Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C2987/16026 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (4) "Łuczniczka"
GPPP
sobota, 28 marca 2015r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01318
01502
Stanisław Gołębiowski
Mirosław Miłaszewski
DS
SL
24
18
59.67226I
I
2.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
WP
WP
18
19
59.65220II
II
3.03960
12018
Radosław Szczepański
Andrzej Wilemski
WP
KP
18
5
59.41213II
II
4.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
WP
WP
17
18
59.26206III
III
5.05900
06112
Lechosław Błaziński
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
59.13200III
III
6.03765
04011
Józef Kaźmierczak
Michał Włoszek
KP
KP
5
5
58.67195III
III
7.04108
05176
Przemysław Janiszewski
Michał Kwiecień
SL
MA
21
24
58.53189 
 
8.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
DS
SW
24
17
58.16184 
 
9.03644
03978
Adam Błachnio
Jarosław Śmieszek
KP
KP
12
13
57.85178 
 
10.04279
04360
Jan Janiak
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
7
13
57.85173 
 
11.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
9
12
57.65168 
 
12.06909
09643
Anna Sarniak
Tomasz Sielicki
MA
MA
18
4
57.29162 
 
13.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WP
WP
21
21
57.29157 
 
14.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
13
13
57.21151 
 
15.06526
07830
Waldemar Burakowski
Jerzy Pawelec
SL
MA
15
4
57.09146 
 
16.05242
12362
Ewa Mielcarzewicz
Justyna Stachowiak
WP
WP
5
4
56.72141 
 
17.07052
01726
Edmund Czubak
Tomasz Winciorek
MA
WP
11
18
56.64135 
 
18.02671
04662
Ryszard Jaśkiewicz
Michał Nowosadzki
MP
KP
9
24
56.54130 
 
19.05691
05708
Grzegorz Lewaciak
Janusz Makaruk
WP
WP
18
17
56.16124 
 
20.14728
09755
Kamil Nowak
Łukasz Witkowski
WP
SW
5
11
56.11119 
 
21.04240
04399
Dariusz Filipek
Tomasz Patalan
WM
WM
4
3
55.96114 
 
22.04109
02121
Łukasz Brede
Ryszard Sakowicz
SL
LB
17
13
55.95108 
 
23.15595
06818
Maciej Dąbrowski
Wiesław Niedziela
MA
MA
3
7
55.65103 
 
24.04922
07849
Piotr Busse
Bogdan Szulejewski
LU
MA
18
18
55.5597 
 
25.08593
09245
Marcin Bartoszewski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
5
5
55.5292 
 
26.11681
12987
Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
PM
LD
4
2
55.3887 
 
