Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5798/30361 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

50. Grand Prix Warszawy
50th Grand Prix of Warsaw
OTP* - VI KTP o puchary firmy "Dreamtex"
wtorek, 22 sierpnia 2023r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.07809
18890
Piotr Kołuda
Vasil Valchev
LU
SL
18
7
85.586231III
III
2.07346
07431
Kazimierz Lichawski
Marek Witek
SL
PM
13
21
61.896030III
III
3.18011
12123
Filip Parol
Mateusz Stępiński
MA
MA
4
11
60.325829 
 
4.22169
08970
Romuald Kąkiel
Bogusław Pawszak
PD
MA
2
12
59.805528 
 
5.02219
11447
Beata Bojarska
Paweł Lasota
WP
MA
5
3
55.965427 
 
6.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
MA
DS
15
17
54.665226 
 
7.06629
10148
Włodzimierz Ilnicki
Paulina Klimentowska
MA
MA
17
9
50.255025 
 
8.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
9
11
49.024824 
 
9.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
MA
MA
19
18
48.384623 
 
10.14782
12154
Jakub Patreuha
Mateusz Sobczak
DS
DS
11
15
48.284422 
 
11. 
14728
Andrzej Jaszczak
Kamil Nowak
BGR
SW
6
17
45.814221 
 
12.17083
15263
Paweł Płocki
Andrzej Rzechuła
MA
MA
4
3
45.034020 
 
13.12158
14965
Izabella Jaworska
Marta Wójcik
LD
WP
4
5
43.423819 
 
14.16460
16430
Zbigniew Komorowski
Andrzej Pawlik
MA
MA
2.5
2
41.893618 
 
15.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
41.733518 
 
16.05675
05701
Mariusz Kraśnicki
Marta Maj-Rudnicka
LD
WP
9
13
36.723317 
 
17.07555
01910
Stanisław Stachlewski
Roman Zabłocki
MA
OP
9
5
35.623116 
 
18.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
7
34.842915 
 
19.16380
22262
Jakub Andruszkiewicz
Ewa Bagrowska
MA
MA
5
0.5
34.412714 
 
20.06795
06801
Ewa Miszewska
Maciej Modrzejewski
PK
MA
19
12
34.052513 
 
21.18284
02806
Aleks Bukat
Wojciech Strzemecki
DS
SW
4
21
33.422312 
 
22.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
33.232111 
 
23.15183
15184
Jakub Szulgit
Kamil Urbański
MA
MA
2.5
2
31.681910 
 
24.08426
06917
Robert Sadowski
Robert Siedlecki
MA
MA
5
7
30.39179 
 
25.15582
10340
Tomasz Kozłowski
Michał Tuczyński
MA
MA
4
3
29.39168 
 
26.10095
01739
Paweł Miechowicz
Rafał Wolański
LU
SL
17
11
29.28147 
 
27.07812
10096
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
MA
MA
11
4
28.93137 
 
