
-
DS
0
0
30.581 
 
176.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
13
17
29.821 
 
177.11681
12987
Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
PM
PM
5
3
28.061 
 
178.06313
14090
Adam Amrozy
Grzegorz Zgorzelski
MA
MA
4
4
26.891 
 
179.17046
06904
Jerzy Kuhn
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
20.891 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 13386 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-28 g.01:08:15 (0.6139/368) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.