Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5781/29993 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

66. Kongres "Sława"
OTP* - 4. Kongresowy
sobota, 24 czerwca 2023r., godz. 15:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.02644
19197
Grzegorz Gawron
Jakub Gawron
MP
LU
13
2.5
65.176935III
III
2.05611
09138
Dominik Filipowicz
Danuta Kazmucha
DS
MA
21
19
59.076734III
III
3.05059
05400
Stanisław Janik
Maciej Sobieralski
WP
WP
13
17
58.966533 
 
4.21057
12899
Dariusz Sarzyński
Michał Wróbel
LU
MA
2.5
9
58.866231 
 
5.08854
05822
Joanna Przytycka
Tomasz Spodenkiewicz
MA
LD
4
13
58.826030 
 
6.06551
13438
Jacek Ciechomski
Rafał Marks
MA
MA
19
15
58.735930 
 
7.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
7
7
58.515729 
 
8.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
7
7
58.155528 
 
9.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1.5
1.5
58.075327 
 
10.04873
03588
Bogusław Barański
Maciej Wilkoszewski
WP
SL
4
5
57.515126 
 
11.18699
05670
Piotr Ciszak
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2
15
57.504925 
 
12.02013
07221
Andrzej Jeleniewski
Andrei Kavalenka
WM
WM
18
7
57.484724 
 
13.10978
08203
Natalia Gaweł
Wojciech Gaweł
MP
OP
4
21
57.384523 
 
14.01508
01711
Jarosław Molenda
Lech Warężak
DS
DS
9
11
57.244422 
 
15.17721
16875
Jakub Bazyluk
Edward Sucharda
MA
MA
7
7
57.174221 
 
16.06338
10056
Aleksander Marciniak
Piotr Nowicki
MA
MA
7
7
57.154020 
 
17.04922
07815
Piotr Busse
Lena Leszczyńska
ZP
ZP
19
9
56.873819 
 
18.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
4
4
56.873618 
 
19.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
7
56.723417 
 
20.06795
18890
Ewa Miszewska
Vasil Valchev
PK
SL
19
7
56.533216 
 
21.12320
17030
Sophia Bałdysz
Anna Zaręba
DS
WP
11
5
56.223015 
 
22.03422
18392
Andrzej Piecuch
Anna Stelmach
SL
SL
9
2.5
55.932915 
 
23.01054
10893
Tadeusz Garbacik
Mariusz Tatarczuk
MP
PD
15
4
55.722714 
 
24.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
5
5
55.672513 
 
25.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
LD
LD
15
5
55.552312 
 
26.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
9
55.542111 
 
27.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
MA
DS
15
15
55.501910 
 
28.02103
13693
Zdzisław Pleskot
Curt Sjolin
ZP
LB
11
2.5
55.04179 
 
29.12985
07849
Eugeniusz Strzyż
Bogdan Szulejewski
PK
MA
5
21
54.97158 
 
30.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
54.95147 
 
31.09135
09360
Aleksandra Górska
Monika Maksymiuk
WP
MA
3
3
54.85147 
 
32.03562
06355
Jerzy Ujma
Lech Warwocki
SL
LD
12
9
54.72147 
 
33.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
54.22137 
 
34.16616
01726
Paweł Sankowski
Tomasz Winciorek
MA
MA
3
19
54.05137 
 
35.02495
02976
Andrzej Kokoryka
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
11
12
53.94137 
 
36.02460
02489
Marek Atalski
Jarosław Kaczorowski
LU
LU
13
12
53.83126 
 
37.06313
10022
Adam Amrozy
Piotr Urbański
MA
MA
4
4
53.79126 
 
38.02036
02109
Stanisław Kotas
Jerzy Poślednik
LB
LB
5
5
53.56126 
 
39.06556
02057
Sylwester Cieślak
Radosław Liskowiak
MA
LB
12
5
53.28116 
 
40.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
53.22116 
 
41.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
13
53.18116 
 
42.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
3
4
53.06105 
 
43.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
11
13
52.96105 
 
44.02806
07545
Wojciech Strzemecki
Aleksander Wład
SW
PK
21
5
52.93105 
 
45.06554
05691
Jarosław Cieślak
Grzegorz Lewaciak
DS
LD
21
18
52.9295 
 
46.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
MA
MA
7
13
52.9295 
 
47.10129
05615
Mariusz Ciupiński
Jarosław Gąsiorowski
LD
LD
4
13
52.8995 
 
48.17155
18015
Sławomir Bąk
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
5
2
52.8284 
 
49.05282
05483
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
WP
WP
13
9
52.8084 
 