27.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
55.2181 
 
28.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
19
19
54.9776 
 
29.05059
05386
Stanisław Janik
Paweł Siwiński
LB
LB
12
12
54.9471 
 
30.07190
02912
Paweł Chindelewicz
Jacek Janowski
MA
SW
12
18
54.9365 
 
31.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
18
54.9260 
 
32.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
17
21
54.8454 
 
33.03884
15183
Wiesław Paczkowski
Jakub Szulgit
KP
KP
5
2
54.7949 
 
34.08117
09138
Grażyna Brewiak
Danuta Kazmucha
MA
WP
18
13
54.7345 
 
35.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
18
54.6644 
 
36.02013
01865
Andrzej Jeleniewski
Andrzej Pawlak
OP
OP
18
13
54.3243 
 
37.03822
03821
Lech Łaniewski
Maciej Łaniewski
KP
KP
13
5
54.2143 
 
38.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
5
5
54.0942 
 
39.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
13
12
54.0541 
 
40.04797
04416
Ryszard Konopka
Bernard Pszczoła
PM
WM
12
11
54.0140 
 
41.08271
06225
Adam Karczmarz
Wojciech Palmowski
WM
MA
5
9
54.0139 
 
42.06658
11319
Jacek Kalita
Przemysław Zawada
KP
SL
24
15
53.8238 
 
43.03939
04022
Aleksander Skop
Adam Wujków
KP
KP
11
15
53.7037 
 
44.03738
03785
Maciej Jakubowski
Roman Kowalkowski
KP
KP
5
5
53.6736 
 
45.11802
04829
Marek Banasiński
Marek Pietrzak
PM
PM
12
3
53.3435 
 
46.04563
04735
Ireneusz Dzikowski
Wacław Wejknis
PM
PM
18
15
53.2434 
 
47.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
53.2133 
 
48.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
9
24
52.9032 
 
49.03696
03780
Leszek Falkowski
Rafał Konieczny
KP
KP
12
11
52.8531 
 
50.04852
07860
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
2
4
52.8031 
 
51.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
4
4
52.7130 
 
52.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MP
MP
11
13
52.6829 
 
53.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
52.6828 
 
54.05374
09146
Cezary Serek
Piotr Tuczyński
WP
MA
12
15
52.3427 
 
55.08075
03867
Jerzy Kowalski
Jan Nawrocki
KP
KP
13
7
52.2626 
 
56.17134
06801
Marek Dalecki
Maciej Modrzejewski
MA
MA
2
11
52.1425 
 
57.06338
08297
Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
5
5
52.0424 
 
58.05675
05701
Mariusz Kraśnicki
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
7
13
52.0023 
 
59.06092
06130
Piotr Siemaszko
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
5
4
51.7922 
 
60.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
13
5
51.6921 
 
61.09357
06954
Arkadiusz Majcher
Adam Suwik
MA
SW
5
18
51.5320 
 
62.03714
12783
Andrzej Grela
Robert Mrukowski
KP
KP
9
4
51.2319 
 
63.09355
03763
Mariusz Grabowski
Leszek Kawski
KP
KP
7
7
51.1919 
 
64.05069
03401
Paweł Jassem
Jarosław Ostrowski
ZP
MA
17
13
51.1218 
 
65.08052
08133
Bohdan Pliszka
Jerzy Zieliński
KP
KP
7
5
51.0417 
 
66.08370
07568
Bartłomiej Kamelski
Marek Kamelski
KP
KP
7
3
50.9916 
 
67.09008
09009
Alicja Kupczyk
Tomasz Kupczyk
KP
KP
5
5
50.8715 
 
68.10054
09550
Andrzej Jaszczak
Jakub Wojcieszek
SL
LB
13
15
50.8114 
 
69.17230
17228
Krzysztof Bonowicz
Mirosław Derwojed
KP
KP
0
0
50.7413 
 
70.07591
10533
Aleksander Nowakowski
Ryszard Pałasz
WP
WP
11
7
50.6812 
 
71.15839
08549
Adrian Górka
Anna Maduzia
WP
WP
2.5
2.5
50.6411 
 
72.05624
06346
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
LD
LD
11
13
50.5710 
 
73.08241
03847
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
KP
KP
12
18
50.559 
 
74.04683
08911
Przemysław Piotrowski
Ilya Shpuntou
DS
WP
12
7
50.498 
 
75.10563
05111
Paweł Klapper
Wit Klapper
MP
WP
3
21
50.437 
 
76.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
5
18
50.437 
 
77.14885
05353
Marcin Dobrowolski
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
3
11
50.356 
 
78.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
4
50.325 
 
79.05351
09038
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
WP
WP
4
1.5
50.294 
 
