Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5377/26903 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP *** Budimex GPPP
VI MTP - Grand Prix Polski Par
niedziela, 17 października 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.04535
04707
Dariusz Bogucki
Mirosław Szaliński
PM
PM
17
15
63.33264
2.09357
09550
Arkadiusz Majcher
Jakub Wojcieszek
MA
WP
11
17
61.76253
3.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
7
60.81242
4.14234
11319
Jakub Zawada
Przemysław Zawada
PK
SW
9
19
59.65233
5.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
19
21
58.78224
6.04108
09755
Przemysław Janiszewski
Łukasz Witkowski
SW
SW
21
15
58.25215
7.04198
04842
Adolf Bocheński
Leszek Sztyrak
WM
MA
13
19
58.21207
8.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
57.70198
9.08294
01726
Mariusz Bartkowski
Tomasz Winciorek
OP
MA
17
18
57.38190
10.02888
02990
Zbigniew Borkowski
Adam Strzelecki
SW
SW
12
7
56.85181
11.10209
06925
Igor Łosiewicz
Maciej Sikora
MA
MA
9
11
56.83172
12.08283
05856
Andrzej Iwański
Piotr Walczak
SW
SW
13
21
56.51164
13.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
56.27155
14.06382
06341
Maciej Dobrzyński
Grzegorz Narkiewicz
SW
MA
7
24
55.55146
15.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
11
12
55.25138
16.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
55.11129
17.14619
13438
Maksymilian Chodacki
Rafał Marks
MA
MA
9
13
54.87121
18.07221
18128
Andrei Kavalenka
Wojciech Kurkowski
PD
LU
7
5
54.79112
19.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
54.15103
20.16586
16926
Maciej Racewicz
Oskar Tokarczuk
DS
DS
3
2.5
54.1595
21.01807
06659
Roman Grzelak
Maciej Kalita
LD
LD
15
5
54.1386
22.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LB
LB
15
7
54.1177
23.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
SW
SW
21
21
54.0969
24.07291
06336
Krzysztof Buras
Piotr Lutostański
MA
MP
24
18
53.8960
25.17155
06973
Sławomir Bąk
Piotr Tuszyński
MA
DS
5
24
53.6953
26.03064
08195
Michał Błach
Dariusz Kowalski
SW
SW
7
21
53.5552
27.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
7
12
53.5050
28.13411
15414
Michał Kaleta
Wojciech Okuniewski
SL
LU
5
4
53.4249
29.02723
02827
Bogusław Lesiecki
Marek Urbański
MP
MP
12
15
53.2247
30.01345
07542
Maciej Hutyra
Marek Tekieli
OP
OP
7
9
53.1346
31.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
7
53.1344
32.14782
03512
Jakub Patreuha
Wojciech Sołtysik
DS
SL
7
5
53.0043
33.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
52.9341
34.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
52.7240
35.02921
08308
Tadeusz Kowalczewski
Kamil Walczyk
SW
SW
12
9
52.7038
36.01822
11296
Andrzej Jurkiewicz
Artur Pomarański
OP
OP
4
7
52.5937
37.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
OP
SL
17
7
52.2635
38.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
13
52.2434
39.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
52.2232
40.07283
07431
Jarosław Figlus
Marek Witek
SL
PM
13
21
51.8631
41.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
OP
9
9
51.6929
42.06387
07975
Bogdan Gancarz
Jerzy Maludziński
MA
SW
5
11
51.5428
43.10721
02495
Sławomir Czech
Andrzej Kokoryka
LU
LU
7
11
51.4826
44.04350
04463
Jarosław Łosiak
Jan Stańczak
WM
WM
11
9
51.3925
45.04660
04829
Marek Niesłuchowski
Marek Pietrzak
PM
PM
7
5
51.3923
46.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
51.3522
47.01054
02727
Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
15
13
51.3220
48.03430
05797
Janusz Pisarek
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
7
7
51.2919
49.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
51.2818
50.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
51.2716
51.06556
08435
Sylwester Cieślak
Adam Tomczyński
MA
MA
12
4
51.1815
52.05691
07114
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
LD
LD
18
15
51.1613
53.17495
06802
Robert Barankiewicz
Tomasz Modrzejewski
LD
LD
3
11
50.9812
54.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
50.7610
55.06815
18760
Piotr Nawrocki
Joanna Zalewska
MA
MA
21
3
50.679
56.15023
07901
Rafał Łangowski
Rafał Łuczak
MA
MA
5
4
50.617
57.15511
07849
Kacper Kopka
Bogdan Szulejewski
KP
KP
7
21
50.316
58.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
50.284
59.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
9
15
50.263
60.12006
11769
Danuta Krupnik
Tomasz Stryszawski
MA
MP
7
9
50.231
61.07984
07617
Bogdan Palikot
Mirosław Sady
MP
MP
7
12
50.051
62.09568
01433
Mariusz Ilnicki
Aleksander Kud
DS
LB
7
11
50.021
63.12503
21475
Wojciech Uszyński
Sophie Waksman
MA
MA
13
0
49.841
64.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
49.831
65.13622
08970
Mirosław Łopaciuk
Bogusław Pawszak
MA
MA
5
12
49.821
66. 
