Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C2482/12118 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par "Orle Gniazdo" (1)
Grand Prix Polski Par - Szczyrk
sobota, 16 lutego 2013r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.09828
07475
Waldemar Jaworski
Jerzy Stworzewicz
SL
SL
7
7
62.79200I
I
2.06540
01318
Bartosz Chmurski
Stanisław Gołębiowski
WP
DS
19
18
62.32195II
II
3.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
PK
PK
2
7
62.25189II
II
4.01234
01632
Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
DS
DS
7
4
61.15183III
III
5.02912
02966
Jacek Janowski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
12
60.27178III
III
6.09303
05822
Jarosław Łaszczuk
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
4
12
59.84174III
III
7.09930
07341
Mirosław Białożyt
Ireneusz Kowalczyk
SL
SL
7
18
59.58169 
 
8.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
4
24
59.29165 
 
9.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
7
12
59.23160 
 
10.08979
03844
Krzysztof Jassem
Marcin Mazurkiewicz
KP
KP
24
2.5
58.61156 
 
11.02667
12999
Bartłomiej Igła
Adam Krysa
MP
MP
7
4
58.58151 
 
12.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
DS
DS
7
13
58.56147 
 
13.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
12
7
58.15142 
 
14.01807
06887
Roman Grzelak
Jacek Romański
SL
SL
7
24
58.15138 
 
15.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
12
12
58.13133 
 
16.12624
12620
Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
PM
PM
2
2
57.83129 
 
17.10570
09550
Wojciech Kaźmierczak
Jakub Wojcieszek
MA
WP
7
7
57.65125 
 
18.01865
05856
Andrzej Pawlak
Piotr Walczak
LB
WP
12
19
57.64120 
 
19.09952
03561
Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
4
12
57.39116 
 
20.08532
15846
Mieczysław Madej
Krzysztof Sałaj
SL
SL
2.5
1
57.39111 
 
21.09167
09192
Edward Bondarewicz
Radosław Sawicki
OP
OP
4
4
57.36107 
 
22.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
57.14102 
 
23.05310
05520
Bogusław Pazur
Marek Wójcicki
WP
WP
19
18
57.1298 
 
24.03481
03525
Aleksander Sejud
Aleksy Swoboda
SL
SL
7
4
56.8693 
 
25.09797
15336
Janusz Buksa
Andrzej Starzyk
SL
SL
4
4
56.7489 
 
26.06551
07114
Jacek Ciechomski
Waldemar Skóra
SW
LD
18
7
56.3384 
 
27.05611
01840
Dominik Filipowicz
Leszek Majdański
WP
WP
15
13
55.9280 
 
28.08986
07722
Józef Małysz
Janusz Wesołowski
LU
PK
4
12
55.9175 
 
29.07271
14619
Adrian Bakalarz
Maksymilian Chodacki
SL
SL
4
1.5
55.7171 
 
30.05574
05701
Przemysław Błaszczyk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
12
12
55.6866 
 
31.04040
04042
Jerzy Gober
Janusz Kowalewski
PD
PD
7
7
55.3862 
 
32.11471
11769
Maciej Rodzaj
Tomasz Stryszawski
MP
MP
4
4
55.3857 
 
33.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
12
18
55.3653 
 
34.07052
08166
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
MA
MA
7
4
55.3549 
 
35.12474
04109
Marek Blat
Łukasz Brede
SL
SL
7
13
55.1544 
 
36.11109
13076
Maciej Kita
Michał Krysa
MP
MP
2.5
2
54.8240 
 
37.05649
12123
Tomasz Jochymski
Mateusz Stępiński
MA
MA
7
4
54.5640 
 
38.06615
07058
Jerzy Greś
Jerzy Orzeł
MA
MA
7
4
54.4839 
 
39.03434
03529
Grzegorz Plewniak
Jacek Szczerbowski
SL
SL
4
4
54.4338 
 
40.03387
03426
Tadeusz Nędzi
Adam Pietrzak
SL
SL
7
7
54.3037 
 
41.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
0
0
53.8237 
 
42.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WP
4
18
53.8036 
 
43.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
7
7
53.7935 
 
44.05772
05797
Krzysztof Porczyński
Karol Ruszkiewicz
LD
LD
4
4
53.3934 
 
45.05651
10533
Edward Kaczmarek
Ryszard Pałasz
WP
WP
13
4
53.3033 
 
46.03268
07411
Wiesław Kozerski
Kazimierz Pawłowski
SL
SL
2.5
4
53.2733 
 
47.03033
09843
Janusz Bachrach
Krzysztof Kozioł
SL
SL
4
4
53.2732 
 
48.11960
09868
Józef Brutkowski
Stanisław Nowak
SL
SL
2
2
53.2331 
 
49.10472
11550
Sammy Bałdysz
Piotr Marcinowski
DS
DS
2
2
52.9530 
 
50.03124
10344
Zbigniew Durańczyk
Krzysztof Gacek
SL
SL
7
2.5
52.8830 
 
51.03103
07501
Robert Cimr
Jan Styczyński
SL
SL
4
4
52.8729 
 
52.03029
03499
Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
SL
SL
4
7
52.8428 
 
