Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5667/27788 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX Grand Prix Polski Par 2022 (4)
OTP*** Budimex Grand Prix Polski Par
wtorek, 3 maja 2022r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.05822
05876
Tomasz Spodenkiewicz
Piotr Wulkiewicz
DS
PD
13
7
61.79223
2.04699
04735
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
19
17
60.71216
3.01945
05059
Mirosław Bublewicz
Stanisław Janik
LB
ZP
11
13
60.11209
4.21042
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
PM
PM
1.5
21
60.07202
5.04762
09755
Konrad Araszkiewicz
Łukasz Witkowski
SW
SW
21
15
59.90196
6.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
WM
9
19
59.53190
7.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
WP
13
17
59.50185
8.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
LB
LB
4
3
59.20179
9.02219
18681
Beata Bojarska
Paweł Fiebig
WP
WP
5
4
58.76173
10.08979
14783
Krzysztof Jassem
Patryk Patreuha
DS
DS
24
9
58.51168
11.09357
18760
Arkadiusz Majcher
Joanna Zalewska
MA
MA
13
4
58.26162
12.04985
02121
Rafał Gardzielewski
Ryszard Sakowicz
LU
LU
12
18
58.16156
13.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
13
57.32151
14.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
57.11145
15.05142
05210
Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
WP
WP
5
5
56.85139
16.07815
07869
Lena Leszczyńska
Sławomir Zawiślak
ZP
SL
9
21
56.79134
17.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
56.75128
18.12253
10533
Jerzy Kozyczkowski
Ryszard Pałasz
LD
ZP
11
11
56.74122
19.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
SL
SL
11
9
56.30117
20.15595
01865
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
OP
OP
11
17
56.16111
21.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
11
55.90105
22.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
5
5
55.69100
23.02110
02436
Zbigniew Przybylski
Krzysztof Tumielewicz
LB
LB
7
9
55.6794
24.09138
06909
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
MA
MA
17
21
55.5288
25.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
9
55.4383
26.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
55.0777
27.12108
11551
Aleksandra Jarosz
Grzegorz Jarząbek
MA
MA
5
5
55.0271
28.08769
05400
Sławomir Piechocki
Maciej Sobieralski
WP
WP
11
15
54.9566
29.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
13
54.9360
30.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
2.5
2.5
54.7954
31.08978
18890
Jacek Leśniczak
Vasil Valchev
LB
SL
15
5
54.7949
32.05574
06802
Przemysław Błaszczyk
Tomasz Modrzejewski
LB
LD
15
11
54.6845
33.05282
05483
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
LB
LB
13
7
54.6644
34.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
54.6443
35.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
54.5742
36.05446
05548
Marek Szukała
Janusz Zwierzyński
WP
WP
19
12
54.5241
37.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
15
54.3040
38.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
54.2039
39.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
5
5
54.1338
40.03104
07346
Kazimierz Cios
Kazimierz Lichawski
SL
SL
11
13
54.1137
41.08294
10095
Mariusz Bartkowski
Paweł Miechowicz
KP
LU
17
17
53.9536
42.05045
05357
Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
WP
WP
9
9
53.7835
43.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
5
53.6534
44.09387
06131
Cezary Jarmuł
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
9
53.6033
45.01318
04852
Stanisław Gołębiowski
Marta Sikora
DS
PM
24
5
53.5932
46.05242
04848
Ewa Knapik
Maria Tomczewska
WP
PM
5
7
53.4631
47.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
53.3930
48.04873
05635
Bogusław Barański
