Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5792/30239 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

63. Kongres Bałtycki
63rd Bridge Baltic Congress
OTP** - III Kongresowy
sobota, 29 lipca 2023r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
13
12
63.6611256II
II
2.01115
01661
Krzysztof Martens
Włodzimierz Starkowski
MA
PM
24
24
63.1411055III
III
3.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
21
21
62.4610754III
III
4.02501
05708
Mariusz Kowalski
Janusz Makaruk
SW
LD
15
18
62.2210452 
 
5.06658
12197
Jacek Kalita
Michał Klukowski
MA
MA
24
24
62.1510251 
 
6.04531
04802
Marek Barylewski
Cezary Krzemiński
MA
PM
18
18
61.7510050 
 
7.04036
04353
Janusz Ciruk
Krzysztof Łukaszewicz
MA
WM
11
15
61.009749 
 
8.02519
06802
Bartosz Matras
Tomasz Modrzejewski
WM
WM
9
13
60.779548 
 
9.09822
14728
Zdzisław Ingielewicz
Kamil Nowak
MA
SW
9
17
60.649347 
 
10.06551
09550
Jacek Ciechomski
Jakub Wojcieszek
MA
MA
19
19
60.389146 
 
11.04541
05944
Mariusz Brewiak
Adam Hintertan
PM
MA
13
12
60.208945 
 
12.07291
11466
Krzysztof Buras
Tadeusz Laszczak
MA
MA
24
9
59.878744 
 
13. 
 
Ad Van der Lint
Anton Zegwarrd
NLD
NLD
6
6
59.398543 
 
14.08294
02121
Mariusz Bartkowski
Ryszard Sakowicz
LU
LU
18
18
59.288342 
 
15.17344
08124
Krzysztof Chełstowski
Wojciech Kujda
PM
WM
2.5
2
59.208141 
 
16.06540
01865
Bartosz Chmurski
Andrzej Pawlak
MA
SW
24
17
58.667940 
 
17.05084
04699
Tadeusz Kaczanowski
Krzysztof Sikorski
ZP
PM
19
19
58.537739 
 
18.19724
09763
Bartosz Bejenka
Adam Wszeborowski
PD
PD
3
7
58.437437 
 
19.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LD
LD
15
9
58.357236 
 
20.06923
04852
Jacek Sikora
Marta Sikora
PM
PM
7
5
58.297035 
 
21. 
 
Fritz Reitan
Erik Saelensminde
NOR
NOR
6
6
58.186834 
 
22.17082
10148
Maciej Boczar
Paulina Klimentowska
MA
MA
7
9
58.106633 
 
23.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
13
12
58.086432 
 
24.11550
04740
Piotr Marcinowski
Piotr Wiankowski
DS
MA
17
21
57.626231 
 
25.05400
05446
Maciej Sobieralski
Marek Szukała
WP
WP
17
19
57.556030 
 
26.03633
08243
Mariusz Arutiunianc
Jacek Gackowski
KP
KP
15
11
57.545829 
 
27.09387
06131
Cezary Jarmuł
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
9
57.435628 
 
28.20076
16829
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
PD
PD
3
7
57.275327 
 
29.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
MA
5
19
56.925126 
 
30.20138
06909
Mariusz Kraszewski
Anna Sarniak
MA
MA
0.5
21
56.714925 
 
31.04783
06815
Michał Górski
Piotr Nawrocki
PM
MA
9
21
56.544724 
 
32.18699
05670
Piotr Ciszak
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2.5
15
56.514523 
 
33. 
 