53.12275
05314
Michał Gulczyński
Marcin Pędziński
WP
WP
4
13
52.7427 
 
54.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
DS
DS
4
7
52.7427 
 
55.06658
04662
Jacek Kalita
Michał Nowosadzki
WP
WP
19
19
52.7126 
 
56.05136
01910
Adam Kozłowski
Roman Zabłocki
WP
PK
2
4
52.5925 
 
57.03091
10616
Andrzej Cholewa
Piotr Kamiński
MP
MP
4
2.5
52.2424 
 
58.04642
04731
Marek Małysa
Sylwester Walerowicz
PM
WP
7
13
52.2323 
 
59.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
52.1523 
 
60.09431
09433
Janusz Matiolański
Bogusław Wardzała
MP
MP
7
7
52.0722 
 
61.03345
05718
Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
SL
SL
18
18
51.8321 
 
62.10673
03881
Tatiana Kozon
Tomasz Osiński
MA
KP
2.5
7
51.7920 
 
63.09495
07989
Krzysztof Marucha
Wiesław Skubisz
LU
LU
4
7
51.7920 
 
64.13074
14286
Maciej Grabiec
Błażej Krawczyk
MP
MP
2.5
2
51.7619 
 
65.09105
14241
Andrzej Miktus
Małgorzata Miktus
MA
MA
4
0
51.7118 
 
66.14971
14973
Bartosz Ćwiek
Piotr Duszak
MA
MA
1
1
51.7017 
 
67.02959
07869
Sławomir Olech
Sławomir Zawiślak
LU
LU
18
19
51.6017 
 
68.15922
10043
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Łukasz Kalbarczyk
MA
MA
2.5
4
51.4816 
 
69.15974
03144
Bogdan Bialik
Marian Gacek
SL
SL
0.5
2.5
51.4215 
 
70.09794
04665
Joanna Brede
Kazimierz Omernik
SL
PM
4
18
51.4114 
 
71.03083
10374
Damian Burek
Bogdan Kukuła
SL
SL
4
2
51.4114 
 
72.13438
11903
Rafał Marks
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
4
4
51.3913 
 