Bogusław Jakóbczyk
WP
PM
4
5
53.3129
49.03644
07849
Adam Błachnio
Bogdan Szulejewski
KP
KP
13
21
52.9828
50.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
DS
DS
13
19
52.8827
51.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
MA
5
18
52.7626
52.16470
12680
Agata Pyclik
Michał Wróblewski
ZP
ZP
2.5
4
52.7225
53.07725
12899
Grzegorz Superson
Michał Wróbel
SL
SL
13
9
52.6624
54.03529
07431
Jacek Szczerbowski
Marek Witek
SL
SW
9
21
52.6423
55.14441
01713
Maksymilian Karpierz
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
2
7
52.6422
56.06765
06845
Piotr Łyczkowski
Tomasz Paluchowski
MA
MA
12
13
52.5821
57.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
11
15
52.4120
58.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2.5
52.3919
59.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
1.5
7
52.3318
60.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
4
5
52.1418
61.05691
07544
Grzegorz Lewaciak
Marek Tyran
LD
LD
18
15
52.1417
62.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
15
19
51.9716
63.05374
06973
Cezary Serek
Piotr Tuszyński
WP
PM
17
24
51.9615
64.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
3
3
51.5714
65.10479
01608
Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
DS
DS
5
5
51.5613
66.19422
01691
Jerzy Pieszczuch
Grzegorz Tarka
DS
DS
2
5
51.4312
67.07221
12272
Andrei Kavalenka
Anna Makarewicz
WM
MA
7
5
51.4311
68.18284
18066
Aleks Bukat
Michał Stasik
DS
MP
3
2.5
51.4310
69.04887
12362
Olech Bestrzyński
Justyna Stachowiak-Kluz
WP
WP
17
7
51.429
70.07090
04823
Anna Kowalska
Małgorzata Sawicka
LD
KP
13
18
51.368
71.15217
05286
Zofia Diakowska
Ryszard Nowicki
DS
WP
4
5
51.237
72.01381
01599
Piotr Klubiński
Maciej Rochowicz
DS
DS
11
7
51.026
73.02501
04665
Mariusz Kowalski
Kazimierz Omernik
SL
PM
15
21
51.025
74.05675
11296
Mariusz Kraśnicki
Artur Pomarański
LD
OP
9
7
50.914
75.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
50.763
76.05170
16729
Włodzimierz Kwiatkowski
Barbara Podgórska
WP
WP
12
5
50.712
77.04157
21943
Sławomir Bolesta
Leonard Malesza
PD
MA
9
0
50.361
78.08166
10217
Renata Dancewicz
Urszula Kędzierska
MA
MA
7
7
50.351
79.20136
20304
Adrian Foltyn
Aleksandra Klupś
LB
LB
1.5
1.5
50.211
80.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
9
5
50.091
81.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
9
7
50.031
82.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
9
13
49.931
83.08117
15477
Grażyna Brewiak
Krzysztof Żak
PM
PM
19
7
49.891
84.03820
12783
Jarosław Łakomy
Robert Mrukowski
KP
KP
7
5
49.831
85.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
3
3
49.731
86.01840
05534
Leszek Majdański
Stanisław Zakrzewski
KP
WP
15
17
49.521
87.03807
06341
Tomasz Latos
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
9
24
49.391
88.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
11
12
49.181
89.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
49.181
90.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
5
7
49.071
91.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
7
48.911
92.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
48.831
93.01952
02000
Andrzej Choniawko
Janusz Hliwa
ZP
LB
13
7
48.811
94.14965
17030
Marta Wójcik
Anna Zaręba
WP
MA
4
4
48.761
95.05118
05508
Cezary Kmiecik
Robert Włodkowski
WP
WP
7
7
48.651
96.08638
15044
Andrzej Dymek
Piotr Surdyk
WP
WP
5
4
48.581
97.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
48.341
98.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
48.301
99.19912
19770
Jan Łuczeczko
Martyna Smoleń
PM
PM
2
2
48.101
100.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
WM
LU
5
9
47.891
101.21057
18392
Dariusz Sarzyński
Anna Stelmach
LU
SL
1.5
2.5
47.801
102. 
