Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5365/26676 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Grand Prix Warszawy 2021
OTP** - VIII KTP - o puchary "Exec sp. j."
sobota, 28 sierpnia 2021r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
19
21
62.879950
2.06672
05670
Urban Kielichowski
Andrzej Kozikowski
LD
LD
13
15
60.109548
3.10023
06356
Leszek Łuniewski
Maciej Wiącek
MA
MA
12
12
60.089146
4.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
11
12
59.478844
5.07291
06336
Krzysztof Buras
Piotr Lutostański
MA
MP
24
18
58.698442
6. 
06973
Leonard Malesza
Piotr Tuszyński
-
DS
6
24
58.308141
7. 
16146
Stig Martinussen
Frank Svindahl
NOR
MA
6
7
58.217839
8.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
5
5
57.427538
9.06815
18760
Piotr Nawrocki
Joanna Zalewska
MA
MA
19
3
57.307136
10.05830
06956
Robert Stoliński
Bogdan Szlacheta
LD
MA
15
7
57.166834
11.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
9
9
57.126533
12.16470
12680
Agata Pyclik-Chojenka
Michał Wróblewski
ZP
PM
2.5
4
57.006231
13.13616
06706
Arunas Jankauskas
Apolinary Kowalski
PD
WM
5
24
56.905829
14.12272
06817
Anna Makarewicz
Renata Neronowicz
MA
MA
5
12
56.635528
15.06921
09702
Dariusz Sierocki
Sławomir Sierocki
MA
MA
9
5
56.425226
16.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
LD
LD
18
17
56.424925
17.06551
09357
Jacek Ciechomski
Arkadiusz Majcher
MA
MA
19
11
56.244623
18.05678
06877
Adam Krysiak
Waldemar Radziak
LD
MA
5
12
56.154221
19.07283
06341
Jarosław Figlus
Grzegorz Narkiewicz
SL
MA
13
24
55.803920
20.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
9
55.763618
21.07052
19483
Edmund Czubak
Piotr Urbański
MA
MA
11
1.5
55.583317
22.06382
02806
Maciej Dobrzyński
Wojciech Strzemecki
SW
SW
7
21
55.532915
23.06822
02774
Anna Nosalska
Jarosław Posłuszny
PM
MP
7
12
55.462613
24.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
55.212312
25.13412
13060
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Ogłoblin
MA
MA
7
5
55.142010
26.07812
10096
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
MA
MA
11
4
54.852010
27.02489
18128
Jarosław Kaczorowski
Wojciech Kurkowski
LU
LU
12
5
54.111910
28.15906
11296
Dariusz Głowiński
Artur Pomarański
ZP
OP
3
7
54.061910
29.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
5
53.88189
30.04110
10095
Jakub Kotorowicz
Paweł Miechowicz
LU
LU
18
17
53.88179
31.02495
01152
Andrzej Kokoryka
Grzegorz Rewer
LU
LU
11
11
53.87179
32.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
2.5
7
53.50168
33.12006
04829
Danuta Krupnik
Marek Pietrzak
MA
PM
7
5
53.35168
34.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
53.31158
35.08294
10209
Mariusz Bartkowski
Igor Łosiewicz
OP
MA
17
9
53.16158
36.02121
07431
Ryszard Sakowicz
Marek Witek
LU
PM
18
21
53.06147
37.15595
10217
Maciej Dąbrowski
Urszula Kędzierska
OP
MA
11
7
53.01147
38.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
52.78137
39.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
9
4
52.39126
40.04427
04490
Edmund Reczuga
Andrzej Tutaj
WM
WM
7
5
52.39126
41.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
7
52.38116
42.12012
06845
Jacek Koter
Tomasz Paluchowski
MA
MA
5
13
52.36116
43.07814
08859
Piotr Kuźmicz
Krzysztof Lewandowski
PK
DS
2.5
7
52.30105
44.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
7
52.24105
45.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LB
PM
15
17
52.2295
46.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
52.1195
47.07989
08043
Wiesław Skubisz
Piotr Zawiślak
LU
LU
9
5
51.9484
48.07053
07056
Krzysztof Gołaś
Piotr Lipkowski
MA
MA
5
3
51.8774
49.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
7
51.8374
50.07849
18890
Bogdan Szulejewski
Vasil Valchev
KP
MP
21
5
51.7263
51.09568
15519
Mariusz Ilnicki
Piotr Kulesza
DS
ZP
7
9
51.6663
52.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
51.6353
53.20076
16829
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
PD
PD
1.5
5
51.5653
54.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
4
5
51.1842
55.09213
09755
Grzegorz Witkowski
Łukasz Witkowski
MA
SW
4
15
51.0842
56.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
4
4
50.9132
57.14619
13438
Maksymilian Chodacki
Rafał Marks
MA
MA
9
13
50.8221
58.06690
17935
Emil Kończak
Ryszard Rosikiewicz
MA
DS
1.5
3
50.6521
59.07809
09491
Piotr Kołuda
Rafał Niedzielski
LU
LU
17
9
50.5711
60.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
50.5311
61.17921
17916