 
Martin Koychev
Ilko Popov
BGR
BGR
6
6
49.741
67.01617
18890
Przemysław Saliński
Vasil Valchev
DS
MP
11
5
49.711
68.09774
06904
Krzysztof Kwiatkowski
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
49.601
69.09345
03005
Norbert Krzystanek
Piotr Waluszewski
SW
SW
4
5
49.361
70.15595
12999
Maciej Dąbrowski
Adam Krysa
OP
PK
11
11
49.341
71.02966
02977
Stanisław Pająk
Mirosław Rafalski
SW
SW
15
18
49.321
72.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
MP
MP
9
7
48.911
73.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
5
21
48.711
74.10533
02831
Ryszard Pałasz
Włodzimierz Wala
ZP
MP
11
21
48.711
75.04110
10095
Jakub Kotorowicz
Paweł Miechowicz
LU
LU
18
17
48.621
76.02489
02519
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
LU
LU
12
9
48.601
77.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
48.461
78.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
3
48.341
79.04242
04279
Andrzej Fronczak
Jan Janiak
PM
WM
18
7
48.161
80.07981
07991
Jarosław Ostrowski
Gabriel Szarafin
LU
LU
4
5
48.041
81.12263
12272
Anna Jaguszewska
Anna Makarewicz
MA
MA
4
5
48.021
82.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
47.971
83.14226
15757
Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
MP
MP
5
5
47.931
84.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
5
24
47.841
85.04670
04701
Mariusz Pater
Jan Staniszewski
PM
PM
11
5
47.541
86.06551
10356
Jacek Ciechomski
Agnieszka Jonczyk
MA
MA
19
4
47.451
87.04329
04396
Zbigniew Krzepkowski
Krzysztof Pakuła
WM
WM
5
9
47.331
88.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
7
5
46.921
89.09322
02931
Mirosław Kotowski
Sławomir Król
SW
SW
5
4
46.921
90.14142
04848
Ryhor Abramovich
Maria Tomczewska
SW
PM
2.5
7
46.861
91.02913
02954
Edmund Jas
Włodzimierz Niedolaz
SW
SW
7
7
46.721
92.07052
19484
Edmund Czubak
Urszula Staniszewska
MA
MA
11
1.5
46.561
93.11471
02794
Maciej Rodzaj
Ryszard Skotarski
MP
MP
9
12
46.261
94.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
13
46.101
95.07090
05423
Anna Kowalska
Jeremi Stępiński
LD
OP
13
19
46.081
96.01025
12985
Roman Cieśla
Eugeniusz Strzyż
PK
PK
9
5
46.011
97.02681
07312
Mariusz Kita
Dariusz Sosin
MP
MP
12
5
45.901
98.06599
15916
Waldemar Gałek
Grzegorz Wieczorkiewicz
LD
SW
4
5
45.861
99.07543
06355
Przemysław Teleszyński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
45.831
100.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
45.421
101.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
4
45.141
102.09491
01152
Rafał Niedzielski
Grzegorz Rewer
LU
LU
9
11
45.111
103.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
3
44.801
104.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
5
7
44.561
105.09924
03002
Jacek Kowalski
Marian Tyrcz
MA
MA
5
11
44.071
106.11109
13076
Maciej Kita
Michał Krysa
MP
MP
5
4
44.051
107.08026
08043
Andrzej Potrzyszcz
Piotr Zawiślak
LU
LU
7
5
43.841
108.12129
04360
Grzegorz Deptuła
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
9
13
43.821
109.02998
03020
Marcin Terelak
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
5
9
42.791
110.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
5
42.441
111.05606
06348
Grzegorz Dziębowski
Tomasz Radwański
LD
LD
9
5
41.901
112.19755
05876
Marek Łukaszewski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
1.5
7
41.901
113.11089
06478
Marek Michalczyk
Stanisław Tranda
LU
LU
4
4
41.391
114.18625
04818
Krzysztof Boniek
Krzysztof Materek
PM
PM
1
3
41.141
115.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
1.5
7
40.841
116.10687
02517
Lech Adach
Ryszard Maciąg
LU
LU
5
5
40.541
117.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
2
2.5
37.871
118.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
34.941
119.14506
14357
Jacek Czechowicz
Tomasz Sobczak
LD
LD
1.5
2
33.571

Łącznie 9742 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-16 g.23:38:02 (0.4728/248) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.