 
Uldis Bethers
Liga Brikmane
LVA
LVA
6
6
47.701
103.12382
01707
Zygmunt Adamski
Stanisław Wachel
DS
DS
2.5
7
47.631
104.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
7
47.511
105.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
47.271
106.03170
03464
Cezary Góra
Adam Robak
SL
SL
9
13
47.231
107.18354
12123
Małgorzata Buduła
Mateusz Stępiński
MA
MA
3
11
47.191
108.04958
01662
Tomasz Dorobek
Tomasz Struzik
DS
DS
4
5
47.091
109.04670
04701
Mariusz Pater
Jan Staniszewski
PM
PM
11
5
47.091
110.16217
05517
Patrycja Krupnik
Krzysztof Wośkowiak
DS
MA
2
7
46.931
111.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
5
24
46.921
112.17334
18645
Maria Banaszkiewicz
Ewa Morawska
WP
WP
2
2.5
46.851
113.07093
05678
Tomasz Krym
Adam Krysiak
LD
LD
3
5
46.741
114.09464
09427
Bartosz Gajewski
Mariusz Wierzchowski
LB
ZP
4
3
46.631
115.17916
20655
Kajetan Gościański
Dominika Lucka
WP
SL
2.5
2
46.591
116.01223
12320
Cathy Bałdysz
Sophia Bałdysz
DS
DS
19
9
46.341
117.06556
06705
Sylwester Cieślak
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
12
13
46.321
118.14782
03512
Jakub Patreuha
Wojciech Sołtysik
DS
DS
7
5
46.041
119.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
11
12
45.981
120.04876
11293
Romuald Bartoszko
Radzisław Oczkowicz
WP
WP
5
5
45.921
121.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
45.901
122.16728
19644
Paweł Biś
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
2.5
2
45.641
123.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
5
45.501
124.05280
05525
Waldemar Nowak
Maciej Wybranowski
WP
WP
4
5
45.501
125.17233
20005
Jan Kosieradzki
Dariusz Wasilewski
MA
MA
1.5
1.5
45.371
126.09006
21060
Adam Peszke
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
5
1.5
45.281
127. 
 
Stefan Georgiev
Draga Georgieva
BGR
BGR
6
6
45.221
128.17775
18642
Maciej Betliński
Maria Niklaus
DS
KP
2.5
2
45.151
129.01936
07910
Władysław Biernat
Zbigniew Pietrzak
LB
LB
4
1
44.941
130.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
5
21
44.851
131.08097
04712
Włodzimierz Kocoń
Leszek Szkudlarek
PM
PM
5
9
44.471
132.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
SW
7
21
44.391
133.20038
20010
Robert Kempka
Aneta Klaczyńska
WP
LB
1.5
1.5
44.211
134.20680
20675
Wojciech Okrzesik
Jakub Pietrzak
SL
SL
2
2
44.011
135.07052
19484
Edmund Czubak
Urszula Staniszewska
MA
MA
11
2
43.971
136.11423
05192
Krzysztof Buzała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
43.711
137.20806
20641
Mateusz Bakalarski
Maximilian Szemik
SL
SL
1.5
2.5
43.641
138.10056
06355
Piotr Nowicki
Lech Warwocki
MA
LD
5
9
43.621
139.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
43.231
140.19722
19723
Michał Korwek
Adam Rogowski
PD
PD
2
2
42.801
141.16623
21048
Wojciech Ligman
Adam Nagórny
PM
PM
2.5
1
42.251
142.18491
18502
Tadeusz Dziadykiewicz
Małgorzata Węglewska
WP
WP
2.5
2.5
42.131
143.15630
05100
Marian Kanikowski
Michał Kanikowski
WP
WP
3
5
41.731
144.06090
06042
Robert Cylwik
Zbigniew Nowak
ZP
ZP
7
5
40.871
145.20830
19915
Szymon Grabala
Milena Smoleń
PM
PM
1.5
1.5
40.721
146.04890
16718
Ryszard Białkiewicz
Jolanta Materniak
WP
WP
4
2.5
40.681
147.20978
21064
Cyprian Morawski
Julia Wodzyńska
SL
SL
1.5
1.5
38.951
148.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
4
4
38.711
149.19911
21053
Antoni Byliński
Szymon Jędrzejewski
PM
PM
1.5
1.5
38.041
150.16736
20140
Paweł Kańduła
Małgorzata Żychlińska
LB
LB
1
1
37.851
151.18966
20250
Jacek Grzempowski
Piotr Słomski
WP
WP
1.5
1
37.561
152.22068
22069
Roman Ronowski
Krzysztof Schroeder
PM
PM
0
0
32.551
153.21642
20308
Lidia Nowak
Marek Stawujak
LB
WP
0
0.5
28.541
154.05226
05487
Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
WP
WP
12
11
24.45 

Łącznie 10564 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2022/poznan/gp/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.13:24:19 (0.5107/318) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.