80.04944
05527
Andrzej Czepnik
Janusz Wygowski
WP
WP
5
9
50.253 
 
81.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
WM
5
19
50.242 
 
82.10091
17453
Jarosław Pogorzelski
Ireneusz Saturski
MA
MA
1
0
50.191 
 
83.13438
15976
Rafał Marks
Stanisław Mączka
MA
MA
7
2.5
50.10  
 
84.01345
01739
Maciej Hutyra
Rafał Wolański
DS
DS
5
5
50.08  
 
85.04684
04751
Józef Pochroń
Andrzej Zaleski
PM
PM
19
7
49.92  
 
86.06322
06331
Kazimierz Falkowski
Roman Kiełkiewicz
MA
MA
5
4
49.77  
 
87.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
4
5
49.66  
 
88.04630
04740
Jacek Lasota
Piotr Wiankowski
PM
MA
11
13
49.58  
 
89.05340
03933
Janusz Przybysz
Eugeniusz Seichter
WP
KP
9
11
49.53  
 
90.10222
03864
Włodzimierz Heymann
Bogdan Najmrodzki
KP
KP
3
9
49.50  
 
91.04198
12129
Adolf Bocheński
Grzegorz Deptuła
WM
WM
12
7
49.45  
 
92.14286
14541
Błażej Krawczyk
Krzysztof Superson
MP
MP
4
3
49.40  
 
93.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
5
5
49.39  
 
94.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
MA
MA
7
5
49.29  
 
95.06634
06823
Stefan Jakubowski
Tomasz Nowacki
MA
MA
3
4
49.27  
 
96.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
2.5
3
49.12  
 
97.04242
04509
Andrzej Fronczak
Janusz Wróblewski
WM
WM
18
9
49.06  
 
98.05185
05371
Kazimierz Lis
Grzegorz Samol
WP
WP
5
4
48.98  
 
99.12046
03824
Przemysław Kacprzak
Paweł Łęcki
KP
KP
3
3
48.97  
 
100.12272
06845
Anna Makarewicz
Tomasz Paluchowski
DS
MA
2
13
48.95  
 
101.05070
05314
Piotr Jassem
Marcin Pędziński
WP
WP
9
15
48.94  
 
102.03861
11296
Leszek Moszczyński
Artur Pomarański
KP
LB
7
3
48.92  
 
103.05588
06355
Wojciech Ciepliński
Lech Warwocki
LD
LD
9
7
48.87  
 
104.04682
06904
Jacek Piotrowski
Lech Sadoś
PM
MA
12
12
48.84  
 
105.14370
06066
Marek Figurski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
2.5
7
48.83  
 
106.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
5
5
48.75  
 
107.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
48.72  
 
108.11801
08227
Wojciech Giżyński
Marek Warda
KP
KP
4
4
48.67  
 
109.12445
04670
Tomasz Brzęcki
Mariusz Pater
PM
PM
5
11
48.65  
 
110.02966
06972
Stanisław Pająk
Jacek Turczynowicz
SW
DS
12
18
48.55  
 
111.13920
06251
Wojciech Adamkiewicz
Andrzej Wądołowski
MA
MA
3
4
48.43  
 
112.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
2.5
1.5
48.35  
 
113.03635
12867
Dariusz Bartoś
Michał Kaczmarek
KP
KP
2.5
2
48.09  
 
114.04035
04040
Andrzej Balunowski
Jerzy Gober
PD
PD
5
9
48.04  
 
115.06689
06903
Andrzej Kondeja
Józef Rzepka
MA
MA
13
5
47.83  
 
116.06320
14090
Władysław Dziachan
Grzegorz Zgorzelski
MA
MA
4
3
47.26  
 
117.07796
07811
Marek Jeleniewski
Marcin Krupowicz
WM
SL
17
21
47.19  
 
118.03761
12003
Waldemar Kamiński
Jarosław Żurawski
KP
KP
7
3
47.07  
 
119.14834
08348
Roman Marczewski
Piotr Wilczok
ZP
ZP
4
2.5
47.04  
 
120.03115
03818
Stanisław Dankowski
Piotr Litwin
KP
KP
5
4
46.73  
 
121.11092
02806
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
MP
SL
5
19
46.72  
 
122.14845
04411
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
PM
PM
3
5
46.59  
 
123.12009
16317
Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
PD
PD
4
4
46.54  
 
124.03920
03992
Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
KP
KP
12
18
46.50  
 