Adrians Imsa
Maris Matisons
LVA
LVA
6
6
56.274322 
 
34.05989
06116
Jerzy Kullass
Radosław Szymczak
ZP
ZP
9
7
56.154121 
 
35.05615
18128
Jarosław Gąsiorowski
Wojciech Kurkowski
LD
LU
13
5
56.143920 
 
36.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
3
19
56.133719 
 
37.04593
04632
Wacław Janicki
Jacek Lew
PM
PM
17
15
56.113518 
 
38.04949
09138
Michał Dembiński
Danuta Kazmucha
WP
MA
12
21
56.023317 
 
39.16140
09785
Andrzej Szepczyński
Tomasz Twaróg
PK
PK
5
5
55.853015 
 
40.08129
05738
Edward Bednarczyk
Krzysztof Nowak
PM
LD
7
3
55.522814 
 
41.13616
06706
Arunas Jankauskas
Apolinary Kowalski
WM
WM
5
24
55.502613 
 
42.07052
06817
Edmund Czubak
Renata Neronowicz
MA
MA
12
12
55.482412 
 
43.04399
04696
Tomasz Patalan
Antoni Sękowski
WM
PM
7
18
55.302312 
 
44.02324
02382
Andrzej Łagosz
Sławomir Polak
LB
LB
11
7
55.272211 
 
45.05176
09146
Michał Kwiecień
Piotr Tuczyński
PM
WP
24
24
55.152211 
 
46.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
11
54.872211 
 
47. 
 
Roy Olsen
Steinar Ovrid
NOR
NOR
6
6
54.872111 
 
48.02666
07642
Andrzej Hycnar
Witold Stachnik
PK
MP
13
9
54.852111 
 
49.01967
06112
Aleksander Downar-Zapolski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
9
12
54.592111 
 
50.04001
04509
Adam Wróblewski
Janusz Wróblewski
WM
WM
2
9
54.582010 
 
51.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
OP
OP
21
21
54.252010 
 
52.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
SL
9
11
54.172010 
 
53.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
9
19
54.101910 
 
54.01054
07221
Tadeusz Garbacik
Andrei Kavalenka
MP
WM
15
7
53.821910 
 
55.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
53.62189 
 
56.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
19
17
53.61189 
 
57.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
7
53.53189 
 
58.17810
04590
Tomasz Czekała
Józef Idczak
PM
PM
2.5
7
53.48179 
 
59.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
15
17
53.38179 
 
60.02928
02990
Marek Kozdrach
Adam Strzelecki
SW
SW
5
7
53.36179 
 
61.04250
11681
Bogusław Gierulski
Ziemowit Nowak
WM
PM
21
5
53.26168 
 
62.07777
12006
Ewa Banaszkiewicz
Danuta Krupnik
MA
MA
15
7
53.19168 
 
63. 
01539
Mikhail Krasnosselski
Wojciech Olański
ISR
WM
19
21
53.19168 
 
64.06795
07869
Ewa Miszewska
Sławomir Zawiślak
PK
SL
19
21
53.08158 
 
65.11769
02809
Tomasz Stryszawski
Rafał Synowiec
MP
MP
9
11
52.93158 
 
66.10533
02831
Ryszard Pałasz
Włodzimierz Wala
ZP
MP
13
21
52.58147 
 
67.03829
08563
Bogumił Macierzyński
Andrzej Osiński
PM
PM
9
3
52.48147 
 
68.16380
16875
Jakub Andruszkiewicz
Edward Sucharda
MA
MA
5
7
52.40147 
 
69.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
9
11
52.36137 
 
70.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
52.36137 
 
71.23138
06341
Jacek Latomski
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
0
24
52.34137 
 
72.15906
04848
Dariusz Głowiński
Maria Tomczewska
ZP
PM
4
7
52.32126 
 
73.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
52.32126 
 
74.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
9
13
52.15126 
 
75.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
2
15
51.96116 
 
76.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
WP
13
11
51.95116 
 
77.15922
07854
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Witalis Talar
MA
MA
7
13
51.93116 
 
78. 
 
Udo Petersen
Ralph Vitters
-
-
6
6
51.76105 
 
79.03920
03992
Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
KP
KP
13
18
51.60105 
 
80.21129
17001
Marta Jakubisiak
Jakub Lenkiewicz
MA
MP
1
3
51.5495 
 
81.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
5
7
51.3995 
 
82.04212
07815
Mirosław Cichocki
Lena Leszczyńska
WM
ZP
19
9
51.3595 
 
83.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
51.3484 
 
84.04191
04143
Przemysław Bednarski
Stanisław Gawryszczak
WM
PD
7
7
51.1984 
 
85.08166
01726
Renata Dancewicz
Tomasz Winciorek
MA
MA
7
19
51.1784 
 
86.03763
03939
Leszek Kawski
Aleksander Skop
KP
KP
9
13
51.1274 
 
87.14252
04077
Stefan Kopyt
Mirosław Morchat
PD
PD
5
7
51.0674 
 
88. 
 