73.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
2
4
51.3112 
 
74.08527
16152
Kazimierz Latawiec
Andrzej Żurek
MP
MP
7
13
51.2911 
 
75.01901
01902
Jerzy Wiszniewski
Sławomir Wiszniewski
OP
OP
4
2
51.2410 
 
76.10564
07725
Jan Blajda
Grzegorz Superson
MP
MP
13
4
51.2210 
 
77.03085
07617
Jacek Cebulski
Mirosław Sady
SL
MP
4
7
51.129 
 
78.14845
11430
Robert Krawczyk
Grzegorz Preiss
PM
PM
2
2.5
51.098 
 
79.01788
01813
Bernard Broda
Jacek Hetper
OP
OP
4
4
51.067 
 
80.02683
16140
Krzysztof Kleinrok
Andrzej Szepczyński
MP
MA
7
1.5
50.867 
 
81.14862
14170
Krzysztof Cetera
Jędrzej Hycnar
MP
MP
1.5
2
50.786 
 
82.03034
03068
Andrzej Bacik
Michał Bojanowski
SL
SL
7
7
50.745 
 
83.02646
02720
Wacław Gąssowski
Magdalena Lankosz
MP
MP
12
7
50.524 
 
84.16187
04684
Krzysztof Czapczyk
Józef Pochroń
PM
PM
0.5
18
50.474 
 
85.14481
13723
Kacper Kacperski
Aleksander Mielczarek
MA
MA
2
2
50.423 
 
86.09924
15916
Jacek Kowalski
Grzegorz Wieczorkiewicz
MA
MA
4
1
50.322 
 
87.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak
MP
WP
7
2
50.311 
 
88.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
18
50.27  
 
89.03455
03562
Jerzy Radomski
Jerzy Ujma
SL
SL
7
7
50.23  
 
90.03184
03549
Artur Guła
Mikołaj Taczewski
SL
SL
13
13
50.10  
 
91.01419
01621
Piotr Krawczyk
Wojciech Sękowski
DS
DS
7
4
50.08  
 
92.03064
03185
Michał Błach
Zbigniew Guła
SL
SL
2.5
7
50.02  
 
93.01516
01749
Karol Mykietyn
Maciej Wręczycki
DS
DS
18
13
49.95  
 
94.03497
07431
Jerzy Skwark
Marek Witek
SL
SL
7
18
49.90  
 
95.03234
08716
Krzysztof Kalita
Jerzy Niemiec
SL
SL
4
4
49.85  
 
96.06580
09755
Piotr Dybicz
Łukasz Witkowski
MA
MA
7
7
49.77  
 
97.12515
07169
Tadeusz Parylak
Jerzy Siwicki
SL
SL
4
2.5
49.71  
 
98.03049
03496
Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
SL
SL
4
4
49.69  
 
99.13270
13546
Dominik Kaszowski
Damian Machura
SL
SL
2
1.5
49.55  
 
100.06274
03423
Ryszard Kiełczewski
Marek Pieczka
SL
SL
18
7
49.51  
 
101.07369
13138
Zbigniew Mańdok
Józef Sordyl
SL
SL
4
4
49.47  
 
102.10770
13502
Jan Pędziński
Aleksander Żelazny
WP
WP
2.5
2
49.44  
 
103.11092
07550
Tytus Bisping
Krzysztof Zając
MP
LD
4
4
49.34  
 
104.10769
14250
Bartosz Pędziński
Marcin Szymański
WP
WP
1.5
1.5
49.06  
 
105.12390
12391
Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
PM
PM
2
2
49.03  
 
106.06526
04242
Waldemar Burakowski
Andrzej Fronczak
MA
WM
13
18
49.00  
 
107.03168
09951
Roman Goszcz
Jacek Michalski
SL
SL
4
2
48.97  
 
108.13899
14540
Grzegorz Jędrzejewski
Maciej Superson
WP
MP
2
2.5
48.91  
 
109.03422
03542
Andrzej Piecuch
Andrzej Szymczak
SL
SL
7
13
48.90  
 
110.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
1
1
48.85  
 
111.12450
03274
Katarzyna Dufrat
Joanna Taczewska
WP
WP
7
12
48.74  
 
112.01792
01905
Alfred Czech
Andrzej Wojnarowski
OP
OP
7
7
48.67  
 
113.01437
08150
Zdzisław Kunc
Jerzy Szudziński
DS
DS
7
4
48.58  
 
114. 
 