Józef Bugajewski
Kajetan Gościański
WP
WP
2
2
50.4811
62.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
WP
MA
7
18
50.4811
63.04290
06733
Zbigniew Juchniewicz
Grzegorz Kula
MA
MA
3
11
50.1311
64.11447
06823
Paweł Lasota
Tomasz Nowacki
MA
MA
2.5
4
49.6311
65.01345
01865
Maciej Hutyra
Andrzej Pawlak
OP
OP
7
17
49.5711
66.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
9
9
49.2611
67.06802
07109
Tomasz Modrzejewski
Jerzy Ronke
LD
LD
11
13
49.2511
68.06556
06705
Sylwester Cieślak
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
12
13
49.1611
69.05691
07544
Grzegorz Lewaciak
Marek Tyran
LD
LD
18
15
49.1311
70.09322
07975
Mirosław Kotowski
Jerzy Maludziński
SW
SW
5
11
49.0211
71.10571
13622
Marek Kubicki
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
4
5
48.9711
72.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
48.9611
73.04242
04699
Andrzej Fronczak
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
19
48.9611
74.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
SW
7
5
48.8311
75.17155
07190
Sławomir Bąk
Paweł Chindelewicz
MA
PM
5
13
48.8311
76.15822
17584
Jacek Metter
Jerzy Olszewski
MA
MA
3
2.5
48.6411
77.01272
05822
Marek Czerepak
Tomasz Spodenkiewicz
DS
DS
13
13
48.5911
78.15023
07901
Rafał Łangowski
Rafał Łuczak
MA
MA
5
4
48.3711
79.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
3
48.2611
80.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
47.9311
81.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
7
5
47.9211
82.19830
07221
Wojciech Bąk
Andrei Kavalenka
MA
PD
2
7
47.9011
83.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
47.5811
84.18284
02157
Aleks Bukat
Paweł Szymonik
DS
LU
2.5
7
47.2311
85.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
SW
MA
21
9
47.1011
86.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
5
47.0711
87.04198
05423
Adolf Bocheński
Jeremi Stępiński
WM
OP
13
19
46.9511
88.07928
06904
Mariusz Łasiewicki
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
46.5111
89.06562
04128
Maciej Czajkowski
Grzegorz Zalewski
MA
PD
4
7
46.2611
90.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
9
46.2011
91.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
5
45.9911
92.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2.5
45.9511
93.11591
06526
Tadeusz Bożek
Waldemar Burakowski
MA
MA
7
15
45.4811
94.16434
15120
Beata Madej
Agnieszka Pietrzyk
SL
SL
3
7
45.3411
95.17336
17324
Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
WP
WP
2
2
45.3411
96.03454
03529
Jacek Radomski
Jacek Szczerbowski
SL
SL
11
9
45.3011
97.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2.5
2.5
45.2311
98.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
44.7111
99.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
44.5811
100.15647
09332
Jan Ciulkin
Janusz Galewski
PD
PD
4
5
44.2811
101.19722
19723
Michał Korwek
Adam Rogowski
PD
PD
1.5
1.5
44.1811
102.12123
05859
Mateusz Stępiński
Artur Wasiak
MA
MA
9
12
43.7511
103.10191
06661
Artur Duczmalewski
Waldemar Kałużyński
MA
MA
4
9
43.7111
104.06539
18479
Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
MA
MA
7
2.5
43.6611
105.06638
07821
Włodzimierz Janeczek
Andrzej Miklaszewski
MA
MA
11
5
43.3911
106.14142
06355
Ryhor Abramovich
Lech Warwocki
SW
LD
2.5
9
43.0211
107.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
5
42.6411
108.08970
07555
Bogusław Pawszak
Stanisław Stachlewski
MA
MA
12
9
42.5911
109.09025
05635
Andrzej Gelberg
Bogusław Jakóbczyk
MA
LD
9
5
42.5511
110.15262
12224
Grzegorz Piotrowski
Aleksander Waślicki
LU
MA
2.5
4
42.4211
111.14536
14417
Dorota Mosakowska
Maciej Mosakowski
MA
MA
2
2.5
41.7611
112.17554
17725
Jakub Dziuba
Albert Grochowski
MA
MA
2.5
2
41.0611
113.01323
03508
Rafał Gregorowicz
Mirosław Sokołowski
SL
MA
3
4
40.6411
114.16716
17030
Lena Ostrowska
Anna Zaręba
MA
MA
4
4
39.7611
115.12129
09245
Grzegorz Deptuła
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
9
7
39.7111
116.06721
18603
Edward Krusiewicz
Mirosława Swoboda
MA
MA
7
2.5
39.6911
117.17334
18645
Maria Banaszkiewicz
Ewa Morawska
WP
WP
2
2
38.7011
118.06591
06711
Grzegorz Fijałkowski
Hanna Koziorowska
MA
MA
9
5
38.5211
119.18644
20797
Szymon Graś
Jakub Piłat
WP
WP
2
1
38.1011

Łącznie 3764 punkty PKL, w tym 1972 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2021/new_program.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-17 g.00:01:50 (0.5035/248) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.