50.08859
20261
Krzysztof Lewandowski
Roger Szarek
DS
DS
7
2.5
52.8084 
 
51.18119
04958
Bożena Budnik
Tomasz Dorobek
WP
DS
2
4
52.7774 
 
52.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
9
11
52.7274 
 
53.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
52.6674 
 
54.02683
02727
Krzysztof Kleinrok
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
52.5563 
 
55.18897
17008
Kornel Krawiec
Filip Trojański
DS
MA
2.5
4
52.5263 
 
56.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
WP
WP
11
9
52.4563 
 
57.02395
02126
Krzysztof Rogoziński
Sebastian Simonienko
LB
LB
12
5
52.2453 
 
58.21731
01381
Marek Brosch
Piotr Klubiński
DS
DS
2.5
11
52.1953 
 
59.19730
20680
Jakub Korzeniowski
Wojciech Okrzesik
MP
MP
2
3
52.0053 
 
60.01361
01693
Tomasz Jaworski
Maciej Terpiłowski
DS
DS
9
5
51.9453 
 
61.06540
09146
Bartosz Chmurski
Piotr Tuczyński
MA
WP
24
24
51.9142 
 
62.03170
21538
Cezary Góra
Jan Luber
SL
SL
9
2
51.8842 
 
63.02324
09004
Andrzej Łagosz
Konrad Wójcik
LB
LB
11
4
51.6942 
 
64.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
MA
MA
11
24
51.6932 
 
65.21502
21408
Alex Cimr
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
2
2.5
51.5732 
 
66.12139
21337
Remigiusz Kaźmierczak
Anna Napierajczyk
DS
DS
5
1
51.4732 
 
67.17167
12123
Tomasz Kiełbasa
Mateusz Stępiński
MA
MA
9
11
51.4421 
 
68.06112
06131
Roman Szlachetka
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
12
9
51.2921 
 
69.15519
07725
Piotr Kulesza
Grzegorz Superson
ZP
MP
9
15
51.2421 
 
70.21505
20770
Szymon Lubina
Maksymilian Szczurowski
LU
MA
1
1.5
51.2111 
 
71.17951
20167
Jakub Bojanowski
Magdalena Judek
MA
MA
2.5
2
51.1411 
 
72.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
51.1311 
 
73.03345
03423
Zbigniew Mącior
Marek Pieczka
SL
SL
18
13
51.0711 
 
74.18645
05374
Ewa Morawska
Cezary Serek
WP
WP
4
17
50.9711 
 
75.16372
16707
Tadeusz Osiecki
Piotr Trębski
LD
LD
3
3
50.8911 
 
76.19830
18066
Wojciech Bąk
Michał Stasik
MA
DS
4
4
50.8511 
 
77.16544
12999
Hanna Ciuńczyk
Adam Krysa
MA
MP
4
13
50.5111 
 
78.01416
01493
Marek Kozłowski
Bohdan Mazur
SL
DS
5
13
50.3911 
 
79.02673
11769
Marek Jaworski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
13
9
50.3211 
 
80.11444
05431
Grzegorz Adamski
Andrzej Syrek
ZP
ZP
5
13
50.2111 
 
81.15615
02402
Waldemar Pietrasiewicz
Zygmunt Sanocki
LB
LB
2.5
5
49.9611 
 
82.17495
05678
Robert Barankiewicz
Adam Krysiak
LD
LD
5
7
49.4811 
 
83.14783
12374
Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
DS
DS
11
5
49.4611 
 
84.12508
18216
Mateusz Górczak
Tomasz Kusztal
WP
WP
2
2
49.4611 
 
85.13886
10237
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
MP
MP
4
5
49.3911 
 