Piotr Markowski
Paweł Sankowski
NZ
NZ
0
0
48.49  
 
115.03374
07440
Bogusław Mojżesz
Mariusz Podsiadło
SL
SL
4
7
48.37  
 
116.07812
05830
Zygmunt Kuczyński
Robert Stoliński
LD
LD
7
13
48.35  
 
117.03214
13573
Leszek Jaworski
Katarzyna Parcia
SL
SL
7
2
48.33  
 
118.12923
11428
Maciej Szalewicz
Paweł Zubiel
LD
LD
2.5
4
48.32  
 
119.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
7
7
48.12  
 
120.12139
09452
Remigiusz Kaźmierczak
Maciej Pilecki
WP
WP
2
2.5
47.82  
 
121.09357
12154
Arkadiusz Majcher
Mateusz Sobczak
MA
MA
4
2.5
47.60  
 
122.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
4
4
47.58  
 
123.02671
10614
Ryszard Jaśkiewicz
Jerzy Stosur
MP
MP
7
2
47.56  
 
124.14285
10084
Olga Długosz
Agnieszka Szczypczyk
MP
MP
2.5
4
47.51  
 
125.02673
02827
Marek Jaworski
Marek Urbański
MP
LB
7
7
47.39  
 
126.14480
10217
Krzysztof Duwe
Urszula Kędzierska
MA
MA
1.5
4
47.38  
 
127.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
MA
MA
4
7
47.27  
 
128.03300
03541
Tomasz Kuś
Krzysztof Szymala
SL
MP
7
4
47.22  
 
129.01220
01627
Grzegorz Bajek
Waldemar Siuda
DS
DS
7
7
47.18  
 
130.02590
13691
Józef Barczyk
Adam Serafin
MP
MP
4
4
47.11  
 
131.01881
08450
Marek Skotniczny
Waldemar Szelka
OP
OP
4
7
47.09  
 
132.14112
10591
Magda Budzyńska
Joanna Sroka
MA
WP
1.5
2
47.06  
 
133.05307
03464
Zbigniew Papierniak
Adam Robak
SL
SL
12
12
46.83  
 
134.10937
02831
Jacek Stasica
Włodzimierz Wala
MP
MP
13
19
46.77  
 
135.05624
07087
Jacek Grzelczak
Piotr Kaczorowski
LD
LD
7
4
46.51  
 
136.03498
06355
Zbigniew Słaby
Lech Warwocki
SL
LD
4
7
46.06  
 
137.11609
09702
Krzysztof Kos
Sławomir Sierocki
MA
MA
2.5
2.5
46.04  
 
138.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
ZP
ZP
1.5
0.5
45.97  
 
139.03302
11996
Mieczysław Kuza
Krzysztof Sieradzki
SL
SL
2.5
2
45.81  
 
140.13791
03454
Edward Ciesielski
Jacek Radomski
SL
SL
2
7
45.62  
 
141.09595
01707
Jan Marcinkowski
Stanisław Wachel
DS
DS
2.5
4
45.56  
 
142.11466
02806
Tadeusz Laszczak
Wojciech Strzemecki
MA
MP
4
18
45.56  
 
143.09430
16434
Kazimierz Gałka
Beata Madej
MP
SL
4
0
45.35  
 
144.02693
11421
Paweł Korombel
Wojciech Wnętrzak
SL
SL
4
1.5
45.21  
 
145.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
4
4
44.47  
 
146.01297
01352
Mirosław Fechner
Bernard Jadczak
DS
DS
4
7
44.29  
 
147.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
2.5
7
44.22  
 
148.02650
15120
Krzysztof Góra
Agnieszka Pietrzyk
SL
SL
4
1.5
43.99  
 
149.14792
14793
Kamil Duczmal
Mikołaj Duczmal
WP
WP
1.5
1.5
43.90  
 
150.01787
11180
Piotr Bielecki
Jan Glenz
OP
OP
4
2
43.84  
 
151.14798
10768
Michał Kałczyński
Kacper Pędziński
WP
WP
1.5
1.5
43.58  
 
152.12320
13062
Zofia Bałdysz
Katarzyna Roszyk
DS
SL
1.5
1.5
43.05  
 
153.03063
03616
Tadeusz Biskup
Rudolf Zając
SL
SL
4
7
42.69  
 
154.13411
13855
Michał Kaleta
Piotr Konarski
SL
SL
1
1
42.63  
 
155.02685
12006
Jacek Klimczak
Danuta Krupnik
LD
LD
7
4
42.39  
 
156.12444
07968
Krzysztof Gawor
Marek Kowalski
MP
MP
2
2
42.31  
 
157.15340
11917
Aleksander Drabczyk
Mariusz Maruszczyk
SL
SL
1.5
1.5
42.23  
 
158.03076
03077
Bożena Budzyn
Lesław Budzyn
SL
SL
7
4
42.23  
 
159.14694
15975
Jan Łubkowski
Jacek Węgrzyk
LD
LD
2
0.5
41.99  
 
160.11110
13019
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
MP
MP
2.5
2.5
41.17  
 
161.13527
01455
Norman Lippik
Roland Lippik
DS
DS
1.5
4
40.50  
 
162.12714
13014
Wacław Mizera
Mirosław Żerkowski
SL
SL
2
2
40.36  
 
163.12846
03621
Andrzej Hermansdorfer
Krzysztof Zieliński
SL
SL
4
4
39.24  
 
164.15878
15879
Piotr Banaś
Michał Sieradzki
DS
DS
0
0
38.90  
 
165.13521
14541
Grzegorz Skołyszewski
Krzysztof Superson
MP
MP
2
2
38.84  
 
166.13431
12905
Tomasz Potrawa
Michał Sikora
SL
SL
1.5
1
38.80  
 
167.07538
 
Wiesław Skrzyszowski
Wojciech Stolarz
MP
-
7
0
38.47  
 
168.12812
12815
Anna Łukaszuk
Daria Ścibisz
SL
SL
1.5
1.5
37.63  
 
169.15459
15454
Jakub Domeracki
Bartosz Popiela
WP
WP
1
1
36.77  
 
170.14070
14915
Wiktoria Hałas
Kamil Huda
SL
SL
0.5
1
36.75  
 
171.16259
10979
Maciej Kliś
Mirosław Zarzycki
MP
MP
0
2.5
35.29  
 
172.16070
16071
Krystian Bączek
Adam Smolik
MA
MA
0
0
30.53  
 
173.14307
07537
Jadwiga Bakalarska
Tadeusz Wawrzyniak
SL
MP
0.5
7
23.27  
 
174.13160
08948
Magdalena Rejchert
Piotr Suchodół
MA
MA
0
4
4.31  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 10586 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-09 g.02:49:12 (0.6426/358) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.