125.16787
12861
Justyna Graniczny
Maciej Operlejn
KP
KP
1
1
46.31  
 
126.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
46.31  
 
127.10721
02157
Sławomir Czech
Paweł Szymonik
MA
MA
5
5
46.30  
 
128.09549
11104
Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
MA
ZP
9
12
46.22  
 
129.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
5
46.17  
 
130.09764
03999
Bogusz Nalazek
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
7
5
46.13  
 
131.05739
09229
Robert Nowicki
Łukasz Sobkiewicz
WP
MA
15
4
46.12  
 
132.09259
03871
Kazimierz Ligęza
Wiesław Niewiadomy
KP
KP
5
3
46.07  
 
133.04305
04396
Marek Klepacki
Krzysztof Pakuła
WM
WM
5
7
45.89  
 
134.17294
 
Marek Bałabuch
Piotr Centek
KP
-
0
0
45.54  
 
135.16380
16068
Jakub Andruszkiewicz
Konrad Paluszek
MA
MA
1.5
1
45.47  
 
136.05017
05354
Józef Grewling
Zdzisław Romaniszyn
WP
WP
5
7
44.99  
 
137.13385
13387
Roman Grabowski
Benedykt Mieszczak
KP
KP
2
2.5
44.95  
 
138.05144
12316
Krzysztof Krause
Andrzej Proniewicz
WP
WP
5
3
44.87  
 
139.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
4
44.84  
 
140.16371
16373
Maciej Osmolak
Krzysztof Pietruszka
MA
MA
1.5
1.5
44.79  
 
141.12152
14619
Marcin Bojarski
Maksymilian Chodacki
MP
MP
5
4
44.62  
 
142.02827
02846
Marek Urbański
Ryszard Woliński
LB
LB
11
12
44.02  
 
143.08212
09253
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
KP
KP
5
5
43.65  
 
144.17252
15616
Manfred Schuhmann
Ralf Wollenberg
WP
LB
0.5
1
43.43  
 
145.15399
12002
Leszek Gozdek
Jerzy Rosenthal
KP
KP
1.5
3
43.41  
 
146.16492
16459
Alfred Sobczak
Maria Toporowicz
LU
LU
0
0
43.32  
 
147.03739
03954
Jarosław Jamroszczak
Maciej Sukniak
KP
KP
3
3
43.18  
 
148.04900
05118
Paweł Bodoń
Cezary Kmiecik
WP
WP
5
4
42.96  
 
149.06664
06306
Jan Kandybowicz
Kazimierz Wielechowski
MA
MA
13
12
42.82  
 
150.08094
12010
Zdzisław Jędrzejczak
Dariusz Zieliński
PM
PM
4
4
42.68  
 
151.03982
10314
Adam Tomczak
Bogdan Zieliński
KP
KP
3
5
42.64  
 
152.12390
12391
Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
PM
PM
3
3
41.95  
 
153.09667
09696
Arkadiusz Górzewski
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
5
4
41.92  
 
154.02673
07725
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
MP
MP
12
9
41.85  
 
155.16536
12205
Anna Borowska
Marek Niemir
KP
KP
0.5
1
40.98  
 
156.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
40.96  
 
157.12001
16847
Jerzy Powalisz
Józef Szulc
KP
KP
1.5
0.5
40.77  
 
158.04601
12983
Witold Kaliński
Janusz Kobylarski
PM
PM
12
4
40.61  
 
159.03885
09291
Józef Palewicz
Andrzej Sielużycki
KP
KP
4
2.5
40.39  
 
160.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
3
3
40.08  
 
161.13592
 
Jerzy Jankowiak
Elżbieta Więch
WP
-
1.5
0
39.42  
 
162.15511
15513
Kacper Kopka
Piotr Pęsiek
MA
MA
2.5
2.5
39.22  
 
163.15721
15375
Henryk Jeliński
Ryszard Kurpios
KP
KP
1.5
1
37.89  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 11218 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2015/_gpp/04bydgoszcz/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-28 g.17:51:57 (0.4601/338) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.