28.06542
18260
Irena Chodorowska
Tomasz Wolfke
PK
MA
18
3
27.57126 
 
29.08978
05856
Jacek Leśniczak
Piotr Walczak
WP
WP
17
21
27.53126 
 
30.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
13
12
26.71126 
 
31.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
26.10116 
 
32.17082
03003
Maciej Boczar
Hubert Urban
MA
MA
7
9
25.93116 
 
33.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
13
23.60116 
 
34.17675
07814
Janusz Królikowski
Piotr Kuźmicz
MA
MA
5
3
23.39105 
 
35.04191
04197
Przemysław Bednarski
Wojciech Bobrek
PM
WM
7
12
23.36105 
 
36.04461
06956
Karolina Macielak
Bogdan Szlacheta
MA
MA
4
7
21.89105 
 
37.09020
06815
Kazimierz Grzeszkowiak
Piotr Nawrocki
MA
MA
5
21
21.8995 
 
38.19830
17008
Wojciech Bąk
Filip Trojański
MA
MA
4
4
21.4995 
 
39.23222
23223
Iwona Karnowska
Katarzyna Pomorska
MA
MA
0
0
20.7495 
 
40.09774
15023
Krzysztof Kwiatkowski
Rafał Łangowski
MA
MA
5
5
20.4084 
 
41.17545
18066
Franciszek Kurlit
Michał Stasik
MP
DS
4
4
17.9284 
 
42.09622
22316
Andrzej Bajko
Paweł Wydra
MA
MA
2
1
17.1984 
 
43.07725
16140
Grzegorz Superson
Andrzej Szepczyński
MP
PK
15
5
16.5674 
 
44.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
15.7874 
 
45.19723
19080
Adam Rogowski
Jan Szewczyk
MA
MA
2.5
2.5
12.8674 
 
46.17951
23183
Jakub Bojanowski
Ewa Zawilska
MA
MA
2.5
0
11.3374 
 
47.06540
01726
Bartosz Chmurski
Tomasz Winciorek
MA
MA
24
19
10.9363 
 
48.03960
07849
Radosław Szczepański
Bogdan Szulejewski
MA
MA
19
21
10.3963 
 
49.17916
23345
Kajetan Gościański
Reinder van der Weide
WP
WP
2.5
0
9.9663 
 
50.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
4
7
9.8053 
 
51.19102
01380
Marek Jefremienko
Zdzisław Klimczak
MA
DS
2
5
9.4853 
 
52.19724
20655
Bartosz Bejenka
Dominika Lucka
PD
SL
3
2.5
9.0653 
 
53.06580
19483
Piotr Dybicz
Piotr Urbański
MA
MA
13
2
8.8242 
 
54.12253
16145
Jerzy Kozyczkowski
Andrzej Proczkowski
LD
PK
11
4
8.1042 
 
55.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
4
7
7.8142 
 
56.15857
15760
Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
MA
MA
4
4
7.4632 
 
57.12263
13622
Anna Jaguszewska
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
4
5
6.8232 
 