Tor Holm
Geir Skar
NOR
NOR
6
6
51.0674 
 
89.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
4
4
51.0063 
 
90.02219
05374
Beata Bojarska
Cezary Serek
WP
WP
5
17
50.9963 
 
91.17775
17544
Maciej Betliński
Łukasz Kasperczyk
DS
MP
3
3
50.9763 
 
92.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
5
5
50.9353 
 
93.18063
 
Robert Grisdale
Steve Rayner
PM
-
1
0
50.9053 
 
94.04303
17231
Roman Kierznowski
Stanisław Król
WM
WM
21
2.5
50.8742 
 
95. 
 
Arild Holdaas
Martin Holdaas
NOR
NOR
6
6
50.6942 
 
96.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
50.5842 
 
97.05678
05876
Adam Krysiak
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
7
9
50.4732 
 
98.02496
02934
Cezary Komajda
Krzysztof Kujawa
LU
SL
12
19
50.2932 
 
99.08097
04719
Włodzimierz Kocoń
Artur Toeplitz
PM
PM
5
7
50.1632 
 
100.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
WM
WM
17
15
50.1421 
 
101.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
7
21
50.0121 
 
102.14276
06822
Pavel Klebanovich
Anna Nosalska
PD
PM
5
7
49.9621 
 
103.09135
17254
Aleksandra Górska
Krzysztof Jordan
WP
WP
3
4
49.9311 
 
104.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
KP
KP
12
12
49.8811 
 
105.13623
09602
Robert Kras
Sławomir Woźniak
PM
LD
2
1.5
49.8711 
 
106.08970
19663
Bogusław Pawszak
Ewa Wawrowska
MA
MA
12
2.5
49.8511 
 
107.17554
19474
Jakub Dziuba
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
3
2
49.6911 
 
108.02966
07849
Stanisław Pająk
Bogdan Szulejewski
SW
MA
15
21
49.6511 
 
109.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
9
49.6311 
 
110.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
15
49.6111 
 
111. 
21408
Przemysław Jęczalik
Krzysztof Świątkowski
-
SL
0
2.5
49.6011 
 
112.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
17
19
49.4911 
 
113.12127
16146
Jarosław Bartosiński
Frank Svindahl
PM
MA
9
7
49.3311 
 
114.06697
17675
Jarosław Kostrzewa
Janusz Królikowski
MA
MA
11
5
49.1811 
 
115.12220
 
Kazimierz Konefał
Sachko Romanov
WM
-
5
6
49.1611 
 
116.04601
04755
Witold Kaliński
Danuta Żabicka
PM
PM
12
7
48.9711 
 
117.13087
09734
Mariusz Czesnar
Krzysztof Kowalczyk
PK
MA
3
4
48.9211 
 
118.20978
19770
Cyprian Morawski
Martyna Smoleń
PM
PM
2
2.5
48.9111 
 
119.04279
04350
Jan Janiak
Jarosław Łosiak
WM
WM
9
11
48.8711 
 
120.13028
02157
Piotr Suchodolski
Paweł Szymonik
PM
LU
7
7
48.7311 
 
121.06672
05822
Urban Kielichowski
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
13
13
48.5411 
 
122.07710
02673
Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
MP
MP
13
13
48.3611 
 