86.14728
14782
Kamil Nowak
Jakub Patreuha
SW
DS
17
11
49.3411 
 
87.05675
18128
Mariusz Kraśnicki
Wojciech Kurkowski
LD
LU
9
5
49.2811 
 
88.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
2
49.2511 
 
89.18896
19189
Jakub Franczak
Zofia Trojan
DS
DS
2.5
2.5
49.2111 
 
90.08165
01718
Marek Czerniawski
Bogumił Wegner
DS
DS
5
12
49.1611 
 
91.04535
12253
Dariusz Bogucki
Jerzy Kozyczkowski
PM
LD
18
11
49.1311 
 
92.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
5
4
49.1211 
 
93.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LD
LD
15
9
49.0711 
 
94.19485
19484
Adrianna Staniszewska
Urszula Staniszewska
MA
MA
1.5
2
48.8311 
 
95.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
5
7
48.8211 
 
96.06802
19065
Tomasz Modrzejewski
Jacek Zubiel
WM
LD
13
1.5
48.6911 
 
97.01952
02000
Andrzej Choniawko
Janusz Hliwa
LB
LB
13
7
48.6511 
 
98.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
3
2
48.5411 
 
99.13065
08994
Anna Jankowska
Jacek Szkup
DS
LD
5
5
48.4411 
 
100.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
9
13
47.8211 
 
101.16717
02831
Aleksander Swatler
Włodzimierz Wala
ZP
MP
13
21
47.4211 
 
102.19780
15840
Tomasz Kuchta
Patryk Szczuczko
ZP
ZP
2
1.5
47.3411 
 
103.16888
16456
Ireneusz Liberadzki
Sylwester Sokół
LD
LD
3
5
47.3411 
 
104.17001
21920
Jakub Lenkiewicz
Paweł Skrzypek
MP
MP
3
1.5
47.2311 
 
105.01968
02115
Sławomir Drewalski
Czesław Rekret
LB
ZP
5
5
47.2011 
 
106.21367
21368
Jakub Bereza
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
2.5
2
46.9511 
 
107.15259
16585
Dominika Ocylok
Adam Pigulski
SL
DS
4
5
46.8911 
 
108.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
MA
0
7
46.7611 
 
109.04161
07061
Bartosz Mer
Marek Różański
MA
MA
5
9
46.6311 
 
110.15032
08297
Rafał Maszenda
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
5
7
46.3711 
 
111.12154
07431
Mateusz Sobczak
Marek Witek
DS
PM
15
21
45.8011 
 
112.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
11
7
45.7911 
 
113.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
45.4811 
 
114.12383
20787
Andrzej Chodowski
Tomasz Kalinowski
DS
MA
3
2
45.3511 
 
115.07130
11296
Eugeniusz Konik
Artur Pomarański
OP
OP
5
9
44.8611 
 
116.01523
01768
Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
DS
DS
3
4
44.2511 
 
117.04198
08978
Adolf Bocheński
Jacek Leśniczak
WM
WP
13
17
43.9711 
 
118.20259
20240
Jan Kot
Bernard Kula
MA
MA
2
2.5
43.5711 
 
119.12691
01502
Stanisław Borowiec
Mirosław Miłaszewski
DS
DS
5
19
43.3211 
 
120.02262
05635
Zbigniew Halat
Bogusław Jakóbczyk
LB
LB
12
5
43.2411 
 
121.01352
01554
Bernard Jadczak
Janusz Pawlicki
DS
DS
9
7
43.0411 
 
122.21114
20436
Jakub Ciura
Jan Lorkowski
DS
DS
0
0.5
42.9911 
 
123.05084
10533
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
19
13
42.9911 
 
124.05889
06101
Patryk Araszkiewicz
Paweł Stężała
ZP
ZP
7
5
42.9211 
 
125.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
42.7511 
 
126.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
4
4
42.2311 
 
127.01239
01433
Robert Biel
Aleksander Kud
DS
PK
11
12
42.1411 
 
128.18124
17912
Estera Hulanicka
Alicja Kaczmarek
MA
WP
1.5
1.5
41.7611 
 
129.20187
20186
Agnieszka Drobnik
Anna Kozikowska
DS
DS
1.5
2
41.6811 
 
130.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
41.6711 
 
131.09464
13084
Bartosz Gajewski
Łukasz Wieczorek
LB
LB
5
4
41.6411 
 
132.21124
21442
Katarzyna Pogłód
Anna Sladek
MA
MA
1.5
1.5
41.0711 
 
133.07941
05880
Jacek Zając
Marcin Zbroja
LU
LD
4
7
41.0111 
 
134.20183
20182
Marcel Kasprzak
Małgorzata Zakrzewska
DS
DS
1
1
40.0411 
 
135.14165
09575
Sylwester Gołdyn
Krzysztof Komenda
DS
DS
3
5
39.9211 
 
136.17775
17544
Maciej Betliński
Łukasz Kasperczyk
DS
MP
2.5
3
39.8711 
 
137.20178
01668
Marian Chrzanowski
Edward Szafraniec
DS
DS
2.5
11
39.2311 
 
138.15906
14369
Dariusz Głowiński
Józef Klimowski
ZP
ZP
4
4
38.8911 
 
139.22156
23155
Marta Kreis
Oliwia Żmuda
MP
MP
1
0
35.0511 
 
140.14243
23166
Maciej Ropelewski
Andrzej Urbańczyk
MA
WP
0
0
32.1711 
 
141.06705
11466
Zdzisław Kowalewski
Tadeusz Laszczak
MA
MA
13
9
29.9911 
 
142.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
29.1211 
 
143.01270
01498
Grzegorz Czapulak
Marek Michalski
DS
DS
5
5
26.1211 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3204 punkty PKL, w tym 1714 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2023

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.17:22:56 (1.4260/296) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.