58.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
3
4
6.7632 
 
59.12685
09213
Witold Bielecki
Grzegorz Witkowski
MA
MA
3
4
5.7921 
 
60.06341
21438
Grzegorz Narkiewicz
Maciej Raczkiewicz
MA
MA
24
1
5.5121 
 
61.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
9
9
5.3021 
 
62.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
13
13
4.8811 
 
63.18032
06817
Maciej Kulikowski
Renata Neronowicz
MA
MA
5
12
3.9311 
 
64.16537
 
Marek Bytof
Marcin Wiącek
MA
-
3
0
3.3811 
 
65.21367
20240
Jakub Bereza
Bernard Kula
MA
MA
3
2.5
3.2911 
 
66.13438
18645
Rafał Marks
Ewa Morawska
MA
WP
15
4
2.7711 
 
67.01054
06877
Tadeusz Garbacik
Waldemar Radziak
MP
MA
15
12
2.0411 
 
68.08294
09550
Mariusz Bartkowski
Jakub Wojcieszek
LU
MA
18
19
0.9211 
 
69.19380
19984
Marek Borkowski
Mirosław Rożek
MA
MA
2.5
2
-0.2511 
 
70.18165
17854
Dariusz Kłodos
Dariusz Krakowiak
MA
MA
4
5
-1.7111 
 
71.13134
16616
Janusz Goławski
Paweł Sankowski
MA
MA
5
3
-1.7211 
 
72.20112
20007
Mirosław Dorau
Monika Gwiazdowska
MA
MA
2
1.5
-2.5011 
 
73.04198
07221
Adolf Bocheński
Andrei Kavalenka
WM
WM
15
7
-2.9311 
 
74.06616
10507
Łukasz Grodzicki
Igor Terszak
MA
MA
5
4
-4.2811 
 
75.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
ZP
SL
17
21
-5.0711 
 
76.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
MA
MA
11
24
-5.5111 
 
77.09360
06925
Monika Maksymiuk
Maciej Sikora
MA
MA
3
11
-7.3011 
 
78.12266
23361
Marek Drukier
Paweł Pacanowski
MA
MA
5
0
-7.9611 
 
79.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
3
-9.9111 
 
80.16862
06702
Paweł Bagrowski
Janusz Kowalczyk
MA
MA
2.5
5
-10.3111 
 
81.20898
19518
Bogusław Jóźwiak
Bolesław Studziński
MA
MA
2.5
2.5
-10.4211 
 
82.20021
20006
Małgorzata Kołakowska
Iwona Orzełowska
MA
MA
1.5
1.5
-11.0211 
 
83.14971
14973
Bartosz Ćwiek
Piotr Duszak
MA
MA
4
3
-11.3811 
 
84.15913
06445
Adam Rydz
Ryszard Wójcik
MA
MA
4
4
-11.4611 
 
85.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
WM
WM
3
3
-13.5411 
 
86.21234
21820
Monika Borowska
Katarzyna Poniatowska
MA
MA
1
0.5
-15.3711 
 
87.18801
18603
Radosław Rozman
Mirosława Swoboda
MA
MA
3
2.5
-15.5911 
 
88.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
5
4
-15.7311 
 
89.20787
12899
Tomasz Kalinowski
Michał Wróbel
MA
MA
2
9
-16.1411 
 
90.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
4
7
-16.4311 
 
91.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
11
13
-16.4811 
 
92.17061
17837
Urszula Kielak
Mirosław Zawiślak
MA
MA
3
3
-16.5211 
 
93.21057
08930
Dariusz Sarzyński
Maja Żabierek
LU
MA
2.5
7
-17.7311 
 
94.05691
06346
Grzegorz Lewaciak
Adam Pawłowski
LD
LD
18
13
-18.3711 
 
95.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
-19.4511 
 
96.14006
12224
Andrzej Tarlecki
Aleksander Waślicki
MA
MA
4
4
-20.0511 
 
97.07053
09710
Krzysztof Gołaś
Mariusz Mączewski
MA
MA
7
3
-20.1711 
 
98.06543
14532
Jan Chodorowski
Krzysztof Makuch
PK
MA
19
4
-20.3311 
 
99.21129
23360
Marta Jakubisiak
Jacek Łazarski
MA
MA
1.5
0
-21.3811 
 
100.07821
19705
Andrzej Miklaszewski
Jan Syska
MA
MA
5
3
-21.4711 
 
101.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
-21.9411 
 
102.21114
20436
Jakub Ciura
Jan Lorkowski
DS
DS
0.5
0.5
-23.7511 
 
103.06627
21979
Krzysztof Hołowacz
Michał Hołowacz
MA
MA
7
0.5
-24.6011 
 
104.22463
22165
Krzysztof Barnat
Tomasz Ziss
MA
MA
1
1
-24.9311 
 
105.12108
10043
Aleksandra Jarosz
Łukasz Kalbarczyk
MA
MA
7
7
-25.9811 
 
106.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
-26.6811 
 
107.07052
19482
Edmund Czubak
Magda Urbańska
MA
MA
12
2
-26.7511 
 
108.22348
22349
Dorota Winarska
Magdalena Winarska
MA
MA
0.5
0.5
-30.4111 
 
109.21132
21737
Sabina Blitek
Oliwia Dusińska
MA
MA
1.5
1.5
-31.1311 
 
110.20812
22157
Hubert Kamiński
Piotr Szymański
MA
MA
1.5
1
-35.3011 
 
111.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
2.5
-35.8111 
 
112.22162
21134
Paweł Orłowski
Michał Pawlak
MA
MA
1.5
2
-37.5211 
 
113.08543
19157
Marek Jaroszkiewicz
Grażyna Jaskulska
MA
MA
4
3
-38.5711 
 
114.02468
10721
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
LU
LU
7
9
-43.4411 
 
115.12383
16874
Andrzej Chodowski
Jacek Lech
DS
MA
3
2
-44.2711 
 
116.06733
22665
Grzegorz Kula
Zofia Marks
MA
MA
11
1
-46.7511 
 
117.21761
21472
Dominika Kachniarz
Małgorzata Skowrońska
MA
MA
0.5
1
-49.2811 
 
118.22581
22582
Grzegorz Dróżdż
Izabela Mościcka
MA
MA
0
0
-53.7111 
 
119.19547
03023
Mariusz Jażdżewski
Teresa Roszkowska-Śliź
PM
MA
1
2
-55.5011 
 
120.21122
21124
Ewa Cieśla
Katarzyna Pogłód
MA
MA
1
1.5
-56.2111 
 
121.20678
20770
Emilia Jachna
Maksymilian Szczurowski
WP
MA
0.5
1.5
-65.5811 
 
122.19475
19106
Mariola Miklaszewska
Piotr Piątkiewicz
MA
MA
3
3
-68.7711 
 
123.21130
21135
Tomasz Kmiecik
Elżbieta Kowalska
MA
MA
0
0.5
-73.0811 
 
124.22210
20298
Michał Brzozowski
Jan Izwantowski
MA
MA
1
1.5
-82.2211 
 
125.12250
07043
Małgorzata Rozman
Sandra Różańska
MA
MA
2
3
-82.7811 
 
126.06577
06990
Zygmunt Dumała
Urszula Górecka-Wideryńska
MA
MA
5
3
-83.8611 
 
127.21642
21049
Lidia Nowak
Anna Stępień
WP
MA
1
0.5
-90.0811 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2584 punkty PKL, w tym 1386 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2023/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:31:50 (1.8297/264) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.