123.05059
05508
Stanisław Janik
Robert Włodkowski
WP
WP
13
7
48.3211 
 
124.08117
15595
Grażyna Brewiak
Maciej Dąbrowski
PM
OP
19
13
48.2711 
 
125.08859
06921
Krzysztof Lewandowski
Dariusz Sierocki
DS
MA
7
9
48.1411 
 
126.10790
04818
Grzegorz Antosz
Krzysztof Materek
PM
PM
3
4
48.1411 
 
127.17221
04063
Halina Perkowska
Andrzej Prasalski
PD
PD
2
7
48.0911 
 
128.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
11
7
48.0311 
 
129.06705
05340
Zdzisław Kowalewski
Janusz Przybysz
MA
WP
13
9
47.9711 
 
130.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
47.9411 
 
131.04535
05856
Dariusz Bogucki
Piotr Walczak
PM
WP
18
21
47.9011 
 
132.07126
03933
Janusz Kurdej
Eugeniusz Seichter
OP
KP
5
12
47.8511 
 
133.04581
04712
Kazimierz Gralak
Leszek Szkudlarek
PM
PM
18
9
47.8311 
 
134.20167
18860
Magdalena Judek
Karolina Matraszek
MA
MA
2
2
47.7611 
 
135.05634
05765
Włodzimierz Jakowicki
Rafał Pietrzyk
LD
LD
7
5
47.7511 
 
136.02013
04665
Andrzej Jeleniewski
Kazimierz Omernik
WM
PM
18
21
47.6111 
 
137.06707
06813
Maciej Kowalski
Krzysztof Najda
MA
MA
12
7
47.5611 
 
138.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
47.5111 
 
139.07090
04823
Anna Kowalska
Małgorzata Sawicka
LD
ZP
13
18
47.5011 
 
140.01318
01731
Stanisław Gołębiowski
Paweł Wittenbeck
DS
PM
24
12
47.1011 
 
141.04242
04751
Andrzej Fronczak
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
11
47.1011 
 
142.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
19
17
46.9711 
 
143.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
46.9111 
 
144.19485
19484
Adrianna Staniszewska
Urszula Staniszewska
MA
MA
1.5
2
46.7911 
 
145.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
3
46.7611 
 
146.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
5
7
46.6911 
 
147. 
 
Bartosz Grzybowski
Arkadiusz Sitek
-
-
0
0
46.5711 
 
148.04551
15802
Robert Czarnecki
Adam Suchodolski
PM
PM
5
5
46.4611 
 
149.17495
12923
Robert Barankiewicz
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
5
46.1011 
 
150.14845
04707
Robert Krawczyk
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
15
46.0911 
 
151.03206
13174
Maciej Janeczko
Ryszard Zwolak
MP
SL
9
5
46.0911 
 
152.10450
06973
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
MA
MA
13
24
46.0911 
 
153.05111
11296
Wit Klapper
Artur Pomarański
MP
OP
21
9
46.0111 
 
154. 
 
Liga Brikmane
Natalija Vekša
LVA
LVA
6
6
45.9811 
 
155.04704
13359
Maciej Stasiński
Dominika Wołyńska
PM
PM
3
2.5
45.8511 
 
156.04630
04732
Jacek Lasota
Michał Wantke
PM
PM
11
11
45.8311 
 
157.06090
05996
Robert Cylwik
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
45.7511 
 
158.18119
04958
Bożena Budnik
Tomasz Dorobek
WP
DS
2
4
45.6411 
 
159.16647
16637
Małgorzata Kopania
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
1.5
2.5
45.4711 
 
160.08994
11219
Jacek Szkup
Bogdan Żelazowski
LD
LD
5
4
45.4311 
 
161.21042
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
PM
PM
1.5
21
45.4011 
 
162. 
05023
Alec Fettes
Paweł Gruszczyński
CHE
WP
6
9
45.3611 
 
163.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
3
2.5
45.3011 
 
164. 
 
Jerzy Bilski
Witold Chylewski
-
-
0
0
45.2411 
 
165.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
45.1011 
 
166.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
11
5
45.0811 
 
167.05242
05246
Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
5
4
45.0811 
 
168.09006
21060
Adam Peszke
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
5
2.5
44.8411 
 
169.21391
18989
Jan Druch
Janusz Strześniewski
MA
KP
2.5
2
44.7511 
 
170.19973
03739
Jarosław Hausman
Jarosław Jamroszczak
KP
KP
3
4
44.7011 
 
171.03740
09291
Roman Janczarek
Andrzej Sielużycki
KP
KP
5
3
44.5711 
 
172.02671
15916
Ryszard Jaśkiewicz
Grzegorz Wieczorkiewicz
MP
MA
11
5
44.5111 
 
173.18859
14369
Sławomir Jamka
Józef Klimowski
ZP
ZP
3
4
44.2311 
 
174.16727
17291
Dariusz Milewski
Marek Piętak
PM
PM
3
2.5
44.2211 
 
175.01297
12927
Mirosław Fechner
Adam Waszkiewicz
DS
DS
7
5
44.1411 
 
176.18625
04829
Krzysztof Boniek
Marek Pietrzak
PM
PM
3
7
43.9611 
 
177.21114
20436
Jakub Ciura
Jan Lorkowski
DS
DS
0.5
0.5
43.7811 
 
178.05314
05483
Marcin Pędziński
Tomasz Wasilewski
WP
WP
15
9
43.7411 
 
179.19450
17730
Janusz Karczewski
Janusz Menkina
PM
PM
2
1.5
43.7011 
 
180.16544
17030
Hanna Ciuńczyk
Anna Zaręba
MA
WP
4
5
43.4111 
 
181.10023
06356
Leszek Łuniewski
Maciej Wiącek
MA
MA
12
12
43.1511 
 
182.20010
15044
Aneta Klaczyńska
Piotr Surdyk
WP
WP
2
4
43.0811 
 
183.04417
23303
Janusz Puchalski
Andrzej Wezdecki
WM
WM
2
0
42.7911 
 
184.06488
06556
Wiesław Andruk
Sylwester Cieślak
WM
MA
9
12
42.6911 
 
185.06325
07102
Ireneusz Głowacki
Jacek Omelańczuk
MA
LD
4
4
42.5811 
 
186.16716
13882
Lena Ostrowska
Agnieszka Wiankowska
MA
PM
4
5
42.5211 
 
187.04329
04402
Zbigniew Krzepkowski
Ryszard Pichla
WM
PM
5
7
42.3911 
 
188.15142
15141
Mateusz Mania
Marcin Smyczyński
PM
PM
2
2
42.2811 
 
189.04762
03064
Konrad Araszkiewicz
Michał Błach
SW
MA
21
7
42.1511 
 
190. 
 
Hans Melby
Dag Stokkvik
NOR
NOR
6
6
41.9111 
 
191.22099
19178
Witold Dobroszek
Mirosław Rumak
LD
LD
1.5
2
41.6811 
 
192.21502
21538
Alex Cimr
Jan Luber
SL
SL
2.5
2
41.3511 
 
193.01807
06659
Roman Grzelak
Maciej Kalita
OP
OP
15
7
41.2911 
 
194.04341
04437
Jan Lech
Marek Ruszczyk
PM
WM
5
5
41.2311 
 
195. 
21635
Cezary Kujawski
Kacper Kujawski
-
PM
0
1
40.2311 
 
196.20067
13800
Ewa Jaworska
Jarosław Jaworski
PM
PM
1
2.5
39.9011 
 
197.02775
02819
Małgorzata Praszałowicz
Halina Święch
MP
MP
5
7
39.7911 
 
198.20349
21642
Izabela Górnicka
Lidia Nowak
LB
WP
2
1
39.2211 
 
199.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
3
4
39.1611 
 
200. 
 
Jan De Ruiter
Peter Dekker
NLD
NLD
6
6
38.6711 
 
201.12263
12503
Anna Jaguszewska
Wojciech Uszyński
MA
MA
4
13
38.4811 
 
202. 
 
Monika Kowaleczko-Szumowska
Marcin Szumowski
-
-
0
0
38.4311 
 
203.20787
18166
Tomasz Kalinowski
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
3
37.9511 
 
204.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
11
37.7811 
 
205.21122
21123
Ewa Cieśla
Magdalena Zasiewska
MA
MA
1
0.5
37.0811 
 
206.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
3
36.6511 
 
207.21351
21690
Elżbieta Chmielowska
Aleksandra Wilk
MA
MA
1.5
1
34.4211 
 
208.06539
18479
Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
MA
MA
7
3
29.3811 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 7318 punktów PKL, w tym 3816 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:10:13 (0.8796/426) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.